Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

umarım 12.gün tansiyonum yükseldi acile gittim gebelik varmı diye test yaptılar hcg 2.11 çıktı bugün 17. günüm hala adet olmadım.kafam çok karışık

umarım hamile kalırsın daha 17. gün sabırla bekle inşallah adet olmazsın hamiş olursun stres yapma sakin her şey yolundadır inşallah

canım ben normalde 30-32 arası adet oluyodum düzenliydi ama son 3 aydır adet arası ara kanamam oluyo yanı 15 günde bi adet oluyorum bu yüzden mi adet olmam için bi ilaç vermedi acaba zaten fazlasıyla oluyorum bu durumda kist yapma sansı yokmu ki. birde tedirginim zaten bugün adetin 15 günü yani ara kanama yasadıgım tarıhteyım su an yıne ara kanamam olacakta onun sıkıntısımı acaba dıyorum insallah olmaz ya..

umarım 12.gün tansiyonum yükseldi acile gittim gebelik varmı diye test yaptılar hcg 2.11 çıktı bugün 17. günüm hala adet olmadım.kafam çok karışık

Bu sanırım iğneden sonra ki 17. gün değilmi yanılmıyorsam, eğer öyleyse, adetinin kaçıncı günü oluyor bugün, adet tarihin geçtiyse test yap derim, bak bende merak ettim şimdi.

umarım hamile kalırsın daha 17. gün sabırla bekle inşallah adet olmazsın hamiş olursun stres yapma sakin her şey yolundadır inşallah

inş.cumaya kadar sabredicem zorda olsa.stres bnm hayatımdaki ençok var olan şey şuanda hastaneye gitmek istesem bile gidemiyorum hakkarideyim eşimin görevi gereği.stressiz olmuyo malesef:18:

Ben bugüne çok kötü başladım, bademcikler şişti, kıpkırmızı oldu, ateş yok ama nefes dahi alamıyorum, yutkunamıyorum, dün anladım böyle olacağını, önlem alayım dedim, bitkisel olarak ne yapabilirim diye biraz araştırmıştım, sarımsak ve gargara iyi gelir diye yazıyordu, sırf ilaç kullanmak zorunda kalmıyayım diye hayatımda ilk defa sarımsak yedim :KK1::KK1::KK1:(HERŞEY BEBEĞİM İÇİN), akşam yatarkende ılık suyla tuzlu gargara yaptım, ama daha kötü oldu, bugün nefes almakta zorlanıyorum, işyeri hekimi antibiotik kullanmam gerektiğini söyledi, diyemedim ki adama ben bebek çalışması yapıyorum kullanamam diye. Kızlarrrrr bana yardım edin bu bademciklere ne iyi gelir, ilaç kullanamam, ama iyileşmek istiyorum bir an önce :KK59::KK59::KK59:
Offf ya offff evde olmak istiyorum şimdi, yarın resmi tatil ben yine çalışacağım, adaletmi bu :KK43: zaten belim ve kasıklarım ağrıyor, nasıl geçer bugün :KK43:((((

günaydın canım çok geçmiş olsun. bitkisel olarak bildiğim bişey yok ama ılık su iç bu ii gelir hatta çay yada kahve molasında sıcak su,bal,limon iç biraz ferahlarsın nefes almana yardımcı olur belki. bugün çabucak gecer insallah tez zamandada iyileşirsin.

Bu sanırım iğneden sonra ki 17. gün değilmi yanılmıyorsam, eğer öyleyse, adetinin kaçıncı günü oluyor bugün, adet tarihin geçtiyse test yap derim, bak bende merak ettim şimdi.

evet cnm çatlatmadan sonraki 17. gün. adet tarihim nisan 20 ama ilaçla pkoluyum o yüzden emin değilim

günaydın canım çok geçmiş olsun. bitkisel olarak bildiğim bişey yok ama ılık su iç bu ii gelir hatta çay yada kahve molasında sıcak su,bal,limon iç biraz ferahlarsın nefes almana yardımcı olur belki. bugün çabucak gecer insallah tez zamandada iyileşirsin.

Umarım canım umarım bugün çabuk geçer ve yarın kendimi daha iyi hissederim, bugün birde yangın tatbikatı var, organizasyonu sağlayacak, ilk uygulayacak kişi ben olmama rağmen ben bugün katılmam dedim müdürüme, neden diyor, ben geçen hafta ful çalıştım, çalışmalarımın boşa gitmesini istemiyorum dedim.

Umarım canım umarım bugün çabuk geçer ve yarın kendimi daha iyi hissederim, bugün birde yangın tatbikatı var, organizasyonu sağlayacak, ilk uygulayacak kişi ben olmama rağmen ben bugün katılmam dedim müdürüme, neden diyor, ben geçen hafta ful çalıştım, çalışmalarımın boşa gitmesini istemiyorum dedim.

:))))))))bu full çalısmalar boşa gitmez insallahhta sende güzel haberi verirsin bize. müdürünede söylersin bak gördün mü demiştim ful çalıstım dıye nedeni işte dersin karnındaki bebeği işaret edersin.

eğer öksürük varsa balla limon cnm bir kaşık bala bir kaşık limon cok ii geliyo çok geçmiş olsun

:))))))))bu full çalısmalar boşa gitmez insallahhta sende güzel haberi verirsin bize. müdürünede söylersin bak gördün mü demiştim ful çalıstım dıye nedeni işte dersin karnındaki bebeği işaret edersin.

Artık herkes biliyor nezaman çalıştığımı, geçen hafta her sabah ıslak saçla geldiğim için yinemi çalışma vardı deyip durdular, amannn hiçte bile gizlemem, müdürümde bayan, gayet rahatım o konuda, söylüyorum valla hiç çekinmeden, kendisi benden küçük ve yeni evli, doğum kontrol hapı kullanıyor, okadar uyardım onu dinlemedi, umarım bizim gibi uğraşmak zorunda kalmaz.

sagol canım benim aynen dedigin gibi tanışmasakta alışıyoruz bi bag oluşuyor aramızda. eşimin bu süprizi olmasa ara verecektim. şu iş bilmez doktorlardan bıktım artık . umarım yeni doktorla hayal kırıklıgına ugramam. dogru şeyleri yaptıgına inanayım yeter gerisi allaha kalmış olursa olur olmassa olmaz ama bu doktorlar yüzünden kaybettigimiz zaman ,umut insanı daha çok yıpratıyor inşallah aşılama tutar tüp e gerek kalmaz . sende aşılama diyordun önümüzdeki ay için bu ay bitkisel kürmü yapıyorsun . allahım daha çok bekletmesin bizi her şeyin hayırlısını versin :emir_bebek:

canım..cok haklısın..doktorların her biri ayrı telden calıyor...anlayamıyorlar tabi bizim her gün neler çektiğimizi..umarım dediğin gibi tüpe gerek kalmaz..canım bende salladım gitti vallahi...biliyorsun hsg cektirdiğim için tedavi uyğulamadık bu ay...ben güya incir kürü yapayım diyordum..unutuyorum ..üstüne düşmedim işin acıkcası...rastgele incirin kendisini yiyorum arada bir..doktor bana perhiz felan demedi...umutluma 4-5 gün perhiz vermişti...bende kafama göre takılıyorum ..bugün 10. günüm..hiç bilmiyorum yumoşlar ne halde...dün bel ağrısı ve akıntı oldu..acaba catladımı diye düşündüm sonra dedim cok erken daha...bu kadar kısa sürede ilac almadan büyüyüp catlamaz heralde...eşimde catlasada patlasada umurumda değil bu ay diyor...sallayalım bi dinlen bu ay diyor..ama ara ara bende acaba şöylemi böylemi diye kafamda kurmuyor değilim...bu ay bi geçsinde önümüzdeki ay bakacağım artık gülüm...aşılama ile ilgili daha hiç doktorumla görüşmedim...belki önümüzdeki ayda klomen denerim..sonrası temmuzda tatile cıkacağım zaten..ağustosta ramazan..artık eylüle kalır heralde bizim aşılama işi...bakarsın gerek kalmaz da uğraşmam..ne bilim kafam karmakarışık..ufff..cok uzattım...:KK50:

Artık herkes biliyor nezaman çalıştığımı, geçen hafta her sabah ıslak saçla geldiğim için yinemi çalışma vardı deyip durdular, amannn hiçte bile gizlemem, müdürümde bayan, gayet rahatım o konuda, söylüyorum valla hiç çekinmeden, kendisi benden küçük ve yeni evli, doğum kontrol hapı kullanıyor, okadar uyardım onu dinlemedi, umarım bizim gibi uğraşmak zorunda kalmaz.

cağlacığım merak ettim...hangi işle meşgulsun..sakıncası yoksa tabi..

canım feyzaktı hatırlıyorsundur klomen le yumoş gelişmemişti yemişle hamiş kalmıştı oda drek yemişti diye hatırlıyorum . kaynatmak zor hen suyun haricindekilerde atılıyormuş .drek yemek daha iyi sanki hepsi vucuda giriyor .senin yumoşlar çabuk gelişiyor.:nazar: belki akıntı çatlama akıntısıdır degerlendirseydin . bi bakmışın ilaçsız falan kalmışsın ne güzel spriz olur sana . hem klomenin fazlası vucutta depolanıyormuş daha sonra salgılanıyormuş .bende aşılamayı araştırıyorum . hakımızda hayırlısı artık öptüm canım.:emir_bebek:

tasuhi cevap için teşekürler. kızlar aşılama yaptıranlar bu kullanılan igne nasıl uygulanıyor . bana bi anlatsanız kendiniz yapıyorsunuz galiba . nette araştırdım ama kutunun içindekileri tam anlayamadım enjektöre dr. verdigi dozaj uygulanıyor gibi . detaylı anlatan olursa sevinirim 300 lük 600 lük varmış bunlar nedir kızlar ya anlamadım gitti.:emir_bebek:

canım feyzaktı hatırlıyorsundur klomen le yumoş gelişmemişti yemişle hamiş kalmıştı oda drek yemişti diye hatırlıyorum . kaynatmak zor hen suyun haricindekilerde atılıyormuş .drek yemek daha iyi sanki hepsi vucuda giriyor .senin yumoşlar çabuk gelişiyor.:nazar: belki akıntı çatlama akıntısıdır degerlendirseydin . bi bakmışın ilaçsız falan kalmışsın ne güzel spriz olur sana . hem klomenin fazlası vucutta depolanıyormuş daha sonra salgılanıyormuş .bende aşılamayı araştırıyorum . hakımızda hayırlısı artık öptüm canım.:emir_bebek:

hayırlısı artık gülüm ikimiz içinde...ben gün aşırı boş bırakmamaya calışayım bu ay da..:KK69:.kısmetse olur dimi ya..

cağlacığım merak ettim...hangi işle meşgulsun..sakıncası yoksa tabi..

Hiç sakıncası yok canım, asıl mesleğim muhasebe, buradaya sadece ön muhasebe ve personel takip için başlamıştım 100 kişilik mevcuduyla bir tekstil firması, fakat burada ne aklına gelirse yapıyorum canım, personelden, insan kaynakları sorumlu, iş sağlığı ve güzenliği uzmanı yardımcısı, ön muhasebe, hatta sekreterimiz işi bıraktı, randevu takip, organizasyon ayarı v.s. halbu ki ben buraya kafa dinlerim diye gelmiştim, diğer iş yerim çok stersliydi sadece muhasebeden sorumluydum, umduğum gibi olmadı, burada özellikle maaş günleri insanlarla uğraşmak yorucu olsada, ben insanlarla çok iyi anlaşıyorum ve bu işi seviyorum.

Hiç sakıncası yok canım, asıl mesleğim muhasebe, buradaya sadece ön muhasebe ve personel takip için başlamıştım 100 kişilik mevcuduyla bir tekstil firması, fakat burada ne aklına gelirse yapıyorum canım, personelden, insan kaynakları sorumlu, iş sağlığı ve güzenliği uzmanı yardımcısı, ön muhasebe, hatta sekreterimiz işi bıraktı, randevu takip, organizasyon ayarı v.s. halbu ki ben buraya kafa dinlerim diye gelmiştim, diğer iş yerim çok stersliydi sadece muhasebeden sorumluydum, umduğum gibi olmadı, burada özellikle maaş günleri insanlarla uğraşmak yorucu olsada, ben insanlarla çok iyi anlaşıyorum ve bu işi seviyorum.

önemli olanda bu gerçekten..insanın işini severek yapması...kolay gelsin sana canım..

X