Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam arkadaslar herkezin geçmiş bayramı mubarek olsun sizlere birşey soracağım ben hala hasta olmadım 3 gün boyunca birer dama kan geldi sonra kesildi test de yaptım bişey çıkmadı sizce neden böyle olmuştur başına gelen var mı?

arkadaşlar tatildeydim yazamadım bugün geldik.
Geçen aya ayın 3ünde hastalanmıştım ağustosun ortalarında hamilelik yok demişti doktor adet olduğumda klomene başlıycaktım eylül ayına inşallah ilaçta kullanıcam bebeğim olur die ümitleniyodum.
Bu ay ayın 3ü geçti hastalanmadım, tatilde test yaptım 3 dk beklemem gerekiyomuş idrar testinde ben baktım tek çizgiydi çantama kutusuna geri koydum testi. yarım saat sonra bi baktım çift çizgi ama teki biraz silik hamileyimdir inşallah şimdi gittim kan verdim saat 8de sonucunu alıcam.:nazar:

Geçen aya ayın 3ünde hastalanmıştım ağustosun ortalarında hamilelik yok demişti doktor adet olduğumda klomene başlıycaktım eylül ayına inşallah ilaçta kullanıcam bebeğim olur die ümitleniyodum.
Bu ay ayın 3ü geçti hastalanmadım, tatilde test yaptım 3 dk beklemem gerekiyomuş idrar testinde ben baktım tek çizgiydi çantama kutusuna geri koydum testi. yarım saat sonra bi baktım çift çizgi ama teki biraz silik hamileyimdir inşallah şimdi gittim kan verdim saat 8de sonucunu alıcam.:nazar:

bence hamilesin çok tebrik ediyorum sonucu bize kesin söyle merakta bırakma birde hamile kalma hikayeni yazarsan sevinirim kaçıncı gunun bugun hamileysen eğer denemeleriniz nasıldı birde belirtilerin var mı cvp bekliyorum cnm..

selam arkadaslar herkezin geçmiş bayramı mubarek olsun sizlere birşey soracağım ben hala hasta olmadım 3 gün boyunca birer dama kan geldi sonra kesildi test de yaptım bişey çıkmadı sizce neden böyle olmuştur başına gelen var mı?

benım hiç oyle olmadı ama hamile de olabılırsın belki teste çıkmamıstır eğer kendini hamile gibi hissediyorsan kan testi yaptır benım sadece 4 sene evvel oyle kan geldi rahim ağzımda yara varmıs ondanmış..

inşallah hamilesindir canım...sana bişey sorcam testi attım yarım saat sonra baktım çift çizgiydi demişsin o ikinci çizgin sonradan kayboldumu?bende adetime 5 gün varken test yaptım seninde dediğin gibi önce negatif çıktı attımçöpe 5 dakika sonra tekrar baktım tam net olmayan ikinci bi çizgi vardı çokk sevindim fakat 5 10 dakika sonra ikinci çizgi kayboldu tek çizgi kaldı şaşırdım.sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim adetim geçtikten sonra bidaha yapıcam bakalım hayırlısı herşeyin sende kan sonucunu alınca haber ver..

hadi bana geçmiş ola....

4 eylül dü günüm..maşallah sekmedi yine...geldi benim kırmızılar..bundan sonra tövbe,,,yok göğsüm cok şişti..yok belim ağrıdı...yok midem bulandı..hepsi ama hepsi hikaye...koca bir yalan...kendimi kandırıyorum sürekli...yok işte yine yok yine yok....vucudum sürekli yanlış alarm veriyor...psikolojimi bozup duruyor...bıktım yaw...gerçekten bıktım...hayatım alt üst oldu ...gerçekten hayat diye bişey yaşamıyorum ben...sürekli aynı döngü..sürekli gün sayma...midem gerçekten bulandı artık..avazım cıktığı kadar bağırasım geliyor...yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hadi bana geçmiş ola....

4 eylül dü günüm..maşallah sekmedi yine...geldi benim kırmızılar..bundan sonra tövbe,,,yok göğsüm cok şişti..yok belim ağrıdı...yok midem bulandı..hepsi ama hepsi hikaye...koca bir yalan...kendimi kandırıyorum sürekli...yok işte yine yok yine yok....vucudum sürekli yanlış alarm veriyor...psikolojimi bozup duruyor...bıktım yaw...gerçekten bıktım...hayatım alt üst oldu ...gerçekten hayat diye bişey yaşamıyorum ben...sürekli aynı döngü..sürekli gün sayma...midem gerçekten bulandı artık..avazım cıktığı kadar bağırasım geliyor...yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ümidini üzme ben oğluma gonaphene le hamile kaldım göğsüm şişti belim ağrıdı bulantıyı zaten sorma şimdi ikinci bebek istiyoz olmuyo sanırım yine gonaphene e dayı diyeceğim..

Kızlar 2. ayım klomenli inşallah bu ay tutar bana dua edin. Şuan ovulasyon günlerini yaşıyorum 1 hafta durmak yok. Tatildeyiz de kafam rahat bu sefer olur inşallah...

günaydın arkadaşlar uzun bir tatilin ardından başladık iş hayatına ve ben hala hasta olmadım kafam allak bullak oldu test yapmaya korkuyorum ya çıkmazsa ya kist oluşmussa die bakalım ne olacak bilmiyorum akşam test alacağım çok umudum yok ama bakalım 7 gün geçti kısmet olmazsada artık bişey yapmıcam herşeyi oluruna bırakacağım eşimdede bendede bir problem yok herşeyi akışına bırakacağım bu arada sizlere bişey söyleyeceğim nihat hatiboğlundan duymuş annem 700 kere el varis die okursan allah kabul edermiş bi deneyin isterseniz birde sabah namazından sonra 2 rekat namaz kılıp silsile_i aliyye yüzü suyu hörmetlerine hayırlı bir nesil eyle yarabbi die dua da edince allah kabul buyururmuş aklınızda bulunsun..

herkeze hayırlı sabahlar teşekkür ederim arkadaşlar rabbim isteyen herkeze aratmadan nasip etsin mini mini bebikler ikiz değil canım bi tane bebbeğim13 haftalık olduk:KK6: adetimin 14. günü gittim tam olgun değil dedi doktorum ama o üzüntüyle söylediğinide hatırlamıyorum boyutunu söylemişti oysaki bekliycez dedi benim adetim 35 günde oluyor yumurtlama günümde muhtemelen daha geçtir herhalde deyip calışmalara adetime 1 hafta kalaya kadar devam ettik:KK9:ve en az2 3 saat hiç ayağa kalkmadım hangisinin etkisi oldu bilemiyorum senin adetin kaç günde oluyor canım inşallah bu ay sende o mutluluğu yaşarsın.birdaaki kontürolde belli olur belki cinsiyetimiz:KK49:

friendly_84 slm canım nasılsın tatil nasıl geçti varmı bir gelişme dr falan gittin mi?

Cnm iyiyim çok şükür geçmişe bakıyodum ben de gelişme varmı diyee..Tatil iyiydi ama sonuna doğru üzüldüm kırmızılar geldi erkenden 28 gün arayla geldi normalde 30-40 arası oluyodum adetimi..Oyüzden çalışmalarımı ona göre yapmıştım boş yani anlıycağınn.. Dr.a gitmiycem ya ateş ölçerek yapıcam..Ben ilk defa bu sefer ateş ölçerek yapmıştım ve tabloma baktığımda gerçektende 13-14.gün çatlamışım görmeme rağmen ilişkide bulunmadım yanlış ölçmüştür fln dedim çünkü hiç bukdr erken çatlamaığım için önemsemedim açıkçası ama adetimi görünce başıma vurdumda geç artıkk:)))) Benim durumum bu cnm seninde adet zamanını güncellemiştim ama şimdi bakıyorumda 2 3 gün leke geldi demişsin inş yerleşme kanamasıdır cnm ya bu da bi belirti beliyosun inş hamişsindir ne güzel..

eyaycım heyecanlandırdın bizleri hala haber vermemişsin inşallah gönlünden geçen olur canım benim sevindirirsin bizleride..

hadi bana geçmiş ola....

üzülme sevde diyorum ya daha zamanı var kafanı boşalt gerçekten vücudumuz bize oyun oynuyor belirtilere ben hiç artık takmıyorum çünkü hepsi birbirine benziyor.sen de takma varsa zaten vardır olacaktır da vücudumuz da rahata eremiyor sürekli bi tetikde heran alarm verecek gibi o da etkiliyor.yeni ay yeni umutlar sen tedavini ol yumoş varsa da elinden geleni yap gerisini Allaha bırak bak inan ben hamile kaldığım ay çok rahattım rabbim bilir işini dedim ve hayırlısıysa olsun dedim ve o kafamın rahat olduğu ay olmuştu yine olacak inşallah.ben de tsh a odaklandım nasılsa bu ay yumurta da yok o düzene girsin önce o zaman yumurtalarımın gelişeceğine inanıyorum..öpüyorum seni canım benim adet olmak da güzel bişey temizlen sen şimdi kafanı da bolaşt :)

Cnm iyiyim çok şükür geçmişe bakıyodum ben de gelişme varmı diyee..Tatil iyiydi ama sonuna doğru üzüldüm kırmızılar geldi erkenden 28 gün arayla geldi normalde 30-40 arası oluyodum adetimi..Oyüzden çalışmalarımı ona göre yapmıştım boş yani anlıycağınn.. Dr.a gitmiycem ya ateş ölçerek yapıcam..Ben ilk defa bu sefer ateş ölçerek yapmıştım ve tabloma baktığımda gerçektende 13-14.gün çatlamışım görmeme rağmen ilişkide bulunmadım yanlış ölçmüştür fln dedim çünkü hiç bukdr erken çatlamaığım için önemsemedim açıkçası ama adetimi görünce başıma vurdumda geç artıkk:)))) Benim durumum bu cnm seninde adet zamanını güncellemiştim ama şimdi bakıyorumda 2 3 gün leke geldi demişsin inş yerleşme kanamasıdır cnm ya bu da bi belirti beliyosun inş hamişsindir ne güzel..

frendly cim hoşgeldin üzülme canım insanın 28 günde bir adet olması çok güzel ayrıca bak çok geç oluyomuşsun bu da iyiye işaret..hiç hamişimiz yok eylül ü de mi boş geçicez ne :?

frendly cim hoşgeldin üzülme canım insanın 28 günde bir adet olması çok güzel ayrıca bak çok geç oluyomuşsun bu da iyiye işaret..hiç hamişimiz yok eylül ü de mi boş geçicez ne :?

Hoşbulduk cnm uzun bi aradan sonra geçmişe bakmak zaman alıyor birazz :)) ramazanda hamiş kalanlarımız vardı inş bu ayda boş geçmez yaa daha fazla hamiş haberi alırız inş..Benim de baya düzene girdi gibi adetlerim inş bebişimizde çabuk gelir..Sen ne durumlardasın cnm?

Hoşbulduk cnm uzun bi aradan sonra geçmişe bakmak zaman alıyor birazz :)) ramazanda hamiş kalanlarımız vardı inş bu ayda boş geçmez yaa daha fazla hamiş haberi alırız inş..Benim de baya düzene girdi gibi adetlerim inş bebişimizde çabuk gelir..Sen ne durumlardasın cnm?

benim bu ay günde 2 klomen le yumoşlarım gelişmedi 14. günümde 5.5 mm de kaldı ben de bıraktım herşeyi kafamı da rahatlattım biraz tsh ımda dengesizlik var zaten ilaca başladım 25 mg levetiron kullanıyorum artık bidahaki aya düzene girmiş olur inşallah o zaman yumurtaların daha güzel gelişeceğine inanıyorum böyle işte bekliyoruz bakalım önce Allahın sonra doktorların izniyle inşallah olucak tekrardan:)

benim bu ay günde 2 klomen le yumoşlarım gelişmedi 14. günümde 5.5 mm de kaldı ben de bıraktım herşeyi kafamı da rahatlattım biraz tsh ımda dengesizlik var zaten ilaca başladım 25 mg levetiron kullanıyorum artık bidahaki aya düzene girmiş olur inşallah o zaman yumurtaların daha güzel gelişeceğine inanıyorum böyle işte bekliyoruz bakalım önce Allahın sonra doktorların izniyle inşallah olucak tekrardan:)

Tabi cnm tiroidler önemli bende ilaç kullanıyorum euthyrox 50 lik..En son normal sınırlar içindeydi 3 küsürdü ama dr gene de bi endokrin doktoruna gözükmemi istedi çocuk istediğinde değerin 1-2 arası olması daha iyiymiş öyle demişti doktorum.. Ama ben değerim normal sınırlar içinde diye gitmedim şimdilik adetlerimde fena sayılmaz çünkü..Dediğin gibi önce Allah, sonra doktor sonra da biraz kendi vücudunu tanımayla bu işi atlatıcaz inşş..

herkeze hayırlı sabahlar teşekkür ederim arkadaşlar rabbim isteyen herkeze aratmadan nasip etsin mini mini bebikler ikiz değil canım bi tane bebbeğim13 haftalık olduk:KK6: adetimin 14. günü gittim tam olgun değil dedi doktorum ama o üzüntüyle söylediğinide hatırlamıyorum boyutunu söylemişti oysaki bekliycez dedi benim adetim 35 günde oluyor yumurtlama günümde muhtemelen daha geçtir herhalde deyip calışmalara adetime 1 hafta kalaya kadar devam ettik:KK9:ve en az2 3 saat hiç ayağa kalkmadım hangisinin etkisi oldu bilemiyorum senin adetin kaç günde oluyor canım inşallah bu ay sende o mutluluğu yaşarsın.birdaaki kontürolde belli olur belki cinsiyetimiz:KK49:

benim adetim çok düzensiz canım 2 3 ay olmadığım bile oluyo ama bu ay 16 cı gününde gittim yumurtam iğneye gerek kalmadan kendisi çatlamıştı o günden sonra 1 hafta boyuca kasıklarımda belimde kalçamda ve bacağımda ağrı vardı sonnra 2 3gün bu ağrı kesildi şimdi adetime 2 3 gün kala adet sancısı gibi bi ağrı var normalde mümkün değil benim günü gününe adet olmam acabamı diyorum bide testte öyle olunca umutlanıyorum bakalım perşembe günü bidaha yapıcam..

kızlar hamileymişim :KK49:çok mutlu oldum Allah hepinize nasip etsin inşallah. ben 3 ağustosta adet olmuştum 20 ağustosta doktora gitmiştim hiç bir şey yoktu. 20 Ağustostan sonra zaten hamile kalmam gereken zaman geçti diye ne stres yaptım ne ilişkiden sonra yattım uzandım hiç beklemediğim bi zamanda çıkageldi. Günlere zamanlara çok takılı kalmadan deneyin.:nazar:

X