Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım bende klomeni çok kullandım, 7 yıl boyunca belirli aralıklarla kullandım, aslında boşa geçen bir 7 yıl diyebilirim, ben olmasını çok istedim, sürekli aynı dr. gittim, oda hiç bir sorun yok dedi sürekli sadece zamanı gelmemiş dedi, bana her gittiğimde klomen veriyordu, kontrole hiç çağırmadı, yumurta takibi yapmadı, bittikçe klomen al dedi (bakkaldan şeker alır gibi), baktım ki 7 yıl geçti benim yaş 30 oldu bu böyle olmayacak dedim, dr. değiştirdim, aslında aynı ilgiyi bekliyordum fakat çok farklı bir durumla karşılaştım, dr. çok iyi neler yapmamız gerekiyor neden olmuyor hepsini tek tek anlatıyor, benim soru sormamı beklemiyor, hatta bugün beni rahatlatmak ve umutsuzluğa kapılmamam için kendi eşinden bahsetti, eşide uzun süre tedavi görmüş, beklemenin nasıl olduğunu biliyorum diyor, adet olunca o yıkımıda biliyorum diyor, ama hiç bir şey imkansız değil bunada inanıyor ve ilgiyle tedaviye devam ediyor. Bence dr. çok önemli ben her kontrolden sonra olacağına biraz daha inanarak çıkıyorum, dr. en azından buna inandırmayı başarıyor.

7 yıl çok fazla olmuş neden tüp bebeğe karar vermediniz yazık olmuş geçen 7 yıla aslında soylemesi kolay ben doktora gitmek bile istemiyorum kendiliğinden oluversin uğraştırmasın istiyorum 26 yasında 6 senelik evliyim olmazsa 30 yasında tüp bebek yaptırırım diyorum 30 yasında 10 senelik evli olucam 5.5 sene korundum şimdi üzülüyorum 5.5 sene çok dikkat ettim kesinlikle olmasını istemiyordum çok büyük konuştum hatta bikeresinde eşimle tv izlerken bi çift tüp bebekle üçüz sahibi olmuş maddi açıdan zorlanıyorlarmış eşime ne gerek var bunlarda akıl yok bakamayacağın cocuğu neden yapıyorsun dedim esimde büyük konuşma ya ileride bizimde olmazsa demişti şimdi üçüze de razıyım ama olmuyor çok büyük konuşmuşum yani bende 8 ay klomen kullandım doktor değiştirdim şimdi boşa gitti yani inşallah hepimiz anne oluruz...

slm canim ben bu konuyu az once gordum klomen hakkinda bir bilgin varmi????

merhaba.klomen yumurtaların büyümesi için kullanılan bir ilaç.yumurtaları daha aktif hale getiriyor.Bende ilk iki ay bir tane sağlıklı yumurta oluşturdu.3.ayda da 6 yumurta birden oluşturdu.sonra onlar kiste dönüştü.bir süre bunlarla uğraşmak zorunda kaldım.şu anda da ilaç kullanmamama rağmen hala 1 den fazla yumurta oluşuyor.anlayacapın herkeste gösterdiği sonuç farklı olabiliyor..kullanıldığında sıkı doktor takibi gerekiyor bence.örneğin benim doktorum ilacı kullanmaya başladığımdan sonra 3.gün çağırsaydı ilacı kesmemi söyleyecekti ve sonuç olarak bu kadar yumurta olmayacktı.(çok yumurta olunca doktorlar kesinliklee o ay çocuk istemiyor.Tehlikeliymiş)

günaydın hayırlı pazarlar ark.ayşegülcüm allah bizede hayırlısıyla inş meleklerimizi nasip etsin.napalım bizimde kaderimiz buymuş.....

ilkayçoçuk seni çok merak ediyorum gerçekten senin ıkız olduğunu düşünüyorum.senin için hayırlısı olsun inş.hemen hbr ver çok merak ediyorummmmmmm... :nazar:

bende yarn kan tahlili yaptıracagım benım için dua edin kızlar...... :nazar:

7 yıl çok fazla olmuş neden tüp bebeğe karar vermediniz yazık olmuş geçen 7 yıla aslında soylemesi kolay ben doktora gitmek bile istemiyorum kendiliğinden oluversin uğraştırmasın istiyorum 26 yasında 6 senelik evliyim olmazsa 30 yasında tüp bebek yaptırırım diyorum 30 yasında 10 senelik evli olucam 5.5 sene korundum şimdi üzülüyorum 5.5 sene çok dikkat ettim kesinlikle olmasını istemiyordum çok büyük konuştum hatta bikeresinde eşimle tv izlerken bi çift tüp bebekle üçüz sahibi olmuş maddi açıdan zorlanıyorlarmış eşime ne gerek var bunlarda akıl yok bakamayacağın cocuğu neden yapıyorsun dedim esimde büyük konuşma ya ileride bizimde olmazsa demişti şimdi üçüze de razıyım ama olmuyor çok büyük konuşmuşum yani bende 8 ay klomen kullandım doktor değiştirdim şimdi boşa gitti yani inşallah hepimiz anne oluruz...

canım klomenden sonra drlar genelde iğne tedavisine ğeç.iyorlar klomen sanırım çogu kadında sağlıklı yumurta üretmiyormuş iğne ile çok 3-4 yumurta falan oluyormuş istersen bir araştır.

ben reglimin 10. günü yaptırmıştım yanlış hatırlamıyorsam canım hayırlısı olsun benim tek tıkalı tüp film çekilirken açıldı umarım sende sorun çıkmaz.:emir_bebek:

bende çok merak ediyorum ne çıkacak sonuçdan diye ne güzel seninde açılmış olması inşallah benimde tıkalı olsa bile açılır
peki canın yandımı anasteziye gerek varmı sence

Son düzenleme:
bende çorluda çektirdim yeni açılan hastanede 290 tldi kendi dr.um çekti adetin 6 günü çekildi dr.u adet bittikten sonra çekelim dedi hiç acımadı diyebilirim bir an önce çektirmeni tavsiye ederim

merhaba merak ettim doktorunu adı ne benimde doktorum çorluda o yüzden

canım klomenden sonra drlar genelde iğne tedavisine ğeç.iyorlar klomen sanırım çogu kadında sağlıklı yumurta üretmiyormuş iğne ile çok 3-4 yumurta falan oluyormuş istersen bir araştır.

doktorum 6 ya klomen kullanacaksın ondan sonra 3 ay aşılama dedi ben 1 tane aşılaa yaptırdım tutmayınca diğer iki taneyi yaptırmadım drum 3 ay arka arkaya asılma yapılınca şansın artıyo dedi ama 3 ay arka arkaya maddi açıdanda sarsar beni o yuzden 1 seneyi doldurunca ikinciyi yaptıracağım iğneden bahsetmedi zaten benim bugun adetimin 32. günü geçen ay 39 gunde geldi düzensiz o yuzden adet olunca inşallah olmam başka bir dr gideceğim..

21.günümde kan testim 1 pregesteron 8.48 çıkıştı hamile kalma sansım nedir sizce fikri olan var mı?32. günüm bugun göğüslerde bastırınca biraz acı var birde gaz şikayeti ve uzayan akıntı var :KK17:

21.günümde kan testim 1 pregesteron 8.48 çıkıştı hamile kalma sansım nedir sizce fikri olan var mı?32. günüm bugun göğüslerde bastırınca biraz acı var birde gaz şikayeti ve uzayan akıntı var :KK17:

cnm seninle adet tarihimiz aynı bende yarın kantesti yaptıraçağım yarın 28.günüm sen bir hafta öncemi yaptırmıştın merak ettim yanlış bilmiyorsam 3 ün üzerindeki değerin olumlu olduğunu biliyorum hakkımızda hayırlısı olsun sendeki belirtilerin yanı sıra benim kasıklarımda ağrılar ve vajina ile kasık arasında zaman zaman ağırlık oluyor? bakalım az kaldı perşembeye ben her ihtimale karşı 9 mayıs pazara randevu aldım dr.

:nazar: :nazar: :nazar:allah gönlümüze göre versin cnm

doktorum 6 ya klomen kullanacaksın ondan sonra 3 ay aşılama dedi ben 1 tane aşılaa yaptırdım tutmayınca diğer iki taneyi yaptırmadım drum 3 ay arka arkaya asılma yapılınca şansın artıyo dedi ama 3 ay arka arkaya maddi açıdanda sarsar beni o yuzden 1 seneyi doldurunca ikinciyi yaptıracağım iğneden bahsetmedi zaten benim bugun adetimin 32. günü geçen ay 39 gunde geldi düzensiz o yuzden adet olunca inşallah olmam başka bir dr gideceğim..

haklısın adet düzensiz olunca neolacagı belli olmuyor dr aşılama yapmadan hangi ilacı verdi sana yine klomen kulanıp çatlamaiğnesi ve aşılamamı yaptı benim dr klomenle 1 yumurta elde ediyoruz iğneyle bu yumurtalar 5 -6 olabilir şans daha yüksek bide kaliteli yumurta oluşmasına yardımcı dedi bunu kulanıp arkasından hemen aşılama yaparız dedi aama ben buay bitkisel karışım uyguluyorum bakalım işe yaracak mı ?

cnm seninle adet tarihimiz aynı bende yarın kantesti yaptıraçağım yarın 28.günüm sen bir hafta öncemi yaptırmıştın merak ettim yanlış bilmiyorsam 3 ün üzerindeki değerin olumlu olduğunu biliyorum hakkımızda hayırlısı olsun sendeki belirtilerin yanı sıra benim kasıklarımda ağrılar ve vajina ile kasık arasında zaman zaman ağırlık oluyor? bakalım az kaldı perşembeye ben her ihtimale karşı 9 mayıs pazara randevu aldım dr.

:nazar: :nazar: :nazar:allah gönlümüze göre versin cnm

bir hafta önce pregesteron yapılınca dr butun hormon hcg yapmıs kasık ağrısı benım 18. gün civarı 5 gun oldu 2 gun öncede rahım bolgesinde adet ağrısı oldu ben adetim düzensiz olduğu için birkaç gün daha bekleyeceğim inşallah...

haklısın adet düzensiz olunca neolacagı belli olmuyor dr aşılama yapmadan hangi ilacı verdi sana yine klomen kulanıp çatlamaiğnesi ve aşılamamı yaptı benim dr klomenle 1 yumurta elde ediyoruz iğneyle bu yumurtalar 5 -6 olabilir şans daha yüksek bide kaliteli yumurta oluşmasına yardımcı dedi bunu kulanıp arkasından hemen aşılama yaparız dedi aama ben buay bitkisel karışım uyguluyorum bakalım işe yaracak mı ?

klomen verdi gunde 1 tane çatlatma iğnesi vermedi tek yumurta oluştu 26mm olunca bugun büyük ihtimalle çatlamış dedi ertesi gun saat1 civarında yaptı 17. günümdü ama 21. gunde pregesteron 6 çıktı ve 35. günde adet oldum aslında iğne tedavisi çatlata iğnesi şart ama benım akıllı dr yapadı malesef...

klomen verdi gunde 1 tane çatlatma iğnesi vermedi tek yumurta oluştu 26mm olunca bugun büyük ihtimalle çatlamış dedi ertesi gun saat1 civarında yaptı 17. günümdü ama 21. gunde pregesteron 6 çıktı ve 35. günde adet oldum aslında iğne tedavisi çatlata iğnesi şart ama benım akıllı dr yapadı malesef...

canım zaten dr 22 mm den sonrakine saglıklı yumurta olarak bakmıyor onun için vermemiştir genelde 18mm ve 22 mm kadar veriyorlar ben bilmiyordum benim dr öyle dedi onuda kist olmasındiye iğne veriyorlarmış............

kırmızı kartı yedim:KK5: bat 27mayıs:emir_bebek:

canım üzülme benimde aynısı oldu bide ben tedav,i görüyordum ama sonuç negatif buay bitkisel kür kulanıyorum ilaç falan kulanmıycam buay öyle takip yapılacak bakalım inşallah hayırlısıyla hamile kalırız üzülme canım .......................

canım üzülme benimde aynısı oldu bide ben tedav,i görüyordum ama sonuç negatif buay bitkisel kür kulanıyorum ilaç falan kulanmıycam buay öyle takip yapılacak bakalım inşallah hayırlısıyla hamile kalırız üzülme canım .......................

ben de sabah sabah yedim kırmızı kartı..:KK43:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 2. çocuk istiyoruz ama 1 senedir nasip olmadı. Klomen kullanıp 25. de çatlatma iğnesi oldum. Çok erken biliyorum ama dün ve bugün test yaptım. İkinci çizgi silik çıktı. Sanırım ilacın etkisi. Regl olmama bir hafta var. İnş. Rabbim dualarımızı kabul eder.:nazar:

canım sen tedavi görüyormusun hangi tedavi aşamasındasın???

ben bu ay sadece çatlatma iğnesi oldum.Daha önce klomen kullandım iki ay.klomen çok aktifleştirdi yumurtaları.çok fazla yumurta daha sonrası kiste dönüştü.Önümüzdeki ay da yumurta takibi yapmak istiyorum.Aslında hayıt suyu içebilsem keşke onu denemek isterim..

X