Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

neyse kızlar özelden yazışalım bir de utanmadan karımın nikiyle girdim diyo yaa sen git karın sana anlatır burda dolanmana gerek yok..

kızlar bu nasıl bişi yaaa ilk kez karşılaşıyorum böylee bi durumla ne kadar büyük saygısızlıktır bu kendini bilmeyen çok işte .....

canım biliyorum ççok zor benim 1.5 sene oldu ben hala unutamadım hala aklıma gelince gözlerim doluyo oyüzden biliyorum üzülme demek anlamsız etrafındaki insanlara hiç takılma herkes kendii yaşadığını bilir sana destek olacakları yerde söyledikleri laflar insanlar işte herkes bir olmuyo malesef ama yinede şanslısın bende öğle en azında hamile kalabildiğimizi biliyoruz yani tekrar şansımız var ümüdini kesme eminim en yakın zamanda yine hamile kalaacaksın ve bebeğini kucağını alacaksın yeterki umutsuz olma ALLAHIM EN YAKIN ZAMANDA BEBEĞİNE KAVUŞTURSUN SENİ VE BEKLEYEN HERKESİİİ .....

kızlar bu nasıl bişi yaaa ilk kez karşılaşıyorum böylee bi durumla ne kadar büyük saygısızlıktır bu kendini bilmeyen çok işte .....

aynen bence de sapıkmıdır nedir anlamadım bir de dalga geçiyor aklı sıra...

canim ne olduya sapik mi o?? ne o öle hay Allah im yaa biz neler cekiyoz millet dalgasini geciyoo

sapik nereye gitti kimdi oo ole ya ilk defa karsilasiorum bole bi insanlaa nasil da terbiyesizz bi insann nese olur arkadaslar boleleri dert etmeyinn sizi cok seviorumm

mrb kızlar yardımınıza ihtiyacım var bu ay klomen kullandım yumurta gelişti çatladı progestern testim 38 çıktı doktrm çok iyi bi sonuç dedi reglime 5,6 gün kaldı 1 haftaya yakın göğüslerimde büyüme ağrı sızlama var halende devam ediyor ve 3,4 gündürde beyaz akıntım var ve asıl sorum klomenin bu şekilde yan etkileri oluyomu ve ne kadar sürüyo ben klomeni içerken hiç bir rahatsızlığım olmadı reglime 2 haftadan az bi süreyle bu tür belirtiler ortaya çıktı şimdi benim ne düşünmem gerekiyo kafam çok karış bu arada pkoluyum :97: :97:

Aynen benim de ilk işim bu oldu cnm hiçbir msjını görmüyorum ve deee sinirlerim bozulmuyoorrr

Canım böyleleri için ne diye canını sıkıyorsun, değmez canım, izim derdimiz bize yeter birde böylelerinle uğraşmayalım, biz onun kileri göremiyoruz ama o bizimkileri görüyormu bilmiyorum, ama görsede ne fark eder, nasıl olsa yazdıklarıyla bizim morelimizi bozamaz çünkü ne yazdığını görmicez

cnm klomenin öyle bi yan etkisi yok.. Bence senin akıntın hayra alamet güzelim Progesteron testini nezaman yaptırdın?

Son düzenleme:

Canim insallah iyi biseydir b unlar bende hic bilmiyorum ama akinti ya iyi derler. Aslinda suan kan testi yaptirsan cikar belki kanda hayirlisi olsun güzel haberleini bekliyoruz burdan..sen testi kacinci gün yaptirdin ben 21. gün yaptiricm i nsallah benimde sonucum iyi cikar..
bye yarin görüsürüz ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…