Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
RANA20............................................ ......17 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ .......27 MAYIS
HULYAB27.......................................... .....28 MAYIS
HTCGL01........................................... ......28 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ....30 MAYIS
TASUHİ............................................ .......31 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

???????????????????????????????????????????????????????????

umutlum 22 den bide tasuhi den haberimiz var değilmi??? gerisini bilmiyoruz???

Son düzenleme:
Umutlu canım, merakla ve heyecanla sonucunu bekliyorum canım, her nekadar sen negatif olduğunu düşünsende, insan 1000 de 1 umut etmeden yapamıyor işte gülüm, bende bir umut belki diyorum, umarım öyledir.

Günaydın canım günayyydıınnnn yine umut dolu sözcükler yazmışsın ne güzzel umutluyu dört gözle bekliyorum inşallah bebişi sürpriz yapar.

Bu ay klomen kullanmadım ama bugün adetimin 14. günü ya kurtlandım dr a gideceğim bakalım klomensiz yumoş olmuşmu hiç sanmıyorum ama olsun..

günaydın canım evet hazirana geldik hayırlısıyla 2 gün sonra mğbarek 3 aylar başlıyo rabbim onun hürmetine bize bebişler versin inşallah. gergin ya işdeyim şuan ayın 1 ya off offf stressten çocugum olmuyo valla

raporsuz ne kadara mal oldugunu bılıyormusun acaba

canımozel hastanesıne gore degısır sanırım fıyat maslak acıbademın fıyatını azayım sana bu sen gıtsen mesela sana verılecek tutar olucak muaneler harıc

hastaneye odenen 4,000,00 iğne vs 1500 ile 2000 tl arasıı ama bu rakam tedavının gıdısıne gore degısır .bunun ııcnde eger aynı hastaneye kontrolmuane devam edersen bu rakam degısır her gıdıısınde muane ıcın en kotu ıhtımal 286,00 tl odersın buunun ıcınde yapıacak tahlıller harıc benım ozel saglık sıgrotam dan dolayı daha uyguna gelıyor ama ımkanın varsada mutlaka gıt derım canım.

maalesef dün ağrılı bir şekilde adet oldum.yerleşme kanaması falan değilmiş yani yanılmışım.çok ümitlenmiştim oysa bu ay.hayal kırıklığı oldu
bugün doktora gidicem ama klomene başlamayı düşünmüyorum.eşim yumurtlama tarihimde gece vardiyesinde olacak çünkü.bu ay tavsiyelere uyduk ta ne oldu.boşa gitti haplarla iğneler... çok üzgünüm ...

:((((( Offff Dönser Canım içim daraldı fiyatları okuyunca bizim bebek olmassa asla tüp bebek tedavisi yaptıramayız sanırım sigortada karşılamıyor..

Hayırlısı canım allah bize dayanacak güç ve sabır versin yapacak birşey yok sen çalışıyormusun ??

:((((( offff dönser canım içim daraldı fiyatları okuyunca bizim bebek olmassa asla tüp bebek tedavisi yaptıramayız sanırım sigortada karşılamıyor..

canım ıcını karartma bildiğim kadarıyla ılk tup bebek denemesini sgk karsılıyor dıye bılıyorum bir araaştırıyım sana yazarım .lutfen ıcını darltmaa

canım heyecanla senın cevabını beklıyoruz ınan cok heyecanlıyım ınsallahh guzel haberler le gelırsın .

Merhaba kizlar bende bu ay ilk defa klomen kullanicam.Bakalim insallah hersey yolunda gider.Benim sorunum prolaktindi onudüsürdük ama hala hamile kalamadim demekki prolaktin degilmis sorun sadece Allah hepimizin yüzünü en kisa zamanda güldürür insallah

üzülme canım ya bende senden haber bekliyordum . umutlar bi dahaki sefere artık. yurt dışında yaşayan senmiydin canım çatlatma ignesi kullanmışmıydın ?

Hayırlısı canım allah bize dayanacak güç ve sabır versin yapacak birşey yok sen çalışıyormusun ??

evet canım çalışıyorum.eşim bu ay ben yurmurtladığımda işte oluyor.sabah çıktığındada ben işe gelmiş oluyorum.o yüzden klomene başlıyamıcam galiba.haziran da boşa gitti anlayacağın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…