Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Günaydın şekerleer. Hayırlı sabahlaar, güzel günler olsun herkese.
SEVDE1 ciğiiim hahh şöyle. Helall olsun sana. Elbette düşeceğiz, üzüleceğiz. Hatta bazen kendimize ve hayatımıza kahredeceğiz. Ama kısa zamanda ayağa kalkmalıyız. Azmimizi, umudumuzu hiçç yitirmemeliyiz. Gelecek bu bebişler. Eninde sonunda gelecek inşallahh. Hem de hayırlısıyla, sağlıklısıyla en güzeliylee gelecekleer. Yeni tarihini yazdım canım listeye. Hayırlı uğurlu olsuun canımıniçi.
TASUHU seni de ekledim gülüm listeye. Hayırlı uğurlu olsuun. Önümüzdeki ay üst listede görürüz umarım seni de.

HATEMCİĞİM sen de adet olmuşsun. Olsun canıım, yola devam. En azından adet olabiliyorsunuz. Sürekli bunu söylüyorum ama, ben kendi kendime adet bile olamıyorum artık. 2-3 ayı buluyor yani. O kırmızılara bile hasret kalıyorum yani düşün. Allahım hepimizin gönlündeki muradı versin bir an öncee...Yeni tarihi vermediğin için tarihini yazamadım gülüm. Bi ara verirsin, hemen güncellerim.

sevdeciğim sakın üzülme içiniferah tut moral bozmak yok.sabredeceğiz dua edeceğiz .rabbim yaşadıklarımızın mükafatını sağlıklı uzun ömürlü bebişler nasip eder inş.seni gerçekten çok iyi anlıyorum.çevremizdeki insanlar yüzünden demorize oluyoruz.benide çok üzdüler ama artık takılmıyorum gerekirse muhatap bile olmuyorum güçlü görünmeye çalışıyorum onlara küçüçük bir dedikodu malzemesi vermemek için.sende üzülme olurmu :KK1: en hayırlı zamanda olur inş.

Günaydınlarrr arkadaşlarr nasılsınız. Sevdecim üzülme canım patavatsıları dinleme onlar ne bilirler bizim yaşadıklarımızı bak bende adet olacağım heralde çünkü çok sancım var belim ağırıyor ama hayırlısı bu ay olmassa önümüzdeki ayy :KK61:

Günaydın kızlar adet olan arkadaşlar üzülmeyin ne güzelki adet görüyorsunuz düzenli gidiyorsunuz önümüzdeki aya umutla bakın inanın keşke ben de olsam artık kafayı yicem hayatımda ilk defa bukadar geciktim 34 gün oldu hala olmadım ki ben 26 günde bir olurum normalde ve hiç şaşmaz hemen olurdum ama klomn kullandım ble oldu sanırım test te yaptım hiç bişe çıkmadı bide kan vermek istiyorum bakalım hayırlı hakkımızda.

Günaydın kızlar adet olan arkadaşlar üzülmeyin ne güzelki adet görüyorsunuz düzenli gidiyorsunuz önümüzdeki aya umutla bakın inanın keşke ben de olsam artık kafayı yicem hayatımda ilk defa bukadar geciktim 34 gün oldu hala olmadım ki ben 26 günde bir olurum normalde ve hiç şaşmaz hemen olurdum ama klomn kullandım ble oldu sanırım test te yaptım hiç bişe çıkmadı bide kan vermek istiyorum bakalım hayırlı hakkımızda.

hakikaten öyle..zamanında adet olabilmek bence çok iyi bişey.benim ilk adet düzensizliğim 6 ay adet olmamamla başlamıştı,o zamanlar 16 yaşındaydım daha.hatırlamak bile istmiyorum,balon gibi şişmiştim.sonradanda hep ilaçlarla adet oldum,ama kilolardan kurtulamadım.19 yaşından beri her ay adet oluyodum,evlendiğimden bu yana hep 32 günde bi oluyodu.geçen ay olmadı,deliricektim.farlutalle adet olabildim.bu ay kendiliğinden gelirde uğraştırmaz beni umarım..klomende geciktiriyo diyosunuz:18:aman yaa...

Evet arkadaşlar bende kendiliğimden adet olamıyorum her ay progestan içiyorum ve ilaç bitmeden adet oluyordum fakat bu ay biteli 4 gün oldu ve hala gelmedi heralde klomenden bütün adet belirtileri başladı ama kendisi yok :KK43:( bekliyorum.

bende istanbul a gittiğimde tüp bebek merkezine gittim..görüşme yaptım orda..dr dedi ki sana aşılama yapalım..merkezimizin başarısı çok yüksek (gerçekten de öyle)..bende dedim eşim antalyada o nasıl olcak..dr da diyo embriyo donduralım..bende dedim iyi embriyo donduralım sonra çantamda embriyoyla gezeyim antalyaya gitceğim zaman yanıma alıp gideyim..belki orda da lazım olur :KK9:
erkeklerin işinde sorun çıkıyor yani haklısın..bizde sorun yokta..istanbul da olanlar bu konuda çok şanslı..benim o kadar iyi dr larım var ki orda..çok güvenirim çok ararım onları hala..burda antalyada hiç iş yok..
dr ların dediğine kalsam ben 1 sene değil 5 sen beklesem gene olmazdı ki..çünkü hipofiz bezimde tümör var..gün içinde bile hormonlarım değişiyor..LH,FSH,prolaktin bütün denge alt üst bende..prolaktinim hele 70 lerdeydi tedaviye başlamadan bi iki ay önce..(normal değeri 19)..prolaktin zaten hamilelikte süt üreten yani hamile kadının yeniden hamile kalmasını engelleyen hormon..ben o bünyeyi taşıyorken 1 sene beklesem ne değişcek ya,kafa yapıları o kadar mantıksızca ki..ben dr olmadığım halde fikir yürütüyorum..akıntıya kürek çektirceklerdi bana..iyi ki dinlemiyorum hiç bi dr u..
Allah gönlüne göre versin canım ya..

geçmiş olsun öncelikle,ilk bebeğinden sonra bi daha bu problemlerin hiçbiriyle karşılaşmazsın inşallah minimini!bu kadar türlü sorunla uğraşınca ve uğraşanlarında olduğunu bildikçe,bizi anlamayan o bi seferde hamile kalanlar varya,onlara imrenerek bakıyorum bu nasıl bi doğurganlıktır Yarabbim diye:KK1:
senin tabirinle 'kedi gibi',hakikaten öyle:)
ilk yazdığın güldürdü beni,napıcaktınki dondurulmuş embriyoyu acaba?buzlukta sakla 1 sene sonra kullanırsın fln:76:çok dolaşmışsın,çok doktorlara gitmişsin,çok uğraşmışsın ama bak nihayetinde yine ilaçla alabilmişsin istediğin sonucu..çok iyi olmuş.ben şunada inanıyorum,Allah çabalayanın ve aynı zamanda ondan isteyenin mutlaka yardımcısı oluyo.dediğin gibi darısı benim ve benim gibi anne olmak isteyenlerin başına:KK69:bu arada bugünde kontrolüm var.ilkinde yumurta görememişti doktorcum,bu defa görür inşallah!

MErhaba arkadasım tanısmıyoruz ama bende antalyada yasadıgımdan bılıyorum bu sorunları :KK43:

MErhaba arlkadasım
ahh ahh ne kadar dogru konusmussun...
NE o ya 1 yıl olsun delırıyorum o cumleye resmen
bırde doktora gıdınce soyle yuzunuze sacma bakısları var daha 4 aymı dıye belkı ben sabırsızım sen bana bakman lazım !
Bu ay sonu gıdecegım bır doktor var bayada ovuluyor ınsallah ıyı bır doktordur cunku dr lara derdımı anlatamamakdan delırıcem
Bu arada bende yazmısdım buraya ama daha bır tedavım baslamadı
3 yıllık evlıyım ocakdan berı korunmuyorum
bu ay son kez deneyıp burdakı ıyı bır asılamada ovulen doktora basvurucam artık ılk takıp dener sonrada olmazsa asılama dıye dusunuyorum hayırlısı
Allah ısteyen herkese nasığ etsın ınsallah

valla sana bişiy söyliyimmi,değil 4 ay 4 yılda olsa yinede saçma bakışlar atmaya fln hakları yok.bedavaya bakmıyolar çünkü bize.işini doğru düzgün yapanada helalı hoş olsun.ben 50 değil 100 lirada vermeye razıyım,yoğurttan ağzı yanan sütü üfleyerek içiyor.bin kere 50 vereceğimize bi kerede 100 veririz ama doktorun moralimizi yüksek tutması ve doğru tedaviyi uygulaması çok önemli.
inşallah seninde bebeğin olur en kısa zamanda,şimdiden tedavin hayırlı olsun canım!

günaydın canlar..minimini
Antalya görünce yazayım dedim.Babamın işi nedeniyle bisüre bizde antalyada ikamet etmiştik
2.ameliyatımı (dünyanın parasını ödeyerek) da orda olmustum tıp fakültesinde doçent bi doktor vardı tayyip şimsek ti yanlıs hatırlamıosam o zaman bize cok övmüşlerdi ameliyatta basarılı gecmişti..
ama şimdi hangi doktora gitsem keske acık ameliyat yerine laporoskobi yapsaymıs diolar:KK14:
suan ki yapısıklıklarım hamile kalamama sebebim bu malesef:KK14:
iste o zaman bi panikle direk ameliyat dediler ki kistim 5 cm di bi ay bekleseler belki küçülürdü
iste kızlar doktor cok önemli bilmek arastırmak ,önce insan bedenini tanımalı kendi doktoru olmalı bence..
Suanki doktoruma güveniyorum ama sorularımla bıktırdım kendisini:KK1:
Allahım su mübarek günlerde benim ve bebek isteyen arkadaslarımı bu haberle müjdelesin inş
Bu ay esim doğmus mayısta ben ..
Güzel bi haber bize cok güzel hediye olur..
Allahım hayırlısını versin hepimize

merhaba canım..antalyayla ilgili genel bi sorun bu..dr çok kısıtlı malesef..başka topikte bi arkadaşla konuştum..burda bi dr a gitmiş dr ona rahim ağzına dikiş atılması lazım yoksa bebek 6 aylıkken düşer demiş..o da farklı dr a daha gideyim diye tıp fakültesinde bi profösöre gitmiş..o bakmış dikişe gerek yok demiş..kadıncağız da profösör diye onu dinlemiş..bebeği malesef 6 aylıkken düşmüş rahim ağzı yetmezliğinden..valla neye inancağımızı şaşırdık artık..benim de aklım çok karışık :44:
hatta anneme dün tlf ettim..İstanbul daki hastanelerde doğum ne kadar tutuyor araştırsın diye..orda herşey dahil 300 TL demiş bi hastane..burdaysa uyduruk hastanelerde normal doğum 400,sezaryan 600 TL..hastaneden çıkış da testlerle beraber 1.000 TL yi buluyor..bunun karşılığında ilgi var mı desen ilgi sıfırrrrrrrrrrrrr..
bi arkadaşım yeni doğum yaptı..bi özel hastanede burda antalyada..dr u dışardan özelden getirtti 1.900 TL ona vermiş..1.500 TL de hastane istemiş..memnun kaldın mı dedim yooooo dedi..kadının sütü çıkmamış o da bebeği emziriyorum sanmış halbuki bebek emmemiş sütü..hemşireler onu bile kontrol etmemişler..bebek kg vermiş..
yani tam rezillik..bende kafama koydum İstanbul a doğum yapıcam Allah nasip ederse..burdaki abuk sabuk işlerden bıktım artık..:KK50:
bu arada durumuna üzüldüm canım ya..inş en kısa zamanda hamile kalırsın..Allah büyük..hayat mucizelerle dolu..

Son düzenleme:
geçmiş olsun öncelikle,ilk bebeğinden sonra bi daha bu problemlerin hiçbiriyle karşılaşmazsın inşallah minimini!bu kadar türlü sorunla uğraşınca ve uğraşanlarında olduğunu bildikçe,bizi anlamayan o bi seferde hamile kalanlar varya,onlara imrenerek bakıyorum bu nasıl bi doğurganlıktır Yarabbim diye:KK1:
senin tabirinle 'kedi gibi',hakikaten öyle:)
ilk yazdığın güldürdü beni,napıcaktınki dondurulmuş embriyoyu acaba?buzlukta sakla 1 sene sonra kullanırsın fln:76:çok dolaşmışsın,çok doktorlara gitmişsin,çok uğraşmışsın ama bak nihayetinde yine ilaçla alabilmişsin istediğin sonucu..çok iyi olmuş.ben şunada inanıyorum,Allah çabalayanın ve aynı zamanda ondan isteyenin mutlaka yardımcısı oluyo.dediğin gibi darısı benim ve benim gibi anne olmak isteyenlerin başına:KK69:bu arada bugünde kontrolüm var.ilkinde yumurta görememişti doktorcum,bu defa görür inşallah!

dondurulmuş embriyoyu napcaz bende anlamadım..artık tıp o kadar ilerledi ki bebekleri karında değil daha oluşmadan çantada taşıyoruz :KK9: herhalde dondurup merkezde saklıycaktı dr embriyoyu..eşim izin alıp istanbul a gelince de laboratuar da dölliyceklerdi..ben onu demek istediklerini anladım ama :KK61:
benim hamile kalmam zor oldu..çok ilaç içtim bünyem çok hormon yedi..hipofiz bezi tümörüm en son 5 milimdi geçen yaz..hamilelikte de büyüyebiliyormuş şimdi kaç oldu bilmem :44: çok büyürse nasıl düşcek ilaçla düşürebilcek miyiz tümörün boyutunu,ilaçla düşmezse ameliyat mı olcam onu da bilmiyorum :KK50: tümörden dolayı başım çok ağrıyo..hipofiz bezi göze en yakın yer olduğu için gözlerimde de sorun hissediyorum..dahası kanda pıhtılaşma sorunum var..pıhtılaşmayı önlemek için hergün bebe asprini içiyorum dr lar asprini bırak diyo ama ben içiyorum..çünkü korkuyorum..pıhtılaşma olursa bebeğe giden damarlar tıkanıyor..sonuçta bebeğin kalbi duruyor Allah korusun..yani sorun çok..ben bile bu sorunlarla hamile kaldım sizlerin kalacağına inanıyorum ben..:KK49:

miniminicim gerçekten doğru rabbim mucizelerle dolu bak ne güzel hamişsin.rabbim sağlıkla kuçağınada almayı nasip etsin inş.bende bugün ilk yumurta takibim için dr.gidicem haırlısı olsun inş.

istanbulda özel hastaneye gidipte dr.dan memnun kalan arkadaşlar varsa bana yol gösterirmisiniz.çok dr.değiştirdim hala kararsızım :KK59:

inşallah endişe ettigin şeylerin hiçbirisiyle karşılaşmassın sende çok çekmişsin canım inşallah saglıkla sıhatle kucagına alırsın benim de göguslerimde fibrokıst var hipofiz mr cektirmiştim o zamanlar bi şey çıkmadı kistler için ilaç kullanmıştım prolaktinimde yuksekti kistler azaldı ama hala 3,4 tane var prolaktinde 22 son baktırdıgımda klomen acaba gögüslerdeki bu fibrokistleri çogaltırmı yada büyütürmü bilgin varmı canım.

Valla kızlar dr ların yüzde doksanı aynı allah iyisine çattırsın geçen yaz benim başıma ne geldi ben tedaviye başlayalı 2 ay olmuştu tedavi dediğim adet düzenleyici kullanıyordum ve günüm geçti eczaneden aldığım test pozitif çıktı gittim karının yanına :) dedimki durum böyle böyle kadının tavrını görseniz şeytan çarpmışa döndüm dediki hiç sanmam ama gel bi bakalım senin hatrına diye gerçi hoş zaten yokmuş o test nasıl pozitif çıktı bilmem ama ne hakkı var böyle konuşmaya valla şimdiki dr um şeker gibi adam moralimi yüksek tutmak için elinden geleni yapıyor hayırlısı olsun.

miniminicim gerçekten doğru rabbim mucizelerle dolu bak ne güzel hamişsin.rabbim sağlıkla kuçağınada almayı nasip etsin inş.bende bugün ilk yumurta takibim için dr.gidicem haırlısı olsun inş.
istanbulda özel hastaneye gidipte dr.dan memnun kalan arkadaşlar varsa bana yol gösterirmisiniz.çok dr.değiştirdim hala kararsızım :KK59:

saol canım..Allah razı olsun..senin tedavin de hayırlı olsun..
ben Antalya dan İstanbul a iyi dr a görünmek için gittim ya orda bizim semte yakın bi dr la tanıştım..deneyim olarak bilmiyorum ama çok tatlı dilli,ilgili bi bayandı..hatta bende bebeğin kesesi yanında kanama alanı vardı..1 hafta sonra bidaha gel bakalım dedi..normalde dr lar 15 gün sonra gel,2-3 hafta sonra gel vb diye sallarlar biliyosunuz..bana ilgili geldi..hatta Allah nasip eder doğurmak nasip olursa İstanbul a gidersem doğuma ona gitmeyi düşünüyorum..paragöz bi insan değil gibi bide..bunu şurdan anladım dedim ki ben antalyada yaşıyorum ama buraya doğuma gelmek istiyorum dedim..başka dr olsa bekleriz,aman gel o bu diye para kazancak diye ısrar eder..kadın bana eğer iyi olursan gelebilirsin dedi..demek kadın ruhen bi hastanın iyi halinin ne demek olduğuna dikkat edebiliyor..
bide devlet hastanesinde benim bi dr um vardı ama özellere taş basar..adama bi gidiyosun adam sağlık karnenin ilk sayfasını açıyor..önce kullandığın ilaçları şikayetlerini ilaç dozlarını herşeyi yazıyor..gittiğin tarihi vb..sonra bi güzel muayene ediyor..kendisi devlette çalıştığı halde askeriyeden devlete geçmiş askeri dr du..o da harika bi insandır..
bide bi hastane var..hastanenin sahibi profösör branşı da kadın doğum dr u..ben onun muayenehanesine gitmiştim..sonra özel hastanesine devam ettm..o da çok tatlı dilli,çok ilgili bi dr dur..hatta o kadar ilgili ki ben bekarken 3-4 ay adet olmadım iğneyle de olmadım hatta..bana dedi bu böyle olmıycak sana ultrason yapmamız lazım ama malum bekar olduğum için kolonoskopi tarzı ultrason yapmış bütün içimi görüntülemişti..
ben dr konusunda çok titizim çok hassasım..iyiye iyi kötüye kötü derim ben..hiç abartmam..bu 3 dr un ismini verebilirim sana..ben nasıl burda antalyada iyi dr yok diyosam bu 3 dr için de o kadar tatlı dilli,ilgili,tecrübeliler diyebilirim..çünkü benim 15 senem kadın doğumda geçti..15 yaşında beri her ay kadın doğumda sürünüyorum..yüzlerce dr tanıdım bu nedenle..15 sene her ayı hesap edersek tanıştığım dr sayısı malum :KK9:

Son düzenleme:
inşallah endişe ettigin şeylerin hiçbirisiyle karşılaşmassın sende çok çekmişsin canım inşallah saglıkla sıhatle kucagına alırsın benim de göguslerimde fibrokıst var hipofiz mr cektirmiştim o zamanlar bi şey çıkmadı kistler için ilaç kullanmıştım prolaktinimde yuksekti kistler azaldı ama hala 3,4 tane var prolaktinde 22 son baktırdıgımda klomen acaba gögüslerdeki bu fibrokistleri çogaltırmı yada büyütürmü bilgin varmı canım.

benim göğüslerde kist vb yok canım..klomen etkiler mi bilmiyorum ki :KK50: bende böyle bi sorun olmadığı için hiç araştırmadım..ama klomen FSH içeren ilaç yani yumurta uyarıcı..etkileyeceğini ben sanmıyorum ama tabi her ilacın her kadında olumlu olumsuz etkileşmeleri oluyor..sen bi dr a sor bence..çünkü önemli bi konu..prolaktinden kistleşme olduysa klomende prolaktin hormonu yok FSH var..direkt olarak etkilemez herhalde.

canım günaydın..ben dr ların huyunu biliyordum baktım hepsi 1 sene derdindeler ben de naptım biliyo musun gittiğim dr a ben 1 senelik evliyim korunmadık çocuğum olmuo dedim :KK9: halbuki daha 8-9 aylık evliydim ve sadece 3 ay korunmamıştık..kandırdım onları heheheh :KK9:
bu arada klomeni hiç kullanmadın sanırım..bence 3 defa dene..1 defa da hamile kalan da çok 2.de hamile kalanda hatta 3.de kalan da çok..3-4 defanın vücuda zararı yok ama fazlasının var malesef..
bu arada hangi dr a gidiyorsun Antalya'da?iyi bi dr dan randevu aldım yazmışsın da..benim gitmediğim hastane ve dr kalmadı :KK9: şuan koca Antalyada güvendiğim sadece 2 dr var..insanlığı karakteri oturmuş 2 dr var bana göre..1 i benim klomen tedavimi başlatan dr..kendisi hasta muayene etmiyor doçent olduğu için fakat benim rahatsızlıklarım çok olduğu için benle ilgilendi saolsun..adam o kadar ağır ve karakterli bi insan ki dr değil insan herşeyden önce..bi de tüp bebek dr u var o da normal hastalara bakmıyor..sadece aşılama ve tüp bebek yapıyor..ben ücretsiz görüşme için gittim tanıştım..sonra rahatsızlıklarımı anlattım bana yardım eder misiniz dedim saolsun o günden beri tlf num 24 saat açık..bişey soracağın zaman çekinme der..hiç paraya falan takılmaz..hiç para da istemedi benden fikir danışmalarımda..
senin iyi dr dediğin kim merak ettim :44: ben gitmişimdir mutlaka..isim verirsen ben muhtemelen gittiğim için sana dr un analizini yaparım :KK9:

MErhaba cnm oncelıkle cevabında 1000kere haklısın
BEn Alanyada yasıyorum
Burda baskent hastanesındekı BArış Beyı onerdıler bana
Alt komsum 1.5 yıldır bebıs savası verıyor burda ozel bir mauyehanede tonlarca para doktu hemde sadece yumurtlama takıbıne dusun kız 32 yasında ama yumurta takıbıyle bır ton zaman kaybettıler yaklasık bır yıl
kız bırde turk olmayınca dahada zor
BEnde esıme aynı senın taktıgı uygulattık :)
yoksa spermıogram yapmıyorlar :)
Neyse bu barıs beye arkadasım basladı bır dahakı ay asılaması var ve asılamada ovulen bır doktor. Baska bır kadın dogumcunun onerısı uzerıne gıttı ve cok tatlı bır adam oldugunu soluyor bakalım bır dahakı ay bende gormus olucam haytırlısıyla
Klomene felan daha baslamadım bakalım hayırlısı olur ınsallah
ama benım merak ettıgım ılk basta rahım fılmı ıstemezler dımı ?
Ama aklımda ya tupolerım tıkalıysa dıye dusunuyorum bosu bosuna 3 4 ay klomen ıcmıs olucam dıye
sızce haklı degılmıyım ?

valla sana bişiy söyliyimmi,değil 4 ay 4 yılda olsa yinede saçma bakışlar atmaya fln hakları yok.bedavaya bakmıyolar çünkü bize.işini doğru düzgün yapanada helalı hoş olsun.ben 50 değil 100 lirada vermeye razıyım,yoğurttan ağzı yanan sütü üfleyerek içiyor.bin kere 50 vereceğimize bi kerede 100 veririz ama doktorun moralimizi yüksek tutması ve doğru tedaviyi uygulaması çok önemli.
inşallah seninde bebeğin olur en kısa zamanda,şimdiden tedavin hayırlı olsun canım!

ah cnm ahhh sorma devletede para verıyoruz (sonucta sskdan alıyorlar)
Ozelede para dokuyoruz ama nafıle
helekı ozelde kımse susturamaz benı
Cunku bır ton para dokuyorum
ama devlette doktor suratına bakmaya tenezzul etmıyor
Ahh ahh Allah enm kısa zamanda yardımcımız olsun

minimini çiğim drın ismni verebilirmisin.teşekkür edrim ilgi ve alakan için gerçekten konuşmak sizlerle işe yarıyor.okadar çok dra gıdıyorum araştırıyorum ki artık ailem bile bana çok irdeliyosun olurun abırak diyor onlar bu şekilde konuşunca daha sinirleniyorum.biraz ilgi görmek için özel hastaneler gidiyorum ki biraz daha güleryüz göreyim beni anlamasa bile dinliyorlar yani kendimi avutmaya çalışıyorum.hep dua ediyorum.rabbim isteyen elleri yürekleri boş çevirmesin ................................

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS..........................................30 NİSAN (TÜP BEBEK)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

selam kızlar bişey soracaktım ben geçen ay klomen progestan ve ovitrelle çatlama iğnesi oldum normalde 30 gün sürerdi adet döngüm 21 günde adet gördüm şimdi yine çatlama iğnesi oldum
acaba çatlama iğnesi adet tarihini etkiliyormu?:44::44:

X