Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

uzun zaman oldu yazmadım burda. yazdıklarınızı takip ediyorum yine baya hamile kalan var hemde ilk ayda bile. rRabbim hepinize kucağınıza almayı nasip etsin ve olmayanlarada versin. ben artık klomeni geçtim bu ay ilk defa gonal-f kullandım. iğneden sonra bu 8. günüm ama kasıklarımdaki ağrı hafifledi ama geçmedi. ilk defa kullandığım için bilmiyorum etkisi ne kadar sürecek kullanan oldumu aranızda bu iğneden hiç? klomende yumurtalar çatladımı yine rahatlıyodum bunda olmadı bilen varsa yazarsa sevinirim

uzun zaman oldu yazmadım burda. yazdıklarınızı takip ediyorum yine baya hamile kalan var hemde ilk ayda bile. rRabbim hepinize kucağınıza almayı nasip etsin ve olmayanlarada versin. ben artık klomeni geçtim bu ay ilk defa gonal-f kullandım. iğneden sonra bu 8. günüm ama kasıklarımdaki ağrı hafifledi ama geçmedi. ilk defa kullandığım için bilmiyorum etkisi ne kadar sürecek kullanan oldumu aranızda bu iğneden hiç? klomende yumurtalar çatladımı yine rahatlıyodum bunda olmadı bilen varsa yazarsa sevinirim

mrb. ben pregnly iğnesi oldum. 1 haftadan sonra ağrı geçti. ara ara yine kramplar oluyor ama hafif. bugün 13. gün iğne olalı.

kızlar yardımcı olursanız sevinirim. bugün iğneden sonraki 13. günüm. sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. en erken 15 günden önce yapmamam gerekiyordu biliyorum ama merakıma yenik düştüm. çift çizgi çıkanlar da olmuş. kan testi için adetimi bekleyecem. hala umut var mı sizce?

kızlar yardımcı olursanız sevinirim. bugün iğneden sonraki 13. günüm. sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. en erken 15 günden önce yapmamam gerekiyordu biliyorum ama merakıma yenik düştüm. çift çizgi çıkanlar da olmuş. kan testi için adetimi bekleyecem. hala umut var mı sizce?

Mrh canım. İkimizin durumuda aynı sanırım. Benimde iğne vurulalı 13. günüm ve test yaptım negatif:KK43:

canım ne desek yalan olur aslında aşılama yaptıran birisinden duymuştum aşılama sonrası böyle kahverengi akıntı olursa tuttu demekmiş.ama seninki tam olarak ne bilemiyorum..
yok,canım normal yol benimki.ama ne olduğunu ben de anlamadım :KK43:akıntı bugün kesildi,şimdi de kasıklarıma ara ara ağrı giriyor !!
Tesekkür ederim canim sagol,denicem insaallah! Artik her yerden denicez. bakalim ne zaman tutcak.

allah şifa versin canım :))

Son düzenleme:
canım bende pregesteron kullanıyorum dün bitti hap bittimini takip eden 4 gün içinde olmayı bekliyorum . estofem i hiç kullanmadım genelde rahim duvarını kalınlaştırmak için pregesteron veriyorlar sanırım senin ostrejen düşük diye verdi herhalde. az kaldı canım stres yapma inşallah regli olmassın .hapın içinde 30 tanemi var eger öyleyse regliyi etkilememesi lazım etkileyecek olsa 30 günden sonra adet görürsün .benimde kasık agrım var 1 hafta öncekine göre daha hafif ama bahsettigin gibi pis pis agrıyor. pisikopatı falan geç baglama sakın .umarım regli olmassın yakalamışınızdır bebişi olmasada yola devam canım yapacak başka bişey yok.:emir_bebek:

canım doktorumu aradım adet günümdeyim ama daha olmadım estrofem i içmeye devam ediyim mi dedim bikaç gün daha devam et dedi pazartesiye kadar adet olmazsan gel kanda bakarız dedi.adet olmama engel olsa bırak derdi.kutuda 28 tablet var aslında her gün 1 tane alınıyomuş ama bana doktorum 2 tane al dedi.ay ortasında bitince bi kutu daha yazdı ay sonuna kadar içiceksin dedi:)hadi bakalım inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz. acayip üşüme var bende ellerim ayaklarım hiç ısınmıyo belim ağrıyo arada kasıklarım ama ne gelen var ne giden.geçen ay 29.günümün akşamında işaret gibi gelmeye başlamıştı.bugün 30. günüm daha bişi yok buna bile seviniyorum :)))

:KK42:ercelf cnm merakla seni bekliyorum hala niye yaptırmadın test:KK43: yaptırda sen de rahatla bizde inş.olumlu olur senin içinnnnn

kızlar ben ilkayçoçuğu merak ediyorum çarşamba belli olacak diyordu bu hafta hiç ses soluk çıkmadı?cnm merak ediyorum sonucunu nerelerdesin..........:KK62::KK42::KK62::KK42:

öncelikle ilkayçocuk sanırım hamile canım ben onu erken hamişlik belirtileri topiğinde gördüm sanırım ama yine de yanıltmiyım daha yeni olduğu için koşturuyordur belkide.

benim durumuma gelince beklemedeyim canım çok korkuyorum test yapmaya.inatla beklicem yapmicam:)üzgünüm sizi de merakta bırakıyorum ama pazartesi doktoruma gidicem. en güzeli.gelicekse de gelir reglim.en azından test yapıp da hayal kırıklığına uğramaktan iyidir derim napalım.

ozaman pazartesi 16mm olur inşallah adetin 12. günü olur 13.günü 18mm olursa çatlama iğnesi yapılır heralde bide adetin kaçıncı gününe kadar çatlama iğnesi yapılıyor canım ......

Cheryguy

canım incir suyunu içmeye devam et sakın bırakma sabah ve akşam taze olarak kaynat ve iç.ben sabah aç karnına akşam da gece yatarken yapmıştım.gece yatarken daha faydalı oluyor bence vücuttan çabuk atılmadığı için.
zaten ya aç karnına yemeklerden 15-20 dk önce
yada yemeklerden 2 saat sonra içilmesi gerekiyormuş.ben akşam yemeğimi 7 gibi yiyordum ondan sonra bişey yemiyordum 10 dan sonra da içiyordum incir suyumu.15 gün yaptım 22-23. gününe kadar yap sende.
Allah işini rast getirir inşallah...

Bu gün regl günüm. Kasıklarım sızlıyor belim ağrıyor sürekli bi akıntı hissi var. Regl mi oluyorum yaa:KK43:
inanmak istemiyorumm:KK43: Elimde test yapsam mı diye düşünüyorum halaa
Paranoya yaptım artık. Kızlar hala şansım varmı yaa:KK43:

umut fakirin ekmeğidir canım :) umut kırmızıları görene kadar hep vardır.sen erken test yapmışsın zaten sabırlı ol ve bekle bence.

Bu gün regl günüm. Kasıklarım sızlıyor belim ağrıyor sürekli bi akıntı hissi var. Regl mi oluyorum yaa:KK43:

canım aynı şeyleri yaşıyoruz. benim reglime daha birkaç gün var ama bugün olacakmış gibi. hala şans var mı bilmiyorum ama benim umudum azalıyor. senin ilk iğnenmiydi?

testini aldıysan şimdi yapma bence idrardaki su oranı fln fazla olduğundan çok net çıkmayabilir yarın sabah ilk idrarınla yap.ben de her an adet olacakmış gibi hissediyorum tuvalete gidip kontrol etmekten tuvalet kağıdı israfçıcına çıkıcak adım :KK70:

testini aldıysan şimdi yapma bence idrardaki su oranı fln fazla olduğundan çok net çıkmayabilir yarın sabah ilk idrarınla yap.ben de her an adet olacakmış gibi hissediyorum tuvalete gidip kontrol etmekten tuvalet kağıdı israfçıcına çıkıcak adım :KK70:

ercelf....sevocum...ikinizi de cok merak ediyorum..umarım hamilesinizdir..sizinle seviniriz yine...kuzey1.destina 1.... umarım sizde hamilesindir canım...gönlüm sizinle...ALLAH YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN..

Son düzenleme:

canım tabiki umut var..igneden sonraki 12.günden sonra kan da belli oluyormuş ..yani sen idrar testi yapmışsın..idrar için erken bence..bırak kan testi felan da yapma canım..bekle..beni biliyorsun kanda baktırdım..sonrası hayal kırıklığı..daha bir yıkım oluyor..bekle canım...umudun var hala...umut etmek bile öyle güzel ki...

Ben bu ay hsg cektirmek istiyorum...ve aynı ay aşılama yaptırmak istiyorum..bu mümkün mü...ikisini de aynı ayda yaptırabilirmiyim ???:KK50:

:KK43:(( bu yolda yalnız yürümeye devam ettiğim için çok üzgünüm canım en az kendim regl olmuşum kadar üzüldüm şimdi.çok sıkıntılı ve stresliyim şuanda.daha regl olmamama rağmen bugün çok gerginim herşeye ağlıyorum çok bunalmış bir vaziyetteyim.Allahım sonunu hayıra çıkar diyorum.Ve böyle davrandığım için kendime kızıyorum ama ne yapayım.

Dışarı çıktım pc yi kapattıktan sonra gittim anneme anneler günü hediyesi aldım biraz kafam dağıldı.eve gelince de oh 2 saat daha geçti diye seviniyorum :KK70: ay allahım delirdim yani kısacası :KK70: sonra dayanamadım güya girmicektim sizleri merak ettim.böyle işte :)

cnm işallah adet olmazsın eğer hamileysen ümit olursun bana , ben hamileymişim gibi sevinirim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.
adet olduğumda kasıklarım çok ağrıdı bu defa,eşim işten aldı beni yolda geirken ağlayarak geldim.niye ağlıyosun dedi karnının ağrımasından mı yoksa adet olduğun için mi dedi.Sanırım adet olmamın acısı daha fazlaydı :KK43:

canım aynı şeyleri yaşıyoruz. benim reglime daha birkaç gün var ama bugün olacakmış gibi. hala şans var mı bilmiyorum ama benim umudum azalıyor. senin ilk iğnenmiydi?

Evet canım ilk iğnem. İkinci klomen ve ilk iğne. 25. de oldum. Benim umudum bitti gibi. Sancıdan duramıyorum çünkü. İnş. senin gelmez.

Canım yarın sabahada teste gerek kalmıcak sanırm. Yoğun bi sancım var. Evet bende dakka başı tuvaletteyim:)

Olsun yine de Rabbime şükür. Bu günümüze şükür.

X