Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım korkun olmasın...endişe etme...yumurtalıkların büyümüşmü ona bakıcak doktorun...inşallah 18mm civarında büyümüştür..sorarsın ne kadar büyümüş kaç tane yumurtam var diye...18 ila 20 mm arasında catlatma iğnesi veriyorlar...vermeyebiliyorlarda duruma göre değişiyor...igneyi vurulduktan sonra da yaklaşık 4 gün ilişki sonrasında gün aşırı ilişki öneriliyorlar genelde...tedavin hayırlı olsun gülüm..rahat tut içini...:nazar:

tşk ederim umarım anneliği tatmak isteyen herkese nasip eder rabbim bu güsel duyguyu..evet 4-5 tane olmuş yumurta ama hiç biri işe yaramaz dedi büyümesi lazımdı bi tanesinin dedi.. orgametril diye bi ilaç verdi adet olunca tekrar gideceğim inşallh bu defa bi tanesi büyür..

dr a kendini durumundan daha çok eşinin durumundan bahsetmen lazım..eşin 2 taraflı varikosel ameliyatı olmuş..eğer eşinin sperm sayısı varikosel ameliyatı öncesi 20 milyondan az ise yumurtan varsa olsa bile yumurtayı dölliycek sperm sayısı normalin altında olduğu için döllenme olayı zor olacaktır..önce eşinin tedavisinin düzgün gitmesi lazım..varikosel ameliyatından sonra üroloji dr u mutlaka söylemiştir de 3 ayda 1 sperm analiz tekrarı yapılıp sperm sayısı ölçülüyor..bide dr lar ilaç da veriyolar ameliyattan sonra bazen..
erkekte sperm sayısı ve kalitesi ne kadar yüksekse yumurtanın döllenme şansı o kadar yüksek..o yüzden bunu mutlaka dr una sor..eşin daha önce sperm analizi yaptırdıysa değeri kaç çıktı (sayı olarak vb)..o tahlilini de yarın dr a götür bence..

16500 çıktı sperm sayısı ilk testte ameliyattan sonra henüz kontrol olmadık perşembe günü hem ultrason hemde sperm testi vereck eşim dün aldım randavuyu.. umarım onun le ilgili herşey yolundadır eşim dr gitmekten nefret ediyor durmadan söyleniyor.. ben bazen 2 gün üst üste gittiğm oluyor ne yapalım gülü seven dikenine katlanır diyorum.. parşembeden sonra son test sonucunuda yazarım...

selam arkadaşlar doktora gittim bugün 2-3 haftalık hamileyim,henüz küçük dedi doktorum ultrasonda gözükmedi çarşamba gel dedi,çok mutlu çok şaşkınım,allahım hepinize nasib etsin inşallah

hayırlısı ile sapasağlam sağlıkla kucağınada alırsın inşallh.. darısıda bize olsun...

perşembe günü idrar testim negatif çıkıştı ama akşamüstüydü dün kan tahlili sonucunu aldım veeee hamileyim yani klomen kullandığım il ay hamile kaldım haftaya tek mi çift mi öğrenicem çünkü 5 yumurtam oluşmuştu doktorum tek gibi görünüyor dedi ama kesin sonuç haftaya
hamilellik belirtisi olarakta aşırı akıntı heran adet olacaakmışım hissi ve göğüste hassasiyet
Allah isteyen herkese versin İnşallah değişik güzel bir duygu

çok sevindirici yaa sanki ben hamileyim gibi heyecanlanıyorum burdan güsel haber alınca... sağlıkla kucağına alırsın inşallhh... darısı olmayan hepimize olsun aminn...

Arkadaşlar hamile olan melekler allah tamamına erdirsin inşallah bi tane arkadaşım adet olucakmışım gibi his var demiş ya ben dede var o ya ay allahım kendimi çok inandırmak istemiyorum klomenden gecikmişdir diyorum hep ama nolur bu ay tutsun ya ama inanılmaz şiddetli kasık ağrım var.Allah olmayan ve isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah.AMİN:emir_bebek:

slm nasılsınız bugun esım göreve gıtmedı çok şükür yanımda.bugun esım benı çok duygulandırdı pazara yollamıştım orda bebek magazasında ogluma uzun kollu badı almış aynı rengın aynı modelın en kuçuk bedenınıde bebış için almış bıde mınıcık çorap almış o gıdınce onlarla uyurum artık corapları bı gorsenız çok tatlı ya bı tanesı kedılı 1 tanesı tavsanlı kulakları var yıyesım geldı

slm kızlar :80::80::80:

ben klomen kullandım adetimin 5.günü ve doktorum yumurtlarıma bakmadı..bana ilacı verirken
nisanın 5,6,7 si ilişkiye gir eşinle dedi...
bende PKO var..geçen ay adetim 12 gün gecikti...
öldüm öldüm dirildim ama hamiş değilmişim :84::84::84:

inşallah çalışmalara başlayacağız bugün :KK17:
ama benim ufak bir sorunum var..
sanırım üşüttüm biraz ....sistit olmaktan korkuyorum..hassasım bikaç gündür..
acaba bebş için çalışmalarımızı etkilermi kızlar :44:
eğer sistit olursam rahmime ve yumurtaya etki edermi....
olduya gebe kalabildim ( inşallah)
sizce bebeğin oluşumuna etki edrmi..
ayy ne biliyim çok canım yanmaya başladı...hiçmi başlamasak denemeye :26::26::26:

aslında uzun zamandır çeşitli konularda sitenin takipçisiydim ama üye olmak aklıma gelmemişti taaaki klomen kullanmaya başlayana dek. ilk ayım. günüm geçti. 2 gün ama... dün test yaptım negatif ama hala ağrılarım var regl olamadım. sizce deneyimli arkadaşlarım ne olmuş olabilir. hamile olabilir miyim? ya da Kİst:18:

perşembe günü idrar testim negatif çıkıştı ama akşamüstüydü dün kan tahlili sonucunu aldım veeee hamileyim yani klomen kullandığım il ay hamile kaldım haftaya tek mi çift mi öğrenicem çünkü 5 yumurtam oluşmuştu doktorum tek gibi görünüyor dedi ama kesin sonuç haftaya
hamilellik belirtisi olarakta aşırı akıntı heran adet olacaakmışım hissi ve göğüste hassasiyet
Allah isteyen herkese versin İnşallah değişik güzel bir duygu
merhaba, benimde pazartesi negatif çıktı. ama günüm 1 gün geçmişti. şimdi 2 gün geçti. umudum oldun. cumayı bekliyorum eğer adet olmazsam doktora gidicem kan testi için...tebrikler bu arada:)

Beni kutlayan kutlamayan herkese teşekkürler kaç gündür bir heyecan giremedim siteye hepinize zarif mesajlarınızdan ötürü tekrar teşekkürler inşallah haftaya keseyi/keseleri görüp kaç tane olduğunu görücez hayırlısı diyelim allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bize de hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin aaammmiiinnn

EKLEMEYİ UNUTTUM BEN DE SORUNSUZ DEĞİLDİM ARKADAŞLAR ÖNCE7-8 YILDIR HİPERPROLAKTİNEMİ SORUNUM VARDI HEP DÜZENSİZDİM 2 AYDA ANCA DET OLABİLİYORDUM SONRA ENDOMETRİAL POLİPİM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE HİSTERESKOPİ OPERASYONU GEÇİRDİM SON ALARAKTA 31 ARALIKTAN 27 ŞUBATA KADAR HİÇ ADET OLMADIM ÇÜNKÜ YUMURTLAMA OLMADI BU ARADA EVLİLİKLE BİRLİKTE GELİŞEN SİSTİTTEN DE ÇOK ÇEKTİM YANİ DEMEM O Kİ BU TÜR SORUNLARI OLANLAR ÜMİTSİZLİĞE KAPILMASIN hERŞEYİN BİR VAKTİ VAR RABBİM OL DERSE OLUYOR HERKESE İYİ AKŞAMLAR

merhaba, benimde pazartesi negatif çıktı. Ama günüm 1 gün geçmişti. şimdi 2 gün geçti. Umudum oldun. Cumayı bekliyorum eğer adet olmazsam doktora gidicem kan testi için...tebrikler bu arada:)

canım benim kan testinde pozitif çıktığı gün eczaneden aldığım testte negatif çıktı 4 gün geçmişti bir de ben testi akşamüstü yaptım çok su içen biri olduğum için o saate kadar idrarda hormon kalmamıştır diye düşünüyorum bence doktora git kafanda soru işareti kalacağına öğrenirsin bekliyorum haberini teşekkür ederim bu arada allah isteyen herkese versin

teşekkür ederim Hagam..
ayrıca tebrik edrim :KK9::KK9::KK9:
bir hamişimiz daha oldu :KK49:
darısı başımıza...
klomeni bende ilk defa kullanıyorum..
umarım bir yan etki yapmadan kavuşurum bebeğime..
allahım herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.....

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

durmak yok... çalışmalara devam kızlar :KK1:

arkadaşlar merhaba, klomen, gonaphen , serophen tarzı ilaçları kullandıktan sonra ( genellikle 5 gün kullandırıyorlar ya ) yumurtalarınızın kaç mm olduğunu hatırlıyormusunuz. bu benim için çok önemli şu an.bi tuhaflık oluyor ama anlamadım, doktorun hatası da olabilir.asistanı yarım yamalak 10 mm falan dedi bana bugün ve adetimin 10. günündeyim ben . dün bitirdim ilaçları bugün gittim muayeneue durum buydu.inşallah asistanların hatasıdır. bu mm le çatlamaz çünkü yumurta. lütfen cevap yazıııııııııınn

selam kızlar benımde 4. denemem
3 yıldır evlıyız
4 aydır korunmuyoruz
bu ayda negatıf cıkdı
adetım daha gelmedı gelır gelmez doktora gıdıcem
aklıma takılan su eger yumurtalıklarım gelısmıyorsa klomen ve gonaphonemı verılcek =?
yada ıkısıde apayrı ıkı ılacmı :S

selam kızlar benımde 4. denemem
3 yıldır evlıyız
4 aydır korunmuyoruz
bu ayda negatıf cıkdı
adetım daha gelmedı gelır gelmez doktora gıdıcem
aklıma takılan su eger yumurtalıklarım gelısmıyorsa klomen ve gonaphonemı verılcek =?
yada ıkısıde apayrı ıkı ılacmı :S

klomen verebilir canım yumurta geliştiriyor daha önce dr gitmedinmi.

arkadaşlar merhaba, klomen, gonaphen , serophen tarzı ilaçları kullandıktan sonra ( genellikle 5 gün kullandırıyorlar ya ) yumurtalarınızın kaç mm olduğunu hatırlıyormusunuz. bu benim için çok önemli şu an.bi tuhaflık oluyor ama anlamadım, doktorun hatası da olabilir.asistanı yarım yamalak 10 mm falan dedi bana bugün ve adetimin 10. günündeyim ben . dün bitirdim ilaçları bugün gittim muayeneue durum buydu.inşallah asistanların hatasıdır. bu mm le çatlamaz çünkü yumurta. lütfen cevap yazıııııııııınn

canım ilacın etkisi bünyeden bünyeye degişiyor benin 16. yada 17. günü(reglimin) 19,20 mm oluyordu ama aydan aya aynı kişidede farklılık olabiliyor senin daha 10. günün kontrol için çagırmıştır seni dr dan dr a da fark ediyor kimi öyle diyor kimi böyle tedavin hayırlısı olsun canım.:emir_bebek:

canım bizim formun dr. gibi oldun rahim filmi derken şimdide sana şunu sorayım bilgin varsa. bu gün eşim sperm tahlili yaptırdı. sonuç görünüm:normal,koku:özel, renk:açık sarı, miktar:4, ph:8, drekt mikroskobi:3-4 lokosit, total sperm sayısı :76 milyon, hareket 1 saat:%50, hareket 2 saat:%40, baş anamolisi:%15, kuyruk anamolisi:%15 doktor sonuç normal hareketlilik sigaradan dolayı biraz az demiş e vitamini ile klomen vermiş 3 ay hergün 1 tane içeceksin demiş velhasıl karı koca klomen manyagı olacagız . yorumlayabilirsen seviirim canım.:emir_bebek:

herkeze günaydınlar...nerelerdesiniz kızlar ya...yoksunuz hiç...:63: sevosevo .minimini iyiki sizi gördüm yani..üzülecektim..umutlum da yok ...nerelerde acaba..umarım iyisindir canım...kalbiminde hasretimsinde..hiç kimse kalmadı sanki...Allahtan yeni gelen arkadaşlarımız var..bu arada hoşgeldiniz sizde...tedavileriniz hayırlı olsun....
:nazar::nazar:

X