Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Teşekkür ederim güzel dileklerinize sizde en kısa zamnda hayırlı haberler alırsınız umarım...
inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş benimde bu ayın 31 inde belli olcak en kötü ihtimalle 2 sinde .. hakkımda hayırlısı neyse onu diliyorum allahtan .. benim bitane bebişim var gerçi pek bebiş sayılmaz 5 yaşında ondada tedavi görmüştüm 5 ay boyunca o yüzden diyorum ya allah önce olmayıpta isteyene versin sonrada belki arada benide görür umudum o yönde .. ne zor iş şu pko lu olmakk

Hadi bakalım bekliyoruz hayırlı haberlerni

günaydın herkezeee ve malesef düngece hasta oldum yeni sat 22 eylül bu ayda boş geçti artık ilaç yok tedavide yok Allaha bıraktım hayırlısı diyorum

inş yarabbim evlat isteyen bütün arkadaşlarıma ve bana nasip eyler aminnn

ercelf, demos,,,

demoscum..iiyim canım saol..ben bir kaç gün izine ayrıldım o yüzden pek giremedim..girsemde kalamadım..malum ramazanda yoğun geçiyor..iyi olmana sevindim..kaç haftalık
şimdi..mide bulantıların cokmuş..ablamda hamile ..doktoru mide bulantısını giderecek iki tane kol bantı vermiş...cok faydasını gördü..iki bileğine takıyorsun ve bulantın olmuyor..
dene sende istersen canım..umarım en kısa zamanda diner..evet calışmak bu dönemlerde işkence oluyor anlıyorum seni...sabret gülüm biraz daha...
ercelf cim...canım yazdıklarını okudukça duyğulandım ve üzüldüm...seni bizden başka kim anlar ki..evet haklısın erkeklerde etkileniyorlar muhakkak ama biz daha duyğusal ve
derin düşünüyoruz..ve daha cok yıpranıyoruz...yumurtalıklarının büyümemesine şaşırdım canım..sen hamile kalmış birisin..demek ki bazı aylarda olabiliyor böyle..sakın ama sakın
bırakma kendini..tamam bu ay olmadı ama bi daha ki ay büyür inşallah..iğne denesen birde...onun etkisi daha kuvvetli oluyor imiş...caresiz değiliz cok şükür..benim yumurtalıklarım büyüdü de ne oldu sanki..calışamadık doğru dürüst ..boşa geçti güzelim günler...mutlaka bi sebep oluyor işte..eşim streslendi benim de..moral sıfır..böyle olunca da içcinden cıkılmaz
oluyor..kendi derdim yetmiyor bide eşime destek olmak zorunda oluyorum..inan stresten yoruldum artık..gerilmekten..herşeyi bırakıp dağlara kaçasım geliyor bazen...her ay her ay aynı
döngünün üzerinden dönüp duruyoruz..Allah sabırlar versin bize..zor ama bırakma taraftarı değilim ben....inşallah bir gün bizde muradımıza ereceğiz..

herkese merhabalar
bugün tahlil sonuçlarımı aldım prolaktin haricinde diğer hormonlarım normal sınırlarda
ama prolaktinim 31 çıkmış
hemen internette araştırmaya giriştim 24ün altında olması gerekiyormuş ve yüksek prolaktin yumurtlamayı, dolayısıyla gebe kalmayı engelliyormuş
ilaç tedavisiyle kontrol altında tutulabilen bir hormonmuş
işte böyle hanımlar doktora sonuçlarımı bayramdan sonra göstereceğim bakalım o neler söyleyecek
moralim bozuldu ama inanıyorum ki derdi veren Rabbim dermanını da verir

kızlar kanmam devm ediyo sabah baya içinden parça parça bişe gldi we smd normal adete döndü bn söle düşünüyom acaba olblr mi bn bu ay 12snde farlutal ile adet oldm we 1 aydrda metformin kullanıyom acaba bu ilaç mı hormonları düzene soktuda yumurtlrm tekrrdan catlyıp doğal adet mi görüyorummm............bu olabilir mi?

Son düzenleme:

canım çok sağol çok moral verdin gerçekten yazdıklarını okurken içi ferahladı çok haklısın yani ben hemen hamile kalmış bir insanım geçen ay çok yoğun akıntım ve kalça ağrılarım olmuştu hissettim yani yumurtamın çayladığını ama eşim ateşlenmişti kör kütük yattı 1 hafta hiç çalışamadık işte kısmet değilmiş bu ay da hazırdık yumurta yok.yani zaten kadınlar her ay yumurtlamayabiliyormuş yada her ay büyicek diye birşey de yok.geçen ayı kaçırdık bu ayda dinleniyor sanırım yumurtalıkçık önümüzdeki aya bakıcaz artık acele yok zaman vericez.ilaçsız takip etmemişti beni hiç o yüzden ilaçsız bakıcaz öbür ay.aslında kürtajdan sonraki ilk klomen ayımdı bu ay istersen 1 ay daha deneyebiliriz klomen ile dedi ama ben ilaçsız takip yaptırmadığım için hiç böyle olsun istedim hem klomen de rahim duvarını inceltiyo onun için de başka ilaç veriyo falan filan.iğneler biraz daha sonraki çareler canım ben klomen le hamile kaldım neticede hem de yumoşumun olduğu ilk ay yine yakalarız inşallah belki yeniden beraber hamiş kalırız aynı ayın annesi oluruz ne çok isterim..sen klomen mi kullanıyordun kusura bakma o kadar çok paylaşım oluyor ki burda ben unutuyorum bat ın ne zamandı ümit var mı bu ay?

Canımm benim işte ben senin bu yanını çookk seviyorum umudunu yitirmemeni tabiki birgün hep beraber sevinç çığlıkları atacağız buradan inşallah yakındır o gün. Bebeğim 7 haftalık oldu çok şükür bulantı için hap verdi ama hiçç işe yaramadı canım ama değer ne yapyım çekecem....

canımmm benim nerelerdesin hiç görünmüyorsun tadavin nasıl gidiyor ne aşamada??. Evet canım çözümledik çok şükür inşallah hayırlı olur bebeğim 7 haftalık canım çok şükür iyiymiş gelişimi, güzel duan için çok teşekkür ederim allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin samimiyetime inanın her gün dua ediyorum allahıma bebğimi korusun ve sizlerede nasip etsin diye...

canım seni o kadar iyi anlıyorumkii (( sen şükret eşin seninle doktora gidiyor ben dile kolay 8 ay ilaçsız takip yaptırdım gidiyordum bakıyordu yumurta yok deyip gönderiyordu ondan önce 4 ay raporlu dupaston kullandım başka dr un salaklığı ve sonra ilaçlı tedaviye başladık yumurtam gelişti ama gebelik oluşmadı sonra başka şehirde rahim filmi çektirdim demek istediğim şuki bu süreçte 1,5 yıl eşim benimle sadecceee 1 defa dr a geldi oda sperm tahlili yaptırmak için destek olmayı bırak köstek oluyordu gitme gidiyorsunda ne oluyor bir işe yaramıcak benim piskolojimi düşün yani aklı sıra bana böyle destek oluyordu. Canım bence kafanı dinle biraz bir kutu klomenin etkisi 6 ay sürüyor dr bana böyle söyledi ve doğru ben sadce 2 paket kullandım yani aradan 4 ay geçti benim yumurtam olmuşki hamile kaldım biraz uzaklaş bu fikirden demesi kolay deme çünkü ben o aşamada hamile kaldım inanki çok etkisi var sürekli beynimizi didikliyoruz allahım en kısa zamanda hepppiinize nasip etsinn benim bebeğimide korusun......

:((((( ama nedenn yasaklamışlar sizi çok özlüyorum.. Canım böyle düşünmene çok sevindim ama ümidini yitirme allah kızını sana bağışlasın sağlık versin inşallah bu süreçte bebişin sana sürpriz yapar ne dersin kendine iyi bak arada yaz ne olursun....

Son düzenleme:

:(((( canım böyle yaparak kendini daha çok üzüyorsun neden bilmem ama ben hiçç düşünmezdim sadece hamile gördümmü içim cızz ederdi bu kadar.Size komik gelebilir ama ben gece yattığımda derdimki şimdi bebek olsa ağlıcak kalkmak zorunda kalacam yada işten eve geldiğime bebek olsa onunla uğraş bu yorgunluğun üstüne diye düşünürdüm tabiki ben buna kendini kandırmak diyordum madem istemiyorsun neden bu kadar bitaraflarını yırtıyorsun tedavi görüyorsun ne bilyim belkide kendi kendime moral veriyordum bu şekilde allah yardımcınız olsun sabır versin en kısa zamanda evlat nasip etsin.

kızlar nihat hatipoğlu programında: çocuğu olmayanlar meryem suresini okusunlar ben etkisi olduğuna inanıyorum dedi....

::)))))) oturdum gecenin şu saatinde şeftali yiyorummm...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…