Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm bende çok tecrübeli diilim ama benim yumurtlama dönemimde kasık ağrım oluyo belki seninde öledir.adetlerin düzenliyse 14.ün yumurtluyosundur büyük itimalle cnm..ama bi ayda 2 kez adet olmuşsun sanırım onun hakkında hiç fikrim yok

kızlarrrrrrrrrr cewp

cnm mrb ne zamandır deniyorsun sanırım yeni evlisin birde yasın cok genç 18 yasındasın sanırım eğer yeni denemeye basladıysan cok acele etme neden mi vucuduna cok hormon alma ben bir senede 11 kilo aldım stres yaptım esimdede bendede problem yok ona rağmen olmadı. birde sana önerim çok istiyorsan önce dr gidip muayane ol hormon testleri rahim filmi gereken tüm testler eşinde test yaptırsın en azından bir problem varsa soruna yonelik tedavi olursun..çünkü böyle bosa zaman geçiyor ama sen daha yenısın önce bir sene doğala bırakabılırsın daha sonra olmazsa şayet tedaviye baslarsın ama ben bekleyemem diyorsan tum testleri yaptır eğer sorun yok ise için rahat biraz beklersin sana önerilerim bunlar..ayda iki kere adet olmussun hiç fikrim yok benım hiç oyle olmadı birde belirtiler bende bilmiyorum çünkü hiç hamile kalmadım hayırlısı nasıl ise öyle olsun

saol cnm teskkrderm cwp werdğn için bn dkt.gttm seker hastasıyım bn bde pko dd.ama hormonlarım nrmal sadece adet dznszlğm war oda pkodan oluyomuş metofin werdi bu ayda adet olunca gdecem cocuk için tedaviye baslıyacaz ..... bu ay tarcı bal ç.otu kullanıyom inş.işe yaraar

mrb bende 1 senedir klomenle uğrasıyorum esimde de bende de sorun yok bir senedir klomen kullanıyorum çatlatma iğnesiz ama olmadı işte nasip değilmiş inşallah çok beklemeyiz..

canım klomene bir sene çok fazla değilmi?en fazla altı ay kullanılmalı diye biliyorum....

yaaa kızlar adetime 5 gün var bugün dayanamayıp test yaptı 2 3 dakika içinde ikinci bi çizgi vardı sanki silik çokkk sevindim fakat 10 15 dakika sonra o çizgi kayboldu tek çizgi kaldı niye böyle olabilirki yaaa çok sinirlerim bozuldu bi fikriniz varmı...

gnaydın cnm bnm eltımede böle oldu suan 3 ayını doldurdu o adetinden 3 gn önce yapmşstı silik çıktı adeti gcktktn 1 hafta snra yptı tkrr o zaman tam çıktı umarım sende hamilesindirde seeviniriz öptm cnm dkktet kndne

canım hamile olabilirsin silik olsa bile kesin gördüysen vardır bi hayır ama daha hormon idrarda çok yoğun olmadığı için sonrasında kaybolmuş olabilir 2 gün sonra sabah idrarınla testi tekrarlamanı tavsiye ederim..

cnm hamilesin heeee inş.kesin belli olurda haberini alır mutlu oluruz ayyy bn bile heycanlandm allah hayırlısı ıle kucağına almayı nasp etsn

kasılarım ağrıyoooo belim szlıyor adetme 1 hafta war bklm hayırlısı (2 gndr burnum soyuluyor neden acaba bide kasınıyo)sizleri çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sewiyorum mucux

Kızlar bi sorum olacak. Yardımcı olurmusunuz lütfen. Yumurtlama günlerinde antibiyotik kullanımının bir zararı olur mu?

ama benim ikinci çizgim sonra kayboldu yavaş yavaş bu neki böyle nasıl sevinmi,ştim bütün moralim alt üst oldu neyse bakalım adetimin geçmesini beklicem inşallah test yanlıştır(((

canım yaaa inşallah öyledir hcg hormonu az olduğu için kaybolmuştur inşallah.. başına hiç böyle bişey gelen oldumu olan varsa yazsın kızlar lütfen çoık merak ediyorum

benimde kendiliğinden çatladı sanırım 16. gun diye tahin ediyorum.sen test yapmıssın belirsizlik var ama hamileyizdir inşallh çok ümit bağlama çünkü sonra hayal kırıklığı oluyor oluruna bırakmaya calıs bende bugun test yapacağım sonucu yazarım ama tum belirtilerim kayboldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…