Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar benide eklermisiniz uğurlu listenize bende bu ay ilk kez klomen kullandım reglin 3 günü başladım günde 2 tane aldım reglin 8.günü 10mm çapında bir sağda bir solda yumurtam oluşmuş.doktorum çatlatma iğnesi vermedi.hayırlısı beklenmeyen regl tarihi 29nisan.

Son düzenleme:
bü gün aldım inciri bende öyle yapayım canım sagol.:emir_bebek:

ben yemiyorum,çok tatlı geliyo ama sabah akşam 3 tane kuru inciri ortalarından yarıp bi kupa sudan biraz fazlasıyla kaynatıyorum.çünkü kaynarken su azalıyo,incirler şişiyo iyicene.bi 20 dakika kaynatıp içiyorum.3 gün oldu henüz.inşallah bi faydasını görürüz:KK16:

sanmıyorum çünkü doktor takib etti 3 günde bir gittim,yok büyümüyo dedi

20. günden sonra yine gitmişmiydin canım??çok enteresan yaa,resmen mucize gibi.acaba 20. günden sonra ymurta oluşmuş olabilir mi,onu merak ettim de..bide ilişki durumunu nasıl ayarladınız,yani sonuçta yumurta yok,ne zaman ilişki olması gerektiği belli değil.bi adetten,diğer beklenen adet tarihine kadar mı ilişki oldu?nasıl oldu?
benim durumumda senin gibi,o yüzden merak ettim.gerçi ben adetin 7. günü gittim,1 yumurtam bile yokmuş.incir kürüne başladım,bide bal tarçın çörekotu yine.14. gün yine gidicem gerçi ama nolucak bilmiyorum.

canım tedavin hayırlısıyla sonuçlansın inş.ben bi arkadaşımdan duyduğumu söylemek isterim.kan pıhtılaşması yüzünden düşük yapmıştı.ve doktoru nisana kadar rahim toparlanmaz diyormuştu,tabi sık sık usg de baktığı için.hatta yumurtası oluşmamıştı yada çatlayacağını düşündükleri zaman çok küçüktü.ama o ay hamile kaldı çünkü yumurtası 14.cü gün değil 22.ci gün çatlamış.o küçücük yumurta büyümüş ve çatlamış.aslında denk getirmek için regl bittikten sonra diğer regl başlayana kadar gün aşırı ilişki olması lazım yumurtanın ne zaman büyüyüp çatlayacağı belli olmuyor sanırım.bide dr neden 24 yaşında olsaydın çatlama iğnesi yapardım dedi merak ettim.?bu ilaçlar yaşa da bağlımı.

cnm inşallah bendede döyle bişi olur benim yumurtam büyümüş ama çatlamamış doktorum çatladıgı zaman kasıgında ağrı olcak demişti bende o ağrıyı bekliyorum sabırsızlıkla ve bilmiyomki doktor bana iğne yapamam dedi 24 yaşında değilmişim :KK51: ve inşallah bendede etki gösteirir bebeğin tutma şansız yüzde 40 dedi :44::44::44:

kızlar benide eklermisiniz uğurlu listenize bende bu ay ilk kez klomen kullandım reglin 3 günü başladım günde 2 tane aldım reglin 8.günü 10mm çapında bir sağda bir solda yumurtam oluşmuş.doktorum çatlatma iğnesi vermedi.hayırlısı beklenmeyen regl tarihi 29nisan.

cnm hayırlısı olsun da 10 mm küçük değilmi yani bana öyle demişti doktorum

canım benim adetimin 20. günü yumurta felan bişey yokken sonradan hem yumurta gelişti hem hamiş oldum,nasipse olur inşallah

vaav çok uzun zaman sonra yumurtan gelişmiş ben 14. günümde kontrele gittim yumurtam gelişmiş fakat çatlamamışmış çatlaması için dua ediyorumm

cnm hayırlısı olsun da 10 mm küçük değilmi yani bana öyle demişti doktorum

cnm hiç bilmiyorum normal dedi ilaç bitti ertesi gün gittim.1 hafta sonra gece kesin ilişki dedi .bende o güne kadar biraz daha büyür diye düşünüyodum büyümezmiki acaba ilişkiden 1 gün sonra tekrar gidicem doktorum bakıcak

Son düzenleme:
cnm hiç bilmiyorum normal dedi ilaç bitti ertesi gün gittim.1 hafta sonra gece kesin ilişki dedi .bende o güne kadar biraz daha büyür diye düşünüyodum büyümezmiki acaba ilişkiden 1 gün sonra tekrar gidicem doktorum bakıcak

8.gün için normal canım,yaklaşık 14. güne kadar zaten büyür.Günde 1,5- 2 mm kadar büyüyormuş, klomen kullanınca.Doktora gidene kadar çatlayabilir.Bence adetin 11veya 12.günü gitmek lazım.ben klomen kullanırken 12.günü çatladığı oldu tabii herkese göre değişiyor.

selam dertdaşlarım...nasılsınız ...???
yelyel...aramıza hoşgeldin canım..tedavin hayırlı olsun....
damlasu canım..seninde incir alternatifin umarım fayda sağlar...hemde en kısa zamanda inşallah...

bugün son günüm canlarım ya...yarın normalde adet olmam gerekiyor...ilk kullandığım klomen ayında 3 gün geçikmişti...sonraki yani geçen ay bir gün önce olmuştum (ama ilk kez 9. günümde igne vurulmuştum..)bu ay da igne olmadım biliyorsunuz...yarın regl olma günüm...sukunetimi bozmamaya calışsamda içimdeki sabırsızlığı, heyecanı söylememe gerek yok..avazım cıktığı kadar bağırmak istiyorum...bu hafta sanki bir yıl gibi ağır geçti...tahlil de yaptıramadım korkumdan...:18::18:doğru dürüst bir belirtim de yok...göğüslerim sadece geçen aylara nazaran biraz daha sertleşti o kadar...kırmızıları görmek istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...:KK58::KK58:bittim ya,,,

arkadaşlar bu ay çatlatma iğnesi oldum yumurtalarımdan biri 21 biri 19 boyutlarında idi...ama sancım oluyor.sizce bu iyi bişey mi???

8.gün için normal canım,yaklaşık 14. güne kadar zaten büyür.Günde 1,5- 2 mm kadar büyüyormuş, klomen kullanınca.Doktora gidene kadar çatlayabilir.Bence adetin 11veya 12.günü gitmek lazım.ben klomen kullanırken 12.günü çatladığı oldu tabii herkese göre değişiyor.

saol cnm cevap için ben ilk defa kullandım. hayırlısı...a

selam dertdaşlarım...nasılsınız ...???
yelyel...aramıza hoşgeldin canım..tedavin hayırlı olsun....
damlasu canım..seninde incir alternatifin umarım fayda sağlar...hemde en kısa zamanda inşallah...

bugün son günüm canlarım ya...yarın normalde adet olmam gerekiyor...ilk kullandığım klomen ayında 3 gün geçikmişti...sonraki yani geçen ay bir gün önce olmuştum (ama ilk kez 9. günümde igne vurulmuştum..)bu ay da igne olmadım biliyorsunuz...yarın regl olma günüm...sukunetimi bozmamaya calışsamda içimdeki sabırsızlığı, heyecanı söylememe gerek yok..avazım cıktığı kadar bağırmak istiyorum...bu hafta sanki bir yıl gibi ağır geçti...tahlil de yaptıramadım korkumdan...:18::18:doğru dürüst bir belirtim de yok...göğüslerim sadece geçen aylara nazaran biraz daha sertleşti o kadar...kırmızıları görmek istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...:KK58::KK58:bittim ya,,,

cnm teşekkürler.beklemek gerçekten çok zor düşünmemeye çalış desemde olmuyo biliyorum hepimiz hakkında hayırlısı.

Sevdecım cnm benım hakkında hayırlısı olsun ıyı duşunkı ıyı olsun.bu arada catladıgını hıssettınmı agrın sızın oldumu

Sevdecım cnm benım hakkında hayırlısı olsun ıyı duşunkı ıyı olsun.bu arada catladıgını hıssettınmı agrın sızın oldumu

canım benim bu ay karmakarışık tı...sürekli batma, ara ara sancı, kasıklarda sertlik hissi, şişkinlik, garip bel ağrıları,tuaf tuaf hisler işte..bu ilaçlar bizi alt üst ediyr aslında...Allah hepimizi kurtarsın bu ilaçlardan bir an önce...:44:

bu ay yine klomen kullandım yarın 13. gün dr a gideceğim bakalım kaç tane yumurta olmuş,çatlatma iğnesi verecek mi, ne zaman ilişki önercek??????

haaa bu arada eşinin sperm sayısı ve hareketliliği düşük olanlar keçi boynuzu kürü uygulasınlar çok farkediyor bilginize :KK34:
ben 3 haftadır içiriyorum sayı ve hareketlilik arttı, test sonuçlarımız çok güzel :KK66:

bu ay yine klomen kullandım yarın 13. gün dr a gideceğim bakalım kaç tane yumurta olmuş,çatlatma iğnesi verecek mi, ne zaman ilişki önercek??????

haaa bu arada eşinin sperm sayısı ve hareketliliği düşük olanlar keçi boynuzu kürü uygulasınlar çok farkediyor bilginize :KK34:
ben 3 haftadır içiriyorum sayı ve hareketlilik arttı, test sonuçlarımız çok güzel :KK66:

canım banada bilgi verebilirmısınıs?? bende eşime keçiboynuz pekmezi yediriyom ve keçiboynuz kürü 5..6 tane aşlıyorum 5 dk. suyu iciyor günde 2 kez .....sormak istedim şey hangisi daha etkili???

canım banada bilgi verebilirmısınıs?? bende eşime keçiboynuz pekmezi yediriyom ve keçiboynuz kürü 5..6 tane aşlıyorum 5 dk. suyu iciyor günde 2 kez .....sormak istedim şey hangisi daha etkili???

benimkide çok inat:18:sperm sayısını ölçtürmüyo.bende eşime aylardır her akşam keçiboynuzu pekmezi yediriyorum zorla bi yemek kaşığı,bide muzlu ballı süt.heralde keçiboynuzu olduğu için ikisi de etkilidir diye düşünüyorum.zaten keçiboynuzu pekmezi çok faydalı bişeymiş.

canım benim bu ay karmakarışık tı...sürekli batma, ara ara sancı, kasıklarda sertlik hissi, şişkinlik, garip bel ağrıları,tuaf tuaf hisler işte..bu ilaçlar bizi alt üst ediyr aslında...Allah hepimizi kurtarsın bu ilaçlardan bir an önce...:44:

benimde karnım şiş,alt kısmı:KK14:arada bi kasıklarıma sızı giriyo.evet yaa,ilaç nede olsa,hormonlu ve yapay,kimyevi bişey..kısa sürede hamiş oluruzda ihtiyacımız kalmaz inşallah ilaçlara!

X