Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sagol canım benim aynen dedigin gibi tanışmasakta alışıyoruz bi bag oluşuyor aramızda. eşimin bu süprizi olmasa ara verecektim. şu iş bilmez doktorlardan bıktım artık . umarım yeni doktorla hayal kırıklıgına ugramam. dogru şeyleri yaptıgına inanayım yeter gerisi allaha kalmış olursa olur olmassa olmaz ama bu doktorlar yüzünden kaybettigimiz zaman ,umut insanı daha çok yıpratıyor inşallah aşılama tutar tüp e gerek kalmaz . sende aşılama diyordun önümüzdeki ay için bu ay bitkisel kürmü yapıyorsun . allahım daha çok bekletmesin bizi her şeyin hayırlısını versin

iyi geceler benim bugun 17. günüm 8. günde 20 mm iki yuurta vardı inşallah tutmustur bu ay çok ümitliyim içim kıpır kıpır neden bilmiyorum artık...kızlar birşey soracağım spermiyogram yaptırıp test sonucu agülitasyon var yazan var mı aranızda bu onemli birşeymi bizim sonucumuzda agülitasyon var yazıyor intten arastırdım kümeleşme imiş yıkama işlemi ile gecermiş oyle yazıyor bu konuda fikirlerinizi bekliyorum... hamile kalan arkadasımızı kutluyorum çok fazla yazmasamda hergun takip ediyorum...inşallah bu ay hepimiz hamile kalırız :97::97::97:

benim aşılama esnasında hiç ağrı olmadı sonrasındada sadece bel ağrısı felaket vardı ama oladı malesef senın tutar inşallah

Ben bugüne çok kötü başladım, bademcikler şişti, kıpkırmızı oldu, ateş yok ama nefes dahi alamıyorum, yutkunamıyorum, dün anladım böyle olacağını, önlem alayım dedim, bitkisel olarak ne yapabilirim diye biraz araştırmıştım, sarımsak ve gargara iyi gelir diye yazıyordu, sırf ilaç kullanmak zorunda kalmıyayım diye hayatımda ilk defa sarımsak yedim (HERŞEY BEBEĞİM İÇİN), akşam yatarkende ılık suyla tuzlu gargara yaptım, ama daha kötü oldu, bugün nefes almakta zorlanıyorum, işyeri hekimi antibiotik kullanmam gerektiğini söyledi, diyemedim ki adama ben bebek çalışması yapıyorum kullanamam diye. Kızlarrrrr bana yardım edin bu bademciklere ne iyi gelir, ilaç kullanamam, ama iyileşmek istiyorum bir an önce
Offf ya offff evde olmak istiyorum şimdi, yarın resmi tatil ben yine çalışacağım, adaletmi bu zaten belim ve kasıklarım ağrıyor, nasıl geçer bugün ((((

Son düzenleme:

Canım umarım bu ay birçok kişi güzel haberler verir, neden bilmiyorum ama bende bu ay çok umutluyum, çok çalıştım ondan mı acaba:26::26: umarım canım bu ay umutlar boşa çıkmaz yine, benimde 20. günüm bugün, az kaldı, heyecanla bekliyorum :)))))

Sevdeciğim bende bu ay çok inandırdım kendimi olacak diye, ayyyy birde olmazsa nasıl yıkılırım ben bu ay, ama olsun canım sanki ilk yıkım mı olacak, ben o yıkımları defalarca yaşadım, bir eksik bir fazla ne fark eder der yoluma devam ederim, bu ay içimde o inanç ve umut varya bunu yaşamak bile çok güzel :))))

Canım benimde beklenmeyen adet tarihim kızımın doğım günü, umarım ona en güzel doğum günü hediyesini veririm..

günaydın kızlar umarım iyisinizdir hepiniz.pazartesi doktora gittim ben 10.gün 17 mm yumurta ama daha fazlamı yoksa 1 tanemi söylemedi kaçıncı ayın dedi 3.ayımoldu dedim eşine baktık mı dedi onu çağırdı sperm testi yapacak eğer bu ayda tutmazsa.bi yandan seviniyorum demekki diyorum benim yumurtam iyi bi yandan üzüldüm işallah kocamda bişe yoktur.uff puffff:44:

günaydın cnm benimde çok fazla boğazım şişer bu gibi durumlarda bal karabiber ve varsa evde zencefil tozunu karıştırıp yiyorsun.ilk önce ateş yapıyor terletiyor.sabaha kalkıyosun hiç bişeyin kalmıyor.:))yani bendeki etkileri bu cnm.....

Bu olay çok doğru canım, bende kızıma bu şekilde hamile kaldım, doktora gittik kontrol için, bana yuurtalar tembel bir kaç ay klomen kullanacaksın, eşininde spermleri az kalma şansın çok düşük, bu ay olmaz sakın morelini bozma, bir kaç ay deniyeceğiz dedi, nasıl olsa olmayacak biliyorum ya, okadar rahatım ki, o ay hamile kaldım.

Teşekkür ederim canım akşama yatarken muhakkak deniyeceğim bunu, tabi bugün bir geçse ((

canım ben ufak yaştan itibaren bademcik derdiyle ugraştım en sonunda aldırdım .öyleki aralıksız antibiyotik kullanıyordum bi tanıdıgın tavsiyesini yaptım hatta dr. bile sen dogal antiiyotigini bulmuşsun demişti 2,3 defa yap 1 kerede bile benim kileri bıçak gibi kesiyordu . gece yatmadan önce yarım çay bardagı limonsuyuna 2 tane normal asprini at ,ez, dayanabilecegin kadar ben 2 çay kaşıgı atıyordum tuz at karıştır bu karışımı 3,4 defada gargara yapıp yut üstüne bir şey yiyip içme yat . yada gündüz yapmak istersen yarımsat bir saat birşey yiyip içme üstüne geçmiş olsun .zararıda yok dpgal inşallah bebişin seninledir.

merhaba arkadaşlar günaydın yeni üye oldum kendi derdime konu ararken burayı buldum sizler hamile kalanlarmısınız

Teşekkürüm ederim canım, umarım benimledir, belki vardır diye ilaç kullanmak istemiyorum, ilk hamileliğimde bu hatayı çok yaptığım için tedbirli olmak lazım, denemekte fayda var, çok sağol.

İnşallah yoktur canım, inşallah bir an önce olur, bu tedavi süreci, bekleme aşaması bizi bitirdiiii....

günaydınlar canlar güzel bi gün geçirmeniz dileğiyle bugün bat tarihi gelen var mı haber var mı yeni

umarım 12.gün tansiyonum yükseldi acile gittim gebelik varmı diye test yaptılar hcg 2.11 çıktı bugün 17. günüm hala adet olmadım.kafam çok karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…