Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Günaydın kızlar ben hala hasta olmadım 2 gün geçti klomenden mi oluyo acep bu durum?

günaydın merhabalar.. bende klomen kullandım geçen ay adetin 4.günü başlayıp 5 gün kullandım. şimdi bende günümü bekliyorum.. sende pko mu var? ondandır mutlaka

akıntım az var yani çok değil ilacı bitireli 3 gün oldu 2 gün sonra kontrele gideceğim zaten ama baktıgım zaman coğu kişide kasık ağrısı oluştu ama bende yok bilemiyorum yumurtalıklar büyümüyo olabilir ondan sanırım

canım endişelenme bu kadar ...zaten gidecekmişsin doktora..belki sende daha hafif reaksiyon gösteriyordur...öyle aman aman kasık ağrısı yok ..benim 9. günde gereğin fazla büyüdüğü halde yumoşlar öyle ağrı felan hissetmedim..ara ara küçük batma şeklinde oluyor ...kafana takma bence...

evet çook hafif batmalar oluyo ama öyle çok değil sen ne yaptın yumurtalar gelişmişmi yani inş. tutar

günaydın merhabalar.. bende klomen kullandım geçen ay adetin 4.günü başlayıp 5 gün kullandım. şimdi bende günümü bekliyorum.. sende pko mu var? ondandır mutlaka

Canım pko dediğin kist di diğmi evet bir santim lik küçük bi kistim vardı hatta ben klomen kullandığım da doktoruma demişdim eğer o kist büyüme yaparsa die o da bana napalım o da yan etkisi demişdi.Neyse artık bekleyip görücem yarın test yapıcam.

Peki bişi daha sorucam size diyelim ki puko var ondan gecikme yaşıyorsam sonra noluyor doktor napıyor bunları anlatırmısınız canım bana?

Canım pko varsa bendede var bana 7 aydır progestan yada ona benzer ilaçlar veriyor adetin düzenli gelmesi için ben bu ay klomene başladım keser diye düşündüm ama onunla kullanacaksın dedi..

Canım pko varsa bendede var bana 7 aydır progestan yada ona benzer ilaçlar veriyor adetin düzenli gelmesi için ben bu ay klomene başladım keser diye düşündüm ama onunla kullanacaksın dedi..

Peki ben doktora gitmek istemiyorum bu ay olmazsam yani hamile diğilsem 1-2 ay dinlenmek istiyorum illede bi ilaç kullanmak gerekirmi bu piko için kendilinden hasta olurmuyum bu ay en geç ne kadar geçikir

Canım pko kist değil yumurta tembelliği çocuk olacak yumurta oluşmuyor ve adet çok geçikiyorr..

Senin problemin tam olarak nedir canım dr gittinmi daha önce - pko önemli bir hastalık ben 1 yıldır bekliyorum canım bu ay ilaca başladık adet te kişiden kişiye değişir ben ilaç kullanmassam 2 2,5 ay gelmez canım ihmal etme.

bu sabah eşimle doktora gittik toobecim,inanılmaz moralim bozuldu.bugün klomenin 5. günü,fakat hiç yumurtam yok1 tane bile yokmuş.doktor haftaya salı yine çağırdı.bu normal mi,yoksa benim vücudum mu ilaca tepki vermiyo dedim.vücudunun klomene karşı direnci olabilir deditükendim artık,neredeyse ağlıycaktım.psikolojim çok bozuldu,annemde aşılamamı yapılacak ne yapılacaksa bi an evvel yapılsında kurtul artık sende diyo dedim.klomeni önümüzdeki ay 2 den 3e çıkarıp deneriz bide dedi.bide tüp bebek konusunda uzman olan bi doktor daha varmış,ona da baktırabiliriz dedi.
ben kötü oluncada,ben sana bi ilaç veririm,yumurta patlaması yaşarsın yani ayda 60 yumurtan olur,ama karnın korkunç şişer,2-3 hafta hastanede yatmak zorunda kalırsın dedi.
o kadar çaresizimki!seni hemen tüp bebeğe gönderememki,6 ay klomenle denememiz lazım diyo.ama ben deliricem,yumurtalıklarım bunada cevap vemiyosa 6 ay beklesem ne değişecekki??aşılamaya,tüp bebeğe hangi aşamada ya da ne zaman geçiliyo??ben artık daha fazla bekleyip bekleyip bunalıma girmek istemiyorum.

evet çook hafif batmalar oluyo ama öyle çok değil sen ne yaptın yumurtalar gelişmişmi yani inş. tutar

esmacım napayım canım ya...endişeli endişeli bekliyorum bende..günler geçmiyor..adetim 10 nisan benim...5 gün kaldı..geçen hafta bi kistim olduğunu ögrendim..diger yumurtada ne oldu bilmiyorum ..hiç bir hamilelik belirtisi yok...sanırım yine olmadı bişe...içim sıkılıyor ya...

canım sıkma canını burada bi arkadaş vardı feyzakt reglisinin 20. günü bile yumurta görememişler ama o ay yani geçen ay hamiş kaldı hiç umudu yoktu regli olmayı bekliyordu da senin klomen in son günü klomen 2,3 gün sonra takibe başlıyorlar sıkılıpta hormonlarını etkileme ilk seferinmi bilmiyorum ama yumurta tembelligi varsa 1,2 aydan sonra düzene girer sakin ol.

Canım doktorumla konuşdum aradım şimdi o da çok yoğundu dedim günm geçt felan acele etme dedi bu şekilde devam ederse 10 gün sonra bana gel dedi bide kafama çok takıldı dedim piko varmı ben de dedim hayır dedi.

cnm benim nie moralini bozuyorsun 5.günü büyümemesi normal aslında ilaç bittikten sonra oluyor asıl büyüme benimki mesela 13.günde büyümüş oluyor
şimdi yanlıs anlamadıysam sen 6 aydır deniyosun stres yapmak için cok erken güzelim doktorlar hiç sorunu olmayan hastalara bile 1 yıl deneme süresi veriyorlar.Bu ay bi takip edin yumurta kacıncı gün büyüyor rahim duvarı yeteri kadar kalınlasıyor mu ona göre diğer aya ne yapıcanıza karar verirsiniz ama bu kadar stres yapma sakın moral cok önemli ( bunları kendimede sürekli hatırlatıyorum)
3 ay klomenden sonra asılama olmadı tüp bebek asamalar böle.Biz suan asılama evresine gectik ama karar veremiyorum çünki benim rahimde yapısıklık var bu durumda sansım ne olabilir ki diyorum asılamada
Baska bi tarafdan da 1 yıl deneyelim olmadı direk tüpe gecelim diyorum esim bana bıraktı bende kararsızım Bu ay rahim filmi çektirdim dinlenmedeyim ama mayıs haziran ve temmuz cok önemli:18:
Daha yolun basındayız bu kadar kendini ve esini üzme

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…