Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA........................................... 20 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

nasilsin cnm nasil gidiyoo

iyiyim canım cok şükür..malum...günler geçmiyor..durdu sanki..insan ister istemez sabırsızlık psikolojisine giriyor..güya kendime söz vermiştim..bu ay rahat olacaktım nerde....sen nasılsın asıl...1 nisan geldi cattı...kırmızılar gelmedi değilmi hala??hoş kan testide yaptırımıyordun orda sen...bakalım inşallah güzel haber ler verirsin..:44::44:

cok uzgunum beni listeden silebilirsin adet oldumm:85::85: onumuzdeki adet tarihimi yazmiyim tr.ye gelicem esim yanimda olmiycak klomende kullanamam mayis ayinda insallah tarih veririm insallah arkadaslarim hamile kalirlar...

Son düzenleme:
slm kızlar bayadır giremiyordum.beni listeden silebilirsiniz bu ay hiç yumurtam yok. yani var da büyüyen yok. doktor korktuğum şeyi söyledi rahim filmi ve aşılamaya geçiyoruz. haftaya filmim çekilcek ve eşime sperm testi yapılacak. bu defa eşimde çok üzgün hep o bana teselli verirdi. olacak üzülme derdi. şimdi sessiz sessiz düşünüyor. bu beni dahada üzüyor. umarım kanallar kapalı çıkmaz. umarım bi problem yoktur ve aşılama tutar....

cok uzgunum beni listeden silebilirsin adet oldumm:85::85: onumuzdeki adet tarihimi yazmiyim tr.ye gelicem esim yanimda olmiycak klomende kullanamam mayis ayinda insallah tarih veririm insallah arkadaslarim hamile kalirlar...

canım benim hayırlısı olsun..üzülme inşallah değişiklik iyi gelir sana....bi gel buralara gez toz...aileni gör..bi uzaklaş şu stresten..dönüşünde bomba gibi yeniden başlarsın ....var işte bi vakti ama beklemeye sabretmeye ihtiyaç var işte...

hayırlısı olsun canım sana neden polikistik teşhisi koydular lh mi yüksekti bu arada benim de kilo vermem gerekecek (ibre 75 i gördü kasayı baya büyütmüşüm etek olmuyo artık

canım ben 3 yıldır belki daha fazladır pkoluyum..ultrasondan anlaşıldı. diğer hormonlarım normal.. adet düzensizliğim bu tedavilerle başladı 3 aydır düzensiz,ondan önce saat gibi tıkır tıkırdı..hormonlardan tsh sorunlu çıkmıştı sonunda hashimoto tiroid olduğu ortaya çıktı. ilacımı aldıktan sonra o da normal seviyede..kilo vermek gerek. ben 87 kiloyum,hem tiroid hem polikistik sonucu..diyet ve spora asılıyorum iyice.. yarın diyetisyenle görüşeceğim.. eylüle kadar hedefim 65 falan..herkese ve bana kolay gelsin..

üzülme canım bizimde bi zamanımız var inşallah tatil sana iyi gelecektir bişey düşünmeden moral ve güç depola

canım tedavin hayırlı olsun ben gecen hafta rahim filmi çekildim söyledigin testler aslında ilk başta yapılması gerekiyor.umarım testlerinde güzel sonuçlar alırsın

bebek supriziyle gitmeyi isterdim tr.ye ama hayirlisi tahmin ediyodum olmayacagini ama yinede bi umit vardi hep insallah siz guzel haberler verirsiniz bana gelincee

naptın arkadaşım 28mm yumoşun çatlamışmı baktırdınmı hadi bu ay sende gir listeye çalışmaları sıkı tut

üzülme canım bizimde bi zamanımız var inşallah tatil sana iyi gelecektir bişey düşünmeden moral ve güç depola

insallah bu ay olmadi obur ay zaten esim yanimda yok umutlar mayisa kaldi insallah Rabbim nasip eder hepimize en kisa zamanda geldigimde hamile dolar tasar buralar insallahh

naptın arkadaşım 28mm yumoşun çatlamışmı baktırdınmı hadi bu ay sende gir listeye çalışmaları sıkı tut

cnım baktıramadım ya...hem korkudan hemde işyeri cok sıkıntılı bu ara ...izin alamadım...yarın gitmeyi düşünüyorum ama korkuyorum da....kist haberi almak istemiyorum ya...

inş güzel geçer filmin..iyi haberlerini bekliyorum yarın

sağol canım, dün filmden sonra bütün gün gezdik, bugünde evde değildim bir türlü yazamadım.film iyi sayılır.Sağ tüpümden sıvı geçmedi, tıkalı dediler sonra tekrar ilaç verdiler ve o zaman sıvı geçmiş, açıldığını söylediler ama benim yine de moralim bozuldu.Açılmıştır demi?
Doktorum rahim filmimden sonra hamile kalma ihtimalimin yüksek olduğunu söyledi.2 ay böyle deneyeceğiz, tarih bile hesaplama dedi, kendini rahat bırak eğer 2 ay sonra olmazsa tekrar gel dedi ve aşılama yapılacak o zaman.İnşallah gerek kalmadan hamile kalabilirim.

Benim arkadaşlara tavsiyem, rahim filmini biran önce çektirsinler hatta tedaviye başlamadan.Bundan önce başka bir doktora gitmiştim bana önce bir ay klomensiz deneyelim dedi sonra 6 ay daha klomen kullanacağız, rahim filmine gerek yok dedi.Yaa düşünebiliyor musunuz; 7 ay vakit kaybedecektim.Zaten söylediği çok mantıksız gelmişti, o yüzden doktoru değiştirdim,şimdi ki çok iyi.
Minimini senin de dediğin gibi doktorlara da çok güvenmemek lazım, ben o kadına göre haraket etsem, 7 ay daha en az o da tıkalı tüple gezecektim. İnşallah bu defa hamile kalırım, İnşallah hepimiz hamile kalırız kızlar.

canom inşallah rahim filminen hayırlı sonuçlar alırsın ben flmden sonra antibiotik ve alerji hapı kullandım benim agrım regli agrısı gibi 1 hafta sürdü.haberlerini bekliyorum canım.

Sağol canım, biraz önce minimini 'ye de anlattım.Sağ tüpüm tıkalı çıktı, sıvı geçmemiş ama tekrar ilaç verildiğinde geçti dediler yani açılmış ama benim içime kurt düştü.inşallah açılmıştır.doktor açıldığını söyledi ama ben pimpiriklendim. 2 ay hiçbirşey yapmadan akışına bırakalım dedi, hamile kalma şansımız yüksekmiş.Eğer olmazsa 2 ay sonra yani mayıs sonu gibi herhalde aşılama yapılacak.İnşallah gerek kalmaz canım.
antibiyotik bana da verdi, kullanıyorum. Bir de ağrı kesici verdi eğer ağrın olursa iç dedi, dün bir tane akşam üstü filmden sonra içtim ama birdaha içmedim.Öyle ağrım olmadı, film çekilmeden 2 saat önce ağrıkesici iğne yaptırmıştım, belki onun faydası olmuştur.
Bu arada korunmamıza gerek yokmuş bu ay.Senin nasıl geçti canım, sonraki aşama nasıl olacak?

canım ben korundum çünki rahim filmi çekilecegim nasılsa kist falan varsa gitsin diye bide benim bi çok şeye alerjim var antibiotik ve alerji hapı kullandım o yuzden korunmadım benimde sag tüpte hidrosalpinks yazıyor raporda arkasındanda iki tüptende geçiş gerçekleşti diyor yani açılmış senin gibi agrılar geçtikten sonra zaten eski şişkinlikleri hissetmedim tıkanıklıktanmış demek en başta çektirseymişiz keşke tek tüp açık olsa bile tıkalı tarafta biriken sıvı ortamı bozuyormuş.seninde benim gibi açıldıgına sevindim çiddi bi tıkanıklık degildi herhalde enfekte olmamaya dikkat etmek lazım bence antibiotigini bitir hayırlısı olsun canım

kızlar benim raporumda şu yazıyor;

Skopi ve kontrast madde yardımı ile yapılan incelemede;uterin kavite sola deviyedir.Dolma efekti saptanmamıştır.
Her iki tubada geçiş görülmüş olup, kalibrasyonu tabidir.Kontrast maddenin batın boşluğuna dağılımı normaldir.

Bir problem yok değil mi?Bana bir akıl verin, nolur.

Sağol bir tanem, inşallah hamile kalırız artık.Üzerimden büyük bir yük kalktı valla.
canım tek tüple kalınamıyormuymuş, o açıklamayı doktor mu dedi?O zaman biz o yüzden hamile kalamadık desene,geçen yıl ben kalmıştım ama düştü hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…