Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

geçmiş olsun canım..rahim filmi işinden sıkıntı kısmından kurtulmana,güzel geçmesine çokkkk sevindim benim de sağ tüpüm tıkalı idi açıldı işlem sırasında..senin de açılmıştır merak etme..açılmasa röntgen sonuzunda sağ tubadan geçiş mevcut değildir yazardı..zaten dr lar tıkalı olup açılırsa söylüyolar..bana da dr sap tüpün tıkalı idi açıldı dedi..zaten sonuçta da her iki tubadan geçiş mevcuttur yazıyor (tüpten yani)..rahim filmi çektirmekle inan en doğrusunu yaptın..tek tüple hamile kalma şansın yarıya incekti..düşünsene 2 ay üst üste sağ tüpten yumurtlama olduğunu..tıkalı tüpe yumurta incekti döllenemeyecekti..sense hamile kalma ümidiyle boşa çabalıycaktın..açıldı şansın şuan % 100..bana da dr um rahim filmi çekildiğimde sedyede yatarken bu ay bile hamile kalabilirsin demişti..nitekim 2 ay içinde hamile kaldım..inş sende de öyle olurççkadın vücudu o kadar hassas ki vajinamız dışarıdan gelen virüslere,ve ilişki sırasında kapılan enfeksiyonlara bağlı olarak iltihap,enfeksiyon vb kapıyor..bu da tüplere ilerliyor..son zamanlarda kimle konuşsam tem tüpüm tıkalıymış,rahim filminde açıldı diyor..filmden sorna antibiyotik verdi mi dr un?4-5 gün antibiyotik alman lazım..söylemiştir de gerçi dr un...inş hayırlı haberler verirsin önümüzdeki aylarda en kısa zamanda..
tekrar geçmiş olsun
antibiyotiği sormuştum da benden sonraki msj a yazmışsın antibiyotik kullandığını.şimdi gördüm..herşey tamamdır o zaman..

Son düzenleme:

canım benim endokrin dr um abim gibidir..kadın doğum dr larından daha çok ona güvenirim..her hastalığımı o çıkardı zaten..polikistik over hastalığımı,hipofiz bezi tümörümü vb..çok detay inceler..çok da iyidir kendisi..en son hamile kalmadan endokrin dr uma gittim hormon tahlili için..LH,FSH,vb..
dr tahlillerime baktı hormonların çok düzeldi dedi..tek tüpüm kapalıymış rahim fiilmi çekildim işlem sırasında açıldı dedim..bana demek ondan hamile kalamamışsın sen dedi..artık kalırsın dedi..çünkü hormonların çok kötü değil dedi..demek ki tek tüpün kapalı olması çok etkiliyor..endokrin dr um uzman dr çok iyidir çünkü..etkilemese öyle demezdi
bu arada tahlil sonucunda her 2 tubadan sıvı geçişi saptanmıştır denmesi 2 tüpe de sıvı dağıldı demek..merak etme yani açılmış..

sıkma canını fıstık ben film sonrası araştırdım tek tüp kapalıyken tüpte üretilen sıvı karın boşlugundan atılamadıgı için rahme geri dönüyormuş o sıvı zamanla asit halini aldıgında diger tüpten döllenme olsa bile rahme tutunamıyormuş zehir gibi oluyormuş ortam .ben 2009 da bi kürtaj olmak zorunda kaldım herhalde ortam bozuk oldugu için gelişemedi keşke o zaman çektirseymişim zaten ciddi bi problem olsa filmde açılmazdı laparoskopi önerirlerdi iki tübadanda geciş görülmüş diyor bendeki gibi film çekildikten sonra açık mı die sordugumda açık dediler hayırlısıyla atlattık canım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırız sadece enfeksiyona dikkat etmek lazım

Ayy çok sağol canım.içimi rahatlattın.Geçiş görülmüştür dediğine göre, demekki açık demi.İnşallah ben de senin gibi hamile kalırım1-2 ay içinde.
Gerçekten haklısın,çekilmekle çok iyi yapmışım.Bak tıkalı çıktı biri, her ay hesap kitap yap, ilaç ve iğne kullan, birlikte ol, sonrası yıkım sonra otur neden olmuyor diye ağla.Bunu keşke en baştan çektirseydim, beklemeseydim.ne kadar büyük bir zaman kaybı, en azından içim şimdi rahatladı.İnşallah artık hamile kalırım.Moralim düzeldi inan.Bu ay içinde korunmayın dedi doktor, antibiyotiği sordum zararı olmaz dedi.

sağol canım, benimde hormonlar güzel, yumurta gelişimi iyi, her ay en az bir tane uygun büyüklükte oluyor, eşiminde sonucu iyi çıktı demekki benimde bundanmış.

bizim gene iyi..rahim filmi çektirmeyip 5-6 ay klomen kullanıp sonra rahim filmi çektiren insanlar var..çektirdikleri rahim filminde de 2 tüpü tıkalı çıkıyor..düşünsene sen 6 ay boyunca vücuduna hormon yükle,her ay ayın her günü hamile kalma ümidiyle yaşa ama farkında olmadan boşa çabala..boşa çünkü 2 tüpte kapalı ise hamile kalmak imkansız..laparoskopi olmak gerekiyor..açma işlemi yani..
antibiyotiğin zararı olmaz..hamile kalınırsa ilaç kullanımı ne zaman zararlı oluyor biliyor musun bebek rahime düşüp organ gelişimi başladığı zaman..yani sen antibiyotik içerken bebek daha ortada bile olmuyor o yüzden zararı yok..ama hamile kalıp bil erek antibiyotik içmiyceksin..hamileliğini öğrendikten sonra yani..
hamilelikte zorda kaldıkça tek zararı olmadan içilen ilaçlar parasetemol içeren ilaçlar..yani "parol ve minoset"..bu 2 ağrı kesici ateş düşürücü içilebiliyor günde 2 defa..bide ben gibi astımı olanlar çok tıkanırsa ağızdan astım spreyleri sıkılabiliyor..zararı yokmuş..

Doğru diyorsun, ben 3 ay kullandım klomen sonran başka doktora gittim 6 ay daha kullan dedi, rahim filmi istedim kadın henüz erken diyor ya nerdeyse 1 sene olmuş hamile kalamamışım, yaşım olmuş 35, bana 6-7 aydan bahsediyor.Şimdiki doktorum kızdı öyle şeymi olur dedi, klomeni ver gönder gerekli tetkikler yapılmadan belki başka problem var dedi, dediği gibi de problem çıktı, neyse hayırlısı artık inşallah oğluma bir kardeş gelir, canım ya herakşam yatarken dua ediyor, bana akıllı, güzel yaramaz olmayan bir kardeş ver Allah'ım diye.Sanki kendisi yaramaz değilmiş gibi, canım benim.Yaramazın önden gideni derler ya ,öyle.

Kız çıtııır kaç yaşındasın bakiim seen. Ben teyzen olacak yaştayım kanımcaaa[/QUOTE]

22yaşındayım cnm

arkadaşlar günaydın az önce test yaptım pozitif çıktı inanamıyorum hala ilk 4 senedir her test negatif çıkıyodu bu sefer çift çizgiyi gördüm,çok şaşkınım ya ((

inş oğluna en kısa zamanda kardeş gelir Allah gönlünüze göre versin..

arkadaşlar günaydın az önce test yaptım pozitif çıktı inanamıyorum hala ilk 4 senedir her test negatif çıkıyodu bu sefer çift çizgiyi gördüm,çok şaşkınım ya ((

tebrik ederim arkadaşım..Allah tamamına erdirsin inş..şimdi listeye baktım da adetin 19 Mart mış..çift çizgin doğrudur yani..çok sevindim 4 senedir deniyosun demek
insan ilk günlerde inanamıyor..sanki hayal gibi geliyor ilk bikaç hafta..sonra hamileliğe adapte olunca da kaybetme korkusu oluyor..bebeğe çok bağlanıyosun çünkü..
yaşadığın şok normal yanii..tekrar tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…