Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benım ilk çalısmam ewt daha dün basladım işte ve ilk kez bu ilaçla basladım. ama dün benım adetimin 2. günüydü doktor dün 2 tane olarak baslamamı söyledi 5 gün sürecek işte haftaya persembeye de tekrar gel bakalım dedi bende bi hareketlilik olcak mı hiç bilmiyorum. üstüne birde benım 3 aydır ara kanamam var. bende 24 yasındayım adana dan katılıyorum ve 15 aylık evliyim.. sizde sorun ne

Bende pco oldugu icin yani hormonbozuklugu varmis. bu yüzden dogum kontrol hapini biraktiktan sonra adetim gelmedi, meger bu yüzden mis. böyle olanlar 5-9 arasi yutuyormus. Ama sik sik adet olanlar 3-7 arasi yutuyormus. gecen sene 12. aydan beride korunmuyorum. yarim sene oldu hala olmadi. Rabbim birsey biliyorda olmuyo ama iste gönül istiyo... doktor gecen ay bana sormustu: clomifen kullandiktan sonraki günler hic bi degisiklik veya bisey hissettinmi diye? bende hayir dedim. Bilmiyorum bakalim bu sefer ne olacak haftaya carsamba terminim var.

solda 1 tane sağda 2 tane ama soldakile 14 mm sağdaki 17.2 mm olmuşlardı.doktoraa 3 tane mi dedim o da yok dedi 1 tane diğer ikisinden pek umut yok dedi. onlar küçükmüş. en az 18mm olması lazımmış çatlatma iğnesi vurulurken. bu boyutlardan 33 saat sonra iğne yaptırdım. bakalım hayırlısı bekliyorum. rabbim inşallah sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat nasip eder bana ve tüm isteyenlere(amin)

amin canım rabbim tüm isteyenlere hasret cekenlere verir insallah. dilerim banada olumlu etkisi olurda benımde yumurtalarım gelişir insallah.

solda 1 tane sağda 2 tane ama soldakile 14 mm sağdaki 17.2 mm olmuşlardı.doktoraa 3 tane mi dedim o da yok dedi 1 tane diğer ikisinden pek umut yok dedi. onlar küçükmüş. en az 18mm olması lazımmış çatlatma iğnesi vurulurken. bu boyutlardan 33 saat sonra iğne yaptırdım. bakalım hayırlısı bekliyorum. rabbim inşallah sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat nasip eder bana ve tüm isteyenlere(amin)

Hadi bakalim hayirlisi insaallah! dualarim seninle. Ne zaman belli olacak? Bu arada duan icin allah razi olsun AMIN
Haa bu arada hic clomifen kullandiginda biseylerin degistigini hissettin? ya ne bileyim agrin oldumu mesela.

Son düzenleme:
Bende pco oldugu icin yani hormonbozuklugu varmis. bu yüzden dogum kontrol hapini biraktiktan sonra adetim gelmedi, meger bu yüzden mis. böyle olanlar 5-9 arasi yutuyormus. Ama sik sik adet olanlar 3-7 arasi yutuyormus. gecen sene 12. aydan beride korunmuyorum. yarim sene oldu hala olmadi. Rabbim birsey biliyorda olmuyo ama iste gönül istiyo... doktor gecen ay bana sormustu: clomifen kullandiktan sonraki günler hic bi degisiklik veya bisey hissettinmi diye? bende hayir dedim. Bilmiyorum bakalim bu sefer ne olacak haftaya carsamba terminim var.

canım bende 15 aylık evliyim ve hiç korunmamamıza ragmen bizimde olmadı. bende bır yıl boyunca hersey normaldı son 3 aydır ara kanama yasıyorum işte. doktor normal muayenede yumurtlama kanamasıfır büyük ıhtımalle demişti. emin olmak için rahimden biyopsi bile yaptı çok şükür bişey cıkmadı. persembe doktora gitmiştim klomen yazdı hem adeti düzenleyelım hemde gebelıgın önünü acalım dedı yumurtlama olmadıgı için yasıyosun bu kanamaları yumurtlamanı saglayalım falan dedi işte. dilerim hepimiz minicik yavrularımıza kavusuruz canım.

senin durum ne hormonlar normal mi ? normal adet görüyomusun? sana niye verdi?

hormon testini ekimde yapmıstık normal cıkmıstı ama ben yılbasından sonra 3 aydır adet arası kanama yasadım bu ayda tekrar test yapılmadı. yumurtlama olmadıgı için bu kanamaları yasıyosun dedı yumurtlamanı saglarsak bu kanamalarda gecer dedi. insallah öyle olur du bakalım beklemedeyiz zamanla görcez sonucunu..

canım bende 15 aylık evliyim ve hiç korunmamamıza ragmen bizimde olmadı. bende bır yıl boyunca hersey normaldı son 3 aydır ara kanama yasıyorum işte. doktor normal muayenede yumurtlama kanamasıfır büyük ıhtımalle demişti. emin olmak için rahimden biyopsi bile yaptı çok şükür bişey cıkmadı. persembe doktora gitmiştim klomen yazdı hem adeti düzenleyelım hemde gebelıgın önünü acalım dedı yumurtlama olmadıgı için yasıyosun bu kanamaları yumurtlamanı saglayalım falan dedi işte. dilerim hepimiz minicik yavrularımıza kavusuruz canım.

Allahim tez zamanda ins. Bende bu durumda rabbime sigindim ve 500 tane yasini serif dagitiyorum. Her nefesten bir kisi okuyabiliyor. Belki böyle birsey bekliyo yüce rabbim!

allah hepimizden razı olsun. 17sinde belli olacak bakalım .inşallah güzel haberler alırım.inşallah hepimiz güzel haberler alırız (amin)

insallah canım insallah güzel haber alırsın. bizimle burada paylasırsan da güzel olur. senıngibi benım gibi bekleyen herkesın kucagını boş bırakmasın allahım.

Insaallah!! Haber veririsin banada ha, merak ettim.
inşallah canım haber veririm. umudum olmuyodu diğer aylar ve hep bişeylere takılıp kalıyodum kendimi boş yere üzüyodum. şimdi
öyle yapmıyorum umudum azalırsa eğer rabbim büyük yardım edecek inşallah diyorum .umudumu kaybetmiyorum .siz de kaybetmeyin. allahım bizleri de anne edecek inşallah o duyguyu yaşatacak...rabbim dualarımızı kabul etsin. (amin) ben de geçen haziran düşük yaptım kalbi durmuş bebeğimin. sonra korunduk falan 5 aydır olmuyo.....inşallah bu ay allahım hayırlısıyla verir ....

inşallah canım haber veririm. umudum olmuyodu diğer aylar ve hep bişeylere takılıp kalıyodum kendimi boş yere üzüyodum. şimdi
öyle yapmıyorum umudum azalırsa eğer rabbim büyük yardım edecek inşallah diyorum .umudumu kaybetmiyorum .siz de kaybetmeyin. allahım bizleri de anne edecek inşallah o duyguyu yaşatacak...rabbim dualarımızı kabul etsin. (amin) ben de geçen haziran düşük yaptım kalbi durmuş bebeğimin. sonra korunduk falan 5 aydır olmuyo.....inşallah bu ay allahım hayırlısıyla verir ....

Öylemi, cok gecmis olsun. Bunda da vardir bi hayir. Ne güzel düsünmüssun. Umudumuzu kaybetmememiz gerek.

insallah canım insallah güzel haber alırsın. bizimle burada paylasırsan da güzel olur. senıngibi benım gibi bekleyen herkesın kucagını boş bırakmasın allahım.

aminnnn canım inşallah. rabbimin rıskı bol. isteyin vereyim diyor. çok tevbe edin diyor. rabbim bilerek bilmeyerek işlediğimiz günahları affetsin inşallah....arkadaşlar allahım verecek biz elimizden geleni yapıp allahıma dua edeceğiz. olacak inşallah sıra sıra hamile haberleri alırız inşallah burdan. rabbim dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlı sağlıklı bebekler versin (amin)

aminnnn canım inşallah. rabbimin rıskı bol. isteyin vereyim diyor. çok tevbe edin diyor. rabbim bilerek bilmeyerek işlediğimiz günahları affetsin inşallah....arkadaşlar allahım verecek biz elimizden geleni yapıp allahıma dua edeceğiz. olacak inşallah sıra sıra hamile haberleri alırız inşallah burdan. rabbim dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlı sağlıklı bebekler versin (amin)

amin canım amin insallah..

kızlar işi bırakmaktan bahsetmişsiniz akıllı olun arkadaşlar ne iş bırakması evde oturup ne yapacaksınız sabah uyan evi temizle akşam yemeğini yap evde sıkıntıdan patla eşinin harçlık vermesini bekle ben evlilik dolasıyla işi bıraktım yani tayinciyiz mecburen ayrıldım hergün sayıklıyorum ne zaman iş bulacam diye şuan çok küçük bir yerde yaşıyorum ve evde boğuluyorum yemek yapamaktan nefret ediyorum evde olmaktan ben maaşa alışık insanım işimide seviyordum ah ah ah sakın ayrılmayın işten sakınnnnnn çok şükür burdan tayinimiz çıktıda inşallah gittiğim yerde bulurum zaten kpss kursuna gidecem seneye evde nereye kadar hayatmı geçer :KK20:

ben bu ay günde iki tane yuttugum halde yine bisey hissetmiyorum. Galiba yine büyümüyor. Eskiden esim istemezdi cocuk. Simdi istiyo benim olmuyo. Rabbim hayir etsin. Bol bol dua etmeye calisiyorum. 500 yasini serife dagitmaktayim. Arada meryem suresini okuyorum.

X