Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende çok merak ediyorum ne çıkacak sonuçdan diye ne güzel seninde açılmış olması inşallah benimde tıkalı olsa bile açılır
peki canın yandımı anasteziye gerek varmı sence

canım ben aneztezili yaptırdım önerilende o herkesin acı eşigi farklı kimi öldüm bittim kimide bi şey anlamadım diyor. aneztezili olunca vucut tamamen kenini saldıgı için kasılma ve refleks olmadıgından işlem için daha avantajlı özellikle filim çekilirken açılabilecek bi yapışıklık varsa.zaten aneztezide derin uyku yeni teknik 10 yada 15 dakikalık ben rüya bile gördüm ve olunsuz bi deneyimi ve sitresi yaşamadım o yuzden sanada aneztezili tavsiye ederim giderkende stres olmuyorsun. zaten oldu olmadı stresini çekiyoruz her ay. inşallah olumlu geçer canım.:emir_bebek:

selam kızlar iyi geceler.bişii sorucam...benim bu 3. kutu klomenim ama 2 ay aradan sonra 3.kutum.5.günü ilaca başladım fakat benim reglim çok tuhaf gelmişti yani birikidamla kan gerisi hep siyah yada kahverengiydi.şimdi 7.güne giricem ve kanama olarak devam ediyo yani normal regl kanaması.bu normalmi sizce.kafama çok takıldı:KK43:( ara sırada batmalar var.

:emir_bebek:
ben bu ay sadece çatlatma iğnesi oldum.Daha önce klomen kullandım iki ay.klomen çok aktifleştirdi yumurtaları.çok fazla yumurta daha sonrası kiste dönüştü.Önümüzdeki ay da yumurta takibi yapmak istiyorum.Aslında hayıt suyu içebilsem keşke onu denemek isterim..
bende kullanıyorum hayıt tohumunu geçen ay ara vermiştim yine başladım. hayıt tohumunu cezvenin içine 1 tatlı kaşıgı atıyorum sıcak su döküp 5 dk. demleyip biraz şeker katıp öyle içiyorum çünki tadı acı.hormonları dedgeliyor diyorlar bir de bu ay anginmax women diye bir vitamin kullanmaya başladım inşallah faydasını görürüm bunlara bel bagladık artık ne yapalım.:emir_bebek:

selam kızlar iyi geceler.bişii sorucam...benim bu 3. kutu klomenim ama 2 ay aradan sonra 3.kutum.5.günü ilaca başladım fakat benim reglim çok tuhaf gelmişti yani birikidamla kan gerisi hep siyah yada kahverengiydi.şimdi 7.güne giricem ve kanama olarak devam ediyo yani normal regl kanaması.bu normalmi sizce.kafama çok takıldı:KK43:( ara sırada batmalar var.

doktoruna sor istersen canım ama ilaca başlamışsın ilaçtan önce gebelik testi yapmışmıydın .:emir_bebek:

doktoruna sor istersen canım ama ilaca başlamışsın ilaçtan önce gebelik testi yapmışmıydın .:emir_bebek:

test yapmamıştım günüm geçmedi çünkü hatta 5-6 gün erken geldi.perşembe günü kontrole gittim vajinal ultrasonla baktı bişey demedi.olağan dışı bişey olsa söylerdi heralde.bu perşembe yine gidicem.ama neden olabilir acaba onu anlamadım..bu arada bende hayıt tohumuna başladım bugün..

test yapmamıştım günüm geçmedi çünkü hatta 5-6 gün erken geldi.perşembe günü kontrole gittim vajinal ultrasonla baktı bişey demedi.olağan dışı bişey olsa söylerdi heralde.bu perşembe yine gidicem.ama neden olabilir acaba onu anlamadım..bu arada bende hayıt tohumuna başladım bugün..

aklında tereddütler vaesa ve için rahat degilse perşembeyi bekleme derim ben yarın bi doktora gidiver .:emir_bebek:

aklında tereddütler vaesa ve için rahat degilse perşembeyi bekleme derim ben yarın bi doktora gidiver .:emir_bebek:[/Q

haklısın canım.anlaşılan sende iyi bişey olmadığını düşünüyosun ben yarın gideyim.böyle durmaktan iyidir.bu arada eşimede keçiboynuzu tozu ile süt veriyorum akşamları.bakalım bende hayıta başladım.inciri zor oluyo her defasında taze yapmak.

klomen kullandıktan sonra 8 gün geçti adet tarihimden fazla bi akıntı var böyle su gibi şeffaf bazende sarımsı bişey oluyor anlamadım ,belim karnım ve kasıklarım fena ağrıyor hamile olabilirmiyimmmm

ben perşembe günü çatlatma iğnesi vuruldum. çalışmalara kaç gün devam etmeliyim. doktorum 36 saat sonra ün aşırı demişti. ben riske atmayıp ilk üç gün 12 saatte bir çalıştım. daha kaç gün çalışmam gerekiyor. birde kan testini iğneden kaç gün sonra yaptırabiliyorum?

ben perşembe günü çatlatma iğnesi vuruldum. çalışmalara kaç gün devam etmeliyim. doktorum 36 saat sonra ün aşırı demişti. ben riske atmayıp ilk üç gün 12 saatte bir çalıştım. daha kaç gün çalışmam gerekiyor. birde kan testini iğneden kaç gün sonra yaptırabiliyorum?
canımigneyi vuruldugun günle beraber 5 gün ardarda ondan sonra gün aşırı ideali sanırım. kan testide igneden 14 gün sonra yapılıyor canım o zaman igne vucuttan atılmış oluyor.:emir_bebek:

klomen kullandıktan sonra 8 gün geçti adet tarihimden fazla bi akıntı var böyle su gibi şeffaf bazende sarımsı bişey oluyor anlamadım ,belim karnım ve kasıklarım fena ağrıyor hamile olabilirmiyimmmm

inşallah hamişsindir canım 5-6 gün sonra test zamanın geliyor bi çok hamiş akıntıdan bahsediyor belirti olarak umarım seninde öyledir:emir_bebek:

günaydın kızlar hayırlı haftalar diliyorum.inş.bol hamişli hafta geçiririz.kızlar kan testini yaptırdım sonucunu bekliyorum lütfen dua edin bana.

esmacım nasıl bekledin ben heyecanlandım senın adına idrar testi yapsaydın hayırlısı olur inş senın adına?

kızlar ya bu gün çok karamsarım canım sıkkın dün bebek tebrigine gittik ondan herhalde millet şakır şakır doguruyor biz cebelleşip duruyoruz. biliyorsunuz bu ay yumurta gelişmedi bende reglinin 12. günü gitmiştim hiç yumurta yok deyince ve çagırmayınca o moral bozukluguyla başka yerede gitmedim sonra . şu umut acaip bişey en ufak şeyden alevleniveriyor sönüyor. geçen hafta kasıklarımda şişkinlik hissettim 2 gün. bi gidip baktırayım dedim reglimin 21. günüydü sonra vazgeçtim zaten yumurta oluşsa bile kendi kendine çatlaması zor pco da. o günde primalut-n e başlamıştım bu gün 6. günü cuma bitiyor en geç haftaya çarşambaya regli olurum off off gün say gün say .hadi başa dön tekrar say nedir bu yrabbim. geçen ay bu ay için çok umutlanıp beklenti içine girmiştim sersem sepelek bi ay geçiriyorum neticede. önümüzdeki ay için fazla umutlanmamaya çalışıyorum. amma dertlendim kızlar burasıda olmasa kime içimizi dökerdik iyiki var .iyiki varsınız.:emir_bebek:

günaydın kızlar hayırlı haftalar diliyorum.inş.bol hamişli hafta geçiririz.kızlar kan testini yaptırdım sonucunu bekliyorum lütfen dua edin bana.

esmacım nasıl bekledin ben heyecanlandım senın adına idrar testi yapsaydın hayırlısı olur inş senın adına?

inşallah güzel haberi alırsın canım kantestini beklemekte ayrı bi heyecen dualarımız seninle alır almaz haber et hamiş haberi azaldı sen canlandırırsın ortalıgı umarım.:emir_bebek:

Slm arkadaşlar...

Sizlere bi sorum olacak.Ben nisan ayında klomen kullandım.28.de 5.ve son habımı içtim.Ama günlerdir felaket bi bel ağrım var.Ayakta otururken hiç farketmiyor.Sürekli ağrıyor.Bu normalmi acaba sizlerde yaşadınızmı.Ayrıca hiç kasık ağrım yok.

Canım oo belirtiler ilacın etkisi olabilir bu iyiye işaret yumurtalıkların çalışıyor demektir..

kızlar ya bu gün çok karamsarım canım sıkkın dün bebek tebrigine gittik ondan herhalde millet şakır şakır doguruyor biz cebelleşip duruyoruz. biliyorsunuz bu ay yumurta gelişmedi bende reglinin 12. günü gitmiştim hiç yumurta yok deyince ve çagırmayınca o moral bozukluguyla başka yerede gitmedim sonra . şu umut acaip bişey en ufak şeyden alevleniveriyor sönüyor. geçen hafta kasıklarımda şişkinlik hissettim 2 gün. bi gidip baktırayım dedim reglimin 21. günüydü sonra vazgeçtim zaten yumurta oluşsa bile kendi kendine çatlaması zor pco da. o günde primalut-n e başlamıştım bu gün 6. günü cuma bitiyor en geç haftaya çarşambaya regli olurum off off gün say gün say .hadi başa dön tekrar say nedir bu yrabbim. geçen ay bu ay için çok umutlanıp beklenti içine girmiştim sersem sepelek bi ay geçiriyorum neticede. önümüzdeki ay için fazla umutlanmamaya çalışıyorum. amma dertlendim kızlar burasıda olmasa kime içimizi dökerdik iyiki var .iyiki varsınız.:emir_bebek:

cevap için teşekkür ederim. bana öyle geliyor ki bu sıkıntıyı yaşamadan önce hamile haberleri bu kadar dikkatimizi çekmiyordu. şimdi bizim olmuyor ya resmen her hamile haberi artık tüylerimi diken diken ediyor. dün bir akrabanın daha 1,5 yaşında çocuğu varken 6 aylık ikinciye hamile olduğunu yeni öğrendim ve resmen inanmazsınız sıkıntıdan dudağım iki yerinden uçukladı. bende kendime inanamıyorum. her hamileyi görünce sanırım çatlıyorum. artık eşime hürrem bile üçüncüyü yapıyor bende hala tık yok diye dalgaya vuruyorum ama ah birde şu içime sorsanız ne fırtınalar kopuyor.

kızlar geçen ay klomen kullanmıştım bu ay kullanmadım.cuma günü öğrendimmmm.hamileyimmmmm.teyze oluyorsunuzzzzzzzz.

X