Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ohoooo sen benim adet düzenimi bi bilsen :KK9: ben normalde 3-4 ayda adet oluyorum..klomen kullanınca bikaç gün geçse de adet fazla gecikmiyor ama..çünkü yumurta çatlıyor..iğneden sonra 12.günde kan testi yaptırmışım ben..şimdi listeme baktım da senini çin..ben liste tutuyorum herşeyimi..
ağrıya gelince valla öğlen 2 de çatlatma iğnesi vurdurdum..ertesi gün akşam 12 gibi ağrı hissettim ben..

benim kafamda takılı olan tek bişey kaldı doktor benden dün çatlama iğnemi olmadan 3 tane test istedi lh:5.2 e2:1039 progestan:1 ve sonucu öğrenince de hemen çatlama iğneni yap dedi sonuç hakkında yorum yapmadı sana da test yapılmışmıydı?bu sonuçlardan ne çıkaracağımı merak ediyorum bilgin varsa bu konuda da benimle paylasırsan sevinirim.çook tesekkür ediyorum sana.ALLAH gönlüne göre versin.

benim kafamda takılı olan tek bişey kaldı doktor benden dün çatlama iğnemi olmadan 3 tane test istedi lh:5.2 e2:1039 progestan:1 ve sonucu öğrenince de hemen çatlama iğneni yap dedi sonuç hakkında yorum yapmadı sana da test yapılmışmıydı?bu sonuçlardan ne çıkaracağımı merak ediyorum bilgin varsa bu konuda da benimle paylasırsan sevinirim.çook tesekkür ediyorum sana.ALLAH gönlüne göre versin.

yok bana tedavi görürken test yapılmadı hiç..bu testleri çatlatma iğnesine gerek olup olmadığı için istemiştir muhtemelen..LH yumurtayı çatlatan hormon çünkü..LH ına bakmış ki LH yüksek çıksa çatlama olcak demektir kendi kendine..senin LH değerini düşük görmüş demek ki o yüzden çatlatma iğneni ol hemen demiş..çatlatma iğnesi LH hormonu içeriyor çünkü..progesteronun da çatlama olmuş mu anlamak için bakmış..sonuç 1 çıkmış..10 üzeri çatlama oldu demek..e2 de yumurta uyarımı ile ilgili bi hormon..

selam arkadaşlar doktora gittim bugün 2-3 haftalık hamileyim,henüz küçük dedi doktorum ultrasonda gözükmedi çarşamba gel dedi,çok mutlu çok şaşkınım,allahım hepinize nasib etsin inşallah

selam arkadaşlar doktora gittim bugün 2-3 haftalık hamileyim,henüz küçük dedi doktorum ultrasonda gözükmedi çarşamba gel dedi,çok mutlu çok şaşkınım,allahım hepinize nasib etsin inşallah

feyzaktcımm çok çok çok sevindim kendine dikkat et ağır işler yapma bol bol dinlen rabbim sağlıkla bu sürecini geçirmeni nasib etsinamiin inşalla benimde buay olur........

mrb..geçen çift çizgiyi gördüğünde de seni tebrik etmiştim feyza..tekrar tebrikler :emir_bebek:
bebeğin kesesi 5.haftada görünüyor,kendisi 6 hafta 7 hafta arasında..inş sağlıklı hamilelik geçirirsin..bugünlerde fazla iş yapma ağır kaldırma yükseğe uzanma..

feyzaktcımm çok çok çok sevindim kendine dikkat et ağır işler yapma bol bol dinlen rabbim sağlıkla bu sürecini geçirmeni nasib etsinamiin inşalla benimde buay olur........
çok çok teşekkür ederim,inşallah sen ve diğer arkadaşlarımda bu mutluluğu yaşarsınız,aminnnnnn

mrb..geçen çift çizgiyi gördüğünde de seni tebrik etmiştim feyza..tekrar tebrikler :emir_bebek:
bebeğin kesesi 5.haftada görünüyor,kendisi 6 hafta 7 hafta arasında..inş sağlıklı hamilelik geçirirsin..bugünlerde fazla iş yapma ağır kaldırma yükseğe uzanma..

çok teşekkür ederim,inşallah herşey yolunda gider,dikkat edeceğim allahımın izniyle sağlıkla kucağıma da alırım inşallah :) darısı herkesin başına

canlar geldim ben
Rahim filmi çektirdim
Ağrı sızı oldu mu die sorsanız hatırlamıyorum çünkü anestezili çektirdim:KK1:
10 dk uyumusum toplam uyandığımda regl sancısı gibi hafif ağrım vardı kanamam da var suan..
Gelelim sonuca doktor ne cok iyi ne cok kötü dedi
Ameliyatlardan kalma yapısıklk varmıs verilen sıvı tam yayılamamıs:KK14:
Dr istersen asılama yapalım diğer ay dedi
Ama üzülmedim inanın yolum aydınlandı biraz..
Hı bide rahim filminden sonra gebe kalma ihtamali biraz artıyor korunmayın dedi
Öle işte aksam esimle oturup bi kritik yapacağız doğal biraz daha denesek mi yoksa bi sonraki asamaya mı gecsek :82:
bide hafif pco var dedi doktor amca:KK14:
Tabi sizde fikirlerinizi yazabilirsiniz:KK71:

canlar geldim ben
Rahim filmi çektirdim
Ağrı sızı oldu mu die sorsanız hatırlamıyorum çünkü anestezili çektirdim:KK1:
10 dk uyumusum toplam uyandığımda regl sancısı gibi hafif ağrım vardı kanamam da var suan..
Gelelim sonuca doktor ne cok iyi ne cok kötü dedi
Ameliyatlardan kalma yapısıklk varmıs verilen sıvı tam yayılamamıs:KK14:
Dr istersen asılama yapalım diğer ay dedi
Ama üzülmedim inanın yolum aydınlandı biraz..
Hı bide rahim filminden sonra gebe kalma ihtamali biraz artıyor korunmayın dedi
Öle işte aksam esimle oturup bi kritik yapacağız doğal biraz daha denesek mi yoksa bi sonraki asamaya mı gecsek :82:
bide hafif pco var dedi doktor amca:KK14:
Tabi sizde fikirlerinizi yazabilirsiniz:KK71:
canım çok geçmiş olsun bence 1 ay daha bekle doktorun rahim filminden sonra şansın fazlalaşıyor demişya o yüzden söyledim yada hemen aşılamaya geç şansın fazlaysa amaaann benimde kafam karıştı şimdi.ne karar verirseniz verin hayırlı olur inşaallah bebişine kavuşursun.

canım tebrikler.allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşaallah.darısı bizim başımıza.

merhaba arkadaşalr
bugün 2 saat yol gidip (şehir dışında) dr görünecektim( tıp fakültesinde) ama sağolsun dr bütün randevuları iptal edip konferansa gitmiş:KK20::KK20::KK20: haberimiz yok tabi
yarın kendi dr ma gidicem herhalde bu ay aşılamaya geçeriz
hakkımızda hayırlısı olsun

ıyı aksamlar arkadaslar bı sı sormak ıstedım sıze.sımdı bugun benım reglımın 9.gunu serophoneyı 3.gun basladım bugun akıntım cok fazla sızce erken yumurtlama olabılırmı ılla yumurtlama 14. Gun ve sonrasındamı olur

slm kızlar bugün doktora gittim adetimin ilk günüydü aşılamaya geçelim dedi ama şansımız nekadar fiyat nedir bilgisi olan var mı acaba

perşembe günü idrar testim negatif çıkıştı ama akşamüstüydü dün kan tahlili sonucunu aldım veeee hamileyim yani klomen kullandığım il ay hamile kaldım haftaya tek mi çift mi öğrenicem çünkü 5 yumurtam oluşmuştu doktorum tek gibi görünüyor dedi ama kesin sonuç haftaya
hamilellik belirtisi olarakta aşırı akıntı heran adet olacaakmışım hissi ve göğüste hassasiyet
Allah isteyen herkese versin İnşallah değişik güzel bir duygu

perşembe günü idrar testim negatif çıkıştı ama akşamüstüydü dün kan tahlili sonucunu aldım veeee hamileyim yani klomen kullandığım il ay hamile kaldım haftaya tek mi çift mi öğrenicem çünkü 5 yumurtam oluşmuştu doktorum tek gibi görünüyor dedi ama kesin sonuç haftaya
hamilellik belirtisi olarakta aşırı akıntı heran adet olacaakmışım hissi ve göğüste hassasiyet

tebrik ederim arkadaşım ..cok sevindim ...ilk kullanışında hamile kalman ne güzel..bizim gibi her ay umutla bekleyip sonunda hüsrana uğramak kadar kötü bir duyğuyu yaşamadan Rabbim nasıp etti...sağlıkl sıhhatle geçirirsin inşallah bu güzel günleri...:KK66::KK66:benim daha 8 gün olmasına rağmen adet günüme bugün baş ağrısı ve bacak ağrısıyla uyandım...bunlar benim adet belirtilerim..içim cok sıkıldı yine...geliyor kırmızılar diye...daha 8 gün var aslında...erken olacağım galiba...:KK59:

ıyı aksamlar arkadaslar bı sı sormak ıstedım sıze.sımdı bugun benım reglımın 9.gunu serophoneyı 3.gun basladım bugun akıntım cok fazla sızce erken yumurtlama olabılırmı ılla yumurtlama 14. Gun ve sonrasındamı olur

olur canım bence...cünki ilaca her aya vucudumuz daha cok alışıyor ve bağışıklık yapıyor...yumurtaların büyümesi daha hızlı oluyor..benim geçen ay 9.gün catlatma ignesi vurulmuştu..18 mm iken...bu ay ise biliyorsunuz fazlaca büyüdü...9. gün yumurtlamış olabilir demişti doktor baktığında...o yüzden herkezde aynı olmaz..14.gün diye sabitlenme canım...daha erken olabilir..

tebrik ederim canım hayırlı olsun

hagam ve feyza ikinizi de tebrik ediyorum.. Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. Allah bekleyen herkese de yaşatsın hayırlısıyla..

gelelim bana. doktora gittim bugün. bu ay yumurtam 10 mm de kaldı..bu 3. ayımdı serophene +ovitrelle ile... ilk ay 18mm olduğu günün ertesi günü iğne oldu..2. ayımda 23. mm oldu çatlatma iğnesi oldu.. bu ayda dediğim gibi 10 da kaldı.. yumurtaların dirençli dedi doktorum.. istersen iğnelerle devam edelim dedi. ben de tedaviye ara vermek istediğimi söyledim. benim çok ciddi kilo problemim var.. öncelikle yumurtlama sorunumun biraz düzeleceğine inanıyorum kilo verince.. p.tesi diyetsyene başlıyorum,yağlar için kavitasyon düşünüyorum..ve tabiki sporumu düzenli hale getireceğim..şimdi bebek değil zayıflama zamanı.. bu kiloda hamile kalmak zaten tehlikeliydi..doktorumla bunları payşatım 60 kg ol en azından o zaman başla dedi tekrar çalışmalara..ara ara girer bakarım sizlere.. şimdi artık beni listeden çıkarın..

hamile olan arkadaslarımızı tebrık ediyorum.. işallah allahım bizlerede ve isteyen herkese nasip eder. benımde ilk kullanısım işallah bende aynı mutlulugu yasarım . onbir günüm daha var benım bakalım beklıyorum...:18:

olabilir gülüm batına bağlı benim düzensizlikten biliyorum 25 günde adet olduğumda 11 gün olmuştu mesela.

X