Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Selam kızlar,
Bebek isteme olayı beni nekadar dengesiz yaptı, bir kara veriyorum, yarın cayıyorum,neyin doğru olduğunu bilmediğimiz için fikirlerde sabit kalmıyor sanırım. Dün çok kötü bir gündü, bütün gün yattım mide bulantılarından, tedavi gördüğümü bilen herkes hamilemisin diyor, halbuki adetliyim, adetli olmasam bende şüphe edeceğim, ne bulantı ne halsizlik anlatılır gibi değil. Bugün serophene ye başlama gerekiyordu, midem kötü olunca sabah içmedim, daha dorusu bu ay kullanmamaya karar vermiştim. Aşılamadan bile vaz geçmiştim, rahatsızlığımdan dolayı işe geç geldim, mide bulantıları deyince aldı bir söylenti herkes hamilesin dimi diyor biliyorlar tabi ne için çabaladığımı, hayır değilim üstelik adetliyim diye ikna edeyim derken arkadan biri duydu, üzülme olur olur dedi, ablasını dün hamile olduğunu öğrenmiş onu örnek verdi. Hiç beklemediği bir anda hani şu kazayla oldu derlerya işte ondan olmuş, bu kazalar neden bize denk gelmiyor anlamıyorum, ablasının moreli bozulmuş dr. 2 aylık hamilesin deyince, hayran hayran dinledim, bu ay ilaçlara başlayamıyacağım bu ay böyle geçsin derken, bende tekrardan bir heves, hemen yemeğe gittim, sıcacık bir çorba, üstüne de serophene, hadi bakalım hayırlısı bu ay yine başladık, eğer yumoşlar istenilen kıvama gelirse aşılama istiyorum.

Selam kızlar,
Bebek isteme olayı beni nekadar dengesiz yaptı, bir kara veriyorum, yarın cayıyorum,neyin doğru olduğunu bilmediğimiz için fikirlerde sabit kalmıyor sanırım. Dün çok kötü bir gündü, bütün gün yattım mide bulantılarından, tedavi gördüğümü bilen herkes hamilemisin diyor, halbuki adetliyim, adetli olmasam bende şüphe edeceğim, ne bulantı ne halsizlik anlatılır gibi değil. Bugün serophene ye başlama gerekiyordu, midem kötü olunca sabah içmedim, daha dorusu bu ay kullanmamaya karar vermiştim. Aşılamadan bile vaz geçmiştim, rahatsızlığımdan dolayı işe geç geldim, mide bulantıları deyince aldı bir söylenti herkes hamilesin dimi diyor biliyorlar tabi ne için çabaladığımı, hayır değilim üstelik adetliyim diye ikna edeyim derken arkadan biri duydu, üzülme olur olur dedi, ablasını dün hamile olduğunu öğrenmiş onu örnek verdi. Hiç beklemediği bir anda hani şu kazayla oldu derlerya işte ondan olmuş, bu kazalar neden bize denk gelmiyor anlamıyorum, ablasının moreli bozulmuş dr. 2 aylık hamilesin deyince, hayran hayran dinledim, bu ay ilaçlara başlayamıyacağım bu ay böyle geçsin derken, bende tekrardan bir heves, hemen yemeğe gittim, sıcacık bir çorba, üstüne de serophene, hadi bakalım hayırlısı bu ay yine başladık, eğer yumoşlar istenilen kıvama gelirse aşılama istiyorum.

:KK9: Hadi bakalım hayırlısııı. Bu anlattıklarında kendimi yaşadım Çağlacığım. Konu bebek olunca kaç defa tükürdüğümü yaladım, ben bile hatırlamıyorum. İnşallahh bu ani kararında da bi hikmet vardır ve mucizen bu ay gelir canım. :nazar:

selam size...umarım haftaya moralle başlamışsınızdır...ben cok yoğun ve stresli başladım haftaya..pazartesi sendromu olsa gerek...e bide günler şöyle akıp geçmeyince.....

öncelikle kalbimin..................
cok sevindim canım....seni merak ediyordum ben..seninle geçen ay adet günümüz aynı idi..ikimizde hüsrana uğraıştık...bu ay senden böyle güzel haber almak cok sevindirici...tebrikler arkadaşım..Allah tamamına erdirsin...ne güzel hemde hiç ilaç kullanmadan geldi bebişin...darısı başımıza inşalllahhh..

sevocum iyiyim arkadaşım...günler geçmiyor biraz sıkıntılı tabi...sen nasılsın...biraz karamsarsın gördüğüm kadarıyla...umudumuzu yitirmeyelim inşallah..bak kalbiminde hamiş kaldı..biz neden kalamayalım...A.izniyle olacak inşallah..bu ay olmassak önümüzdeki ay inşalllah....sen neden haftaya carşamba olmam lazım dedin ki..senin en son günün bu cumartesi 7 mayıs değil mi.? aldığın ilaç mı geçiktiriyor ...anlayamadım ben..

bende beklemedeyim canım...igne vurulma günüm 20 nisan ögle saati idi...bugün 13.gün 20 nisanıda sayar isek...yarın dan sonra tahlil yaptırsam sonucu alabilirim belki ama yaptıramayacağım sanırım ..cünki korkuyorum...acaba idrar testi mi yapsam???

Kızlaaarrrr doktordan geliyorum 2 tane yumoşum varr geçen ay birtaneydi boyutlarıda 18 ve 17 mm miş dr bana moral vermek için elinden geleni yaptı sağolsun ama yine çatlatma iğnesi vermedi gerek görmüyormuş şimdilik hayırlısı bakalım..

canım işte ara ara böyle geliyor bana stres boşalıyo herhalde kalbiminden güzel haber aldık moral oldu .benim hap cuma bitiyor en erken cumartesi en geç çarşamba gelir diye bekliyorum erken gelir umarım . seninde az kaldı bence günün geçince idrar tahlili yap o heyacanda güzel neticede evde yapıyorsun yanlız özel bi an inşallah çift çizgiyi yakalarsın canım 170 lere kalacagız galiba diyordun bak 170 lerde geldi sıra hadi inşallah sende bu ay gir listeye.:emir_bebek:

Slm kızlar nasılsınız fırsat bulup gıremedım esım cok ıyı sukur samsundayız bende cok ıyıyıp grs opuyorum hepınızı

Kızlaaarrrr doktordan geliyorum 2 tane yumoşum varr geçen ay birtaneydi boyutlarıda 18 ve 17 mm miş dr bana moral vermek için elinden geleni yaptı sağolsun ama yine çatlatma iğnesi vermedi gerek görmüyormuş şimdilik hayırlısı bakalım..

ne güzel iki yumoşun olmuş çalışmaları sıkı tutun inşallah 2 yumoşta bebiş olur.:emir_bebek:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ..6 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41.......................................... ....13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
SMYRNA75.......................................... ...16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... ..26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ ........27 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

kızlaar mavıyaz arkadastan haber varmı hamıleyım fılen demıştı bıdaha haber vermemış ne oldu acaba

canım seni tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin ben malesef yine testin gazabına uğradım çok istiyorum ya ama artık allaha tevekkül ediyorum hayırlısı olsun hepimiz için

hamiş olan arkadaşları tebrik ediyorum allah hayırlısı ile kucanızdada görmeyi nasip eder inşallah

kızlar ovitrelle tek doz 250 vurulduktan 12 gün sonra yapılan gebelik testinde sonuç çıkar mı?çok merak ediyorum yaa şimdi yaptırdım test.hastayım ilaç almam lazım ne diosunuz böyle 12.günde öğrenen var mı bu arada adetin 11.günü 16 mm yumurta vardı iğne oldum doktorum 15mm i geçen yumurtalara vurulur zaten bu iğne de hızla yumurtayı büyütüp çatlatır dedi.ne olur acil cevap kızlar çok hastayım yaa

kızlar son adetimden sonra bugün 28 günüm.bugün beta hcg baktırdım 27.26 çıktı.çok heyecanlıyım sizce sevinmelimiyim??????????

kızlar son adetimden sonra bugün 28 günüm.bugün beta hcg baktırdım 27.26 çıktı.çok heyecanlıyım sizce sevinmelimiyim??????????

inşallah sevinirsin ya ...ben yeniyim daha bilmiyorum yani. aslında şöyle diyim jel verdiyse o pozitif çıkarıyomuş içinde hcg hormonu olduğundan sen kullanmıyosan bence hamilesindir....

kızlar geçen hafta pazartesi pregnly iğnesi oldum. 5000 lik 2 doz. son 4-5 gündür iştah artışı, kasıklarımda acayip bir ağrı, karında aşırı şişlik, üşüme ve bel ağrısı var. bunlar ilacın da etkisiymiş ama acaba hamile miyim diye de düşünmeden edemiyorum. dr ayın 5inde kan testi yaptır dedi. ama bir hemşire arkadaş da değerler yüksek çıkabilir sonra üzülme istersen dedi. ben adet tarihimi beklemek istiyorum. idrarda kaç günde çıkar? adetimin geçmesi mi gerekiyor illa?

tebrikler canım allah tamamına erdirsin igneden sonra ki vurulduysan 14 gün sonra dogru sonucu alabilirsin kan testinden . 48 saat sonra ikiye katlanıyorsa sorun yok demektir ne güzel bu gün iki hamiş haberi aldık.:emir_bebek:

X