Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

♥ Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, bebeğimiz kucağımıza, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Arkadaşlar günaydın herkesin kandili mübarek olsun Allah bu gece ettiğiniz tüm duaları kabul etsin.Ben dün akşam adet oldum diye flaş haber geçtim ama bu saat oldu ne gelen var daha ne giden sinir oluyorum daha çok artıcağına akıntım şeffaflaştı ne biçim iş bu anlamadım ben mi aceleciyim belimle kasıklarımda biraz ağzı var ama hiç böyle olmazdı öbür adetlerimde rahim de şaşırdı napıcanı
adet olmaya çalışıyo galiba garibim toparlayamadı hala kendini

♥ Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, bebeğimiz kucağımıza, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Canım ne güzel yazmışsın tüylerim ürperdi allah kabul etsin..

Canım bu ay banada aynı şey oldu ilaçsız adet oldum diye sevinirken kanamam olmadı böyle geçti bu ayy sinir oldum inşallah en kısa zamanda düzelir ve rahata ereriz....

doktordan geldim çarşamba 2 taneydi yumoşum bugün 1 tane daha çıktı.2si büyük sonradan olan biraz küçük ama büyür dedi doktorum onuda değerlendirmek istiyorum dedi.bugünde bekleyelim yarın gece 11 de iğneni vurunursun dedi.

bu arada kandiliniz mübarek olsun canlarım.bugün hepimiz birbirimize dua etcez galiba

güzel haberlerle dönmene sevindim inş bu ay bu yumoşlar sana bebişini getirir. 3 tane olduğuna göre şansında yüksek.
seninde kandilin mübarek olsun herkesin dileği aynı bebişlerimize kavuşmak.

güzel haberlerle dönmene sevindim inş bu ay bu yumoşlar sana bebişini getirir. 3 tane olduğuna göre şansında yüksek.
seninde kandilin mübarek olsun herkesin dileği aynı bebişlerimize kavuşmak.

çok sağol canım benim.inşallah gelir bebişlerimizz inşallahhhhhhhhhhhh

öncelikle kandiliniz ve cumaniz kutlu olsun
kizlar ben 3 aydir klomen kullaniyorum ilk iki ay 5. gün baslayip 5*1 kullandim ikinci ayda kimyasal oldu
bu ay 6. gün baslayip 5*1 kullandim adetim 28 günde bir olur duzenli 1 temmuz adet oldum dün dr. 24 mm oldunu söyledi ama hala catlamadi sanirim akintim yok hatta kuru bile denir bugun 15. günüm igne vermedi catlamasi icin zaten igneyi hic kullanmadim cok tedirginim kiste cevrilme durumu varmis atesim 15 gündür hep ayni 36.3 lütfen bana bildiklerinizi yada yazdiklarima göre tercübelerinizi yazarmisiniz simdi dr. um gecen aylardaki muayene raporlarimi yollayacak onlarida yporumlamanizi istiyorum simdiden tesekkürler

herkezde akıntı olcak diye birşey yok canım.benimde geçen ay çatlamıştı ama akıntım falan olmamıştı
ben iğne kullanıyorum niye iğne vermedi yada iğnesiz nasıl olur bi bilgim yok

herkezde akıntı olcak diye birşey yok canım.benimde geçen ay çatlamıştı ama akıntım falan olmamıştı
ben iğne kullanıyorum niye iğne vermedi yada iğnesiz nasıl olur bi bilgim yok

yumurta catlarken bir belirti oluyormu yada kiste cevirirken yumurtanin catlamama durumu varmi yumurtlama günü gecikirmi benim hesaplamaya göre 14 ünde olmam lazimdi ama olmadi yada adetin kacinci gunu kadr catlamak zorunda

yumurta catlarken bir belirti oluyormu yada kiste cevirirken yumurtanin catlamama durumu varmi yumurtlama günü gecikirmi benim hesaplamaya göre 14 ünde olmam lazimdi ama olmadi yada adetin kacinci gunu kadr catlamak zorunda

benim çok sancım olmuştu iğneyi vurunduktan 1 gün sonra.sancı olmasıda çatladığını gösterirmiş.eğer çatlamazsa kiste çevirirse başıma gelmedi ama bildiğim kadarıyla regl olamıyorsun.benim doktorum illa 14.günde çatlıcak diye bişey yok demişti.benimde pazar günü 14.günüm ama büyümek üzere olan bi yumoşum var

Son düzenleme:
tsk ederim panik yapiyom iste kiste cevirirse diye

bu ay yumurtam gelismemisti ve adet olmayi bekliyodum bugun oldum yarin tekrar klomene basliycam dr. dozunu yukseltti gunde 3 tane alicam insallah bu ay hayirlisiyla olur yeni beklenmeyen adetim 10 agustoseklersen cok sevinirim.....

Merhaba Arkadaşlar
Bende bu ay ilk defa klomene başladım. Günde 1 tane aldım ve doktor muayenesinde 2 tane güzel yumurta oluştuğunu gözlemledik. Zaten sol taraftan yumurtladığımı anlamıştım, sancım vardı çünkü. Doktorum çatlatma iğnesi vermedi ve 3 gün bekleyip 1 hafta gün aşırı ilişki tavsiyesinde bulundu. Aynı zamanda ateşimide ölçüyorum. Ancak benim sol tarafımdaki sancı oturup kalkarken bile hissettirmeye başladı. Ateşime göre yumurtanın çatlaması da söz konusu değil. Bu gün 14. günüm. Acaba bu sancı kiste mi delalettir? 21. gün doktor kontrolümüz var yine ama acaba önceye mi alsam? Ya da bu sancılanma doğal mıdır?

bu ay yumurtam gelismemisti ve adet olmayi bekliyodum bugun oldum yarin tekrar klomene basliycam dr. dozunu yukseltti gunde 3 tane alicam insallah bu ay hayirlisiyla olur yeni beklenmeyen adetim 10 agustoseklersen cok sevinirim.....

inşallah gelir bebişinnn bekletmez seni

benimde öyle sancı ve batma oluyor.iki tarafımda öyle biri sağda ikisi solda.normal heralde

inşallah gelir bebişinnn bekletmez seni

canim ben simdi dr. aradim bana progestoron diye bir ilac yazdirdi 16. gün baslayacam 10 gun alacam bu ilacta sanirim catlama ignesi gibi birsey sormayi unuttum adama kizlar yumurtalarinizin takibinde kac mm kadar büyüdü yazabilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…