Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar merhaba bugün yumurtalıklarım ağrımaya başladı u normalmi yumurta çatlarken olurmu böyle bu ara çatlama olması gerekiyor çünki....

Arkadaşlar bişi sorucam ben size klomen kullanırken atıyorum 3-4 günde kullanırken yani ilişkiye giren oldumu hiç merak ediyorum şimdi kullanıyorum ya bu akşam ilişkiye girsem nolur ki? Hamile kalma şansım artarmı?

canım cok heyecanlı olmalısın..???bende heyecanlandım yazdıklarını okuyunca..inşallah tutar da muradına erersin canım...bu arada sen aşılama yaptırmışmıdın canım...merak ettim..???

canım merhaba benım ılk tedavım tüp bebekk dünde transfer işlemi yapıldı sua n evdeyım dınlenıyorum 28 mayısta bellı olacak bakalım heyecan tavan yaptı eşim sureklı tupum dıye sewıor 4 embrıyom cok saglık oldugu ıcın onlarıda dondurdum bakalım herseyın hayırlısı sen nasıl sın

Son düzenleme:

benim eşim pek dinlemiyo zaten çok düşkün olduğu için biz ilişkiye girdik ilaç bitince dr gittim yani herşey normal daha zaten yumurtlama olmaz diye biliyorum...

muzda da mı varmış folik asit ben de eşime dün kivi aldırdım onda da varmış foliğimi de içiyorum dur ariyım da muz alsın zaten ev besin cennetine döndü kocişin gözü döndü beni elleriyle besliyor.ne güzelmiş yaa ohh valla

atacak o minik kalbi hiç üzülme sen.fıstık çok faydalıymış ye tamammı annesi ?

ohhh 58 kg ile hamile kaldım 90 kilo ile bitiricem sanırım :) cevizzz bademmm fıstıkkk aslında bunlar yağ oranı yüksek olduğu için doktorların falza vermediği şeyler ama günde 1-2 tane yemeli hepsinden gayret ediyorum yemeğe.Ama içim almıyor hiç biliyomusunuz.Canım hiç yemek yemek istemiyor 3 aya kadar yesende yemesen de annişden besleniyor zaten ama ben yine de şu günlerde düzenli ve sağlıklı besleniyorum:::)

sevosevo

canım hoşgeldin tedavin hayırlı uğurlu olur inşallah sen hep moralini yüksek tutu hep yüzün gülsün en önemlisi bu

mpb

canım hamileliğin hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.yanımıza yeni arkadaşlar bekliyoruz ben inanıyorum önümüzdeki ay yanımıza gelecekler. yumurtlaması olup da çatlamış mesailerini bitirmiş arkadaşlarım Allah sabırlar versin adetin son 10 günü gerçekten geçmek bilmiyor ama sonu güzel olur inşallah...

Valla en kıymetli zamanların canım şımar biraz, bende geçen gece saat 11' de erik istedim, gidip alsana dedim eşime, hamile olsaydın alırdım dedi sonra yine dayanamadı gitti aldı.

canım benim ...moralini yüksek tut olur mu..inşallah güzel yumoşların bebiş olarak tutunur sana...taaa ingilterelerde uğraşıyorsun sende..güzel haberlerini bekliyoruz..ara ara haberlerini vermeyi unutma....

tesekkur ederim guzel temennilerin icin sevdecim insallah hepimizin istedigi diledigi hayirlisiyla olur dr. 36 40 saat sonra catlar dedi ama ben suanda agri hissediyorum sol tarafimda yumoslar da solda zaten daha erken catlarmi esimde iste taa gece 12.30da gelicek gerci dun aksam oldu ama yinede kaciririm diye korkuyorum insallah bu ay benimle olur minigim

kızlar ben bu ay klomen kullanmıstım bugünde adetimin 14. günü ama bende bi sıkıntı var çok tuhafım böyle asırı şişkınlık hissediyorum kendımde karnım falan patlayacak gibi gecelerı bile uyanıyorum ateşim oluyo yattığım yerde yatamıyorum sürekli yer değiştiriyorum acaba benim yumurta catlamadıda kist falan mı oluştu diye düşünmeye başladım şimdide. aranızda kloemen kullanıpta kisti olan oldumu olduysa nasıl anladınız belirtisi falan nasıl olmustu

Canım güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz, Allah umutlrımızı boşa çıkarmasın, çok dikkatli ol kendini fazla yorma :)

Evet canım ıkıncı klomen denemem olucak pko olduğu ıcın farlutalle regl olabılıyorum anca ya olsam hem hormon testlerı var hem ılac baslaması olucak bu arada rizeye gıdıcem bıranonce olsamda dr kontrolune rızeye gıtmeden gorunsem dıye derdım aslında

kızlar yaa bişey sorucam

az once doktorumu aradım. klomen hapım dun bıttı.. bu hafta cmrtesı kontrole gelebılır mıyım dedım bana tekrar kontrole gerek yok nasıl olsa yumurta olusmustu eğer olur da adet olursanız gene aynı gun aynı dozla baslarsınız bu seferde gelırsınız dedı.. nıye boyle yaptı doktor??? kaçtane yumurtam olusmus boyutları ne ogrenemıcemmı ben.. bırde hastaneye gıtsem neyse ozel muayenehanesıne gıdıyorum. nıye boyle yaptı ya aklım karıştı bısey soyleyın bana...

daha onceden hıc yumurtlama takıbı yaptımı sana kacıncı kullanısın senın ?????????

bu ıkıncı ayımdı. gecen ay dort yumurtam olusmustu.. adetın 4.gunu 50 mg gunde 2 defa 5 gun kullandım... daha once takıp ettı yumurtamı yanı..

Valla canım kontroller ücretsin (sizin nasıl bilmiyorum ama) o yüzden ilgilenmek istememiştir, muayene desen bak nasıl alırlar hemen, hepsi aynı gözleri paradan başka birşey görmüyor, insan kontrole çağırmazmı, yumurtaların durumu nedir, ilaca tepki verdimi, geliştimi, bunu takip etmesi lazım, sen daha iyi bilrsin ama ben olsam o dr. dan vazgeçerim.

yok guzelım bu ay gıtsem gene ucret verıcektım cunku en son 1,5 ay once gıtmıstım ılk yumurta takıbıne.. benım bulundugum yerdede uzm kadın dogumcu bı tek o ve bı tek onun ozel muayenehanesı var.. bıraz mağdur bolgedeyım ben anlayacağın.. ne yapsam bılemedım... bıde cım cım lı konusuyor benle..

bu ıkıncı ayımdı. gecen ay dort yumurtam olusmustu.. adetın 4.gunu 50 mg gunde 2 defa 5 gun kullandım... daha once takıp ettı yumurtamı yanı..

valla ıkı secenek var ya adam bastan savma iş yapıyor kontrollerde para almadığı ıcın basından savmıs yada yumurtlaman gerceklesıyorda kendı kendıne catlıyorsa gerek duymamıs olabılır keske sorsaydın nıye bakmıyorsunuz bu ay takıbe almıyorsunuz dıye

Daha önce takip etmesi, bu ay takip etmemesini gerektirmez ki canım, her ay farklı sonuç veriyor, benim 1. ay çok güzel 2 yumurtam vardı, 2.ay 5 tane yumurta oluştu 3. ay yani bu ay 3 tane oluştu ama sadece 1 tanesi iyidi, durum böyle ynai canım, her ay sonuç farkı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…