Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım bence bir an önce rahim filmini çektir, Allah korusun kanallarda tıkanıklık varsa o ilaçları boşa kullanmış olacağın gibi zamanıda boşa geçirmiş olacaksın, bence bir tedaviye başlamak için ilk adım rahim filmi.

haklısın bıan once aradan cıkarayım bunuda bı 5 gun sonra cektırırım.

selam canlarım nasılsınız...
yine bir hamişimiz varmış...ciceği burnunda hamişimize tebrikler..
A.tamamına erdirsin canım...
size bişey soracağım..kafamı kurcalayan bişey var ...nasıl söylesem bilmiyorum ama hani biz calışmamızdan sonra hafif belimizi yükseltip en az 20 dk bekliyoruz ya... ben de beklemeye gayret gösteriyorum ama cok afedersiniz sonrasında ayaga kalkınca akıntı gibi geri dışarı cıkıyor...bu ne bicim iş anlayamıyorum..canım cok sıkılıyor...bu normal mi??? :78:

size bişey soracağım..kafamı kurcalayan bişey var ...nasıl söylesem bilmiyorum ama hani biz calışmamızdan sonra hafif belimizi yükseltip en az 20 dk bekliyoruz ya... ben de beklemeye gayret gösteriyorum ama cok afedersiniz sonrasında ayaga kalkınca akıntı gibi geri dışarı cıkıyor...bu ne bicim iş anlayamıyorum..canım cok sıkılıyor...bu normal mi??? :78:

bence canım daha sonra ayaga kalkma sabaha kadar yat ozaman hiç dışarı çıkmaz daha dogrusu az olur yani canım.

selam ben de bu ay ilk kez günde 2 tane klomen kullandım ve ovitrelle iğne verdi doktorum 9 aydır deniyoruz olmadı. yumurtam büyüdü ve bugün kontrole gittim çatlamış adetini bekle dedi. adet tarihim 9 mayıs beni de listeye eklerseniz sevinirim.bu ayda olmassa rahim filmi çektirmek istiyorum umarım doktorum da onaylar ve tekrar ilaç vermez çünkü 2 arkadaşım rahim filmi çektirdiği ay hamile kaldılar.Doktordan bağımsız rahimfilmi çekilen bir merkezde bu işlem yapılırmı yoksa doktorun mu yönlendirmesi gerekir.

yer cekımı kanunu tatlımm:))) cok normal yanı bı problem yok merak etme

Kür yapmaya başlayacam falan demişsin, ben de dedim adet mi oldu acaba? Neyse ki olmamışsın. Çok sevindim. aynı gecikmeleri ben de yaşadğım için çok iyi anlıyorum seni. Boşuna ümitlenmiş olmak istemiyorsun. Ama inşallah bu defa olmuştur ve gelir meleğin. Rabbim hayırlısını versin.

kürlere bile fırsat bulamadım babamın rahatsızlığı yüzünden ama bir arkadaşım bir su almış aktardan ona başladım bugün bakalım yarın sabah bakıcam idrar testine inşallah çıkar. Her adet zamanı acaba ben hiç anne olamayacakmıyım diye düşünmeden edemiyor insan. İnşallah Rabbim isteyen herkesin meleğini kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla çok saol cnm

canım normal bence 20 dk fazla yat ve ilişkiden sonra yıkama peçeteyle sil sabahına yıka minimininin söylediklerini hatırla canım inşallah bu ay hamiş haberini bekliyorum senden:emir_bebek:

bu arada yeni arkadaşlar katılmış aramıza tedavileriniz hayırlı olsun kızlar en kısa zamanda inşallah bebişlere kavuşuruz. ya bu gün bi kız çocugu sevdim 6 aylıkmış nasıl güzel kokuyor gülücükler atıyor cimcime nasıl özendim allahım hepimizin kucagını doldursun.:emir_bebek:

bu arada yeni arkadaşlar katılmış aramıza tedavileriniz hayırlı olsun kızlar en kısa zamanda inşallah bebişlere kavuşuruz. ya bu gün bi kız çocugu sevdim 6 aylıkmış nasıl güzel kokuyor gülücükler atıyor cimcime nasıl özendim allahım hepimizin kucagını doldursun.:emir_bebek:

ah kurban olurum ya...canımsın..inşallah kendi bebeğini koklayacaksın gün gelecek..inanıyorum canım ya...bu kadar istek ve gayreti rabbim mutlaka cevapsız bırakmayacaktır...kavuşacaksın sende bebişine...

bu arada yok be sevocum...içimden bi his yine olmayacağını söylüyor...varya aslında bizim ayrıca pisikolojik destek de almamız gerek...moralimizi yüksek tutmak demoralize olmamamk için yardım almamız lazım...haksızmıyım??:KK50:

saolun kızlar tşk ederim.bu arada 35 iyi bir değer miii ..daha 3 hafta 5 günlük

canım bilemiyorum ya...ah varya..şimdi minimini olsaydı sana uzun uzun degerlerini açıklardı...canım..şu kasım, aralık anneleri topikleri varya kk da...ordakilere bi sor ..mutlaka yardımcı olacaklardır sana...

kızlar ben de bu ay klomen kullandım 12.gün 16mm yumurtam vardı saat 11 gibi ovitrelle oldum bir doz.sizce yumurtam ne zaman çatlar 12 ve 14.gün ilişki oldu bugün 15.gün hala çatlamamış olabilirmi bu büyüklüğe göre

kızlar ben de bu ay klomen kullandım 12.gün 16mm yumurtam vardı saat 11 gibi ovitrelle oldum bir doz.sizce yumurtam ne zaman çatlar 12 ve 14.gün ilişki oldu bugün 15.gün hala çatlamamış olabilirmi bu büyüklüğe göre

canım tam 16 mm demı vurdurdun ıgneyı nıye bı 2 gun daha beklemedı dr.un sancın olduysa uzayan akıntıyıda gorduysen catlamıstır heralde.benım dr. Catladıgını dusundugu gunden sonrada ultrasona soktu baktı ve catlamıs dedı sen emın olamıyosan 21. Gununde mutlaka progesteronuna baktır bence.

cnm ne bileyim normalde 17.gün civarı çatlardı 12.gün baktı 16mm dedi ve iğne almış mıydın dedi evet dedim tamam getir vuralım dedi vurdu göbekten.rahim biraz ince dedi glukofen kullanıordum onu düzenli kullan rahim kalınlaşsın dedi progestan da vermedi bu iğne çatlatıyr mu ne işe yarıyor bilmiyorum

cnm ne bileyim normalde 17.gün civarı çatlardı 12.gün baktı 16mm dedi ve iğne almış mıydın dedi evet dedim tamam getir vuralım dedi vurdu göbekten.rahim biraz ince dedi glukofen kullanıordum onu düzenli kullan rahim kalınlaşsın dedi progestan da vermedi bu iğne çatlatıyr mu ne işe yarıyor bilmiyorum

ya ben bu dr.ları anlamıyorum hepsı ayrı telden calıyo.canım ben hıc ıgne kullanmadım ama benım sahsı fıkrım ve buralardan okuduklarım kadarıyla senı bı 2 gun daha cagırıp yumurtanın bıraz daha buyudugu bı gun ıgnenı yapması ve rahım kalınlasmadıgı ıcınde progestan baslaması gerekıyodu. Yanı bıldıgım bu umarım catlamıstır canım ya su bosa gıden aylar hem maddı yonden hemde manen ınsanı yıpratıyo ama neyapalım dırayetlı olcaz.sen 21. Gun baktır progesterona ve catlamadıysa ona gore onlemını al tatlım.

klomene guvenıyorum tabıkı ılac ustune dusen vazıfeyı yaptı yumurtamı gelıstırdı:)) fakat sonrası husran oldu demekkı bı yerlerde problem var tutmadı ılıskı gunlerınıde kacırmadım cunku.nebıleyım ıste allahtan hayırlısını hayırlı zamanda ıstıyorum demmekkı vaktı degılmıs daha ama 3. Klomenı kullanmadan bı fılm cekılıp ıcımın rahatlamasınıda ıstıyorum.pekı soyle bısey yapsam adetın 5.gunu klomene baslasam 9. Gunude fılm cekılsem olurmu acaba??

tuanataycım doktorun sana çatlatma iğnesi yapmışmıydı? bana yaptı. kendisi de çatlar ama biz işimizi şansa bırakmayalım dedi 14.günümde oldum sonra da kaçırmamak için her akşam birlikte olduk.dua ediyorum ki hamile kalabilmişimdir.benim de 2. klomen ayımdı.ilkinde hiç gelişim olmadı.eğer ilk ayınsa üzülme gelişim olmayabiliyo ama yumurtalıklar uyarılmış oluyo 2. ayda sonuç alırsın inşallah.eğer olmazsa bu ay 1 ay ara verelim dedi doktorum.bakalım hayırlısı...

klomene guvenıyorum tabıkı ılac ustune dusen vazıfeyı yaptı yumurtamı gelıstırdı:)) fakat sonrası husran oldu demekkı bı yerlerde problem var tutmadı ılıskı gunlerınıde kacırmadım cunku.nebıleyım ıste allahtan hayırlısını hayırlı zamanda ıstıyorum demmekkı vaktı degılmıs daha ama 3. Klomenı kullanmadan bı fılm cekılıp ıcımın rahatlamasınıda ıstıyorum.pekı soyle bısey yapsam adetın 5.gunu klomene baslasam 9. Gunude fılm cekılsem olurmu acaba??
canım bence rahim filmi çekildiğin ay klomen kullanma yani zaten en geç adetinin 10. günü çekilmen gerekiyor hsg yi 5. günündebaşlayıp 5 gün klomen kullanırsan ve yumurta gelişimi olursa belki hsg de verilen ilacın bir zararı olabilir ama bilemiyorum çünkü ilaç aslında yararlı diyorlar eğer yapışıklık falan varsa ilaç sayesinde açılabiliyomuş.bence hiç gecikme zaman kaybetme ve çektir ona göre tedavine devam et ve sakın korkma vajinal muayneyi olabiliyosan hsg yi de çok rahat çektirirsin sadece ilacı verdikleri anda şiddetli ağrı oluyo yumurtalıklarında 5 sn bile sürmüyo derin bir nefes al ve bitsin..:))

X