Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım çalışıyorum.eşim bu ay ben yurmurtladığımda işte oluyor.sabah çıktığındada ben işe gelmiş oluyorum.o yüzden klomene başlıyamıcam galiba.haziran da boşa gitti anlayacağın...

Hayırlısı be gülüm ne yapalım o yüzden sordum çalışıyormusun diye inşallah temmuzda olur canım çok üzme kendini..

canım üzülme lütfen bakarsın önumuzdekı ay guzel haberler verır en kısa zamanda bebegini kucagına alıp doyasıya kooklarsın ınsallah .:emir_bebek: bak bende 5 yıl once hamılelık gecırdım 5 ayı doldurdugunda kaybettım cokkotu zaman gecerdım artık herseyını gorebılıyrodum elını oynamısını yuzunu ama ne oldu sonuz husranla bittii suan 5 yasında kızım olacaktı ama herseyde hayır vardı dıyedusundum cesaret edemedım sımdıde normal yolla hamıle kalamıyorum tup bebek tedavısıne basladım ve suan hamıleyım cok yenı daha ılk denememde tuttu.demek ıstedıgım uzulme herseyde bir hayır vardır .haerseyşn hayırlısı canım ben ınanıyorum en kısa zamanda hayırlısıyla guzel haberler verecegıne canımm

cnm neden sigorta karşılamıyo benim arkadaşım sigortada yaptırdı tüpünü şimdi kızı var ve ücret ödemedi

:KK66: :KK66: :KK66::KK66: Ayy canım benim ciddimisin bilmem ben öyle sanıyordum yasamı değişti acaba teşekkür edrim şekerim bu güzel haberin için inşallah o aşamalara kadar gelmez..

slm kızlar :KK71:
rüyamda doğum yaptım bi kızım oldu ama ne sancım var ne kan var bebekte ağlamıyo ama çok güzel bi kızdı yaaa sarışın keltoş bi biz:emir_bebek:
diyorum adını melike koyucam ... öyle uyandım :KK50:

slm kızlar :KK71:
Rüyamda doğum yaptım bi kızım oldu ama ne sancım var ne kan var bebekte ağlamıyo ama çok güzel bi kızdı yaaa sarışın keltoş bi biz:emir_bebek:
Diyorum adını melike koyucam ... öyle uyandım :KK50:

hayır olsun canım ruyan.bak benıde esımın arkadsı gormus kızım oluyormus sarısın suan hamıleyım .kım bılır belkı sende hamılesındır .allah gonlune gore versın ruyada kan gormek ruyayı bozar derler sende gormemısdın hadı hayırlı haberler beklıyoruz

hayır olsun canım ruyan.bak benıde esımın arkadsı gormus kızım oluyormus sarısın suan hamıleyım .kım bılır belkı sende hamılesındır .allah gonlune gore versın ruyada kan gormek ruyayı bozar derler sende gormemısdın hadı hayırlı haberler beklıyoruz

amin canım sağol :KK70: ben bu ay klomen kullanmaya başladım 8 haziranda adet günüm bakalım ya nasip...

senin için çok sevindim zaten tatlım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK71:

canımozel hastanesıne gore degısır sanırım fıyat maslak acıbademın fıyatını azayım sana bu sen gıtsen mesela sana verılecek tutar olucak muaneler harıc

hastaneye odenen 4,000,00 iğne vs 1500 ile 2000 tl arasıı ama bu rakam tedavının gıdısıne gore degısır .bunun ııcnde eger aynı hastaneye kontrolmuane devam edersen bu rakam degısır her gıdıısınde muane ıcın en kotu ıhtımal 286,00 tl odersın buunun ıcınde yapıacak tahlıller harıc benım ozel saglık sıgrotam dan dolayı daha uyguna gelıyor ama ımkanın varsada mutlaka gıt derım canım.
canım cok tesekkur ederım ben zaten ıstanbuda yaptırmıcam benım doktorum konya tıp fakultesınde rısklı gebelık uzmanı oldugu ıcın baska doktora gıdemem benımde bes aylık bır kaybım var erken dogumla ve daha cok yenı ama belkı tedavıye bıle gerek kalmaz kendılıgınden hamıle kalabılırsın dedıgı ıcın acımı bır kenara koyup bebek ıcın calısmlara basladık daha ılk dneememız bakalım once haplar sonra ıgneler falan falan bır suru asama var ama ıgrenmek ıstedım cok tesekkur ederım canım
::KK43:((((( Offff Dönser Canım içim daraldı fiyatları okuyunca bizim bebek olmassa asla tüp bebek tedavisi yaptıramayız sanırım sigortada karşılamıyor..

canım sakın moralını bzma artık sgk karsılıyor bazı sartları var raporu cıkardıktan sonra karsılıyor ben belkı rapor cıkarmayı beklemek ıstemem dıye sormustum yuregını ferah tut

yok cnm genel olarak iyiyimde sancıların gebelikten olduğu yok yani senle biz kafayı yiycez ehuehu olsakta kurtulsak yada olasakta doğursak :KK70: :KK52::KK52:

çok güldüm kıss Allah iyiliğini versin doğru bi hamile olsak kurtulacağız.ağrım çok benimde ama leke yok.fakirin ekmeği umutmuş ya o hesap işte bizimkide.

çok güldüm kıss Allah iyiliğini versin doğru bi hamile olsak kurtulacağız.ağrım çok benimde ama leke yok.fakirin ekmeği umutmuş ya o hesap işte bizimkide.
gülme ne yaptın bakim varmı bişey akıntı ıkıntı leke kasık ağrısı öğürtü böğürtü heheheh şaka şaka vallaha bekliyorum ya ne olcak halimiz bir bilsek hep dua ediyorum ama bakalım dediğin gibi hala bir umut bekliyoruz bende banyo yaptım şimdi kuaföre gidicem gitmişken test alim diyorum :KK52:sonra vazgeçiyorum karar verdim almıyorum :KK1:

selam kızlar...bnde pazartesi klomene başladım.cuma doktora gidicem bakalım hayırlsıı...inşallah bu ay tutarrr:KK14::KK14::KK14::KK14:

gülme ne yaptın bakim varmı bişey akıntı ıkıntı leke kasık ağrısı öğürtü böğürtü heheheh şaka şaka vallaha bekliyorum ya ne olcak halimiz bir bilsek hep dua ediyorum ama bakalım dediğin gibi hala bir umut bekliyoruz bende banyo yaptım şimdi kuaföre gidicem gitmişken test alim diyorum :KK52:sonra vazgeçiyorum karar verdim almıyorum :KK1:

ağrım var birazcık kıss.uzaktan biri geleceek gibi yol gözler oldum.tuvalate git gel.bende eczanenin önünden geçtim alsam almasam karar veremedim almadım şimdi diyorum gidip alayım vazgeçiyorum her ay aynı şey.neyse en iyisi beklemek cumaya kadar bekleyim olmazsam cuma test alıp cumartasi sabah yapayım diyorum o kadar planladım yani.hadi birlikte bekleyelim.kuaför işide iyi olmuş kafa dağıtır.

X