Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar ben eylül ayında ilk klomen kullandığımda çatlatma iğnesi vurulmamıştım ve hamile kalmıştım.iğne vurulmakmı gerekiyor yoksa vurulmadandamı oluyor?kafam karıştı yardım edermisiniz.?:KK59:

sorunu buldum kendi açımdan cvp layım canım..her kadının bünyesi farklı yani bazı kadınlarda yumurta büyüse de çatlamıyor,bazı kadınlarda yumurta çatlamasında sorun yok her ay iğnesiz düzenli çatlıyor,bazı kadınlarda ise 1 ay çatlıyor,diğer ay çatlamayabiliyor..mesela ben ilk ay çatlatma iğnesi vuruldum yumurtam çatladı,2.ay 2 yumurtam vardı 1 i çatladı diğeri çatlamadı (iğne vurulduğum halde)..vurulmasam 2 side çatlamıycaktı..ben çatlatma iğnesini kendim tercih ettim..zaten klomen tedavisine başlamadan 10 tane pregnly almıştım her ay 2 tane vurulurum diye..dr vermese de ben ısrarla reçeteye yazdırcaktım..bana gittiğim dr lar çatlatma iğnesini kendileri yazdı reçeteye..1 dr hariç..o dr iğneye gerek yok dedi..gerek yok dediği ay iğne vurulduğum halde 1 yumurtam çatlamadı..hala kist olarak duruyor göbüşümde :KK61:
başka sorun var mıydı ?? göremedim ama..

Son düzenleme:
selam dertdaşlarım...nasılsınız ...???
yelyel...aramıza hoşgeldin canım..tedavin hayırlı olsun....
damlasu canım..seninde incir alternatifin umarım fayda sağlar...hemde en kısa zamanda inşallah...

bugün son günüm canlarım ya...yarın normalde adet olmam gerekiyor...ilk kullandığım klomen ayında 3 gün geçikmişti...sonraki yani geçen ay bir gün önce olmuştum (ama ilk kez 9. günümde igne vurulmuştum..)bu ay da igne olmadım biliyorsunuz...yarın regl olma günüm...sukunetimi bozmamaya calışsamda içimdeki sabırsızlığı, heyecanı söylememe gerek yok..avazım cıktığı kadar bağırmak istiyorum...bu hafta sanki bir yıl gibi ağır geçti...tahlil de yaptıramadım korkumdan...:18::18:doğru dürüst bir belirtim de yok...göğüslerim sadece geçen aylara nazaran biraz daha sertleşti o kadar...kırmızıları görmek istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...:KK58::KK58:bittim ya,,,

sevdeeeeeeee naptın canım ya?durumunda değişiklik var mı merak ettim?sana baktım da aktif değilsin..bi gelişme olursa yaz olur mu?

canım banada bilgi verebilirmısınıs?? bende eşime keçiboynuz pekmezi yediriyom ve keçiboynuz kürü 5..6 tane aşlıyorum 5 dk. suyu iciyor günde 2 kez .....sormak istedim şey hangisi daha etkili???

canım yarım litre klorsuz kaynar suya 6-7 tane keçi boynuzunu kırarak atıyorsun 3 dk kaynatıp 20 dk dinlendiriyorsun.bu süre bitiminde parçaları içinden çıkarıyorsun sabah aç karnına ve akşam yatarken 1 er bardak içiriyorsun bir hafta boyunca
bir hafta bitiminde, 3 ay boyunca sadece yatarken 1 bardak hazırlayıp içiriyorsun(1,5 su bardağı su+2 tane keçiboynuzu ile)
umarım anlatabilmişimdir.
eşim pek severek içmiyor "şifa niyetine" deyip içiriyorum:KK1:
bizim 3 hafta bitti haziran sonuna kadar uygulayacağım

Günaydınn arkadaşlar benim evimde net yok 2 gündür giremiyorum sarışınnn bi kan testi yaptırsan benimde kafam çok karışık normalde ben adet olmak için progestan kullanıyorum geçen ay içmedim ve adetim 1 hafta geçikti mecbur içtim şimdi fikrinizi almak istiyorum ben aylardır progesten içiyorum ilaç 10 günlük ben ilacın 7. gününde adet olurum hep bu ay klomen kullandım klomenle birlikte progestan fakat ilaç biteli 3 gün oldu ve adet olmadım sizce klomendenmiii :18:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................29 NİSAN
ESEMOS..........................................30 NİSAN (TÜP BEBEK)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA............................................1 MAYIS
DİLEDİ.................................................1 MAYIS
BALKOPUKNURS.....................................4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Umutluuuu günaydın canım hayırlı günler..

Sana da günaydın canıım. Hayırlı haftalar. Geçmişi bi göz atıp uğurlu listemizi güncelledim ilk önce. Neden test yapmıyorsun demosçuğum. Hem adetin de gecikmiş, en azından şu eczanelerde satılan ucuz idrar testlerinden alıp bi yapıver bence. Sonra duruma bakarak kan testi de yaptırırsın. Ve inşallahh o güzel haberi verirsin bizee...:KK34:

Canım adetim 15 nisan benim kastettiğim progestan kullandığımda ilacın 7. günü adet olurum 5 6 aydır böyle ama bu ay gelmedi ilaç 10 günlük ve biteli 3 gün oldu klomendenmi acaba. Ve canım o eczanedeki testlere hiç güvenmiyorum çünkü geçen yaz 2 defa pozitif çıktı ama gebelik yoktu:2:

sevdeeeeeeee naptın canım ya?durumunda değişiklik var mı merak ettim?sana baktım da aktif değilsin..bi gelişme olursa yaz olur mu?

hepinize günaydın....

canım...olmadım daha...ama sanki her an gelecekmiş gibi...:KK50: öyle stresliyim ki...bi de üstüne işyeri de gergin, sıkıntılı.....klomen yine geçiktirdi galiba...kist de var...o da geçiktirir dimi...ya ufff...böyle diyor aklım ama...gönlüm acaba diyor...acaba??????????? demekten kendini alamıyorum......dilim başka söylüyor gönlüm başka yani canımmmmmmmmmmm....

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar :)
1 aylık klomen ve 3 aylık glucophage kullanımı sonrası dün kesin olarak hamile olduğumu öğrendim :) geçen sene 1 düşük yaşadım o yüzden şimdi çok sevinip kendimi telaşlandırmak istemiyorum. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah. burası yeri midir bilmiyorum ama kafama takılan bir şey var. adetime 4 gün kala hcg değerim 16.50'yken, adetime 2 gün kala (dün) hcg 67.49 olmuş. doktorum 2 tane çok güzel yumurtan var demişti bu ay. acaba 2 günde bu 4e katlamanın nedeni ikiz olabilir mi??? :):nazar:

Günaydınn arkadaşlar benim evimde net yok 2 gündür giremiyorum sarışınnn bi kan testi yaptırsan benimde kafam çok karışık normalde ben adet olmak için progestan kullanıyorum geçen ay içmedim ve adetim 1 hafta geçikti mecbur içtim şimdi fikrinizi almak istiyorum ben aylardır progesten içiyorum ilaç 10 günlük ben ilacın 7. gününde adet olurum hep bu ay klomen kullandım klomenle birlikte progestan fakat ilaç biteli 3 gün oldu ve adet olmadım sizce klomendenmiii :18:

canım progestan dan sonra çatlatma ignesi oldun mu dr. sana kaçıncı gün içmeni söyledi?

hepinize günaydın....

canım...olmadım daha...ama sanki her an gelecekmiş gibi...:KK50: öyle stresliyim ki...bi de üstüne işyeri de gergin, sıkıntılı.....klomen yine geçiktirdi galiba...kist de var...o da geçiktirir dimi...ya ufff...böyle diyor aklım ama...gönlüm acaba diyor...acaba??????????? demekten kendini alamıyorum......dilim başka söylüyor gönlüm başka yani canımmmmmmmmmmm....

sevde senin dündü günün galiba degilmi inşallah bebişin seninledir 2,3 gün daha bekle bi baktır bakalım bende merak ediyorum:emir_bebek:

kızlar cumartesi dr. gittim bu gün seraphone ye başlıyorum bu ayda olmassa ya kendi haline bırakacagız yada tüp bebek düşünecegiz dr. bu aydan sonra daha fazla seraphoneyle devam etmenin anlamı yok dedi inşallah bu ay yumoşlarım güzel güzel büyür döllenir de tüp bebege gerek kalmaz :emir_bebek:

sevde senin dündü günün galiba degilmi inşallah bebişin seninledir 2,3 gün daha bekle bi baktır bakalım bende merak ediyorum:emir_bebek:

canım keşke gelmesede bekleyebilsem bir kaç gün daha...ama oldum olacam sanki...moralim cok bozuk...yine yok bu ayda sanırım...benimde bu 3. ayımdı...napcam bilmiyorum ya...:KK5::KK5:

umarım senin bu ay tutar da gülüm...dediğin gibi uğraşmassın tüp bebekle felan....A.sabır versin ...yardımcımız olsun...

Canım tebrik ederim seni telaşa kapılma pozitiff düşün inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın.

Canım progestana adetin 16. günü başladım ve yumurtam kendi kendine 14. günde çatlamıştı fakat dr 5 gün ilişki yasağı vermişti :KK43:(( bilmiyorum tuttumu.

X