Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm arkadaslar benımde son ıkı gunum kaldı durumumun belli olmasına :18:. cok heyecanlanıyorum ama bakalım artık nolcak...

ben burdaki dr ların farklı görüş ve cümlelerinden ve ilgisizliklerinden o kadar sıkılmıştım ki tedavim başlamadan İstanbul'a gidip geldim uçakla valla iyi dr lara görünmek için gitmişken ilaçlarımı buldum aldım,çeşitli dr lara göründüm,tüp bebek merkezlerini gezdim..10 gün kaldım geldim..benim ailem orda o yüzden sorun olmuyo..kısmetse doğumu da İstanbul'da yapmayı düşünüyorum eğer iyi olursam uçakla gidicem son 1-2 ay kala..bugün bi bayanla tanıştım o da sırf iyi dr a muayene olmak için,bu dr sorunu yüzünden Ankara'ya gitmiş..Hacettepe de tedavi olmuş doğum yapmış gelmiş..özele gidince giden paracıklarımız oluyo,karşılığında aldığımız ilgisizlik ve bilgisizlik..

kırmızılarının gelmesine üzüldüm canım ya..ama sen üzülme bu ay olmadı diye ümidi kesmek yok..bugün bi bayanla tanıştım tam 18 senem çocuk diye diye geçti dedi..kadında hamile kalmada sorun yokmuş ama tam 6 defa düşük yapmış..çoğu da bebeğin kocaman olduğu 6 ve daha büyük aylıkken..sonunda şimdi bi bebeği olmuş..her kadının çok farklı sorunu var..daha önce de söylemiştim benim arkadaşıma kendi kendine çocuğun olmaz deyip direkt tüp bebeğe yolladı dr lar..tüp bebek yaptılar tutmadı..kadın 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldı..şimdi 1,5 aylık oldu çocuğu doğdu bile..
bu günlerinizi kucağınızda çocuğunuzla ancağınız günlerde gelir inş..ben inanıyorum..sizde inanıp yılmayın..bol bol dua edin sadece..
bak sen kafamı nereye vuram yazmışsın ya sevdecim,ben hamile kalamadığım aylarda kafamı çok vurdum..örgü örüyodum bebek giysileri kanda gebelik testini sıfır görünce gelip örgüyü söküyodum,duvarı yumrukluyodum,hastanede ağlıyodum üzüntüden ama şimdi çok şükür hamileyim..ümit yitirmek yokkkkkkkkk..zaten ümidin biterse herşey bitmiş demektir..herşey beyinde bitiyor çünkü..

MİNİMİNİ,SEVOSEVO,UMUTLUM,ASKTUTKUNU,DEMOS84.....................

işyerinde duramadım...daraldım...izin alıp gitmiştim...şimdi daha iyiyim...mesajlarınızı okuyunca da daha cok rahatladım...A.razı olsun sizlerden ya...samimi söylüyorum iyiki varsınız...bugün tedavi gördüğümü bilen biri pervasızca soğuk soğuk.. "hırs yapma bu kadar ...."diyor bana...şöyle bir düşündüm..3 tane cocuğu olan için, bu konuda sıkıntı cekmeyen için ne kadar kolay söylemek...hırs olarak degerlendirmek ne kadar basitçe..ne kadar yalın...ne kadar içi boş...
her ay bu hayal kırıklığını yaşamak ne demek, kahrolmak ne demek bilmiyorlar....duymuyorlar..görmüyorlar...minimini haklısın canım...yılmadan devam etmek gerek...yıkılmadan...dimdik....umutlum, canım...8 mayıs bi sonraki günüm..............

ne diyim ya...size bayağı bağlandım ben...sizleri seviyorum...

Son düzenleme:
cnm benım uzulme zaten bıdahakı ay hamıle kalmayacagın ne malum bırak kım nerderse desın bı kulagından gırıp dıgerınden çıkar.

sevdecigim canım benim hepimiz kader arkadaşıyız birbirimize destegiz en yakınımız olan insanlarla konuşamadıgımız paylaşamadıgımız şeyleri çok rahat yazıp paylaşıyoruz bende çok baglandım buraya moralini bozma canım benim bat 7 hemen hemen aynı günler inşallah beraber gireriz klas listeye

kızlar malesef bende adet oldum yine koskoca bir hayal kırıklığı ve hüsran canım çoook sıkkın daha yaşım 22 ama kendimi çok yorgun ve yaşlanmış hissediyorum psikolojim hiç iyi değil....hakımızda hayırlısı herşey Allahtan başka dicek bişeyde yok (( yarın sil baştan tekrar klomene başlıyorum günde 4 tane bakalım belkide dr aşılamaya geçecek stres stres

sen o kadına o tarz insanların söylediğine bakma canım ya..benim kendi ailemden bile neden bu kadar acele ediyorsun dediler..eşim bile benim zorumla sperm testi yaptırdı,ne acele ediyoruz daha yeni evliyiz diyordu..ona bile anlatamadım tedavisiz hamile kalamıycağımı,düşün yani..
sana o cümleyi kuran kadının 3 çocuğu varmış..kediler bi kesede 7 tane taşıyolar ya aynı kediler gibi habire ard arda doğuran kadın seni beni ne anlasın be anacım..onalrın işi habire doğurmak,ama doğurup da gelecek hazırlamamak,ilgilenmemek...asıl anne bizleriz..zor hamile kalanlar..sen onları takma..klomen tedavisi var,aşılama var,tüp bebek var,dahası Allah ın takdir i var..kendi kendine bile hamile kalabilirsin..üzülmek yok canım ya..

mınımınıcım vallahı senı ben artık buranın dru gıbı göruyorum ne guzel her bılgıyı aktarıyorsun bışı oldumu hemen senı bulup sorasım gelıyor

canım senin daha yaşın 22 miş üzülme..daha önünde uzunnnnnnn seneler var..bak ben 30 yaşındayım eşim 37..senle aramızda 8 yaş var..düşünsene senin hamile kalmak için 40 yaşına kadar 18 senen var..40 ında hamile kalıyor millet..yani stres yapma fazla..yaşadığımız duygular tabi ki çok zor ama sabret içini ferah tut..inş bian önce hamile kalırsın sende..

mınımınıcım vallahı senı ben artık buranın dru gıbı göruyorum ne guzel her bılgıyı aktarıyorsun bışı oldumu hemen senı bulup sorasım gelıyor

bugün bi kadınla tanıştım bana araştıra araştıra dr gibi oldum..dr lar bana plaket verceklerdi diyodu..bende öyleyim sanırım..çok araştırmaktan oluyo bide dr larla kavga ede ede bilgi alıyorum ağızlarından,anlattırıyorum..ondan da olabilir

ilgisizlik değilde,bilgisizlik sanki biraz.yani her kadında her ilacın etkisi aynıymış gibi davranmak bana saçma geliyo.bide snin hep söylediğin yeni evli olma durumu var ya,doktorlar bile ona güveniyo..nasıl olsa yeni evli,denesin dursun tarzı bi yaklaşımları oluyo.neymiş,1 sene normalmiş...iyide kardeşim 4-5 ayda o kadar denemeye,uğraşa rağmen olmuyosa 1 sene geçip gitse ne farkedecek??
bende istanbulluyum,ailem istanbulda.o açıdan istanbula gitmeye kalksam sorun olmazda,hani aşılama tüp bebek gibi yöntemler için eşiminde yanımda olması lazım ya,o izin almadıkça benim tek başıma gitmemin bi anlamı yok.ama burda içime sinmeyen bişeyler olursa zaten eylülde evleneli 1 yıl olucak diyorum,en olmadı istanbula gider bi tüp merkezinin kapısını çalarım.zaman kaybından ve para kaybından başka bişiy olmuyo gibi geliyo bana şimdilik..yinede inşallah bişeyler düzelirde senin gibi hamile olurum bende

merhaba kızlar fazla giremiyorum ama sizleri takip edemiyorum bu ay dinleniyorum doktora gitmedim klomen kullanmadım bugun 12. günüm yumurtlama akıntısı geliyor birde sağ kasığım acıyor biraz yumurta büyük ihtimal olustu. sadece 21. gün pregesteron yaptıracağım eğer yumurtlama oluyorsa klomen kullanmamaya calısacağım.doktora gide gide psikolojimi bozuyordum bu ay kafam çok rahat takmıyorum hiç herkes için hayırlısı..

bende istanbul a gittiğimde tüp bebek merkezine gittim..görüşme yaptım orda..dr dedi ki sana aşılama yapalım..merkezimizin başarısı çok yüksek (gerçekten de öyle)..bende dedim eşim antalyada o nasıl olcak..dr da diyo embriyo donduralım..bende dedim iyi embriyo donduralım sonra çantamda embriyoyla gezeyim antalyaya gitceğim zaman yanıma alıp gideyim..belki orda da lazım olur
erkeklerin işinde sorun çıkıyor yani haklısın..bizde sorun yokta..istanbul da olanlar bu konuda çok şanslı..benim o kadar iyi dr larım var ki orda..çok güvenirim çok ararım onları hala..burda antalyada hiç iş yok..
dr ların dediğine kalsam ben 1 sene değil 5 sen beklesem gene olmazdı ki..çünkü hipofiz bezimde tümör var..gün içinde bile hormonlarım değişiyor..LH,FSH,prolaktin bütün denge alt üst bende..prolaktinim hele 70 lerdeydi tedaviye başlamadan bi iki ay önce..(normal değeri 19)..prolaktin zaten hamilelikte süt üreten yani hamile kadının yeniden hamile kalmasını engelleyen hormon..ben o bünyeyi taşıyorken 1 sene beklesem ne değişcek ya,kafa yapıları o kadar mantıksızca ki..ben dr olmadığım halde fikir yürütüyorum..akıntıya kürek çektirceklerdi bana..iyi ki dinlemiyorum hiç bi dr u..
Allah gönlüne göre versin canım ya..

mınımınıcım sana bışı sormak ıstıyorum.şimdi ben normalde 25 gunde 1 hastalanıyorum klomen kullanınca sureyı nasıl hesaplamak gerekıyor acaba

MErhaba arkadasım tanısmıyoruz ama bende antalyada yasadıgımdan bılıyorum bu sorunları

MErhaba arlkadasım
ahh ahh ne kadar dogru konusmussun...
NE o ya 1 yıl olsun delırıyorum o cumleye resmen
bırde doktora gıdınce soyle yuzunuze sacma bakısları var daha 4 aymı dıye belkı ben sabırsızım sen bana bakman lazım !
Bu ay sonu gıdecegım bır doktor var bayada ovuluyor ınsallah ıyı bır doktordur cunku dr lara derdımı anlatamamakdan delırıcem
Bu arada bende yazmısdım buraya ama daha bır tedavım baslamadı
3 yıllık evlıyım ocakdan berı korunmuyorum
bu ay son kez deneyıp burdakı ıyı bır asılamada ovulen doktora basvurucam artık ılk takıp dener sonrada olmazsa asılama dıye dusunuyorum hayırlısı
Allah ısteyen herkese nasığ etsın ınsallah

mınımınıcım sana bışı sormak ıstıyorum.şimdi ben normalde 25 gunde 1 hastalanıyorum klomen kullanınca sureyı nasıl hesaplamak gerekıyor acaba

canlarım herkese günaydınnnnnn..hayırlı günler..
canım yumurta çatladığı günden 14 gün sonra adet olunuyor..yumurtan ne zaman çatladıysa onu hissedebiliyorsan yada dr un çatladığını söylüyorsa normalde 14-15 gün içinde adet olman gerekiyor..klomen kullandığım ilk ay benim 31.günde gelmişti adetim..ama bende hayatım boyunca adet düzeni diye bişey olmadığı için ben hiç kestiremiyodum adeti ne zaman olcağımı
en son gliforla adetim 3 aydan önce 45 güne indi..45 günde oldum..sonra 31 e inmişti..sonra rahim filmi çektirdim..o ay 27 günde oldum hayatımda ilk defa..sonra da zaten klomen başladı..klomende ilk ayımda 31.günde oldum..

canım günaydın..ben dr ların huyunu biliyordum baktım hepsi 1 sene derdindeler ben de naptım biliyo musun gittiğim dr a ben 1 senelik evliyim korunmadık çocuğum olmuo dedim halbuki daha 8-9 aylık evliydim ve sadece 3 ay korunmamıştık..kandırdım onları heheheh
bu arada klomeni hiç kullanmadın sanırım..bence 3 defa dene..1 defa da hamile kalan da çok 2.de hamile kalanda hatta 3.de kalan da çok..3-4 defanın vücuda zararı yok ama fazlasının var malesef..
bu arada hangi dr a gidiyorsun Antalya'da?iyi bi dr dan randevu aldım yazmışsın da..benim gitmediğim hastane ve dr kalmadı şuan koca Antalyada güvendiğim sadece 2 dr var..insanlığı karakteri oturmuş 2 dr var bana göre..1 i benim klomen tedavimi başlatan dr..kendisi hasta muayene etmiyor doçent olduğu için fakat benim rahatsızlıklarım çok olduğu için benle ilgilendi saolsun..adam o kadar ağır ve karakterli bi insan ki dr değil insan herşeyden önce..bi de tüp bebek dr u var o da normal hastalara bakmıyor..sadece aşılama ve tüp bebek yapıyor..ben ücretsiz görüşme için gittim tanıştım..sonra rahatsızlıklarımı anlattım bana yardım eder misiniz dedim saolsun o günden beri tlf num 24 saat açık..bişey soracağın zaman çekinme der..hiç paraya falan takılmaz..hiç para da istemedi benden fikir danışmalarımda..
senin iyi dr dediğin kim merak ettim :44: ben gitmişimdir mutlaka..isim verirsen ben muhtemelen gittiğim için sana dr un analizini yaparım

günaydın canlar..minimini
Antalya görünce yazayım dedim.Babamın işi nedeniyle bisüre bizde antalyada ikamet etmiştik
2.ameliyatımı (dünyanın parasını ödeyerek) da orda olmustum tıp fakültesinde doçent bi doktor vardı tayyip şimsek ti yanlıs hatırlamıosam o zaman bize cok övmüşlerdi ameliyatta basarılı gecmişti..
ama şimdi hangi doktora gitsem keske acık ameliyat yerine laporoskobi yapsaymıs diolar
suan ki yapısıklıklarım hamile kalamama sebebim bu malesef
iste o zaman bi panikle direk ameliyat dediler ki kistim 5 cm di bi ay bekleseler belki küçülürdü
iste kızlar doktor cok önemli bilmek arastırmak ,önce insan bedenini tanımalı kendi doktoru olmalı bence..
Suanki doktoruma güveniyorum ama sorularımla bıktırdım kendisini
Allahım su mübarek günlerde benim ve bebek isteyen arkadaslarımı bu haberle müjdelesin inş
Bu ay esim doğmus mayısta ben ..
Güzel bi haber bize cok güzel hediye olur..
Allahım hayırlısını versin hepimize

Son düzenleme:
KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS..........................................30 NİSAN (TÜP BEBEK)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS......................................4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU...............................................5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1................................................8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM..................................................???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…