Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benımmmmmmmm en kısa zamanda esıne guzel haberler verırsın ınsallah .hahaaa aynen ınsanlar papagana verıyor dunya para kı bu baska bırsey senın bır parcn canın. ınsallah caım dua edıyorum .bu arada tekrar test yaptınmı canım sen

canım düşünürsene ğer tüp bebekk tek tavsiye edeceğim doktor Acıbadem Maslak Dr.Taner Toprak gercekten işini çok iyi bilen ve yapan biri ve inanılmaz pozitif .Düşünürsen gitmeni tavsiye ederim.

yok cnm yapmadım ama bu hafif adet öncesi sancı varya o başladı en geç 2 gün sonra olurum

hiç belli olmaz canım normalde hamılelık belirtisindede adet sancıları gibi sancılar oluyor oyuzden sen yinede dikkat et kendine

sağol cnm asıl sen kendine coooooooooooook dikkat et iyi beslen nasıl olur neler iyi gelir bilmem ama hep sev onu annesi olurmu öptüm seni cnm

sağol cnm asıl sen kendine coooooooooooook dikkat et iyi beslen nasıl olur neler iyi gelir bilmem ama hep sev onu annesi olurmu öptüm seni cnm

canım benım daha erken ama cok konusuyorum esımdede aksamları fırsat bulamıyorum sevmeye o sevıyor :) allah siznde yuzunuzu guldursun canım bende senı opuyorum yarın gorusuruz

donsercım benı daha tanımazsınız lıstede adım var ama cok vakıt bulamıyorum gırmeye bıde okuyorum sadece sı daha onceden tanısısınız ya ne dıyecegımı bılemıyorum acıkcası canım su anda sebze meyeve agırlıklı beslenmelısın bır de gunde ıkı bardak sut ıkı bardak yogurt sabahları ıkı tane cevız arada baden atacaksın agzına bır kere hamılelık gacırdıgım ıcın tecrubelerımden soluyorumama daha yenıyım mıdem bulanıyor yıyemıyorum dıyorsan hıc ama hıc onemlı degıl ılk aylarda bısey yemesen hatta kılo versende bebek etkılenmezmıs folık asıtını ıhmal etme canım bı de degerlerın cok ıyı artmıs ınsallah kucagına da alırsın canım

bu arada donsercım 6000tl raporlu bır sekıldekı fıyatı degılmı canım bıde rapor cıkarmak zor oluyormu yaaa ben hıc bılmıyorum kaybımdan sonrakı ılk denemem olumsuzdu bunları dusunur oldum artıkbır kere hamıle kalınca acaba tup bebek ıcın rapor vermzlermı

canım benım cok tesekkur ederım yazdıklarını not ettım bebegım ıcın cıg tavuk ye deseler yerım caım yeterkı o saglıklı olsun .ınsallah sizlerinde yuzu guler canımmmmmmm folıc asiti doktorum gunde 3 defaya cıkardık hamılelıkten 3 ay oncesnden baslamısdım gunde bir ıcıyordum şimdi 3 tane alıyorum hergun mide bulantılarım bslamadı henuz tup bebek transverımın 15 gunuu bugun baslar sanırım 2 hafta sonra

Son düzenleme:
canım nasılsın.donser demiş ya gebelikle adet sancıları benziyor diye belkide bizimki öyle bişeydir umarım inşallh öyledir yani bizimkide.

canım bulantıların hıc baslamayabılırde ben bulantısız atlatmıstım o donemlerı galıaba folık plus kullanıyorsun sen gunde uc tane ıcmesı cok zor yaa folbıol daha etkılı bır ılac gunde bır tane alman yeterlı ıstersen doktoruna onu da danısabılırsın

canım benım acıbadem saglık sıgortam var o yuzden bana uyguna geldı .rapor cıkartılabılıyor ama baya ugrastıryorlar

canım nasılsın.donser demiş ya gebelikle adet sancıları benziyor diye belkide bizimki öyle bişeydir umarım inşallh öyledir yani bizimkide.

hehehehe biz senle kafayı yiycez galba bu ay yok yavrum ben anlarım kendimi belimde başladı ağrımaya hadi hayırlısı ama umarım donserin dediği gibi olur mucize bakalım az kaldı nede olsa..

hehehehe biz senle kafayı yiycez galba bu ay yok yavrum ben anlarım kendimi belimde başladı ağrımaya hadi hayırlısı ama umarım donserin dediği gibi olur mucize bakalım az kaldı nede olsa..

yok cnm genel olarak iyiyimde sancıların gebelikten olduğu yok yani senle biz kafayı yiycez ehuehu olsakta kurtulsak yada olasakta doğursak

arkadaslar adet oldum maleseff hemde dehset bi karin agrisi cektim sandimki olucem gercekten cok kotuydu simdi biraz daha iyim 2 kez midem bulandi :85:erken oldu ama bilemiyorum hayirlisi olsun ama anlayamiyorum yumurtalarim cok iyidi ve baskada hic bi problemim yoktu tutmadi demekki zamani var sanirim cok duaya ihtiyacim var :85:yarin klomene basliycam tekrar bakalim onumuzdeki ay neler olacak Rabbim bebegimi nasip edecekmi :85:

Canım üzülme. Rabbim büyük. Meleğin seni bulacak. Sadece zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…