Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ne yapayım canım bu gün primalutun son günü 3,4 gün içinde regli olmam lazım önümüzdeki ay bu ay oldugu gibi hüsrana ugramaktan korkuyorum son denemem olacak klomeni yanı sıra yemiş falanda yapmayı düşünüyorum sen bal+tarçın +çörekotu demişsin bunların ölçüleri varmı canım tarçın toz tarçınm bu karışımıda yapacagım bakalım allah bize ne gösterecek . buaradada inşallah bu ay 12. günden sonra yumurta oluşmuşturda regli olmam diyor bi yanım umut her zaman var en zayıf durumlarda bile bebiş hasreti böyle bi şey sanırım ama allahım hayırlıysa ve saglıklı olacaksa o zamanda versin .

benimki 40 na yaklastı ondan olmasın acele etmesı eşim 37 ben 28 ben ilk günden beri yapalım dedim durdum ama ozaman benı dinleyen kim :84:

aynen canım bende evlendıgımden bu yana çalısıyorum evime hasret kaldım evimde vakit geçirmek istiyorum hersey bi dert hiçbişeye yetişemiyorum bu defa hiçbişeyden tat almıyorum o yüzden işten cıkmam kararı aldım yeter artık dedım ve bu ay son insaalh. sen yine bi yandan sanslısın kendi işyerın eşin ne kadar çok cumartesileri bile çalıstırmak istesede bir işin oldugu zaman onu yapıp gelme sansın var. ben doktora gidiyorum o bile stres oluyo patron arıyo nerde kaldın dıye buna benzer birsürü seyler yanii. ama bence görümceni bi dinle derim ben.

herkesin bu konuda derdı aynı suanda iş yerindeyim ama elim işe gitmiyor kendimi bunalıma girmiş hissediyom zaten işim cok stresli bide bu etkili oluyorsa yandık ki ne yandık

herkeze merhabaa,hayırlı cumalar.. arkadaşlar konumuzla alakası yok ama bişey sorcam,gold sarısı bir bluzum var altına en uygun hangi renk pantolon gider?

Ay çok hoşsun, valla siyah ve lacivert kot çok güzel durur, hafif boru paça olacak ve altına topuklu ayakkabı, süper duruyor bence

kızlar aranızda klomen kullananlar bi yan etkisini görüyomusunuz. kimileri iştahsızlık yaptıgını yumurtalıklarda asırı sancı oldugunu kimi gergin duruma getirdiğini sıkıntı yaptıgını falan yazmıs. bende 2 gündür kullanıyorum ama değişik hiçbişey hissetmyorum acaba bende hiçbi etkisi olmuyomu diye düşünmeye başladım yaniii

Slm! Günde iki tane Clomifen kullanan arkadaslar varmi aramizda??? Ben iki gündür kullaniyorum günde iki tane ama hic etki yok gibi?

Canim ikimizinde kalbi birmis. Ayni anda ayni konuya deyindik. Sen ne zamandir clomifen kullaniyorsun ve günde kac tane?

Bende çıkmak istiyorum, dedimya sinirlerim hiç bir şey kaldırmıyor diye, hakikaten tahammülüm yok artık, hergün robot gibi aynı şeyleri yapıyorum, hayatımda farklı bir günüm hiç olmuyor. Sabah erkenden kalk işe gel, akşam eve git evi toparla, yemek yap ye yıka derken uyku saati geliyor, eee kız sevgi istiyor, koca ilgi istiyor, ben dinlenmek istiyorum, ay sonu gelince heppimiz bebek istiyoruz, bütün ay ne yaptım robot gibi aynı işleri , tekrar tekrar, rahat rahat bebek çalışması bile yapamıyorum ki ay sonunda ne bekliyorum :), hergünüm stres ne bu ya. Şimdi pazartesi dr. gideceğim şimdiden başladım nasıl söylesem diye düşünmeye, son 3 aydır izin istemelerim çok arttı.

Kızlar benim yarını beklememe bile fırsat vermedi ya ümitlenemedim bile bu ay gelecek aya ekleyebilirsiniz beni

canım benım yaa hayırlıs olsun üzülme nolur bende hala beklıyorum bakalım ama cook korkuyorum
artık zaman bıraktım bakalım 10gun sonra bellı olacak 16mayıs ( hayırlısı hkkımızda

Canim ikimizinde kalbi birmis. Ayni anda ayni konuya deyindik. Sen ne zamandir clomifen kullaniyorsun ve günde kac tane?

:))) ewt aynen öyle cnm. öncelılle sana sunu sorayım clomifen ve klomen aynı özellıklerı tasıyon ilaç değilmi. ben dün ve bugun olmak üzere 2 gündür kullanıyorum günde 2 tanı aynı anda içiyorum.

aynen canım ya bende kendimi robot gibi hissediyorum hersey çok monoton geliyor farklı bişeyler olsun istiyorum. izin isteme konusundada seni çok ii anlıyorum. patronum erkek birde bu benim özelim herseyi açıkca söylemek zorundada değilim. izizn istemek ayrı bi dert yani. ama çok güzel yazmıssın güldürdün beni ALLAH ta seni güldürür insallah.

Evet canim ikiside aynisi! ben gecen ayda denedim clomifeni günde 1 taneyle 5 gün boyunca adetimin 5-9. yuttum. bu sefer yine 5-9 kadar ama günde iki tane dedi. Gecen yumurtlamam bunu yutmama ragmen hoplamadi. Insaallah bu sefer olur?? Senin ilk calisman mi clomifenle? Bu arada ben 23 yasindayim ve almanyadan katiliyorum. Yaklasik 5 yildirda evliyim. Sen?

kızlar selam ben de klomen kullandım günde 1 hiç yan etkisi olmadı bende çok şükür. jel verdi bana sonra yani çatlatma iğnesi olduktan sonra .acaba kullanan var mı ? adı crınone yan etki yaptı mı sizde?

benım ilk çalısmam ewt daha dün basladım işte ve ilk kez bu ilaçla basladım. ama dün benım adetimin 2. günüydü doktor dün 2 tane olarak baslamamı söyledi 5 gün sürecek işte haftaya persembeye de tekrar gel bakalım dedi bende bi hareketlilik olcak mı hiç bilmiyorum. üstüne birde benım 3 aydır ara kanamam var. bende 24 yasındayım adana dan katılıyorum ve 15 aylık evliyim.. sizde sorun ne

kızlar selam ben de klomen kullandım günde 1 hiç yan etkisi olmadı bende çok şükür. jel verdi bana sonra yani çatlatma iğnesi olduktan sonra .acaba kullanan var mı ? adı crınone yan etki yaptı mı sizde?

slm cnm pekı klomenden sonra yumurtaların gelişti mi senin. ben daha ilk asamada oldugum için ne iğne yapıldı nede bi jel verdi bunlar hakkındada bilgim yok yanii

slm cnm pekı klomenden sonra yumurtaların gelişti mi senin. ben daha ilk asamada oldugum için ne iğne yapıldı nede bi jel verdi bunlar hakkındada bilgim yok yanii

solda 1 tane sağda 2 tane ama soldakile 14 mm sağdaki 17.2 mm olmuşlardı.doktoraa 3 tane mi dedim o da yok dedi 1 tane diğer ikisinden pek umut yok dedi. onlar küçükmüş. en az 18mm olması lazımmış çatlatma iğnesi vurulurken. bu boyutlardan 33 saat sonra iğne yaptırdım. bakalım hayırlısı bekliyorum. rabbim inşallah sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat nasip eder bana ve tüm isteyenlere(amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…