Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımyaaaaaaaaaa neredesın ozledımmmm senıııı facebbokdada gorunmuyorsun .canım arkadasım herseyde bır hayır vardır rahat ol dusunmee olacaksa zaten sen ıstedıgın kadar engelle zamanı geldığınde gelır en ıyısını yapmıssın canım takma kafanaa

Canım benim biliyorsun ev tadilattaydı, izine çıktım ev için 1 haftada toparlar 1 haftada tatil yaparım dedim ama evde ki hesap çarşıya uymadı, 1 haftamı temizlikle geçirdim ama değdi, evim mis gibi yepyeni oldu, tam tatil için yakın yerler düşünürken Pazartesi aradılar işe çağırdılar, salı gelemem dedim ama çarşamba başladım, çok fazla üzülmedim yorgundum zaten tatil için hiç hevesim yoktu iyi oldu, hem çağrırken söz verdiler Temmuzun son haftası müdürüm de yok onunla aynı dönemde tekrar izine çıkacam. İşte böyle tatlık iş güç derken netle bağlantımı tamamen kopardım, faceyede çok fazla giremiyorum.

canım gule gule otur evınde .kurtuldum ne guzel evısınden :) ben 1 aydırdır annemlerde kalıyoruz esımle canım daha oncekı sorundan dolayıı annemınde ıcı rahat edmıyor 3 ay dolana kadar ben bakarım burda kalın dedı esımde saolsun annemlerden cıkmıyor goturemıyorum okdar sewıyor ınan .bende ttek kalıcam bu ay sonu ııtı barı ıle herkesler tatıle gıdıyor esımde akrdesının dugunu var ona gıdıyor annemler ablamlar bır ben kalıyorum burda kımse benı goturmuyor gıtmemede ızın vermıyorlar :):) bende agusdos ve eylulde aldım canım 3 hafta ızın bakalım ozaman bırseyler yapıcagız.temuzda gıt guzelce dınlen canımmm tadını cıkar tatılının .

İçimi rahatlattın canım, ilgine çok teşekkür ederim..

kızlar merhaba bu ay benden umut yok folikül kisti vardı ilaca başlayamadım d.k.hapı kullanmaya basladım malesef kist gitsin diye doğum kontrol hapıyla kıst yok olurmu kullanan oldumu şansa bak ben durumumu ayarlayıp yenı tedaviye baslamak ıcın gıttım folikül kisti oluşmus çok üzgünüm zaten şanslı olsam boyle seylerle karsılasmam önumuzdekı ay inşallah...

selamlar herkesee uzun zamandır sizleri takip edioyorum..yardımınıza ihtiyacım varr. ben bir yıllık evliyim ve aynı dertten müzdaribim(((gecen haftalarda artık doktora gitmeliyim dedim ve cesaretimi toplayıp gittimm ama ne tuhaf kii doktor hiç bir şey yapmadıı muyane etmeden klomen verdi ve nasıl kullanmam gerektiğini anlattıı.3 ay kullan sonra bakarız dedii.burdan hemen hemen tüm yorumları okudum ve kimsenin dıoktoru bu şekilde muayenesiz felan vermemiş bu ilacııı..ay ne yapsam ben şimdi

canım üzme kendini 3 ay önce bendede olmuştu banada doğum kontrol hapı verdi doktor geçti birdahada hiç olmadı sağlık olsun bende bu ay olur diye heveslendim bendede rahim azı tıkalı çıktı dr açtı 2 kutu ilaç verdi bakalım ne olacak bu ay bendede yok bişeyyy olsun kısmet her şerde bir hayır vardır her hayırdada bir şer Allah büyük olacak olacak inancımızı yitirmeyelim

rahim ağzını nasıl açtı?canım biraz bahsesdermisin?

bence başka bi doktora daha git tatlım boşa zaman kaybetme.tahlillerini,rahim filmini herşeyini yaptır hem içinde rahat etmiş olur.sorun neyse ona göre bi tedaviye başlanır

bence başka bi doktora daha git tatlım boşa zaman kaybetme.tahlillerini,rahim filmini herşeyini yaptır hem içinde rahat etmiş olur.sorun neyse ona göre bi tedaviye başlanır

teşekkür ederim canımm.yaa o kadar korku varki içimde ifade edemiyorum.bu rahim filmi nasıl oluyo canım

Evet cnm rojdaaya katılıyorum bu ilaç öyle kontrolsüz içilecek bi ilaç değil..Kist yapabilir..Hem de kontrolsüz 3 ay kullan gel demiş çok sakıncalı sonrasında aylarca kistlerin gitmesi için uğraşırsın cnm.. bence aksatmadan başka bi dr a git sen..

Son düzenleme:
teşekkür ederim canımm.yaa o kadar korku varki içimde ifade edemiyorum.bu rahim filmi nasıl oluyo canım

korkma hiç böyle belirsizlik daha kötü oluyor.bende 2 yıllık evliyim hep erteledim doktora gitmeyi şimdi pişmanım geçen o kadar zamana.
rahim filmi korkulcak bişey değil tabi birazda çektirdiğin yere bağlı.alttan muayne oluyormuşsın gibi.
ama önce başka bi doktora daha git.reglin düzenlimi?

saol canım cesaretimi toplama zamanı..evet çok düzenli aslındaa şimdiyedek hiç bir problem olmadı öyle çok sancılıda geçmiyor.her ay bekle beklee bakalım nasıl olacak bu işin sonu

kesinlikle tafsiyelerinizi dikkate alıp bu işi uzatmadan doktora gidecem.ama araştırdıgım kadarıyla bulunduğum şehirde şöle güvenebileceğin işinin eri bir doktor yok malesef..

saol canım cesaretimi toplama zamanı..evet çok düzenli aslındaa şimdiyedek hiç bir problem olmadı öyle çok sancılıda geçmiyor.her ay bekle beklee bakalım nasıl olacak bu işin sonu

rica ederim.
benimde ilk gittiğim doktor bana yanlış teşhis koymuştu.allahtan erken farkettim ve bıraktım.internetten araştırdım hep ne gibi testler isteniyor diye tanıdık bi hemşirede vardı onun yardımıyla kan,idrar,smear,hormon testi hepsini devlet hastanesinde yaptırdım.sonra gittim rahim filmini çektirdim.sonuçlarımı alıp başka bi doktora gittim.sende doktor bulana kadar bu testlerini yaptırabilirsin aslında

doğru söylüyorsun canım kollarımızı sıvayalım ve pazartesi başlayalım.aman bende sorun cok be canım hamile kalsamda diğer hamileliklere göre zor bir hamilelik geçirecekmişim.benim belimde ciddi bir sorun var.oda düşündürüyor olmaması düşündürüyorr olursaa yatarak geçirecek olmam düşündürüo ahhhhhh ahhhhhh herseyin hayırlısını versin Allah...

hadi hayırlısı o zaman.allah işini rast getirsin
geçmiş olsun canım ama şimdiden kafana onları takma allah büyüktür belki sandığın gibi olmaz.
bu arada eşinde gitsin doktora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…