Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben 11.günümde vuruldum canım bugün normalde 24.günü iğneden sonraki 14.günüm canım
ayın onunda vuruldum ben iğneyi tatlım doktor yarından için olmazsan gel kanda bakalım demişti

tamam iste imkani yok idrarda cikmasinin bugün neden üzülüyosun sakin üzülme kanda kesin cikar ama idrarda imkani yok emin ol sansin su anda cok yüksek

tamam iste imkani yok idrarda cikmasinin bugün neden üzülüyosun sakin üzülme kanda kesin cikar ama idrarda imkani yok emin ol sansin su anda cok yüksek

ay işte buna cok sevindim ben ya inş yarın cıkar ne bileyim iğneden sonra 14.gün yapıyorlarmıs idrarda cıkıyormus diye biliyordum ayy umut oldun bana sağol
cok moralim bozulmustu

günaydın kızlar hayırlı cumalar bugün progestanda 6.günüm geçen ay 7. günde adetim gelmişti bu ay ilk klomen kullandım bakalım doktorum pek umutlu konuşmadı belli olmaz belki tutar demişti progestan bitince adet olmazsan gel demişti olursanda 2-5.günleri arasında gel dedi bakalım bende beklemedeyim salı bitiyo ilaç adetim gelmezse çarşamba gidip kanda baktırcam

selam canim hosgeldin benimde ilk ayimdi klomende bakalimsonucu ne olucak.. Ilk ayinda hamile kalan tabikide var insallah bizde onlardan oluruz

İnşallah canım ya,sinir sistemimi alt üst ediyor bu bebek konusu,nişanlı arkadaşım bile hamile düşün artık,banada durmadan sende yap neden istemiyorsun diyip duruyor.Keşke bu ay tutsa,keşke bu ay yüzümüzü güldürse Allah'ım,beklemek sabretmek,umut etmek hüsrana uğramak yorgunluk verici.Kimseyede anlatmıyorsun yapayalnızsın eşimi üzmek için konuşmuyorum zaten üzüntümü,neyse hayırlısı Allah'tan...

insallah hayirli sonuclar alirsin canim. bizlerinde yavas yavas belli olmaya basliyor haftaya hersey cikacak ortaya. Insallah güzel haberler veririz sizlere...

ay işte buna cok sevindim ben ya inş yarın cıkar ne bileyim iğneden sonra 14.gün yapıyorlarmıs idrarda cıkıyormus diye biliyordum ayy umut oldun bana sağol
cok moralim bozulmustu
canim benim hic 24. gün cikarmi idrarda zateno testler cok duyarli degil imkani yok yani bosuna üzülme yarin ögreniceksin sonucta sonucu rahat ol. eger hamissen üzme bebeginide sakin

canım inş mucizen gelmiştir ve seninledr

Canım inşallah hamilesindir - 1 yıla yakındır progestan içiyorum herzaman dediğin gibi erken oluyordum taki klomene başlıyana kadar progestan bittikten sonra 10 gün daha beklemen lazım ilk iki ay bende çok umutlanmıştım ilaç bitmesine rağmen adet olmadı ammmmaaa malesef tam 10. günde geliyordu demek istediğim canım biraz sabret allah emeklerimizi zayi etmesin..

canım zaten bizi yıpratan o cevre baskısı değil mi ki ya bosver sen hiç takma kafana hersey olacagına varır rabbim en kıa zamanda meleğini göndersin sana

aynen canim iste bizde burda birbirimize destek oluyoruz cünkü hepimiz ayni duygulari yasiyoruz.Allah sesimizi duyucak insallah...Dualarimizi kabul edicek sonra

hmm hayırlısı canım artık adet sancılarımda baslayınca ne bileyim olur sandım cok tesekkür ederim tatlım inş yarına kadar olmamda olumlu sonucla gelirim
genelde 15.gün mü adet olunuor

hmm hayırlısı canım artık adet sancılarımda baslayınca ne bileyim olur sandım cok tesekkür ederim tatlım inş yarına kadar olmamda olumlu sonucla gelirim
genelde 15.gün mü adet olunuor

sanmiyorum canim hersey catlamaya bagli ben mesela 12. gün vuruldum igneyi ee 2 gün sonra catlasa 14. gün catlamis olucak ve ona 14 eklicez. yani catlamadan 14 gün sonra gelmesi lazim adetin hersey yolunda giderse.

sanmiyorum canim hersey catlamaya bagli ben mesela 12. gün vuruldum igneyi ee 2 gün sonra catlasa 14. gün catlamis olucak ve ona 14 eklicez. yani catlamadan 14 gün sonra gelmesi lazim adetin hersey yolunda giderse.

anladım canım en iyisi cok düşünmeyip yarını beklemek allahım hepimizin tedavisinin sonucunu olumlu eyle nolur

Canım benim aramıza hoşgeldin..Tedavin hayırlı uğurlu olur inş. Bu tamamen sabır işi cnm çok yorucu ve stresli bi dönem gerçekten..Allah bize bu dönemde güç kuvvet ve booooll sabır verir inş..Bizler daha yolun başındayız cnm..İnş bu yol uzun sürmez de burdan hepimiz hamiş haberleriyle coşarız..Bence de sen içini burda dök rahatla ki eşinde strese girmesin çünkü heriki tarafta stresli olunca olucağı varsa da olmuyorr güzelim.. Bizler de burdan destek bulduk, fikir aldık umutlandık..Vee iyiki bu topikteyimm hepinizi çoookkk seviyorum canlarım kader arkadaşlarım benim...

MESYA............................................. ......6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
TUNCSS............................................ .....20 Haziran
ESEMOS............................................ ....23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
HTCGL01........................................... .....24 Haziran
bu arkadaslardan haberi olan var mı cok merak ettim

ya çok teşekkür ederim,inan ağlayasım geldi,zaten bugünlerde ağlayacak bi sebep arıyorum.İnşallah en kısa zamanda kavuşuruz.

kizlar aranizda ates ölcen varmi hic?? bide bu ates dil altindan mi ölcülünce gercek vucüt sicakligini veriyor , koltuk altindan ölcülüncemi veriyor??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…