Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

biraz da bkle tekr kan testi yp belki hamile olablrsn

cumaya kadar olmazsam genel bi tahlil yaptırayım diyorum. bhcg dışında diğer hormonlar için de tahlil yaptırayım diyorum. adet olursam da 3.günü yine hormon tahlili yaptırcam bakalım. bu ay rahim filmi çektircektim aslında onun için bekliyodum adeti. eşime olmadı bu ay yumurta küçük dedim o da ne biliyosun demişti belki oldu.kimbilir belki de ....beleyip görcem artık....

seninle konuşmuştuk hatırlarsan ...test yaptırdım 2 gün önce <2 çıktı ve ben hala adet omadım kist mi acaba ne dersin??????

adet grsende grmesende bir gözk doktora bnce cnm cünkü geckme war

Merhaba arkadaşlar...
Tecrübelerinize dayanarak bir şey sormak istiyorum.Bende klomen tedavisi görüyorum.Bu ikinci denemem.Ama bu denememizde çatlama iğnesini vurulduktan sonra sadece 1 kere ilişkiye girebildik.Merak ettiğim tek ilişkiyle de hamile kalınır mı?Yumurtalarımın biri 16,7 mm diğeri 14,5 mm.Bu ay umumdum var ama yinede hayırlısı tabi.Yardımcı olursanız sevinirim...

valla güzelim belli olmaz ne deyim benimde ikinci denemem geçen ay iğneden sonra 5 gün üstüste ilişki oldu ama bebek olmadı.kısmet...

hatırladım canım.doktora git bence sen böyle beklemek zor en azından için rahatlar

adet grsende grmesende bir gözk doktora bnce cnm cünkü geckme war

cumaya kadar bekliycem adet olmazsam . olursam da 3.günü hormon testi yaptırcam. yani daha fazla beklemiycem. bu normal bi durum değil.cumaya kadar bekleme sebebim de eğer gebelik varsa en son testle arasında 5 gün olacak belli olur diye bekliycem yani....

yardımınıza ihtiyacım varrrrrrrrrr:)))))))

2 ağustos evlilik yıl dönümümüz ve ne alacağımı bilmiyorum parfüm aldım takım elbise aldım saat sevmiyo kıravat çok var ya delirecem ne alayımmmmmmmmmm

kızlarr bugün dr yomuşlarıma baktı 3 yada 4 tane var en büyüğü dün 17mm bugün 21.7 mm olmuş bugün çatlatma iğnemi de oldum 36 saat sonraya ilşki verdi gerisi rabbime kalmış artık

dünden beri 4mm büyümüş iyi mi sizce yeterli mi :26::26:

süper bence 22 mm en ideal boyut kaçıncı günün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…