Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım inşallah tutarda gerek kalmaz tüp bebek tedavisine allahım duy sesimizi lütfenn umudu yitirmek yok arkadaşlar benimde belim ağırıyor gelecek heralde kırmızılar.

kiste takılma..biliyosun benimde kistim vardı hamile kaldığımda hemde 2 cm kocamannn yani..hala da duruyor..
belirtilere de takılma..kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe bile değişiyor..benim mesela tek belirtim bel ağrısı ve akıntıydı..başka kadınlar göğsünden anlıyor..bi başka kadın bulantıdan vb..bazı kadınlarda hiçbi belirti hissetmiyor..buda gayet normal..
hatta ben dr a dr bey benim nebaşım dönüyorine midem bulanıyor,hiç hamilelik belirtim yok dedim..sorun ne acaba dedim..dr güldü her kadında belirti olmaz dedi..kimi mide bulantısından serum alıyor mesela benim 1 gün bile midem bulanmadı..yani belirtiye ve kiste takılma..umarım hamilesindir.. bende çokkkkk merak ediyorum durumunu

mrb..hamileliğin hayırlı olsun arkadaşım..Allah tamamına erdirsin inş..bende glifor ve klomenle hamile kaldım..değerin 4 kat artmış..normalde 2 kat artıyor ama ikizde olabilir tek de olabilir..benimde mesela değerim hep 3 kat arttı..2 kattan fazla artınca acaba 2 yumurtam vardı 2 side mi tuttu dedim de benim tek gebelik..seninki de kese belli olunca ortaya çıkar 1 hafta içinde..hayırlısı neyse o olsun inş..benim için hayırlısı tek gebelikmiş..çünkü tek gebelikte bile düşük riskinden 3 ay iğne vurulup sürekli yattım (kanamam çok oldu)..bazen ikiz gebelik sorun yaratıyor..düşük riski artıyor (herkeste değil tabi ben gibi pko hastalarında vb)..o yüzden hayırlısı neyse o olmuştur inş senin için de..

saol canım...umarım ya...böyle gözünün içine baktıkça baktıkça olmuyor ...her ay ayrı hüsran...canım yok gibi hissediyorum ya...yine geldi gelecek kırmızılar...

umarım bu ay olur sevo cum yaaaa..neden aşılama denemiyorsunuz bu ay olmazsa direkt tüp bebek neden?aşılamada da en az 3 defa yapılma hakkı var..aşılamada çoğu kadında tutuyor..hem daha ucuz..

Son düzenleme:
saol canım...umarım ya...böyle gözünün içine baktıkça baktıkça olmuyor ...her ay ayrı hüsran...canım yok gibi hissediyorum ya...yine geldi gelecek kırmızılar...

umarım kırmızın gelmez..eğer tam 30 günü doldurduysan 2 -3 gün daha bekleyip bi test yap bence..adetin geçince idrar testin çıkabilir..yada direkt kanda baktır cesaret edebilirsen yani kanda pozitifi de negatifide görmek biraz şok oluyo da o yüzden..
bu arada sağlık ocaklarında da beta hcg bakılıyormuş ücretsiz mi bilmiyorum ama..ben bilmiyodum hiç aklıma gelmemişti..boşa 25 TL verdim kaç defa demek ya kanda beta hcg için aklınızda olsun yani..

umarım bu ay olur sevo cum yaaaa..neden aşılama denemiyorsunuz bu ay olmazsa direkt tüp bebek neden?aşılamada da en az 3 defa yapılma hakkı var..aşılamada çoğu kadında tutuyor..hem daha ucuz..

canım eşim 2,3 defa aşılamayla ugraşacagımıza ona verecegimiz parayla kendimizi ayarlarız tüp bebek yaptırırız sende yıpranmazsın diyor bakalım bu ay olmassa kendimizi ayarlayasaya kadar kendi haline bırakacagım işlem öncesi vucut bi kendi haline dönsün belli olmaz kısmet allah nasip ederse belki bi şey yapmadanda olur diyorum bu aya konsatre olmaya calışıyorum umarım yumurtayı ve bebişi yakalarız

anladım..tüp bebekte embriyoyu döllenmiş şekilde rahime koyuyolar aşılamada spermleri bırakıyorlar sadece..şans daha artar tabi tüp bebekle..
bu ayı son şansın olarak görüyorsan inş tutar bu ay o zaman..mutlaka çatlatma iğnesi ol ve iğneyi olduğun günden itibaren hergün ilişkiye girin bu ay..zaten bu şekilde yumurtan çatladığı ve hergün ilişkiye girdiğin halde tutmazsa bi sorun var demektir..normalde tutması gerekiyor çünkü..yani düşünsene yumurta çatlıyor,spermde sorun yok,24 saatte 1 defa ilişki yaşıyorsun tutmaması için bi sorun olması lazım..ya iltihap ya bişey..yani o şekilde tutar Allah'ın izniyle..24 saati kaçırma ki şansın artsın..
bide ilişki öncesi duş yapma..sonrasında da en az 45 dk yat..hiç kıpırdama..ben hep 1 saat yattım hamile kaldığım ay..üstünü,ayaklarını,karnınıda ilişki sonrası sıcak tut..bide ilişki sonrası vajinal duş sakın yapmayın arkadaşlar aklınızda olsun..duşu normal yüzeysel şekilde yapın..ben ilişki sonrası bacaklarımı belimi kırarak yukarı kaldırıyodum hatta duvara tırmanır gibi dikiyodum yapmadığım kalmadı yaaaa eşimde benle dalga geçiyodu..hatta eşim işten sabah 7 de geliyordu öğlen 12 de onu uyandırıyordum (24 saati kaçırmamak için)..benden kaçmaya başlamıştı uyuycam ben diye..bende ne uyuması bebek zamanı diyodum

günaydın iyi haftalar
Rahim filminden sonraki 10. gün bugün
Dün reglimin 16.günüydü dün yumurtam çatladı sanırım cünkü çatlatma iğnesinde olan aynı sancılar oldu bi de uzayan akıntı..
Bu ay ilaç filan kullanmadım.. 7 aydır tedavi görüyorum ilk defa sol tarafta yumurtam olustu ağrısından anladım acaba rahim filmi bi ise mi yaradı
Bu ay ve mayıs ayı normal yollarla denicez olmazsa asılama
sizlerden ne haber güzel hamişler ve hamiş kalmayı bekleyenler:78:
sevde1 ins hamilesindir

aile hekimliği ve sağlık ocaklarında güvenceniz olmasa bile tüm tahliller ve muayeneler ücretsizdir

sagol canım dediklerini uygulayacagım inşallah bu ay tuttururuz

slm herkese bu ay klomen kullandım ve yumurta takibindeyim bugn yine doktordaydım 2 tane yumurtam olmuş 19-20mm civarındaymış benim ve eşimin hiçbir sorunumuz yok ama olmadı sizce bu ay hamiş olurmuyum güzel dileklerinizi bekliyorum çünkü biliyorumki burdaki herkesin tek derdi anne olmak...allah isteyen herkese versin

aile hekimliği ve sağlık ocaklarında güvenceniz olmasa bile tüm tahliller ve muayeneler ücretsizdir

bizim emekli sandığı çalışan güvencemiz..ben sağlık ocaklarında ücretsiz test yapıldığını bilmiyodum ya kaç defa beta hcg baktırdım özelde 25 TL verdim..özellere vere vere para kalmadı zaten..artık özele gitmiycem bende..150 TL rahim filmi,15 günde bir 50 TL muayene parası..üstüne bide ilgilendikleri de yok..yani en azından benim bulunduğum ilde yok..hey gidi istanbul nasıl arıyorum seni yaaa orda hastane bolluk..
bu arada bende sağlık ocağına kaydoldum geçen gün..tetanoz aşısı olmam gerekiyormuş orda..çok ilgilendiler saolsunlar ya..orda ebe kadın söyledi neden beta hcg leri burda yaptırmadın diye..o zaman kafama dank etti..geç oldu ama neyse
bide talasemi testi yaptırcam bu hafta gitcem de..

tedavin hayırlı olsun arkadaşım..çatlatma iğnesi olcak mısın?ilk ayın mı bu klomende?19-20 mm 2 yumurtanın olması güzel..umarım isteyen herkesin bebişi olur..

al bendende o kadar!ona para buna para...hayır bişiy olsa bide gam yemiycem yani,kendi adıma konuşuyorum.bazen diyorum keşke istanbulda olsaydım,daha iyi hastane ve daha iyi doktor,daha iyi imkanlar bulma imkanım olurdu.beni yeni bi yerde olup deneme yanılma yöntemiyle doğruyu bulmaya çalışmakta bayıyo,sıkıyo bi yerden sonra.bazen istanbula git diyo şeytan içimden.ordada bi doktora düzenli kontrole gitmeye gitsem astarı yüzünden pahalıya çıkacak,zaten bizi aşarda..eşimin işten aylarca izin alması ve bikaç aylığına istanbula yerleşmemiz lazım

gunaydın kızlar bugun gune çok guzel basladım.eşim 4 gun sonra yanımda allahım nasıp ederse yuppı çok özlemiştik.

Canım Kan testi versek o damı ücretsiz

evet,ücretsiz.aile hekimin kimse ona gidiyosun,diyosunki mesela benim adetim 1 hafta geçti,kanda gebelik testi yaptırmak istiyorum dersen eğer testini yaparlar,hemde hiç para vermezsin:)özelde 25tl..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…