Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Günaydın arkadaşlar nasılsınız ben 3 gündür siteye giremiyorum işler çookk yoğun ve haftaya dahada artacak yeni hamiş haberi varmı ???

günaydın canım sana kolay gelsin. yeni haberler var sendende güzel haberler bekliyoruz tekrar siteye girdiğinde hamileyimmm diye yazarsın insallahhh

hayırlı uğurlu etsin tüm arkadaşalara da tabi bana da nasip etsin bu sevinci Allah'ım.bu arada canım bende ilk kez kullanıyorum ama iğneden söz etmedi doktor, vermedi yani batıma 4 gün kaldı göğüslerimin ucu ağrıyo bi de sancım var adet olacak gbi böyle bi etkisi varmıydı sende:18:çok karışık duygular içindeyimm:18::18::18:

Allahım inşallahh bebeğinin kalp atışlarını duyuracak, hatta sağ salim kucağına almayı da nasip edecek canım. Eli ayağı düzgün, hayırlı evlatlar versin Rabbim hepimize. Kendine dikkat etmen çok güzel. Anneliğe alıştırıyorlar işte daha rahme düşer düşmez.

[QAllahım yüzünü güldürmüş, hep güldürür inşallah. Sağ salim doğurmayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin Yaradan...
UOTE=ayse_gul80;19221196]slm kızlar..
aşılama sonrası vajinadan crimine jel kullanıyordum.progesteron hormonu için..çok iyi gidiyordu.takiii düne kadar..dün sabah kullandıktan sonra pazar gezmesine çıktım.çok yürüdüm.ve bu ilaç yapacağını yaptı bana..şu anda yanma var.sarı topaklı birşeyler oldu..kaşınma falan .çok kötü.doktoru aradım ,onun yerine progynex iğne olabiirsi dedi..bir de sabah sabah iğne faslı çıktı.çok zor çokkkk........akşamları halsiz,eklem ağrılarım oluyor ..ilacın yan etkileri hep...[/QUOTE]

[O kadarcık olacak gülüm, aklına kötü şeyler getirme. Biraz daha sabretmeye çalış ve bize güzel haberler ver inşallah.
QUOTE=hasretimsinn;19222900]slm arkadaslar nasilsiniz bugun doktora gittim bakti iki tane yumurtam olmus biri 21 biride 20 mm igne oldum hemen cok mutluyum dr. boyutlari guzel dedi gecen ay tek bi tane vardi o da 17 mm tutmadi zaten bu 2. ayim insallah tuttururum bu ay [/QUOTE]
Maşallahhh arkadaşım, demek bu defa iki yumoş oldu. Süperr. İnşallah ikisi de bebek olur da Allahım yüzünü güldürür.
Doktoruna kesinlikle katılıyorum canım. Kafaya takmamak lazım ama bunun bi yolu var mı? Yani rahat ol diyen doktorlar bir de yöntemini söylese keşke. Ama nerdeyse iki sene önce günüm geçmesine rağmen hamile değilsin demişti doktorum, hatta kan sonucum bile. Ama ben hiç adet olmadan tekrar doktora gittiğimde hamile olduğuumu öğrendim. Nasılsa hamile değilim demiştim, ve tatile çıkmıştık tesadüfen. Haklılar da, dediğim gibi keşke takmamanın yöntemini de söyleseler
Valla gülüm, şaka maka derken adetine 10 gün kalmıış... İnşallahh belirlediğin aralıkta senin de adını yazmak kısmet olacakkk. Bunu bütün kalbimle istiyorum inan. Benim girebileceğimi hiççç sanmıyorum canım, yumurtam olmuyor ki bebeğim olsun. Ben inşallah önümüzdeki aya tedavi olup, paşalar gibi yumurtladıktan sonra umarım hamileyim diye bağırabilirim. Umut fakirin ekmeği beaa. Yee yee bitmiyoor

canım hamile olmasaydım benim batımada 3 gün vardı göğüslerim dolgun ve ağrı yapıyor. kasıklarım uzun zamandır ağrıyor zaten. iğneyi herkese vurmuyorlar galiba bana yumurtanın çatlaması garanti olsun diye vurmuştu. inş. sende hamilesindir.

canımtebrıkler ınsallah kucagına da alırsın degerın gayet ıyı hatta cogul gebelıkıhtımalın olabılır dıye dusunuyorum hade bakalım hayırlısı
canım progyneks kanama ve dusuk onleyıcı bende hamıleyken kullanmıstım bebek tutunsun dıyeyanı zor bulunan bır ıgne dıger jel hakkında hıcbır bılgım yok canım gecmıs olsun
bencede stres cok ama cok buyuk engel bak ne guzel yumurtan gelısmıs de ılaca tepkı verıyorsun demekkı bunun keyfını cıkar ve olacagına ınan canım ınsallah hersey gusel olur
bende de pko var canım dostıneksı neden kullanıyorsun
slm arkadaslar nasilsiniz bugun doktora gittim bakti iki tane yumurtam olmus biri 21 biride 20 mm igne oldum hemen cok mutluyum dr. boyutlari guzel dedi gecen ay tek bi tane vardi o da 17 mm tutmadi zaten bu 2. ayim insallah tuttururum bu ay
ınsallah hersey bu ay gonlunce olur canım
bence yumurtalama ıcın hıc de gec bır vakıt degıl zaten adetının yıırmısıne kadar yumurtalam ıhtımalı var kadınlardacanım sen hep umutlu ol

cnm ne güzel hamişsin Allah tamamını erdirir kucağına almayı nasip eder inş.bende bu ay klomen kullandım dr gitim yumurtalar gelişmiş dedi dr söylediğine göre dün catlamış olması lazım bu hafta ilişki önerdi gerçi ben hiç bir günü boş geçimemeye çalışıyorum bakalım cumartesi çatlama olmuş mu diye kontrole gidicm banada dr iğne vermedi çok ısrar ettim fakat gerek yok onlar zaten çatlar dedi bakalım hayırlısı bende umarım tez zamanda hamile kalırım....

ayyy ağzından bal damlıyo aminnnnn

hayırlı olsun cok guzel cok sevındım ALLAHIN ıznıyle hiç bişey olmaz inşallah ALLAH bağışlasın canım (amin) iyi dileklerin için

ya bu arada kızlar ben farlutal kullandım bu kac gunde regl yaptırıyor ınsanı ayy bır olsamda bıran once ılaca baslasam

canımtebrıkler ınsallah kucagına da alırsın degerın gayet ıyı hatta cogul gebelıkıhtımalın olabılır dıye dusunuyorum hade bakalım hayırlısı
canım değerimi yazmadım galiba ben ama teşekkür ederim. ama içine doğmuş eşim ikiz olsun çok istiyor zaten 2 yumurtam vardı belki haftaya belli olur keseyi görünce aslında çok güzel olurdu ama zor olur herhalde. darısı başınıza.

hayırlı olsun cok guzel cok sevındım ALLAHIN ıznıyle hiç bişey olmaz inşallah ALLAH bağışlasın canım (amin) iyi dileklerin için
teşekkür ederim canım. darısı başınıza.

Allahım yüzünü güldürmüş, hep güldürür inşallah. Sağ salim doğurmayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin Yaradan...

saol canım tabloda adımı görünce çok sevindim. dualarım sizinle.

canım gözün aydın RABBİM saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşşşşşşşş...

kızlar bugun adetimin gelmesi lazım ama pek geleceğe benzemiyor gibi hiç bi ağrı yok ....
şimdi siz delimisin neden gelsin istiyorsun diyeceksiniz ama bu ay yumurtam gelişmedi o yüzden hamiş olma ihtimalim yok adet olayımda artık klomene başlayayım diye sabırsızlanıyorum hayırlısı artık inş çok gecikmeden gelir kırmızılar...!!!:97:

ya bu arada kızlar ben farlutal kullandım bu kac gunde regl yaptırıyor ınsanı ayy bır olsamda bıran once ılaca baslasam

canım sende benim gibisin galiba ne tuhafız dimi herkes kırmızıları görmekten korkuyor bizde gelsin diye dua ediyoruz şuan
farlutal bittikten bi hafta içinde gelir adetin genelde böyle olur canım sende mi klomene baslıcaksın ???

Canlarım selamlar olsun MPB canım tebrik ederim anne adayı olmuşsun allah tamamına erdirir inşallah canım benim Umutlum beni de listeye eklermisin canım klomen kullanıyorum bu gün 4.günüm yarın doktora gidicem muhtemel adet tarihimde 6 haziran diye düşünüyorum inşallah olmam da klomenle hamile kalırım adetimi çok geciktiriyor çünkü neyseee allah'ım hepimizin dualarını kabul etisin inşallah..Amin

kızlar bişi sorcam ben bu ay adacayı+civanperçemi+aslanpencesi cayı içiyorum sizce bi etkisi olur mu ???

gelgit akıllı arkadaşınız döndü .:)) öncelikle sevde canım filmin temiz çıkmasına sevindim umarım önümüzdeki ay yakalarsın bebişi . umutlu canım döndüm dayanamadım hem tedaviye hem buraya.cuma günü bütün sabrımın sınırındaydım sanırım o kadar sinirliydim ki kocişte pustu kaldı. yavrum benim cumartesi araştırmış bulmuş konuşmuş pazartesiye tüp bebek merkezinden randevu almış banada gitmak kaldı tabi. pazar kahvaltıya götürdü moral verdi. dün gittim bütün tahlilerimi filmi götürdüm . neticede uzatmayım kist için cyclo-progynova verdi. meme ultrason çektirdi fibro kistler için .reglinin 2. günü gel dedi. ilk önce aşılamayı deniyecegiz hem bünyenin ilaca tepkisini ölçeriz ondan sonra tüp bebege geçeriz dedi . yine başladık bakalım yazı geçireyim diyordum ama kocişi kıramadım sen beklerken daha çok stres yapacaksın diyor. doktora hayıt tohumu+adaçayını ve anginmax ı sordum kullanabilirsin dedi anginmax cinsel istegide arttırıyormuş hormon dengelenmesinede katkısı varmış . mışlarla gidiyoruz bakalım sonumuz hayrola bu arada beklenti içine girmemeye çalışıyorum çünki hayal kırıklıgı büyük oluyor olursa olur olmassa da kısmet düşüncesini aşılamaya başladım kendime . hamiş kalan arkaş tebrikler canım allah kucagına almayı nasip etsin.

arkadaşlar merhabalar, adetimin 5. günü içmem için doktorum serohone ilaç verdi.ama hormon tahlili yapmadık ve ben şimdi içiyorum bişi olur mu

Sevosevo aramıza tekrardan hoşgeldin canım, tedavin hayırlı olsun, ara vermemekle çok iyi yaptın bence, umarım aşılamadan iyi sonuç alırsın daha doğrusu alırız bende bu ay adet olursam aşılama yaptıracağım, Allah hakkımızda hayırlısını verir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…