Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bal tarcın cörek otu macununu deneyecem pek cok kişiye yaramış hamile kalan cok bakalm hayrlısı

2.kez adet oldum bu ay we cörek otuna basladım bugn pro.doç.dr.ibrahm saraç oğlunun sayfasnda coğu kısı bu macunu yiyerek hamile old.yazmış we coğuda ilk ayda hamile kalmş hatta bitanesi pko hastası ve 1.5 yıl cocuğu olmuomş ve yumurts 15mm imiş ve bunu ilk ay deniyo ve ilk ayda hamile kalmış böle bir cok kişi war denemkte fayda war allah yuzumuze güler inş....
hazırlanışı: 6 tatlı kaşığı silik cörek otu
5 cay kaşığı tarcın
5 yemek kasığı bal
uygulama: adetin 2.günü baslanır (SABAH ac karnına 1t.kasığı
aksam yatmadan önce 1t.kasığı)
12.güne kadar devam edilir.......... inş faydam dokunur herkese hepinizi öptum allah inş.en kısa zamanda bebişlerimizi karnımıza gönderir.

slm kızlar bişey soracağım başına gelen varmı hiç böle olmamıştım cuma akşamı pembe leke geldi kesildi şimdi hiç bişey yok pecete ile silince pembelik oluyo anlamadım ne alaka ağrım sızımda yok?? kafam karıştı normalde hemen kanamam olurdu ağrım çok şiddetil olurdu hiç bir belirti yok

canım benim bugün 21.günüm..bat 4 eylül..yani son haftam..işin açıkçası 3-4 gün öncesine kadar hiç umudum yoktu..cünki dediğim gibi 12-16 günler arası calışamadık hiç...mümkün olmadı...9-10-11.günlerde calışabilmiştik ancak..bende erken oldu diye üzülüyordum..ama son günlerde sol arka böbrek tarafında belime doğru ağrılar hissediyorum..ne olduğunu anlayamadım..ve göğüslerimi hisseder vaziyete geldim..umutlandım nedense..acaba ?? diye..biliyorsun benim yumurtalarım erken olğunlaşıyor..klomen kullandığımda da en geç 10.gün vurulmuştum iğnemi..bu ay klomen kullanmadım..bol bol incir yedim..ve aynı klomen kullandığım aylardaki gibi yumurtalıklarımın büyüdüğünü ve catladığı hissettim..şimdi acaba diyorum..belki o erken günlerde calışmak ta işe yaramıştır ha?? ne dersin ya..kendimi kandırıyor olabilirmiyim...umut fakirin ekmeği işte...her şeyden bir pay cıkartıyorum kendimce...off..delireceğim galiba...bu arada bayram izinine cıkıyoruz ..bayramdan sonra görüşürüz ...hepinize iyi bayramlar..rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin inşallah...

adetine kac gn kaldı eğer az kaldı ise yerleşme kanaması olablr dkkatet kndne cnm

benim bugun 22. günüm sol kasığımda hafif ağrı oldu bugun belim ve bacağım ağrıdı biraz akıntı ve göğüs ağrısı var ama az acaba mı diyorum bu ay umutluyum ama içimden bir ses kendini kandırma olmadı bu ay da diyor kendimi kandırmak istemiyorum ama niye olmasın sorun yok ama bir yılı geçti artık hayırlısı

canlarımmm
bu akşam tatile çıkıyoruz 15 gün yokum.sizleri çok özlicem umarım döndüğümde güzel haberlerinizi alırım.benim yarın regl günüm bekliyorum bakalım ama gelmicek çünki hamile kalcam (bişeyi 40 kere söylersen olurmuş) neyse eğer regl olursam doktora gitmeyi düşünmüyorum bu ay boş geçircem.
bilmiyorum okurmusunuz ama ben yinede söyleyim hepinize iyi bayramlarrrrr

sevdecim bence de hamile olabilirsin sonuçta bak kendin söylüyorsun yumoşun erken gelişiyormuş 10. günü iğne vurulmuşsun o zaman kıymetli oluyor 9-10 ve 11 günler hele de 11 de kalmış olabilirsin bence yine de çok kaptırma kendini ama bekle bakalım inşallah canım arkadaşım inşallah umut fakirin ekmeği dediğin gibi hayırlısı olsun inşallah...iyi bayramlar sana da:)

kidy cim sevdeyle aranızda sadece 1 gün var diliyorum ki ikiniz birden verin bu ay müjdeli haberi belirtilerin benziyor erkenden başlaması da umut verici inşallah hamilesindir...

Benim bu ay yumurtaladan ümit yok o yüzden rahatım ama tiroidime odaklandım farklı 2 doktorlara gitmenin verdiği bir kafa karışıklığı var şuan bende.

Tsh ım 4.67 T3 ve T4 üm normal seviyelerdeydi son ölçümüme kadar son ölçümde T4 üm de düşük çıktı.

Bir doktor ilaç senin düzenini daha çok bozmuşa benziyor 4.67 çok yüksek değil belki de vücudun buna ayarlanmıştır dedi..

Diğer bir dahiliye doktorum da senin 25 mg ilaç alman lazım 4.67 yüksek düşük yapabilirsin diyor bunun 2.5 seviyesinde olması lazım diyor...

Kafam karıştı ama ikinci doktorun dediği daha mantıklı geldi bu ay yumurtalarım da gelişmedi tsh yüksek olunca bence zor oluyor gelişmeleri tamam ilk gebeliğimde de bu tsh la hamile kalmıştım ama zor olmuştu.Gebeliğim sırasında tsh ım öğrenildiğinde de doktor bana mutlaka sağlıklı bir gebelik için tsh ın 2.5 seviyelerinde olması gerekiyor demişti.şimdi o doktorum izindeymiş bayramdan sonra ona gidicem ve artık sadece ona gidicem.

sonuç olarak da 25 mg levetiron almaya başlıyorum yarından itibaren hazır bu ay yumoş gelişimi de yokken 1 ayda tsh ım düşer biraz ve daha çabuk gelişir yumurtalarım...

benim kürtajdan sonra tsh ım düşmüştü o zaman da çok hızlı çalışıyodu ve hissetmiştim yumurtladığımı kalçam ağrımıştı akıntım çok olmuştu erken yumurtlamıştım.tsh ın düşük olması yüksek olmasından daha iyidir demişti bana ilaç içmen lazım diyen doktorum ben de ona inandım.ilaca başlıyorum.

hayırlı uğurlu olsun

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bi sorum olacak.bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vurulmadan ayın 21 22 si gibi yumurtamda çatlama oldu kendiliğinden. yumurtalar gelişirken ve çatlarken kasıklarında çok ağrı oldu.fakat bu ağrılar yumurtam çatladıktan sonra bile hala devam etti sol kasığım.belim ve bacaklarım çok ağrıyo ve hala devam edio hastalanmama 8 gün var daha adet sancısı gibi bi ağrı bu sizce hamile olabilirmiyim test yapmak istemiorum hemen sizce ne zaman test yapayım.şimdiden çok teşekkür ederim kızlar beni aydınlatırsanız sevinirim

merhaba klomen kullananlar kervanına hoşgeldin seni ümitlendirmek istemem ama hamile olabilirsin bak ne güzel iğneye gerek kalmadan yumurtan da çatlamış eğer çalışmalara ara vermeyip eşinle ilişkide de bulunduysan hamile olma olasılığın kuvvetli.hamilelik belirtileri gibi duruyor yazdıkların üstelik daha adetine 1 haftadan fazla varken başlası hamilelik olabileceğine işaret benim de öyle olmuştu adetime 10 gün varken belim kalçam kasıklarım falan ağrımıştı normalde adetime 1-2 gün kala başlardı adet belirtilerim ama hamile olduğum ay 10 gün öncesinden başlamıştı.umarım hamilesindir...

canım ağzından bal damlıyor ,nşallh hepimiz hamile kalırız

selam kızlar ii bayramlar bnm bir hafta ile 2.kez adet oldğumu yazmıstım dn sabah btt ve gecdesi ilişkiye grdk iliişkiden sonra yumurtlıklrm sancılandı ve bugnde ara ara bu sancılar gryo bn bu duruma bi anlam weremedim acaba nden böle oluo da önce böle olan warmı...bu arada 3gndrde bal çörek otu tarcın yiyorum şifa olurinşşşşşşşşşşşşş

selam bende bu ay 2 kez adet oldum hayatımda ilk defa oldu.ovulasyon aldım ama henüz yumurtlamamışım.belki sen önce yumurtlamış olabilirsin hemen adet bitiminde.ondan kaynaklanabilir.

selam bende bu ay 2 kez adet oldum hayatımda ilk defa oldu.ovulasyon aldım ama henüz yumurtlamamışım.belki sen önce yumurtlamış olabilirsin hemen adet bitiminde.ondan kaynaklanabilir.

cnm cahilliğimi mağdur gör bn da 18 yasndayım anlayamdm tm olarak....yani hemen yumurtlmş olablrsn adet btmnde ondan olablr demisn..yani nasıl bunla ne alakası bu 2.kez adet olmamla ne ilgisi olablrki.....snnde mi bu ay
böle oldu....

bu ay 2 kere 1 hafta arayla adet odum ya yani smdi bu ay bosamı gtt tutma ihtimali yok mu????????

bazı kadınlar adet döneminde bazı kadınlar adet bittiği hafta bazısıda tam iki adet ortasında yumurtlayabilir onu demek istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…