Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ayy canım çok saol içimi rahatlattın bende içimden hep acaba diyip duruyordum demekki kişiye göre değişiyor kimisinde oluyor kimisinde olmuyor aynı senin dediğin gibi dün ilişkide benimde çok canım yandı he sağ hem sol tarafım dr zaten ilişki esnasında agrın olursa bilki çatlıcak demişti seninde birebir bunu yaşaman çok rahatlattı beni senin ateş yükseldimi peki dr un çatmış dediği gün ????

demekki o yapiskan akintiylan alakasi yok. benim o akintidan hep geliyodu 2 aya kadar ama hamile kalamadim 2 aydir gelmiyo gene kalamiyorum hamile ne yanlis ne dogru bilemiyorum hic umarim bu ay artik güzel haberler aliriz sanirim sende ayin 30 da ögreniceksin bende bakalim nasil geccek o zamana kadar günler bilmiyorum

insallah canim benim catlamistir bende iste emin degilim korkuyorumda dün baya sinir stresliydim ondan korkuyorum etkilemistir hormonlarimi die. Doktor prolaktin sorunum oldugu icin sakin sinir stres olma dedi ama elde degil ki :S ama seninle belirtilerimiz ayni sanki benim catladiysa seninde catlamistir bakalim hayirlisi.

Rica ederim cnm evet için rahat olsun demekki senin iki tarafındada yumoş büyümüş oyüzden ilişki anında 2 tarafta ağrımıştır benim solda vardı sadece oyüzden solum ağrıdı. iğneden 2 gün sonra da ateş basması oldu onuda sordum dr a ilaç ve iğneden dolayıymış o da..

canim ben bisey sorucam bu yumurtalar catladiktan sonra kac güne kadar spermle bulusma olasiliklari var. Cünkü yumurta catliyo sonra kanala gidiyo kanalda bekliyen sperm varsa yumurtayi döllemeye calisiyo ee yoksa yumurta orda bekliyomu yoksa döllenmeden ilerliyomu kanalda.

fsh,prolaktin, b-hcg ve bi de bişi daha vardı.yumurtlama problemin var dedi.o kadar klomene çok kanaman olması lazımdı.hepsi çatlamış yeni oluşan yumurtada yok.valla bilmiyorum artık çok yoruldum ya. keşke bu kadar ertelemeseydim allah kimseye aratmasın.

Onu da sordum doktora onun çatlaması saniyelik iş dedi ben de dedim e nasıl olcak ozaman hemen dedim nasıl tutturcaz hemen dedim bir de erkek dr yumurtalar çatladıktan sonra 2 gün canlı durabiliyomuş oyüzden kaçırma gibi bişeyimiz olmazmış cnm..

Son düzenleme:
ewet canım belirtiler aynı inş benimkide çatlamıştır benimde prolaktinim yüksekti gecen ay ilaçla düşürdüm bu ayda klomene çok iyi tepki werdim 3tane oldu yumurta bakalım drun dediği kendiliğinden çatlar dedi boyutları 2cmdi dahada büyür dedi hem sagda hemde solda bakalım inş hepimiz güzel sonuçlar alırız bu ay .....
sende sakın stres yapma hersey güzel olacak ....
ewet canım benim iki taraftada wardı hem sağda hem soldaydı ateş basması bana arada bi geliyor hemen geçiyor inş güzel haberlerle birbirimizi müjdeleriz ....

kesinlikle canim ayni seyleri bende diyorum keske hic korunmasaydim zaten hemen olmuyomus iste.benimde bakmisti hepsine prolaktinim cok yüksek cikti ondan banada yumurtalama problemin var dedi ama bence ben o zamanlar yumurtluyordum asil simdi yumurtlayamiyorum oda zaman gectikte insanin stresi artiyor endisesi artiyor ya olmazsa hic korkusu basliyor o yüzden .. Yani kisaca hayatimizin icine ediliyor bizde böle yarim bir insan gibi yasiyoruz.Ama nasil doktor yumurtan olusmamis deyip kesip atmiski anliyamadim. baska birine dahami gitsen acaba daha ay baslamadan böle olmazki mutlaka yapcak bisey vardir yaa.Zaten biz bu klomene 5. gün basliyoz ki mesela demkki 5. günden itibaren olusmuyomu o yumurtalar kine??

himmm ee güzel 2 gün de neler olur neler :76: ama önemli olan catlamasi iste insallah benimkilerde catlamistr zaten 2 tanecik yumurtam vardi ki biri cürük sayilir 1 yumurtaylan basariya ulasiriz insallahhhhhhhhhhh. ya zaten varya ben bu olayin bu kadar zor olmasini kaldiramiyorum ya inanamiyorum yani cevremdeki herkes ama herkes hamile hemde kolay kalmislar ailem akrabalarim arkadaslarim aralarinda bir tek ben yasiyorum bunu ya cok zor geliyo. Kimisi istemeden hamile bile kaliyo agliyolar keske hamile kalmasaydim diolar ya ben bi bebisimi olsun die hüngür hüngür agliyorummmmmmmm yaaaaa Allah im bu ay yüzümüzü güldürsün insallah

Canim sen prolaktin hapina devam ediyosmusun benimde düstü ama doktor bir ay daha kullan dedi suan kullaniyorum ama gelecek aya b itcek ya bitince gene yükselirse die korkuyorum :26:

canım inan bende aynıyım çewremdeki herkes hamile şuan ama ben inanıyorum ki bu bizim için bi sınaw elbet bu sıanwdan geçeceğiz ALLAHIM bizim sabrımızı deniyor herkes bi şekilde sınanır bizde böyle olanlardanız demekki sabırla we umutla yoluna dewam et başkalarını boşwer hiç takma kafana elbet bi wakti zamanı war ALLAHIM ol dedikten sonra olcaktır buna inan sadece sabır we bol bol dua et....

Canim sen prolaktin hapina devam ediyosmusun benimde düstü ama doktor bir ay daha kullan dedi suan kullaniyorum ama gelecek aya b itcek ya bitince gene yükselirse die korkuyorum :26:

yok canım dr bana bi ay yeterli dedi zaten çok yüksekte değildi 34.64 çıkmıstı bi ay içinde de sıfırladı çok şükür bu ayda direk klomen kullandım zaten böyle olurmu olmaz mı vs düşüncelerini kafandan at canım strese girme boşuna her ay yeni bi umut yeni bi başlangıç stresten uzak ol ki bebeğin seni daha çabuk bulsun ......

bugün güne her ne kadar moralim bozuk başlasamda,sizler sayesinde moralim yerine geldi.burda o kadar içten duygularınızı başlaşıyorsunuz ki ,dertler,üzüntüler,sıkıntılar bir kardeş bir abla gibi ilgiyle cevaplanıyor.her olumsuz olayın karşına mutlaka güzel sonuç,mucize sunuyorsunuz.solan umutları yeniden yeşertiyorsunuz.(benim için öyle oldu) ilginiz için teşekkürler kızlar... Yüreğinizin güzelliğini Allah bebişleriniz ile taçlandırsın...durmak yol çalışmaya devam....

tabi cnm neler olur neler zaten dr çok yumurta olmaya sıcak bakmıyo önemli olan 1 tanesinin sağlıklı büyük olması çok yumoş olunca gelişemiyomuş yumurta zormuş yani..oyüzden seninde iyi cnm..Valla o isteyemeyenler bizim acımızı anlayamazlar kıymetini bilmiyolar halbuki ne kdr şanslılar bizler maddi manevi anlamda emek veriyoruz da gene ortada bişey yok ama dediğin gibi canım Allah sabrımızı deniyor bizler dua edebiliyosak Rabbim vericek demektir Allah kabul olunmuycak duaları ettirmez bile oyüzden sabrın sonu selamettir diyorum ben görüceksinizki hepimiz Allah'ın izniyle bu topiği şenlendircezz yürekten inanıyorum buna

canımsın yaa işte bu böyle olalım ki bebeklerimiz biz annelerini daha kolay bulsun kızlar üzülüp yıpranıp strese girdikçe inanın daha kötü yapmış oluyoruz elbet olacak elbet bizlerde bu mutluluğu yaşıyacagız şuan beklemekteyiz napaılm sonu güzel olsunda değmez mi meleklerimiz için......

insallah canlarim benim insallah yüregimizin bu yangini hemencik söner ve huzurlu günlerimiz baslar . Bu ay bize ugur getirsin. Bu ay tutarsa belki dogumu esimin dogum gününe gelir cok süperr olur. hele birde erkek olursa balik bir erkek hep böle olsun istemisimdir ama tabi ilk önce saglik hayir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…