Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

feyza cımm senin adına çook sevindim bende çok çok istiyorum ama olmadı ağlamak istiyorumm yaa bide sana bikaç soru sormak istiyorum ..
cnm sen kaç aydır tedavi görüyordun vede adet düzensizliğin varmıydı bende adet düzensizliği pklo. ne ararsan var yumurtalıklar çok kötü 2 gündür klomen kullanıyorum sence bi işe yararmı ??
cnm sende klomen bittikten kaç gün sonra kasık ağrıların başladı ??

Son düzenleme:
Canım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin çok sevindim darısı bizlerin başına.

Esma sen yenimi başladın tedaviye klomeni ilk defamı kullanıyorsun ?? bana bir yıldır yumurta takibi yapılıyor adetim düzensiz ve bir yumurta bile bulunamadı ve bu ay ilaca başladık ilk ayımda birtane yumurtam oluştu ve çatlamış gerisi kısmet canım..

günaydınn.size bir şey sormak istiyorum benim adet gecikmelerim vardı ergenlikten beri hatta bir dönem kistte vardı yumurtalıklrımda ila kullandm 10 yıl evvel falan.1,5 yıl evvel evledim ve son 6 aydır çocuk istiyoruz..korunmayı braktığımız ilk 3 ay biraz daha sabırlı bekldim işin açığı ama son 3 aydır neden olmuyor sorusu soruyorum sürekli kedime..dr'a da gittik bütün hormon testlrim yapıldı hiç ir sorun yok dedi dr bana rahim ve yumurtalıklarada baktı kistte yokmuş ve rahim eçok temzi ded ampeki bütün olumlu şeylere rağmen neden hala hamile kalamdım..işte bu yüzden bu ay ki edetime(inşalllahh olma)klomen kullanmaı düşünyorum am bana dedilrki dr konrtolü olmadan kullanırsa ciddi sağlık sorunlarına sebep oluyormuş doğrumudur ne olur bana akıl verin çok zor durmdayım

Arkadaşlar sizden yardım istiyorum ben yeni üye oldum geçen hafta ışığı yanan arkadaşlarla birebir konuşma imkanımız varmı ? adet listesi falan diyorsunuz ben göremiyorum yazarsanız sevinirim..

Aslı sende herşey normalmiş peki eşin sperm tahlili yaptırdımı bence dr önermeden ilaç kullanma canım.

cnm üzme kendini bak hastada değilsin çok şükür demekki zamanı varmış değilmi kısmet ne zamansa o zaman olur sende sabret madem kist flnda yokmuş şükür

cnm üzme kendini bak hastada değilsin çok şükür demekki zamanı varmış değilmi kısmet ne zamansa o zaman olur sende sabret madem kist flnda yokmuş şükür

evet yok dedi kalmamış kist ve ben ergenlikte 4-5 yıl o hormon ilaçlrımı yüklemiştm bedenime kaç kilo aldırmışt üstelik am oaman bile vardı 2 ymurtalığımdada kendi kendine yok olmuşlar bende ilk duyduğumda şaşırdım aslında

Canım sorun yoksa üzülme bende problem olduğu halede 2 dr da korunmadan biryılı doldurman gerekiyor dedi tedaviye başlamak için 1 yılı doldurduk ilaca yeni başladım sabretmelisin çok stres yapma dr lar özellikle söylüyor bunu çok etkisi varmış.

arkadaşlar günaydın az önce test yaptım pozitif çıktı inanamıyorum hala ilk 4 senedir her test negatif çıkıyodu bu sefer çift çizgiyi gördüm,çok şaşkınım ya ((

cook sevindim canım bu ay yumurta olmamıştır diyordun bak olmuş kız o kadar düz bi şekilde yazmışsınki insan çıglık atar şoktasın sanırım daha.allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım darısı bize

amin canım moralini yüksek tut ayy bende çok heycanlıyım arkadaşlar 1 yıl sonra bir yumurta oluştu tutarmı acaba bakalım allahım hepimizin yardımcısı olsun.

amin canım moralini yüksek tut ayy bende çok heycanlıyım arkadaşlar 1 yıl sonra bir yumurta oluştu tutarmı acaba bakalım allahım hepimizin yardımcısı olsun.

cnm sen klomenmi kullandın ya bide doktor bana 2 kutu klomen verdi aranızda varmı 2 kutu kullanann

Canım iki kutu derken zaten 5 gün kullanılması gerekiyor bana bir kutu yazdı günde 2 defa sabah akşam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…