Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar yorum yapacak yok mu???????????????*

sevde1
canım senin bat 8 mayıs yazıyor ama erken baktırdın sanırım sen belki de vardır bişey daha belli olmamıştır ne dersin bi ümit işte aklıma geldi.

evet canım 8 hatta 9 mayıs olabilir...ne bilim gülüm..hani 4-5 gün öncesinden belli oluyormuş ya kanda..o yüzden baktırdım bende...insan ne kadar olmadığını bilsede kırmızıları görene kadar içinde hep ya varsa sorusu kalıyor...cıkmadık candan umut kesilmez ya...bizimki o hesap..

kızlarrr bende çalışırken aynı sizin gibiydim bi hamile kalsam da işi bıraksam diyordum.işe gitmek zulum gibiydi.evde olmak yemekler yapmak çocuğumu okuldan almak istiyordum böyleee şikayet ederken şirket kapandı ve hamile kalmadan evde kaldım ilk başlar güzeldi ama bebiş yok kafaya takıyom evde oyalanacak bişi yok sürekli gün sayıp acaba bu ay olacakmı diye kafayı yiyom.en azından kafayı dağıtıyorsunuz orda (tabii stresi de cabası )
çalışsanızda çalışmasanızda Allah herkesin gönlündeki muradı versin.sıkmayın kendinizi

kızlaar ya bişi sorcam benim geçen ay adetim 5 gün gecikti sonra adetim geldi.bu ay ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi olum 15.günü. şimdi ben ne zaman adet olcam? herhalde iğnenin yapıldığı gün çatlamaz dimi ? offffff:18:

arkadaşlar benim kırmızılar malesef salı günü yani erken geldi 2 aydır böyle oluyor yeni mens tarihim 31 mayıs listeye eklerseniz sevinirim bu ay dokturumuda değiştirdim doçent bir doktor vardı ona başladım bide bugün aşılama için tedaviye başladım daha önce yaptıran arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

kanama gibi değil,normalakıntı miktarınca.ama kahve rengi.daha önce hiç olmamıştı.
ARKADAŞLAR BİLGİSİ OLAN YAZSIN LÜTFEN:18:

benım birkaç yıl once kahverengi kan gibi lekeler geldi adet donemı değildi şaşırdım dr gittim muayene etti rahim ağzında yara olus o kanıyor dedi benım bu sekılde oldu baska bı fikrim yok...

çok haklısın bende 2 senedir evdeyim çok bunaldım iş bulsam da çalışsam artık evde beklemek stres yapmak daha zor..

sen yine olmadığını 7 ay sonra farketmişsin ya ben 6 sene malesef korundum...

ben bugun kontrole gittim reglimin 5. günü yumurtam 13mm olmuş çok şaşırdım ne çabuk büyümüş 9 günümde çağırdı dr 18m olur artık çok erken genelde 17. gün olur ama inşallah iyidir..

ya arkadaslar bende 3 gündür clomifen kullaniyorum günde iki tane, ama hic bisey hissetmiyorum icimde. Bu ayda hoplamicak heralde benim yumurta. Gecen ayda olmadi. Ya ben clomifen yutmama ragmen yumurta harekete gecmiyorsa ne yapacam? Artik sasirdim. böyle duyunca yok 18 mm oldu yok 16 mm, ayy ne güzel diyorum. Bende tik demiyo. Bu ay ne olacak bakalim. Ama icimde hic hareket yok, heralde bu ayda bisey olmicak.

sen genede bozma moralini incir kürünü dene veya bal+tarçın+çörek otu yap bunlarında iyi geldiğini söylüyo arkadaslar

benım birkaç yıl once kahverengi kan gibi lekeler geldi adet donemı değildi şaşırdım dr gittim muayene etti rahim ağzında yara olus o kanıyor dedi benım bu sekılde oldu baska bı fikrim yok...

çok geçmiş olsun sana...

umarım ciddi bişi değildir.

Nasil oluyo o. Incirin suyunu mu kendisini? Ve bu kürleri ne zaman ve kac gün uygulaniyo?

herhangi bir zamanda başlayabileceğin bu kürü;21 gün boyunca 1,5 su bardağı içeceksin.bir hafta ara verip,tekrar 21 gün uygulayacaksın.toplam bu kürü 42 gün kullanmış olacaksın,fazlasını saraçoğlu önermiyor.
evet,sadece suyunu.(incirleride yiyebilirsin,bir sakıncası yokmuş.ama tedavi için suyunu içmelisin)

Son düzenleme:

Tesekkür ederim canim sagol,denicem insaallah! Artik her yerden denicez. bakalim ne zaman tutcak.

Sen sıkma canını, bendede geçen ay hiç ağrı sancı yoktu ama kontrole bir gittim 5 yumurta oluşmuş hemde çok güzel gelişmişler, fakat tutmadı, bakalım bu ay ne olacak, serophene bitti ve dediğin gibi yumurtalarda hiç bir hareket hissetmiyorum şu an, Pazartesi kontrolüm var yine.Görelim bakalım neler olmuş.

kanama gibi değil,normalakıntı miktarınca.ama kahve rengi.daha önce hiç olmamıştı.
ARKADAŞLAR BİLGİSİ OLAN YAZSIN LÜTFEN:18:

canım ne desek yalan olur aslında aşılama yaptıran birisinden duymuştum aşılama sonrası böyle kahverengi akıntı olursa tuttu demekmiş.ama seninki tam olarak ne bilemiyorum..

canım çok sevindim erken olucak sanırım yumurtlama dönemin böyle giderse 12. günü falan çatlar senin yumoş adetin 28 günde bir miydi ? ay hadi inşallah 1 tane mi yumoşun var ne yapıcaksınız doğal mı aşılama mı? bak eğer çatlatma iğnesi olup doğal denerseniz her akşam çalış derim iğneden sonraki 5 gün her akşam biraz yorucu oluyor ama şansın artar doktor gün aşırı derse bence dinleme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…