Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kader günümüz yaklaşıyor canım allah hayırlısını versin.daha 1 gün kaldı ama ben şimdiden korkuyorum adet olcam diye uffffffff

Allah sonumuzu hayır etsin kırciceğim bat tarihi yaklaştıkça geriliyorum çok korkuyorum adet olacağım diye bir de bu ateş ölçme işine taktım kafamıama ölçmicem vazgeçtim vallahi bu gidişle stresten hamileysem bile adet olacağım yani.benim adetime 1 hafta kala belim bacaklarım kasıklarım kopuyodu ağrıdan sonra belimin ağrısı geçti kasıklarım ağrıyor ara sıra bir de böyle rahmim kasılıyor gibi oluyorum ara sıra gaz desem gazda diil rahmim çatlicak gibi oluyo sonra geçiyo kasılma yada kramp gibi bişey göğüslerim dolgunlaşmıştı o da geçti sadece uçlarında hassasiyet kaldı ne olucak bilmiyorum çok korkuyorum dün hıdrellezdi biliyosunuz.deniz kenarına gittim 7 tane minare topladım ve dileğimi dileyerek 7 ayrı dalgadan 7 ayrı kum aldım bir poşetin içine koydum.ve kumlara kundakta güzel bir bebek çizdim dualar ettim inanarak hızır as. a .sonra dalga geldi çizdiğim bebeği aldı götürdüüüü :))) umarım dileğim gerçekleşir.ve de dileğimi yazıp suya attım Allahıma dualar ettim içim ferahladı önemli olan inanmak ve niyet etmek.eğer dileğim gerçekleşirse bu sene içerisinde o aldığın 7 minare ve kumu gidip seneye hıdrellez de denize dökecekmişim:) hadi bakalım hayırlısı.benim için psikolojik bir rahatlama terapisi gibi birşey oldu. canım senin belirtilerin var mı ne hissediyorsun ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ?

:KK16: teşekkür ederim canım. İnşallah olur inşalllaaah. Allahım daha fazla doktorlarda gezmeden hayırlısıyla göndersin bebeğimi. bu arada iki gündür incir kürü yapıyorum. geç kaldım gerçi ama olsun, belli mi olur. Ohhh çok da nefis birşey. İçine bi tane de havuç atıyorm kaynatırken, misss.

canım ben de incir suyu içtim adetimin 5. günü başladım 20. gününe kadar içtim yani tam yumoşların gelişme döneminde.ve faydasını gördüm.eğer yumurtalar gelişiyor fakat çatlamıyor sa içerisine havuç atılıyorum i.saraçoğlı öyle demişti.bunu bilerek mi yapıyosun canım onu merak ettim..sende çatlama problemi mi var?

Yaa canlarım sizler hsg filminden sonra kaç gün cinsel perhiz yaşadınız. Bir hafta demişti ya benim doktorum, hoş o kadar beklemem zaten de, acaba 2-3 gün yeterli midir? Benim adam başladı da mıkır mıkır etmeyee :KK37: Ben de dedim, napiiim senin çocukların için ben neler çekiyoruuum, sen de biraz katlaaan. Amanın da amanınnn "ÇOCUKLARIN" ne kadaar güzel bi kelime diğiil mi :KK39:

Canımm inşallah gelir ben bitane yakalasam oda yeter :KK1: hayırlısı

Yaa canlarım sizler hsg filminden sonra kaç gün cinsel perhiz yaşadınız. Bir hafta demişti ya benim doktorum, hoş o kadar beklemem zaten de, acaba 2-3 gün yeterli midir? Benim adam başladı da mıkır mıkır etmeyee :KK37: Ben de dedim, napiiim senin çocukların için ben neler çekiyoruuum, sen de biraz katlaaan. Amanın da amanınnn "ÇOCUKLARIN" ne kadaar güzel bi kelime diğiil mi :KK39:

Arkadaşlar o kadar çok yazmışki oku oku bitiremedim valla.Canım hadi geçmiş olsun, atlatmışsın filmi ve birşeycik de çıkmamış ne güzel.canım şu bir iki ayı iyi değerlendir artık.
canım ben perhiz olayını özellikle sordum, doktorum gerek yok dedi.Benim de iki-üç gün sonrası ovulasyon gününe geliyordu, biz de değerlendirdik.Sonuçta bir işe yaramadı o başka:KK58:
Yok ben kafaya koydum haziranda aşılamayı deneyeceğim o da olmazsa 5-6 ay sonra tüp bebek.Yaş ilerlemeden sonra tüp müp bile olmayacak valla.:KK53:35 yaşından sonra iki embriyo transfer ediyorlar, ikisi de tutar mış, oh ne güzel biz 3 çocuklu kocaman bir aile oluruz.
Çocuklar kelimesi süper canım, ben hiç ikinci çocuğu bu kadar istediğimi bilmezdim:KK50:, bilseydim daha önceden çalışmalara başlardım.Neyse çok da geç sayılmaz herhalde.Eminim oğluşumda süper bir abi olurdu.

allah sonumuzu hayır etsin kırciceğim bat tarihi yaklaştıkça geriliyorum çok korkuyorum adet olacağım diye bir de bu ateş ölçme işine taktım kafamıama ölçmicem vazgeçtim vallahi bu gidişle stresten hamileysem bile adet olacağım yani.benim adetime 1 hafta kala belim bacaklarım kasıklarım kopuyodu ağrıdan sonra belimin ağrısı geçti kasıklarım ağrıyor ara sıra bir de böyle rahmim kasılıyor gibi oluyorum ara sıra gaz desem gazda diil rahmim çatlicak gibi oluyo sonra geçiyo kasılma yada kramp gibi bişey göğüslerim dolgunlaşmıştı o da geçti sadece uçlarında hassasiyet kaldı ne olucak bilmiyorum çok korkuyorum dün hıdrellezdi biliyosunuz.deniz kenarına gittim 7 tane minare topladım ve dileğimi dileyerek 7 ayrı dalgadan 7 ayrı kum aldım bir poşetin içine koydum.ve kumlara kundakta güzel bir bebek çizdim dualar ettim inanarak hızır as. A .sonra dalga geldi çizdiğim bebeği aldı götürdüüüü :))) umarım dileğim gerçekleşir.ve de dileğimi yazıp suya attım allahıma dualar ettim içim ferahladı önemli olan inanmak ve niyet etmek.eğer dileğim gerçekleşirse bu sene içerisinde o aldığın 7 minare ve kumu gidip seneye hıdrellez de denize dökecekmişim:) hadi bakalım hayırlısı.benim için psikolojik bir rahatlama terapisi gibi birşey oldu. Canım senin belirtilerin var mı ne hissediyorsun ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ?

işallah dileklerin gerçekleşir canım benım hepimizin.allah hayırlısını versin işallah.ben bende bu ay terleme oldu ve kasığım ağrımazdı hiç kasığım ağrıyo arada başkada bişe yok o yüzden çok umutsuzum.benim adetim düzenlidir ama klomenin ilk ayında 2 gün geciktim bu ay ne olur bilmiyorum ama en az 4 gün geçmeden test yapmam bakalım artık.

sevde1

canımben giremiyordum iki gündür kaldığım yerden yazdıklarını okumaya başladım ve o silik çizgi heyecanını kan testinin saatinin gelmesini beklerken ki heyecanını ve sonrasında yaşadığın hayal kırıklığını sanki birebir yaşadım tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu.nolur üzülme zamanı gelmemiş demekki daha ve gerçekten birdaha günün gelmeden test yapma daha farklı bir yıkım oluyor.bu adet belirtileri bizlere psikolojik oyunlar oynuyor.unutmaya çalış yeni ay yeni ümit farklı şeyler dene serbest bırak.belki ufak bir tatil iyi gelir.benim adet günüm yarın ama bugün de olabilirim bazı aylar 29 günde oluyorum.hala bekliyorum test yapmadım.rabbimden hayırlısını diliyorum dün akşam da hem hıdrellez di hem de perşembe gecesi belki okumuşsndur deniz kenarına indim ve dilek diledim sonra da evime gelip abdestimi alıp kuran okudum ve namaz kıldım birkez de Allahımdan istedim bebeğimi..biz de o kadar kilit olduk ki bu çocuk olayına hiçbişey yapamıyoruz.tatile gitmek istiyoruz aslında ama para harcamak istemiyoruz ya olmazsa tedavi gerekirse aşılama yaptırırsak vs.. ama artık böyle yapmicam kendimi daha çok bunalttığıma inandım.bu ay olmazsa eşime söylicem rezervasyon yaptıralım ve çeşme ye gidelim çok ihtiyacım var böyle olmicak belki tatil bebişi olur :) kafamızı rahatlatmamız lazım.eğer şuan hamişsem de doktorumla konuşucam yine uygun bir zamanda gitmek istiyorum tatile :)

Son düzenleme:
Kızlar az önce fala baktırdım geçen ay arkadaş bakarken demet dedi bir oğlan çocuğu çıkmış ama altı tamamlanmamış bende bugün hadi bak bakalım oğluşumun alt kısmı oluşmuşmu diye :KK1: :KK1: :KK1: valla bu ay olacak gibi duruyor dedi :KK1: sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım işimiz hacı hoca ve fallara kalddı Fallara inanmadım sadece bir ümit var geveze kuş gibi içimde diye bir şarkı var bu şarkıyı size ve kandime armağan ediyorum. :KK1:

vallaha bene oku oku bitiremedim bu gün yogun baya. yeni gelen arkadaşımız hoş geldin tedavin hayırlı olsun canım.

vallaha bene oku oku bitiremedim bu gün yogun baya. yeni gelen arkadaşımız hoş geldin tedavin hayırlı olsun canım.

günaydın sevosevocuğum hayırlı cumalar olsun
nasılsın ?
adet günümüz geldi çattı kırciceğim ve ben korkular içerisindeyiz kırmızı kart göreceğiz diye.sen neler hissediyorsun ümidin var mı ?

Son düzenleme:
umarım regli olmassınız kızlar ecelf hıdrellez olayına baya ayrıntılı girmisin inşallah tutar dileklerimiz bende dün kagıda yazdım bide dergide bebek resmi vardı onuda koyalım dedi eşim saksının dibine koyduk ne yapalım apartmandayız. umutlu canım boş ver yasak falan tam gaz yola devam. sevde canım bi şekilde ayarlayıp çektir be gülüm bir an önce kafandan atarsın korunmakta gerekmiyor bak ay da kaybetmessin.

Kızlar az önce fala baktırdım geçen ay arkadaş bakarken demet dedi bir oğlan çocuğu çıkmış ama altı tamamlanmamış bende bugün hadi bak bakalım oğluşumun alt kısmı oluşmuşmu diye :KK1: :KK1: :KK1: valla bu ay olacak gibi duruyor dedi :KK1: sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım işimiz hacı hoca ve fallara kalddı Fallara inanmadım sadece bir ümit var geveze kuş gibi içimde diye bir şarkı var bu şarkıyı size ve kandime armağan ediyorum. :KK1:

canım bana 3 seneden beri habire hamılesın dıyorlar fallara kalsa benim 3 cocuk vardı :KK1::KK1::KK1:

günaydın sevosevocuğum hayırlı cumalar olsun
nasılsın ?
adet günümüz geldi çattı kırciceğim ve ben korkular içerisindeyiz kırmızı kart göreceğiz diye.sen neler hissediyorsun ümidin var mı ?

olmazmı ecelfcim yumurta olmadıgını bile bile 2 günde biryaramazlık yaptık allahtan ümit kesilmiyor benim en erken cumartesi en gec carşamba olmam lazım 2,3 gün önce acaip bel ve bacaklara vuran kasık arım vardı şimdi azaldı sadece kasık bölgemde tatlı tatlı agrı var regli agrısı sanırım bakalım büyük ihtimal 2,3 gün içinde regli olurum yeni ay yeni umut.:emir_bebek:

inşallah canım fal dogru çıkar bunlar işin eylenceli tarafı onlarda olmasa stresten ölecegiz ben bakmayı bilmedigim halde içtigimde kapatıp hamiş kadın arıyorum falda hehe :emir_bebek:

kızlar yazacagım derken çayın kemikleri çıktı ben kahvaltı yapmaya gidiyorum dönerim :KK1:

Son düzenleme:
bu arada dün akşam hepimiz için dua ettim inşallah kabul olur umarım hızır (a.s) dualarımızı yüce rabbime ulaştırır.:KK3:

Kan testi yaptırmadım canım. Çok moralim bozuldu:KK14:

canım varsa bile idrarda çıkmaması çok normal. ben de yapmadım daha. en erken 15 gün geçmesi gerekiyormuş. 10 mayıstan sonra yapmak lazım. sabır tatlım sabır.... ben de olmadığını hissediyorum ama test yapmaya da korkuyorum. bizim de 1 seneyi geçti. hayırlısını dilemekten başka yapacak bişeyimiz yok. üzme kendini:))))

ben de artık çıkıyorum kızlar yemek koymam lazım haftasonu giremem heralde büyük ihtimalle sonra da inşallah hayırlı hamiş haberleri ile dönerim benim için dua edin bugün yarın öbürgün hatta öbürgün de olmiyım adet 2-3 gün geçince gidip baktırıcam.tabi eğer geçerse :)

ben de artık çıkıyorum kızlar yemek koymam lazım haftasonu giremem heralde büyük ihtimalle sonra da inşallah hayırlı hamiş haberleri ile dönerim benim için dua edin bugün yarın öbürgün hatta öbürgün de olmiyım adet 2-3 gün geçince gidip baktırıcam.tabi eğer geçerse :)

güle güle cnm artık haberleşiriz pazartesi

kimse cevap yazmamış:KK43:((((

canım bende göbekten iğne kullandım 14. günüm e2 değerim 1502 çıktı en az 3 sağlıklı yumurtam vardı ama olmadı kısmet değilmiş daha vakti var demekki senin sonuçta iyi ama tabi iğnelerin etkiside var bu rakamın içinde umarım sen dileğine kavuşurun bu ay :KK16:

X