Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba kızlar... yaklaşık 3-4 ay önce bende sizin gibi buraya üye olup klomenle ümit arayanlardanım. başıma gelenler hoş değil, umudunuzu kırmakta değil maksadım ama her nekadar iyiyi paylaşıyorsak burda başımıza gelen kötü şeyleride paylaşmak lazım ki belki birine faydası olur. normalde polikistik over hastasıyım ve 3 ay tedavi gördüm ( eskiler bilirler) daha sonra doktorum rahim filmi çekmeyi uygun bulduki herkese öneririm.filmde iki yumurtalık kanalımda kapalı çıktı. film çekilirken tanzikli sıvı ile sol tüpü açtılar fakat sağ tüp kapalı kaldı. antalyada ali fuat diye bir kadın doğum uzmanı vr. belki duyan vardır.yılın doktoru seçilmiş sanırım. ameliyat için ona gittim. filme baktığında sadece kanal kapslı değil rahim üst kısmına çökmüş yukarı çekmezsem hep düşük yaparsın dedi. onuda kabul ettim. 3 gün önce operasyon yapıldı ve kanalı açamadılar. sebebi ise bizim kadınsal akıntıdır boşveeer dediğimiz. doktorların idrar yolu iltihabı diye antibiyotik verip geçtikleri o beyazımsı akıntı. nu akıntı bir süredir birikerek kanalda kiraç haline gelmiş ve taş gibi olmuş. size şiddetle tavsiyem lütfen akıntınız varsa ve uzun süredir devam ediyorsa lütfen antibiyotikle geçiştirmeyin. gerekirde rahim filmi çektirin. şimdi hamile kalma şansım % 50 ye düştü. allah verdikten sonra ondada olur ama üzüüyor insan. 6 ay daha klomen kullanacağım yine olmazsa tek çarem tüp bebek. herkese burdan bol şans diliyorum umarım böyle durumlara gerek kalmadan annecik olursunuz.
bu arada umutlum sana sesleniyorum. beklenmeyen gün mayıs 10 sen yinede ekle allahın işi ne oluuuurrr n e olmaz dimi :)

Allah sana saglik ve sabir versin arkadasim vermis oldugun bilgiler icin cok tskederim iyiki bizle paylastin valla hepimiz sabirla bekliyor kadin olmak cok zor saglikta her derdi biz cekiyoruz allah yardimcimiz olsun insallah sende en kisa zamanda hamis kalirsin canim tabi ilk once sagligin bir duzelsin gerside elbet gelecek onemli olan rabbimizin bizlere saglikli hayirli evlatlar vermesi.

kızlar dün eglime 8 gün varken dayanamayıp kanda baktırmıştım şimdi sonucu aldım sonuç 1,2 sizce yükselirmi bu değer 8 günde daha önceki aylarda yaptırdığımda hep sıfır çıkardı klomenden mi böyle çıktı sizce yükselebilirmi bu değer kızlar

Kızlar içimde bir sıkıntı varrrrr nasıl atacağım bilmiyorrum birazdan dr a gidecem allahım sabır ver çok sıkıldım yaa her ay aynı şeyler birde çevrendekiler sanki senin ne çektiğini biliyorlarmış gibi dr dahil daha yeni başladın ne bu acele diyorlar ya delii oluyorum 1 sene ya onlar sadece geçen ayı sayıyorlar yeni ilaca başladım diye ama ben 9 10 aydır dr gidip yumurta varmı yokmu diye strese giriyorum allahtan burası var siz varsınız içimdekileri buraya yazıyorum. :2:

Osıkıntı varya bir gün beni öldürecek sanki canım, anlayabiliyorum seni şöyle yap, böyle yap demek isterdim ama insan ne yapsa faydasız, ben bol bol dua okuyorum, sıkıntı duaları var onları oku sende, bak nasıl rahatlayacaksın bir kaç saat içinde. Canım ben adetimin ilk günleri çok rahatım, nasıl olsa bir şey yok eminim, sinir stres hiç bir şey yok, nasıl yumurta takibi başlıyor, dr. çatlatma iğnesi veriyor bende bir sinir bir stres anlatamam, ya iğneden sonra bir sorun çıkar ilişki saatinde ilişkiye giremezsek, ya bir problem olursa diye bir sürü düşünce, sonra ilişki gününü atlatıyorum acaba tuttumu, acaba gününü yakalayabildikmi diye adet günüme kadar kendndimi yiyip bitiriyorum, çevreme saldırır oldum resmen, insanları kırıyorum, üzüyorum, şaka bile kaldıramıyorum, kimseyle konuşmak istemiyorum, bütün gün iş yerimde tek taptığım bu siteye girip çıkmak, yeni hamileler varmı merakımı gidermek ve umutlanmak. Aksine eşim çok rahat bu beni daha çok sinir ediyor, takma kafana olursa olur olmazsa olmaz diyor, oda çok istiyor, doğruda diyor ama olmayınca benim kadar üzülmüyor yada bana belli etmiyor.
Durum böyle işte canım sıkma sen canını bak ben daha dertli çıktım, biri söyliyeyim dedim bin söyledim yine, burasıda olmasa kime dökeriz içimizi...

cnm ılkaycoçuk sana demiştim tebrik ediyorum ve çok sevindim senin adına rabbim kuçağınada almayı nasip etsin inş.

merhaba kızlar... yaklaşık 3-4 ay önce bende sizin gibi buraya üye olup klomenle ümit arayanlardanım. başıma gelenler hoş değil, umudunuzu kırmakta değil maksadım ama her nekadar iyiyi paylaşıyorsak burda başımıza gelen kötü şeyleride paylaşmak lazım ki belki birine faydası olur. normalde polikistik over hastasıyım ve 3 ay tedavi gördüm ( eskiler bilirler) daha sonra doktorum rahim filmi çekmeyi uygun bulduki herkese öneririm.filmde iki yumurtalık kanalımda kapalı çıktı. film çekilirken tanzikli sıvı ile sol tüpü açtılar fakat sağ tüp kapalı kaldı. antalyada ali fuat diye bir kadın doğum uzmanı vr. belki duyan vardır.yılın doktoru seçilmiş sanırım. ameliyat için ona gittim. filme baktığında sadece kanal kapslı değil rahim üst kısmına çökmüş yukarı çekmezsem hep düşük yaparsın dedi. onuda kabul ettim. 3 gün önce operasyon yapıldı ve kanalı açamadılar. sebebi ise bizim kadınsal akıntıdır boşveeer dediğimiz. doktorların idrar yolu iltihabı diye antibiyotik verip geçtikleri o beyazımsı akıntı. nu akıntı bir süredir birikerek kanalda kiraç haline gelmiş ve taş gibi olmuş. size şiddetle tavsiyem lütfen akıntınız varsa ve uzun süredir devam ediyorsa lütfen antibiyotikle geçiştirmeyin. gerekirde rahim filmi çektirin. şimdi hamile kalma şansım % 50 ye düştü. allah verdikten sonra ondada olur ama üzüüyor insan. 6 ay daha klomen kullanacağım yine olmazsa tek çarem tüp bebek. herkese burdan bol şans diliyorum umarım böyle durumlara gerek kalmadan annecik olursunuz.
bu arada umutlum sana sesleniyorum. beklenmeyen gün mayıs 10 sen yinede ekle allahın işi ne oluuuurrr n e olmaz dimi :)

Canım çok geçmiş olsun, başına gelenleri üzülerek okudum, Allah bir daha yaşatmasın, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BİHTER07...............................................10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Allah yardımcın olsun canım. Çok doğru söylüyorsun. Rahim filmi çok önemli. Ben 3 yıldır bir sürü doktora gittim bi tanesi bile film çekelim demedi. Önümüzdeki hafta ne yapıp edip yeni bir doktora gidip film çektireceğim. Adını listeye yazdım canım. Allah büyüktür, genelde beklenmedik zamanda geliyor bu veletler. İnşallah senin ki hemen gelir.

tedavin hayırlı olsun canım bu günleri iyi degerlendir benimde bu ay yumoş gelişmedi inşallah önümüzdeki aya.doktorun rahim için verdigi ilaca adetin kaçıncı günü başladın genelde pregeston veriyorlar yazdıgın ilacı ilk defa duydum inşallah bebişini bu ay yakalarsın canım.:emir_bebek:

klomene başladığım günden bir gün sonra da estrofem e başladım bildiğin östrojen hormonuymuş rahim duvarının kalınlaşmasına ve bebek olursa tutunmasına yardımcı oluyomuş. klomen 5 günde biriyo zaten ama estrofem e ay boyunca devam et dedi.bakalım en azından bir yumoşum var ve umudum var her akşam çalışıyoruz eşimle bu günlerde :) sen de üzülme ben incir suyu içtim faydasının olduğuna inanıyorum yumoş süper gelişmiş demişti doktorum sana da tavsiye ederim...

slm kızlar bı kac gun oncede yazmıstım adet gecıkmesı yasadınızmı dıye cok sukur fazla bekletmeden 32. Gunde gordum kırmızıları.sevınmedım dersemde yalan olur malumunuz pco var ve adet olabılmek baya bı zorluyo bızlerı.neyse bu 2. Klomen kullanısımdı ılkınde buyuyemede 2.de bır yumurta elde ettık catladıda ama bebıs olamadı. Dr.um bu ayda klomen kullan olmazsa sonrakı ay hsg cekerız dedı ama ben bu ay yaptırmak ıstıyorum sızcede bır ay daha beklemelıyım? Klomende 2 hakkım kalmıs olucak onun ıcın fılm aradan cıksın ıstıyorum ama tam olarakta karar veremıyorum.ayrıca benıde lıstenıze alırmısınız bakalım banada ugur getırıcekmı:)) bebıs yoksa bekledıgım regl tarıhım 20 mayıs

slm kızlar bı kac gun oncede yazmıstım adet gecıkmesı yasadınızmı dıye cok sukur fazla bekletmeden 32. Gunde gordum kırmızıları.sevınmedım dersemde yalan olur malumunuz pco var ve adet olabılmek baya bı zorluyo bızlerı.neyse bu 2. Klomen kullanısımdı ılkınde buyuyemede 2.de bır yumurta elde ettık catladıda ama bebıs olamadı. Dr.um bu ayda klomen kullan olmazsa sonrakı ay hsg cekerız dedı ama ben bu ay yaptırmak ıstıyorum sızcede bır ay daha beklemelıyım? Klomende 2 hakkım kalmıs olucak onun ıcın fılm aradan cıksın ıstıyorum ama tam olarakta karar veremıyorum.ayrıca benıde lıstenıze alırmısınız bakalım banada ugur getırıcekmı:)) bebıs yoksa bekledıgım regl tarıhım 20 mayıs

tuanataycim bende adet duzensizligi var ve bebek sahibi olmak icin mayistan itibaren ucuncu sefer klomen kullanicam ama pek umudum yok doktorum dediki ucuncusude basarisiz gecerse baska bir sey deniycez ama ne oldugunu soylemedi yani her doktorun gorusu farkli eger sende klomene guvenmiyorsan bence bu ay hsg cektir belki farkli seyler ortaya cikar klomenide bosuna kullanmazsin hic mi degilse zaman kaybin olmaz canim tabi bu benim sahsi fikrim gerisi sana kalmis bir sey.

allah yardımcın olsun canım. çok doğru söylüyorsun. Rahim filmi çok önemli. Ben 3 yıldır bir sürü doktora gittim bi tanesi bile film çekelim demedi. önümüzdeki hafta ne yapıp edip yeni bir doktora gidip film çektireceğim. Adını listeye yazdım canım. Allah büyüktür, genelde beklenmedik zamanda geliyor bu veletler. Inşallah senin ki hemen gelir.

bu rahim filmi beni çok korkutuyor.çünkü zor ve acılı olduğunu söylüyorlar.allahım umarım kimsenin rahim filmi çekmesine gerek kalmadan herkes hamile kalır.amin

bu rahim filmi beni çok korkutuyor.çünkü zor ve acılı olduğunu söylüyorlar.allahım umarım kimsenin rahim filmi çekmesine gerek kalmadan herkes hamile kalır.amin

hiç kormayın bende burda yazılanlardan korka korka gittim.ama gözümüzde büyüttüğümüz gibi inanın değil.üstelik anestezisiz ve eski usul dedikleri yöntemle devlette ücretsiz çektirdim.

Canım rahim filmi anlatıldığı kadar ağrılı acılı değil, 10 saniyelik iş, belki de her bünye farklıdır ama ben hiç bir şey hissetmedim, sadece filmden önce bana iğne yaptılar hafif narkozdu sanırım, bilincim açıktı ama tansiyon düştü, mide bulantılarım başladı, ayakta duramaz hale geldim, sedyeyle aldılar odaya, birtek bunlaru yaşadım ama film çekilme esnasında herhengi bir şiddetli ağrı acı hisstmedim. Sakın korkularınız için ertelemeyin bunu, eğer gerek görülüyorsa muhakkak çektirin derim.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)
HULYAB27.........................................3 1 NİSAN

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BİHTER07.......................................... .....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY..............................................20 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

tuanataycim bende adet duzensizligi var ve bebek sahibi olmak icin mayistan itibaren ucuncu sefer klomen kullanicam ama pek umudum yok doktorum dediki ucuncusude basarisiz gecerse baska bir sey deniycez ama ne oldugunu soylemedi yani her doktorun gorusu farkli eger sende klomene guvenmiyorsan bence bu ay hsg cektir belki farkli seyler ortaya cikar klomenide bosuna kullanmazsin hic mi degilse zaman kaybin olmaz canim tabi bu benim sahsi fikrim gerisi sana kalmis bir sey.

klomene guvenıyorum tabıkı ılac ustune dusen vazıfeyı yaptı yumurtamı gelıstırdı:)) fakat sonrası husran oldu demekkı bı yerlerde problem var tutmadı ılıskı gunlerınıde kacırmadım cunku.nebıleyım ıste allahtan hayırlısını hayırlı zamanda ıstıyorum demmekkı vaktı degılmıs daha ama 3. Klomenı kullanmadan bı fılm cekılıp ıcımın rahatlamasınıda ıstıyorum.pekı soyle bısey yapsam adetın 5.gunu klomene baslasam 9. Gunude fılm cekılsem olurmu acaba??

Güzel haberlerle dolu bir haftayı daha bitirdik, önümüzde ki haftaya da güzel haberlerle başlarız inşallah, umarım yine bir kaçtane hamiş haberi gelir buradan, hadi bakalım sırada ki talihli kim, umutlu22 listede ki sıralamada 170-180 arasında bende olucam canım buna inanıyorum, zaten bu inancımız olmasa nasıl dayanırız bu yıkımlara, beklenen gelecekse beklemek güzeldir, eminim birgün heppimiz bebiş haberi vereceğiz buradan. Hayırlı akşamlar, iyi hafta sonları.

Canım bence bir an önce rahim filmini çektir, Allah korusun kanallarda tıkanıklık varsa o ilaçları boşa kullanmış olacağın gibi zamanıda boşa geçirmiş olacaksın, bence bir tedaviye başlamak için ilk adım rahim filmi.

Canım bence bir an önce rahim filmini çektir, Allah korusun kanallarda tıkanıklık varsa o ilaçları boşa kullanmış olacağın gibi zamanıda boşa geçirmiş olacaksın, bence bir tedaviye başlamak için ilk adım rahim filmi.

aynen katılıyorum rahim filmi hafif tıkanıklıkları açıyo diye biliyorum rahim filminden sonra hemen hamile kalan çok kişi var bence ilaç tedavisinden önce rahim filmi çektirmelisiniz tabi yinede doktorun bildiği bişey vardır. benim doktorum 1 yılı doldurduktan sonra önce rahim filmi istedi sonra bi kaç ay ben beklemek istedim klomende ilk ayım

kızlar dün eglime 8 gün varken dayanamayıp kanda baktırmıştım şimdi sonucu aldım sonuç 1,2 sizce yükselirmi bu değer 8 günde daha önceki aylarda yaptırdığımda hep sıfır çıkardı klomenden mi böyle çıktı sizce yükselebilirmi bu değer kızlar

Canım bende klomen kullanmadan önce 1 ve 2 çıkardı geçen ay klomen kullandım bu ay değerim 3,5 çıktı dr bu iyi bir gelişme dedi bilemiyorum.

X