Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Estrofem

Arkadaşlar aranızda estrofem kullanan var mı? Bana doktorum bebek olursa tutunmasını kolaylaştırıcak rahim duvarını kalınlaştırıcak bunu ay boyunca kullanacaksın dedi.Sabah akşam 1 tane içiyorum bugün 30.günüm adet olmayı (aslında olmamayı) bekliyorum biliyosunuz.saha 2 günlük ilacım var ama bu estrofem benim reglimi geciktirirmi ki? bildiğiniz östrojen hormonu tableti bu.ben araştırdım kimi hamileler hamişliğinin ilk 3 ayında düşük olmasın diye kullanıyolarmış ama yine de aklıma takıldı.adet olmazsam bu ilacı içiyorum diye?
ya zaten ben adet olmasam da klomenden dolayı olabilir baksanıza adeti böyle olup da 5-6 gün geciken insanlar var.emin olmamız 1 haftayı alıcak desenize.
şuan belim ağrıyor pis pis böyle adet olacakmışım gibi aslında normalde önce kırmızılar gelirdi azcık sonra sökülene kadar belim ağrırdı o kadar.şimdi daha adet olmadan belim kopuyor gibi.belki de olmicam delirmek üzereyim :) artık psikopata bağladım içimde böyle yarım akıllılarda olan saf bi rahatlama var

canım bende pregesteron kullanıyorum dün bitti hap bittimini takip eden 4 gün içinde olmayı bekliyorum . estofem i hiç kullanmadım genelde rahim duvarını kalınlaştırmak için pregesteron veriyorlar sanırım senin ostrejen düşük diye verdi herhalde. az kaldı canım stres yapma inşallah regli olmassın .hapın içinde 30 tanemi var eger öyleyse regliyi etkilememesi lazım etkileyecek olsa 30 günden sonra adet görürsün .benimde kasık agrım var 1 hafta öncekine göre daha hafif ama bahsettigin gibi pis pis agrıyor. pisikopatı falan geç baglama sakın .umarım regli olmassın yakalamışınızdır bebişi olmasada yola devam canım yapacak başka bişey yok.

ercelf cnm merakla seni bekliyorum hala niye yaptırmadın test yaptırda sen de rahatla bizde inş.olumlu olur senin içinnnnn

kızlar ben ilkayçoçuğu merak ediyorum çarşamba belli olacak diyordu bu hafta hiç ses soluk çıkmadı?cnm merak ediyorum sonucunu nerelerdesin..........

Bak bunu duymak cok iyi geldi. Inssallah benimde yumurtalarim olusur rabbimin izniyle. Haftaya carsamba belli olacak. Sonra bide oda var. yumurtta olusmus ama bu sefer tutmak da mesele. Rabbim sabir versin bizlere

kızlar bende pkoluyum buay ilaç kulanmıyorum yumurta takibi yapılıyor adetin9. günü 10mm di pazartesi tekrar gidicem sizce daha nekadar büyür incir kürü yapıyorum bide

kızlar bende pkoluyum buay ilaç kulanmıyorum yumurta takibi yapılıyor adetin9. günü 10mm di pazartesi tekrar gidicem sizce daha nekadar büyür incir kürü yapıyorum bide

Benim bilgime göre günde 2mm büyüyorlarmis. Artik gerisini sen hesaplarsin. Allah yardimcin olsun!

Bak bunu duymak cok iyi geldi. Inssallah benimde yumurtalarim olusur rabbimin izniyle. Haftaya carsamba belli olacak. Sonra bide oda var. yumurtta olusmus ama bu sefer tutmak da mesele. Rabbim sabir versin bizlere

slm canım. bendede hala aynı düşünceler var. bugün 3, gün ama hiçbişey hissetmiyorum hiç bi değişiklik yok. benım randevumda haftaya persembe. sen benden bir gün öncesın yınede. amin canım hepimize hem sabır hem bebeiş versin :))

Benim bilgime göre günde 2mm büyüyorlarmis. Artik gerisini sen hesaplarsin. Allah yardimcin olsun!

ozaman pazartesi 16mm olur inşallah adetin 12. günü olur 13.günü 18mm olursa çatlama iğnesi yapılır heralde bide adetin kaçıncı gününe kadar çatlama iğnesi yapılıyor canım ......

Aslm canim! Evet biz seninle ayni yoldan yürüyoruz. Bakalim sonumuz ne olacak. Insaallah haftaya burda ikimizde birbirmize olusmus yumurtalarin haberini veririz. Bende suana kadar pek bisey hissetmiyorum, cok tuhafima gidiyo. o kadat agir hap hemde iki tane günde, ama hic etki yok

ozaman pazartesi 16mm olur inşallah adetin 12. günü olur 13.günü 18mm olursa çatlama iğnesi yapılır heralde bide adetin kaçıncı gününe kadar çatlama iğnesi yapılıyor canım ......

Iste onu bilmiyorum canim. Ben daha oralara gelemiyorum, cünkü benim yumurtam hic büyümüyo 2 aydir tedavi olmama ragmen:-(

sonumuz ii olur insallah. aynen ya hiç bi değişiklık yok hemde. insallah içerde bişeyler değişiyodurda bize yansımıyodur. sen carsamba bende persembe öğrenirim artık. dilerim utandırırlar bizi.

Iste onu bilmiyorum canim. Ben daha oralara gelemiyorum, cünkü benim yumurtam hic büyümüyo 2 aydir tedavi olmama ragmen:-(

canım ben buay ilaç falan kullanmadım ben ilaç kullandıgım zaman büyüyor çatlıyo ama hamilelik oluşmuyordu oyüzden buay incir kürü yapıyorum bidebal çörek otu tarçın kullanıyorum adetim 9. günüydü dr gittim 10mm büyümüştü bilmiyorum gerisi neolur artık

Allah allah ilginc. haplari biraktin kürlere gectin böyle oldu ha. hadi bakalim insaallah bu tutar.

Allah allah ilginc. haplari biraktin kürlere gectin böyle oldu ha. hadi bakalim insaallah bu tutar.

canım ben ara vererek 5 kutu falan klomen kulandım yumurta herkulndıgımda oluştu ama çatladıda sonuç negatif dr klomen saglıklı yumurta üretmiyor dedi bende buay ilaç kullanmıyayım dedim ve kür yaptım işte gerisini biliyorsun canım......

bende suan clomifen kullaniyorum günde iki tane 5 gün boyunca adetimin 5-9. arasi. Sen kac tane yuttun günde? gecen ay hic bi ise yaramadi yumurtam hoplamamis. Bu ay ne olacak bilmiyorum haftaya carsamba belli olacak ultrasyonda.

bizim yumoşlarda seninkiler gibi büyürde bize süpriz yaparlar insalah. canım aslında incir kürünü bende düşünüyorumda hem klomen hem incir zararlı olur dediler. yumurta olusur fazla büyürsede kist olusur birden fazla baskı yapılmasını pek uygun görmüyolar. sadece bı ilaçla bakalımda bu ay eger olmazsa diğer aya bizde yaparız. senin yumoşlarda büyüdükleri gibi tutunup seni bırakmazlar insallah.

bende suan clomifen kullaniyorum günde iki tane 5 gün boyunca adetimin 5-9. arasi. Sen kac tane yuttun günde? gecen ay hic bi ise yaramadi yumurtam hoplamamis. Bu ay ne olacak bilmiyorum haftaya carsamba belli olacak ultrasyonda.

canım bede kullandıgımda 2 tane 5 gün boyunca kullanıyordum yumurta büyüyordu sorun yok tu ama saglıklıyumurta degilmiş anlamdım bende incir kürü saglıklı yumurta üretiyo diye duydum oyüzden yaptım siz nezaman kontrole gittiniz sizinki kaçıncı günde kaç mm oluyor

ay inşallah canım benimkide buay hembüyüsün hemsaglıklı yumurta olun hem çatlasın hem gebelik oluşsun canım bakalım büyürmükü benim ki şuan 10mm bilmiyorum kontrolde belli olacak

ay inşallah canım benimkide buay hembüyüsün hemsaglıklı yumurta olun hem çatlasın hem gebelik oluşsun canım bakalım büyürmükü benim ki şuan 10mm bilmiyorum kontrolde belli olacak

inşallah canım insallah. ALLAH isteyen herkese versin. nasıl bi gelişme olur hiç bilmiyorum canım ben dada önce ne bi ilaç kullandım nede yumurta takıbı yaptırdım bu konularda cok yenııym yanı sadece 3 gündür klomen kullanıyorum o kadar haftaya persembe de kontrole gidecem. sabırsızlıkla beklıyorum ve cok merak edıyorum acaba yumurta olusacak mı ve büyüyecek mi diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…