Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sağol canım iyiyim, buralardayım ben de.Sizlerin çok sıkı takipçisiyim, hergün sizleri okumadan yapamıyorum. Ama pek fazla kişiyi tanımadığım için yazmıyorum.Orda güzel bir dostluk oluşmuş.
Ben de beklemedeyim canım, doktor iki ay kendi haline bırakalım demişti filmden sonra eğer olmazsa aşılama yapılacak. Çalışmaları biraz yaptık ama :KK69: henüz bir belirti yok, ama erken demi daha? Adetime 10 gün var.Bazılarında 1 hafta 10 gün öncesinden başlıyor belirtiler ama bilmiyorum valla.:KK59::KK59::KK59:

hayırlısı olsun canım inşallah aşılamaya gerek kalmadan bebişine kavuşursun:emir_bebek:

kızlar bu gün boşuboşuna gittim tıp merkezine tadilattalar kan testi için pazartesi gel dedi.yarınki dr. eskisini götürecegim mecburen. rahim filmine bakmadı bile raporu okudu ufak bi yapışıklık varmış açılmış dedi spermiograma baktı hareket %70 %80 olmalı dedi urolojiyle konuşun bu ay klomen sperm hareketliligini arttıracaksa ilaca başla yoksa 1 ay daha bekle dedi.yarın öteki dr. gidecegim bakalım o ne diyecek hayırlısı .:emir_bebek:

Spermdeki yapışıklık çokmu etkiler acaba benim eşimin tahlilindede hareket falan normal dedi ama yapışıklık var dedi biraz ama biz üroloji dr göstermedik.

dün kontrele gittim ve bi yumurtalığımın oluştugunu söyledi doktorum ama çatlamamış yüzde 40 tutma ihtimal dedi 12 gün bir var bir yok beraberlik önerdi şimdi sorum şu olcak yumurtası çatlamayan sonradan çatlayıp hamile kalan varmı

doktorum bana 12 gün içinde çatlayabilir 24 yaşında olsaydın çatlama iğnesi yapardım dedi

canım benim adetimin 20. günü yumurta felan bişey yokken sonradan hem yumurta gelişti hem hamiş oldum,nasipse olur inşallah

ıyı geceler kızlar.bugun acayıp bas agrısı çektım normalde hıç basım agrımaz ılaçta alamadım ne olur ne olmaz dıye gecmek bılmıyor vallahı

canım ben zaten listedeyim ama eski nickim var listede..KM0734 nickim 145.sıradayım hamile listesinde..umutlum isterse onu değiştirip minimini yapabilir..o nicki kapamıştım çünkü aylar önce..

ben eski nickini bilmiyordum canım minimini daha güzel listede degiştirmiş umutlum daha iyi olmuş:emir_bebek:

Merhaba canım aramıza hoşgeldin sefalar getirdin. Tabii ki de alırız seni aramıza. Uğurlu listemize de ismini ekledim, inşallahh en kısa zamanda da hamileler listesine eklerim. Hakkında ve hakkımızda hayırlısı olsun.
teşekkür ederim canım.İnşallah hepimiz en kısa zamanda hamile kalırız da senin o üst liste çıkma şerefine erişiriz.

arkadaşlar evet şu rahim filmi hakkında biraz bilgi verirmisiniz.bendede çikolata kisti var.2008 yılında ameliyat oldum,kurtuldum sandım.2010 da evlendim baktım bebek olmuyor doktora gittim bu seferde iki yumurtalıkta birden çikolata kisti var.doktorum ilaçla eritmeye çalışıyor biri tamamen yok oldu diğeri ise küçüldü ama kisin dışındaki zar kabuklaştığı için biraz inat ediyor yok olmakta.salı günü tekrar bakacak doktorum.eğer kis gitmişse bebek tedavisine başlayacak yumurta büyütüp çatlatacakmış.ama benim içim rahat değiş.rahim filmi çektirmedik.yapışıklık yada başka bişey olmasından korkuyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun...

mrb aynı durumdayız bende 2 kez ameliyat oldum çikolata kistinden suan kistim yok zaten kist olması pek etkilemiyor bizim durumumuzu ben 3 ay yumurta geliştirici ilaclar ve çatlatma iğnesi oldum sonuc negatif sana tavsiyem bi kere bu işlemi deneyebilirsin ama olmazsa acil rahim filmi çektirmen ben bu ay çektirdim yapısıklık çıktı doktor diğer ay asılama yapalım dedi ama ben 2 ay doğal denemek istiyorum çünkü tamamen kapalı diil sadece yapısıklık varmıs rahim filmi cok önemli hele de bizim gibi operasyon geçiren kisilerde yapısıklık vb olma ihtimali cok yüksek
bu arada kac kere denediniz ve yasın kac cnm

Kızlar rahim filmi nasıl çekiliyor ağrılımı narkozlumu uyanıkmı yazarsanız sevinirim.
cnm rahim filmi rahime bi ilaç veriyolar ve tüplerini rahmini inceliyorlar ben yeni cektirdim yapısıklık cıktı benim vajina girisi dar diye doktor anestezili önerdi ben de öle cektirdim toplamda 5 dk uyumusum uyandığımda hafif ağrım vardı 3 gün hafif lekelenme oldu geçti cok sükür bence cok korkan ya da benim gibi sorunu olanlar anestezili çektirebilir bu arada 300 liraya cektirdim

merhaba arkadaşlar.bikaç şey sormak istiyorum ama öncelikle kendimden bahsedeyim.ben 24 yaşındayım,eşim 33..23 aylık evliyim.ilk 4 ay aylık iğnelerle korundum.daha sonra iğneyi bıraktım,6 ay geçti sonra bebek istediğimiz için folikplusa başladım.1 yıl oldu hiç hamile kalmadım.geçtiğimiz kasımda hormon tahlillerimi yaptırdım herşey normal,usg de rahim yumurtalıklar fln hepsi normal.eşim sperm testi verdi sonuç kötü,ilaç kullandı 3 ay.aynı zamanda ben keçiboynuzu kürü,pekmezi,arı sütü polen bal karışımı fln yedirdim eşime.ama yeni tahlil için gitmedi daha.geçen ay da pre-seed kullandım.vajinal kuruluk oluyor çünkü.soruma gelince.: ben hiç rahim filmi çektirmedim çünkü korkuyorum.ve yumurta takibi yaptırıp bu ilaçları kullanmak istiyorum.hangi gün gitmem gerekiyor.dr neye göre bu ilaçları veriyor.ilaçlar nasıl kullanılıyor.yardımcı olursanız sevinirim?
cnm korkmana gerek yok eğer hiç yumurta takibi yaptırmadıysan doktor bununla baslayacak İlaç vercek yumurtaların büyüyecek ardından iğneyle çatlamasını sağlayacak sonra su günlerde ilişki diyecek sıralama bu:78:
ama eger olmassa ve doktorun ilaçlara devam derse hemen rahim filmi çektir bu ilaçların 3 ay kullanılması gerek
malesef burda okuyoruz 6 ay klomen içen arkadasları..:KK20:
benim doktoruma kalsa da 6 ay klomen kullan diyecekti ama hemencik baska doktora transfer oldum:KK1:
o da hemen rahim filmi istedi o da hiç zor bişi diil gerci ben anestezili yaptırdım ama cok arastırdım bazıları hiç hissetmiyormus bile
kısacası kafanda büyütme iyi bi doktor bul vee tedaviye basla :KK49:

Son düzenleme:
arkadaşlar ben eylül ayında ilk klomen kullandığımda çatlatma iğnesi vurulmamıştım ve hamile kalmıştım.iğne vurulmakmı gerekiyor yoksa vurulmadandamı oluyor?kafam karıştı yardım edermisiniz.?:KK59:

X