Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ah cnm keske yorum yapabilsem ama inan hicbi fikrim yok.
Pazartesi bence kesin doktora git derim ben. He bi de btç karısımını hangi gun yemeye basladın? Bildgm kadarıyla adetin 2. gununde baslayıp 12. gune kadar yeniyormus. Ama tadı da cok berbat ya...

merhabalar canlarım..evet şöyle bir göz attımda kimsecikler yokmuş kaç gündür..bayramdan olsa gerek.,,yasemin tuana canım ısrarla sormuşsun ama malesef bilmiyoruz canım..bilen ve bir görüşü olan olsa idi mutlaka yorum yaparlardı..bi doktoruna görün derim ben..en sağlıklı sonucu ondan alırsın muayane sonunda..ercelf canım bende cok mutsuzum..yine aynı hüsran ve bildik tanıdık bir duygusal çöküntü...bugün 26.günüm..pazara 28.günüm ve adet günüm..adet belirtilerim vardı içim kararıyordu zaten..bugün idrar testi yaptım..aynı sonuç malesef..negatiffff....haftaya bende gideceğim yine doktora bakalım...bi tahlillerimi yaptırayım ve sonuçlara bakayım..off ya içim sıkılıyor yine...bu bi kaç gün berbat geçeçek belli..toparlanmam 3 günü alıyor..aynı süreç..sürekli aynı...başla bekle umut et..ve kötü son...hayırlsı demekten başka bi caremiz yok..dayanacağız...kanımızın son damlasına kadar..............

Son düzenleme:
kızlar ben 24.haziranda iğne olmuştum bugün kan değerim 1.01 çıktı sizce yükselme ihtimali varmı bu değerinaslında biliyorum sonuc negatif ama artık 1.5 yıldır negatif görmekten bıktım

kızlar ben 24.haziranda iğne olmuştum bugün kan değerim 1.01 çıktı sizce yükselme ihtimali varmı bu değerinaslında biliyorum sonuc negatif ama artık 1.5 yıldır negatif görmekten bıktım

bu kan testini adetinden önce mi sonramı yaptın sonra yaptıysan kaç gün gectkten snra yaptn cnm

cnm saol ama kafana takma walla bn bu ay hc kafama takmadım takmayacamda verende alanda allah ...... önceki aylar cok taktım ama hc takmıyorum dusunmemeye calışıyorum wercekse hayırlısını wersn hayrsz olcaksa hc wermesn diorum sana tawsiyem takma kafanı dağıtacak uğras bul cünkü taktıkca wucd ypranıyo optm cnm kndne ii bk ve kafana takma

cnm saol ama kafana takma walla bn bu ay hc kafama takmadım takmayacamda verende alanda allah ...... önceki aylar cok taktım ama hc takmıyorum dusunmemeye calışıyorum wercekse hayırlısını wersn hayrsz olcaksa hc wermesn diorum sana tawsiyem takma kafanı dağıtacak uğras bul cünkü taktıkca wucd ypranıyo optm cnm kndne ii bk ve kafana takma

tadı fene deil bnde zaten adetin 2.gn bslayıp 12.günü btrdm ama faydası olduğunu düsünüyorum cnkü adetmden snra yumurtlık sancılarm hc btmedi buyuk br ihtimal ile gelştiriyo ve catlatyor glb inş.faydası olur

karnım ağrıyor,kasıklarım ağrıyor,cok gazım var,devamlı uyuyorum,bide çok halsizim allahım hayırlısını nasip et yaaaa.....

artık bu topiğe girmek istemiyorum surekli yasemintuana'nın belirsiz belirtileri ve içseslerini okumaktan fenalık geldi.
herkese bol şans arkadaşlar

slm arkadaşlar rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh klomeni ilk kullandığım ay hamile kaldım doktorum bile şaşırdı çünkü 14. gün yumurta tam istenilen büyüklükte değildi ve adet günüm geldiğinde ağrıdan ölüyodum 7 gün gecikince umutsuzca test yaptım aman allahım o iki çizgiyi göremiycemi sanıyodum ama tam karşımdaydı ve hamileydim ağlamaktan helak oldum tabiki sevinçtensadece sabır ve bol dua inanın sonunda bebişlerimiz anne babalarına geliyolar şu an 12+4günlük hamileyimbeklemek zorr ama her şeyin hayırlısı

tebrk ederm cnm allah analı babalı buyutsn inş.cok sewidm snn adına allah isteyen herkese nasip etsn dkkatet kendne cnm optm sizi

canım tebrik edrim ne mutlu sana.bebişlerimiz demişsin ikiz falanmı olcak merak ettim..

kızlar ya adetime 3 gün var ve ben adet sancısı gibi bi sancı çekiyorum normaldeadetim düzensiz mümkün değil günü gününe olmam ama sancılarım var inşallah adet olmam hamile olupta sancı çeken varmı bu ay kendimi çok garp hissediyorum sanki hamişleymişim gibi gelio bilmiyorum belkide test yaptığımda gördüğüm ve sonradan kaybolan o 2. silik çizgidenmi öyle hissediyorum.şu cuma bi olsada tekrar test yapsam kurtulsam artıkşu belirsizlikten.hamile olupta adet sancısı çeken varsa yazarsanız sevinirim kızlar .....

cnm nasılsın varmı bir gelişme ay cok merak ediyorum seni dua ediyorum inş.hamilesndr die <3

canım iyi olmaya çalışıyorum test yapıp o ikinci çizgi kaybolduktan sonra moralim bozuldu bakalı cuma günü bidaha yapıcam hem adet tarihim geçmiş olcak .teşekkür ederim duaların için bende sana ediyorum bişey olursa haber ver öpüyorum..

cnm moralını bozma bak grceksn cuma gn guzel haberler wereceksn lutfen moralını bozma azda sbr hc birseyi kafana takma allah hakında hayırlısını nasipetsn tatlım bnm dkkatet yınede kndne optum

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS &#8230;&#8230;hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................AĞUSTOS AYI LİSTEMİZ..............................
NİHANCA........................................... ... ..........7 AĞUSTOS
KUZEY1............................................ ............ ......26 AĞUSTOS
GULGUN45.......................................... ..... .............28 AĞUSTOS
ROJDAA............................................ ............... ......30 AĞUSTOS

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

EDNAAA............................................ .............. .........2 EYLÜL
EYAY.............................................. ....... ..................3 EYLÜL
SEVDE1............................................ .............. .........4 EYLÜL
KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... ......10 EYLÜL
MRYM3009.......................................... ............. .........11 EYLÜL
BONBONECICEGI..................................... ........... .........12 EYLÜL
ERCELF............................................ ...... ...................13 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
FRIENDLY_84.................................................................30 EYLÜL

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî&#8217;ud-Duâ.&#8221; &#8220;Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.&#8221;
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

slm arkadaşlar 24 ağustosta çatlatma iğnemi vuruldum bu 2. deneme .test yapsam çıkar mı acaba?ne zman test yapayım?

selam sevdecim sorma günler geçmek bilmiyor ama yine de rabbim sabretmeyi öğretiyor bebeğimin kalp atışlarının durduğunu öğrendiğim gün en çok da aynı süreci başa sardığımız için üzülmüştüm nasıl yapıcaz biz dedim yine ilaç yine iğne yumurta takibi beklemek ümitlenmek kaç ay sürer ki dedimmm.. zaman zor da olsa geçti 3 ay geçti kürtajın üzerinden tedavide ikinci ayımıda yumurtalarım 14. günümde bile gelişmediği için bıraktık ama yine de lanet olsun ki yine de en ufak bir bel yada kasık ağrısında acaba mı diyorum biliyomusun tedbiri elden bırakmayıp çalıştık üstelik eşime yalan söyledim sen hala belki yumurtam gelişmiştir diye mi ümit ettiğin için benimle birlikte olmak istiyorsun yoksa özlediğin için mi dediğinde tabiki özlediğim için dedim ama bunun yanında ümidim de var napiyım belki büyüdü bişey oldu bi mucize 19. günümde büyüdü bilemiyoruz ki içerde neler oluyor Allahım hep mucizelere tanık ediyor bizi kalça ağrım olmuştu o zaman da değerlendirdik ama yine de adetimi bekliyorum 13 eylülde.sen de üzülme daha zamana ihtiyacımız var canım elbet olucak.bu ay gelişmeyen yumoşlarımız elbet bir ay gelecek gelişecek düzenli takiple kavuşucaz meleklerimize..ve ben özellikle tiroidim düzene girince herşeyin daha kolay olacağına inanıyorum...

çok sevindirici bir haber Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah umut oluyorsun bizlere cinsiyeti belli mi bebeişin değilse bile az kalmış ne güzel heyecanlardır rabbim bizlere de nasip etsin.sen 14. günde istenilen büyüklükte değildi yumurtam deyince bana umut oldun şimdi benim de 14. günümde küçüktü yumoşlarım en büyüğü 5.5 mm dedi doktorum sonradan büyümüşmüdür canım ya merak ettim de senin kaç mm di 14. gününde.işte olacak olunca bak nasılda oluyor değil mi :)

canım yaptığın idrar testinin üzerinden 2 gün geçmedi mi testi tekrar edebilirsin istersen ben de merakla bekliyorum bence tekrarla..

slm arkadaşlar 24 ağustosta çatlatma iğnemi vuruldum bu 2. deneme .test yapsam çıkar mı acaba?ne zman test yapayım?

canım daha çok erken iğnenin üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekiyor acele etme yoksa yanıltır seni test..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…