Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

birde benim için fal baktırımısın ne olcak bu halim iş yok güç çocuk yok bu yoklar beni ne zamn terk edecek ne var var var olcağım :)

Bende artık evde oturmak, kurabiye, kek yapmak istiyorum, akşam olunca eşimin gelişini beklemek istiyorum, kızımı okula götürüp, okuldan almak istiyorum. Aileme ve kendime daha çok zaman ayırmak istiyorum, belki evde olsam bu stresten uzak dursam daha kolay olur gibi geliyor, offff ben çok sıkıldım çalışmaktan, bir hamile kalsam hemen çıkacağım, Allahım şu mübarek günde duy sesimizi, bizede gönlümüzde ki muradı ver Yarabbim.

Sevosevo off ya dr bana bu ayda çatlatma iğnesi vermedi sordum ben şimdilik gerek görmüyorum dedi ilişki sırasında çatlarsa çok daha iyi olur dedi bu ay 2 tane yumoşum var bakalım ne olacak

çatlayıp çatlamadıgına bakıyormusunuz canım 21. gün kanda pregesteronla ve ultrasonla belli oluyormuş bence bu ay baktır önümüzdeki ayda igne vermesse yumoşlar 19,20 mm olunca kendin vurdur minimini öyle yapmış doktor vermemiş oda yumoşların büyüklügüne bakıp dr. çıkınca vurdurmuş ama inşallah gerek kalmazda yumoşların bebişe döner canım.:emir_bebek:

kızlar bugün dr gittim ben buay ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırıyorum adetim 9. günü yumurtam 10mm olmuş pazartesi tekrar gidicem sizce nekaradar daha büyüyebilirki birde dr erkeklik hormonumun yüksek oldugu için döllenmeye engel oldugunu söyledi ufffffff ne yapmalıyım

kızlar bugün dr gittim ben buay ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırıyorum adetim 9. günü yumurtam 10mm olmuş pazartesi tekrar gidicem sizce nekaradar daha büyüyebilirki birde dr erkeklik hormonumun yüksek oldugu için döllenmeye engel oldugunu söyledi ufffffff ne yapmalıyım

herkesin yapısı ve regli döngüsü farklı canım bence büyüklügü iyi. incir falan ye bu arada erkeklik hormonunu düşürmek için bi şey verdimi.:emir_bebek:

Son düzenleme:

canım eğer yumurtan geç çatlamıyorsa,20 mm olunca çatlıyor genellikle.

herkeze merhabaa,hayırlı cumalar.. arkadaşlar konumuzla alakası yok ama bişey sorcam,gold sarısı bir bluzum var altına en uygun hangi renk pantolon gider?

ben pregesteron türevi ilaçlar kullanıyorum canım. 28 günde bir regli oluyorsan 17. günü başlayıp 10 gün içiyorsun benim döngüm 30,31 oldugu için 21. ün başlıyorum döllenme olursa düşüge engel döllenme olmassa rahat regli oluyorsun zaten rahimi kalınlaştıran ve regli kanamasını saglayan hormon pregesteron ben ve benim gibiler dışarıdan almış oluyoruz bu hormonu jel şeklinde olanlarda var.:emir_bebek:

çok teşekkürler cevabın için.. banada hepsini bitir dedi ama günde 3 tane dedi çok başım dönüyo bu seferde

mrb canım bende aranıza yeni katıldımda yorumunu görünce yazmak istedim. canım hiç çalısmak istemiyor demişsin buna karsılık doktorumun söylediğini yazıyorum. canın calısmak istemediği halde calısıyosan kendine stresten başka hiç bişey yapmıyosun demektir. streste bütün olumsuzlukların anasıdır herseye neden olur bütün dengeni bütün hormonlarını bozar.sana umutsuzluk vermek isteemzdim ama bende böyle çünkü bende calısıyorum bir an sende benım gibi istemıyosun sandım.

ah ya aynı bende öyleyim. evlendiğimiziden beri borçtur şudur budur derken deli gibi çalışıyoruz. eşimle beraber kendi işyerimizi işletiyoruz. böyle olunca da daha çok çalışmak zorunda kalıyoruz. eşime kalsa beni cumartesileri bile işe götürmeye çalışıyor. görümcem ebe ve iş stresindendir diyip duruyor. tatile gidin diye tutturmuş. yahu biz iş yerinden ikimiz aynı anda ancak pazarları ayrı kalabiliyoruz. tatile nasıl gideyim ben? :KK59: kafayı nasıl dağıtayım ben?

Son düzenleme:
çok teşekkürler cevabın için.. banada hepsini bitir dedi ama günde 3 tane dedi çok başım dönüyo bu seferde

pregesteron içtigimde benimde başımı çok döndürüyor ve uyku yapıyor. primalut-n de sersemlik ve baş dönmesi yaptı. ben pregestonu 2 tane yani toplam 200mg içtigimde reglim az geliyor 3 tane içtigim de normal geliyor ideali 3 sanırım .:emir_bebek:

canım ben 13 nisanda hsg cektirmiştim, doktorum bana cinsel perhizden falan bahsetmedi. ve ben anestezi ile çektirdim. sonrasında 1 gün kanamam oldu hepsi bu kadar sonrasında normal hayata aynen devam perhiz falan yok yanı sadece 1 gündü o kadar. ve evettt çocukların kelimesi çokkkkk güzeellll :)) bizimde çocuklarımız olur insallah.
Benim doktor sanırım hamile kalmamı istemiyor. Tabii hamile kalmayayım da, ona gidip paracıklarımı yoluna dökeyim diye yapıyorduur. :KK1: Benim bugün üçüngü gün film çekilmemim ama az az kan geliyor. Gerçekten herkesin bünyesi farklı yaa. Ama (film çektirmeyenler duymasııın) bi daha çektirebileceğiimi sanmıyoorum.
canımm sen boşver doktoru 2-3 gün yeter kociş de bak kıpır kıpır sen keyfine bak. "çocukların" için dimi ama....:KK66:
Kesinliikleen çocuklarım için tatlıım. Kendim için bişii ister miyim hiçç :KK23: Allahım hepimizee 3-4 tane çocuk versin inşaaallaahh.
sanırım yanlıs yazdım ben beklenmeyen adet tarihim 6 haziran canım aylar karıştı :):))
Yaa güülüm ben de sana diyecektim senin adet tarihin gelmiş çatmış diyee. Tamam hemen değiştirioruum.
canım ben de incir suyu içtim adetimin 5. günü başladım 20. gününe kadar içtim yani tam yumoşların gelişme döneminde.ve faydasını gördüm.eğer yumurtalar gelişiyor fakat çatlamıyor sa içerisine havuç atılıyorum i.saraçoğlı öyle demişti.bunu bilerek mi yapıyosun canım onu merak ettim..sende çatlama problemi mi var?
Canım ben de 5. günü başlamıştım bi defasında ama bu defa 8. günü aklıma geldi. Faydası olmasa bile zararı da olmaz diye düşündüm, başladım. Ben de Saraçoğlunun sitesinde okumuştum bunları. Havucu da çatlatması için koyuyorum içine. Hatta benim Sultan diye burda tanıştığım bi arkadaşım var, o da öyle yapmamı söylemişti sağolsun. Benim çatlamayı bıraak, yumurtam bile oluşmuyor tatlım normalde.
Canımm inşallah gelir ben bitane yakalasam oda yeter :KK1: hayırlısı
Kız yakalamışkenee bikaç tane olsuun. :emir_bebek::emir_bebek:
Arkadaşlar o kadar çok yazmışki oku oku bitiremedim valla.Canım hadi geçmiş olsun, atlatmışsın filmi ve birşeycik de çıkmamış ne güzel.canım şu bir iki ayı iyi değerlendir artık.
canım ben perhiz olayını özellikle sordum, doktorum gerek yok dedi.Benim de iki-üç gün sonrası ovulasyon gününe geliyordu, biz de değerlendirdik.Sonuçta bir işe yaramadı o başka:KK58:
Yok ben kafaya koydum haziranda aşılamayı deneyeceğim o da olmazsa 5-6 ay sonra tüp bebek.Yaş ilerlemeden sonra tüp müp bile olmayacak valla.:KK53:35 yaşından sonra iki embriyo transfer ediyorlar, ikisi de tutar mış, oh ne güzel biz 3 çocuklu kocaman bir aile oluruz.
Çocuklar kelimesi süper canım, ben hiç ikinci çocuğu bu kadar istediğimi bilmezdim:KK50:, bilseydim daha önceden çalışmalara başlardım.Neyse çok da geç sayılmaz herhalde.Eminim oğluşumda süper bir abi olurdu.
Paşalarımız elbette süüper abiler olurlar gülüm. Geçen akşam eşimle konuşuyoruz, kocaman adam oldu, hala benim karnımı öpüyor, Allahım hadi ver artık kardeşimi dior dedim oğlandan için. Bu yaz 13 yaşını bitirecek hayırlısıyla. Şimdi istiyor ama olunca da kıskanır dedi, sonra da yokk yokk kıskanmaz çok büyüdü çünkü dedi. Diyorum ya benim doktor hamile kalmamam için uğraşacak kanımca, bir hafta perhiiz :KK53: yemişim perhizini derler adama :KK1:
vallaha bene oku oku bitiremedim bu gün yogun baya. yeni gelen arkadaşımız hoş geldin tedavin hayırlı olsun canım.
Hoşgeldin Sevocuğuum. Evet hızlı bi gün. Cuma bereketi herhalde. Naslısın iyisin mi?
umarım regli olmassınız kızlar ecelf hıdrellez olayına baya ayrıntılı girmisin inşallah tutar dileklerimiz bende dün kagıda yazdım bide dergide bebek resmi vardı onuda koyalım dedi eşim saksının dibine koyduk ne yapalım apartmandayız. umutlu canım boş ver yasak falan tam gaz yola devam. sevde canım bi şekilde ayarlayıp çektir be gülüm bir an önce kafandan atarsın korunmakta gerekmiyor bak ay da kaybetmessin.
Evet gülüm ben de öyle düşünüyorum, doktorları dinleye dinleye ne hale geldik. Arada kendi kafamıza göre takılalım.

benimde öyle en büyük eltim hariç hepısı bu sene doğurdu eşimde onları göre göre ya efsunum niye bizimki olmuyor diye başımın etini yiyor çaktırmadan ama ....:63:

vallahi eşi böyle söyleyenlere imreniorum. benim eşimde demirelin çocuğu var mıymış, ecevitinde yokmuş ama çok mutluymuşlar rahşancığıyla öyle diyor bana. eşim 32 ben 24 yaşındayım. yahu dede olunca mı çocuk yapacaz biz iste sende diyorum ama kime diyorum?

Bende ev hanıyım hep evdeyim eşim biraz kıskanç olduğu için

( o biraza fazlada diyebiliriz:KK1:)pek dışar çıkmıyorum heryere beraber gidiyoruz bende çalışmak istiyorum:84::84:

Bende artık evde oturmak, kurabiye, kek yapmak istiyorum, akşam olunca eşimin gelişini beklemek istiyorum, kızımı okula götürüp, okuldan almak istiyorum. Aileme ve kendime daha çok zaman ayırmak istiyorum, belki evde olsam bu stresten uzak dursam daha kolay olur gibi geliyor, offff ben çok sıkıldım çalışmaktan, bir hamile kalsam hemen çıkacağım, Allahım şu mübarek günde duy sesimizi, bizede gönlümüzde ki muradı ver Yarabbim.

Al benden de o kadar canım...her gün ayrı strese giriyorum işe gelirken..böyle değildim aslında...daha önce memurdum sanırım cok sorumluluğum yoktu o yüzden rahattım..Amir olunca sorumluluk arttı..bu da daha cok stress demek...yoruldum gerçekten ya...evde oturmak istiyorum bende..rahatlamak istiyorum..offf...

sevde1

canımben giremiyordum iki gündür kaldığım yerden yazdıklarını okumaya başladım ve o silik çizgi heyecanını kan testinin saatinin gelmesini beklerken ki heyecanını ve sonrasında yaşadığın hayal kırıklığını sanki birebir yaşadım tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu.nolur üzülme zamanı gelmemiş demekki daha ve gerçekten birdaha günün gelmeden test yapma daha farklı bir yıkım oluyor.bu adet belirtileri bizlere psikolojik oyunlar oynuyor.unutmaya çalış yeni ay yeni ümit farklı şeyler dene serbest bırak.belki ufak bir tatil iyi gelir.benim adet günüm yarın ama bugün de olabilirim bazı aylar 29 günde oluyorum.hala bekliyorum test yapmadım.rabbimden hayırlısını diliyorum dün akşam da hem hıdrellez di hem de perşembe gecesi belki okumuşsndur deniz kenarına indim ve dilek diledim sonra da evime gelip abdestimi alıp kuran okudum ve namaz kıldım birkez de Allahımdan istedim bebeğimi..biz de o kadar kilit olduk ki bu çocuk olayına hiçbişey yapamıyoruz.tatile gitmek istiyoruz aslında ama para harcamak istemiyoruz ya olmazsa tedavi gerekirse aşılama yaptırırsak vs.. ama artık böyle yapmicam kendimi daha çok bunalttığıma inandım.bu ay olmazsa eşime söylicem rezervasyon yaptıralım ve çeşme ye gidelim çok ihtiyacım var böyle olmicak belki tatil bebişi olur :) kafamızı rahatlatmamız lazım.eğer şuan hamişsem de doktorumla konuşucam yine uygun bir zamanda gitmek istiyorum tatile :)

saol gülüm ya..ne kadar içten yazmışsın..ne kadar samimi...bende senin yazdıklarını okurken yeniden ağlamak geldi içimden...evet zor bir süreçteyiz..üzüntüyle geçiyor zaman...gün saymaktan öte bişey yaptığığımz yok...Allah hepimize yardım etsin..ben belki hamile kalırım diye kıştan tatil için rezervasyon bile yaptırmadım..güya havuza denize giremem diye...keşke yaptırsaydım pişman oldum şimdi..

Kızlar benim yarını beklememe bile fırsat vermedi ya ümitlenemedim bile bu ay gelecek aya ekleyebilirsiniz beni :KK59:

saol gülüm ya..ne kadar içten yazmışsın..ne kadar samimi...bende senin yazdıklarını okurken yeniden ağlamak geldi içimden...evet zor bir süreçteyiz..üzüntüyle geçiyor zaman...gün saymaktan öte bişey yaptığığımz yok...allah hepimize yardım etsin..ben belki hamile kalırım diye kıştan tatil için rezervasyon bile yaptırmadım..güya havuza denize giremem diye...keşke yaptırsaydım pişman oldum şimdi..

nekadar üzülme desekte boş çünkü bizde her ay aynı şeyleri yaşıyoruz üzül ama kandinide harap etme gelecek ay için hazırlan :KK20:keşke tatil programını ertelemeseydin bak ünlülere hersene denizdeler ama gayet doğurganlar:KK1:turp gibiler kafan dağılırdı en azından:KK24:

Al benden de o kadar canım...her gün ayrı strese giriyorum işe gelirken..böyle değildim aslında...daha önce memurdum sanırım cok sorumluluğum yoktu o yüzden rahattım..Amir olunca sorumluluk arttı..bu da daha cok stress demek...yoruldum gerçekten ya...evde oturmak istiyorum bende..rahatlamak istiyorum..offf...

İçinde bulunduğum durumu inan kelimelerle anlatamam canım , bugün daha bir bıktım çalışmaktan, inan sinirden ağladım, sinirlerim artık hiç bir şeyi kaldırmıyor, ufacık birşeyde kükrüyorum, kimseye birşey diyemezsem oturup ağlıyorum, biraz rahatlıyorum, ne olacak bu halimiz, bu bekleme süreci, bu gün sayma, plan yapma, bitirdi beni, bugün kendimi salıverdim gitti, çok zayıf hissediyorum bugün kendimi.

X