Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlarım merhabalar nezamandır girmedim kendimi anca toparladım klomen kullanmayacağım içinde listeden çıktığımı düşündüm ama kullanmayanlarıda görünce yine geldim.adetim tam 9 gün gecikmişti ve 9. gün adet geldi.bu sefer öyle ümit doluydumki bu duygular söze sığmıyor neyse oldum ve 7 gün oldu batım 20 nisan eklerseniz sevinirim.ama gittikçe umudum tükeniyor tam 1 sene oldu.bu ay klomen istemiyorum hem çok yoruldum hem çok geç olmamı sağladı.bu yüzden klomensiz devam edeceğim ovülasyon testi aldım birde pre-seed aldım.ama resmen bunalıma girdim.neyse kafanızı ağrıttım.

Canım moralini bozma ben geçen ay doktorun yanında hüngür hüngür ağladım ne yapıyorsun dedi moralini yüksek tutman lazım daha yolun başındasın dedi ALLAHTAN umut kesilmez umudunu yitirme ne zamandır klomen kullanıyorsun?? ben bu ay başladım. Bayanlar gerçek isimlerinizi nerden görebilirim ben yeniyimde.

Herkese günaydınlaaar. Hayırlı, güzel bir hafta olur inşalllaahh. Ben şimdi geçmişi bi okuyayım da kaç tane hamiş olmuş hemen listeye ekleeyeyim

tatlım canım günaydın beni burda beklemiyordun değilmiii sana süprizzz:)) yaptımm... canım bu ara evde tadilat vardı şimdide temizliğe başladım bir kaç gün içinde bütün işimi bitirmem gerekiyor çünkü ilaç kullanmaya başlıyacam adetimi bekliyoruz yaniii 10-12 gün içinde tüp bebek operasyonu tamamdır inş. hamiş listesine geçebilirim bana bol bol dua et umutlum..

benim ismim zerrin birtanem bende teselli etmeye çalışıyorum kendimi ama çok yıprandım.sırf bu yüzden eşimle kavga etmeye başladık eften püften sebeplerle kavga çıkartıyorum.çok daraldım ama biraz biraz toparlanmak zorundayım eşim kendini hasta edeceksin sakin ol diyor.sırf onun için iyi olmam gerekiyor artık.klomeni yazında kullanmıştım ara verdim ama geçen ay yine kullandım.yok artık kullanmayacağım beni harap etti.böyle biraz kafamı dinleme gerekiyor sanırım.

tşk edrm cnm yardımcı oldugun için çok aşırı stres yapıyorum neden böyle oluyor anlamıyorum herkezin ilk çocugunda olur böyle şeyler ama bnm ikincide oluyor çok gerginim anlatamam ....

ben regl oldum tam gününde listeden cıkarabilirsin umutlum
Kızlar fikrinizi almak istiyorum daha öncede yazdım 2 kez bekarken çikolata kisti ameliyatı olmustum..
Çocuk denemede 5.ayda olumsuz geçti
Hani problemim olmasa beklerim bi sene endiselenmem ama böle olunca korkuyorum.
Artık tıp merkezine filan gitmicem oradaydı doktorum
Bi prof var burdaki tıp fakültesinde persembe randevu aldım özelinden.Muayene ücreti 200 liraymıs ama bütün testler tıp fakültesinde yapılıyormus rahim filmide dahil..Ücreti filan gectim tıp fakültesi sonucta.Sizce mantıklı bi karar mı eski doktoruma gitmemek.Çatlatma iğnesinin dozunu yanlıs verdiği için kist olustu artı dediğim gibi tıp merkezi orda hiç bi müdehale yapamıyorlar..
Yalnız eski doktorum hormon testi istemişti ben persembeye randevu alabildim geç olur mu adetin 6.günü oluyor..
basınızı sisirdim ama çatlıcam cok kararsız kaldım:18:
fikirleriniz önemli benim için

36. günüm hala adet olmadım simdi yine test yaptım yine herzaman kı gibi negatif uff sıkıldım artık..

şimdi senin için rahim filmi sonucumu getirdim de aynen yazayım bendekini..
Bilateral tubalar açık olarak izlenmektedir..(tüpler açık demekmiş)
Sağ tubada geçiş geç gözlendi..(sağ tüpümde tıkanıklık vardı geç de olsa sıvı geçti açıldı yani işlemde)
Bilateral peritona pasaj mevcuttur..(iki tüpten de sıvı geçti)..
parantez içine yazdıklarımı dr a açıklamaları sormuştum onları söylemişti..seninde aynı ben gibi sağ tüpte tıkanıklık varmış açılmış..
zaten rahim filminde tıkanıklık varsa çok belli oluyor..bana dr 2 tane röntgen verdi..1.si sıvı dah yeni dağılırken,2.si işlem sonu röntgeni..1.cisinde solda sıvı o kadar akmış ki karın boşluğuma kadar yol yapmış sızmış ama sağda çok az minicik geçmiş..ama 2.röntgende film sonunda yani karın boşluğuma sağda da solda da sıvı dağılmış..bana hatta cd de verdi dr..
rahim filmi çok faydalı iyi ki çektirmişsin..biçok kadında rahimde perde oluyor,çift rahim,kalp şeklinde rahim,myom oluyor,1 tüp hatta 2 tüp kapalı oluyor..haliyle röntgen çektirmedikleri için farkında bile değiller malesef iç organlardan normal ultrasonla net görünmeyen 2 organ var rahim bide mide..karaciğer,böbrek vb ultrasonda olduğu gibi görülüyor fakat rahim için rahim filmi,mide için endoskopi gerekiyor..ben endoskopi de oldum..benim endoskopim rahim filminden zor geçti..astımım var dr a ben nefes nerden alcam astımım var benim dedim işlem öncesi..burnumda genelde tıkalıdır çünkü..bayılcaktım az daha..rahim filmi endoskopi yanında çok kolaydı benim için..

minimini merhaba canım, yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç bu rada yazmamıştım ama sizleri takip ediyorum.Sen de bayağı upraşmışsın ama sonunda ne güzel muradına ermişsin.İnşallah sağ salim kucağına alırsın canım.
Sana bir şey sormak istiyorum, kaç ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandın, aşılama oldun mu?
Ben de yarın rahim filmi çektireceğim,inşallah bende de bir şey çıkmaz, o ay korunmamız gerekiyor mu gerçi yarın doktor yönlendirir ama ben merak ediyorum. cevaplarsan sevinirim.

merhaba canım..tıp fakültesine durumun maddi olarak yetiyorsa gitmen faydalı olur..bende tedavi başlamadan gitmeyi düşündüm de burda da tıp fakültesi profösörleri ücretleri 175 TL..bana aşırı geldi durumuma yani..o yüzden gidemedim..dr değişmekte fayda var..2 defa çikolota kisti ameliyatı olmuşsun..rahimde herhangi bi ameliyat geçirince dr lar tedaviye başlamadan rahim filmi istiyorlar..senden istemediler mi?çünkü ameliyatlar sonrası enfeksiyon iltihaplanma vb gelişebiliyo bu da tüpleri tıkıyor..senin klomene başlamadan mutlaka rahim filmi çektirmen lazımdı..ayrıca en kötü ihtimalleri söylüyorum ama rahimden bi ameliyat geçirenlerde rahim ağzı yetmezliği ihtimalide var..yani hamile kalsan da bebeği taşıyamayabiliyor rahim,güçsüz kalıyor..tekrar söylüyorum bunlar ihtimal..herkeste olcak diye bişey yok..ben bile 12 gün sonra dr a gitcem rahim ağzımda sorun varmı ona baktırcam..bende bu konuya takıldım çünkü rahim ağzımda yara ve iltihap vardı..tedbirli olmakta fayda var..bende bu ay bulunduğum ilde çok ü nlü bi dr a randevu aldım..bu ayki kontrolüm benim için önemli çünkü..hem 3 lü test olcam,hem cinsiyet belli olcak,hemde rahim ağzı konusuna fena takıldım..
mutlaka mutlaka rahim filmi çektir..zaten prof.a gidersen senden ilk istiyceği rahim filmi olcak..inş hayırlısı olur hakkında

merhaba canımcım..güzel dileğin için tşk ederim..Allah sizlere de versin en kısa zamanda inş..2 ay klomen kullandım..1.ayda tutmadı,2.ayda tuttu benim çok şükür..2 ayda da günde 2 tane içtim ben sabah akşam..gene 2 ayda da 2 tane pregnly çatlatma iğnesi vuruldum..toplam 4 çatlatma iğnesi oldum yani 2 ayda..aşılama olmadım ama 2 ay daha deneyip olmazsa aşılama yaptırcaktım..dr larda öyle dedi zaten..
ben rahim filmi çektirdiğimde dr bana korunma dedi daha ben sormadan..ben korunmadım o yüzden..bazı dr lar korun diyor belli olmuyo yanii
rahim filmi için de korkma..ben gülerek çıktım işlemden..eşim bile şaşırdı hatta halime..işlemden çıkınca eşime hava güzel gezmeye gidelim mi dedim manyak mısın sen dedi bana git eve dinlen dedi..
işlemden 1 gün önce ben ağrı kesici ve kas gevşetici içtim..işlem günü de 1 saat önce gene kas gevşetici ve ağrı kesici içtim..
hayırlı sonuçlar alırsın inş yarın..

Sağol canım, inşallah bakalım ben biraz tırsıyorum ama korkulacak bir şey yok diyor herkes, doktorda öyle dedi 3-5 dk içinde bitecek dedi, öncesinde ağrı kesici iğne yapacak, her ihtimale karşı eğer dayanamazsam anestezi verecek bakalım artık, kaç gündür valla başım ağrıyor. benim bir tane çocuğum var ona doğuma giderken bile bu kadar hatta hiç gerilmedim.çok rahattım.
ben 3 kez klomen kullandım 2 kere de çatlatma iğnesi vuruldum geçen nisan ayında da kimyasal gebelik yaşamıştım.bir daha olmadı belki önümüzdeki ay aşılama der doktor bilmiyorum yarın hepsini öğreneceğim.tek bildiğim artık tekrar anne olmak istediğim.İnşallah herkes annelik duygusunu tadar.

ben rahim filmi ile ilgili burda yazılan olumsuz yazılardan o kadar etkilenmiştim ki rahim filmine gitceğim gece sabah kadar uyumadım..sabah 5 gibi dalmışım 8 de de kalktım zaten..sabaha kadar oturup ağladım yarın ya bayılırsam acıdan o bu diye..çünkü benim rahim ağzımda bide yara ve iltihap var..tam aletin gelceği yerde yara olunca canım çok acır diye düşündüm..valla ben hiçbişey hissetmedim..hatta ben hiç tepki vermeyince dr işlem sırasında bana bakıp iyi misin dedi bayıldım sandı herhalde bende süperim dedim..dr bana keşke herkes sen gibi olsa aferin dedi..ben işlem sırasında tepede ışık vardı ışığa baktım minicik tatlı mı tatlı bi bebek düşündüm kucağımda..acı hissetmemek için alt tarafımla ilgilenmedim o an..beynime kalbime odakladım kendimi..şimdi baktım da 29 Ekim de rahim filmi çekilmişim 19 Aralık ta son adetim..2 ayda hamile kalmışım çük şükür..filmin çok faydası var rahim içini temizliyor..tıkanıklık iltihap vb ne varsa temizliyor..hatta dr bana rahim filmi çekildiğin ay korunma bu ay hamile kalabilirsin demişti..
bu arada işlem bende 3 dk civarı sürdü..yanında ped götürmeyide unutma..akıntın ve az bi kanaman oluyor rahim ağzı açıldığı için..

Son düzenleme:

Ne güzel, ben de senin gibi yapayım o esnada.İnşallah senin ki gibi güzel geçer.ve sonra senin gibi hamile kalırım.Yarın gelince film ile ilgili bilgi veririm sana.

Tatlıım beniim. Sana o kadar çoook dua edeceğim ki Rabbim kabul edecek inşallahh. Tedavine kadar işlerini bitirmen iyi olmuuş sonrasında hamiş olacağın için rahat yapamazdın çünküü
tşk edrm cnm yardımcı oldugun için çok aşırı stres yapıyorum neden böyle oluyor anlamıyorum herkezin ilk çocugunda olur böyle şeyler ama bnm ikincide oluyor çok gerginim anlatamam ....
NE demek gülüüm elbette yardımcı oluruz. Yeter ki bildiğimiz birşey olsun. İlk cocuğumda ben de ne yumurta bildim ne de ovülasyoon ama şimdi tam 3 yıldan bu yana denemediğim yöntem kalmadı nerdeyse. İlaçlaaar, kürler vs...Buna da şükür diyelim çünkü Rabbim birer tane vermiş bize. Allahım öncelikle onlara sağlık ve uzun ömürler versin.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA........................................... 20 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................20 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................24 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım hayırlısı bakalım umudumuz nisana kaldı.allahım bütün isteyenleri bekletmeden bebişlerine kavuştur.senden isteriz,senden dileriz,senden başka gidecek kapımız yok,bizide mucizenle taçlandır ve meleklerimizin cennet kokusunu bizede nasip et yarabbim.amiiiiin.

Amiiiinnn :116:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA........................................... 20 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................20 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................24 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

cnm mrb evet 200 lira biraz pahalı ama mesele sağlık olunca ve doktorlarda bunun ticaretini malesef bu sekilde yaptığı için önemli diil ben en bastan beri rahim filmi istiyorum doktorum bunun yerine 3 ay klomen kullanmamı söledi sonra kist olunca diğeri rahim filmi istedi ama dediğim gibi tıp merkezi hadi tıkanıklık vs cıktı ben nerde ameliyat olcam?Ayrıca özellerde 20 lira filan ödüyosun ama testler filan cok pahalıya geliyor.Bu sebeplerden doktor değiştiriyorum..Ben ameliyatlarımıda tıp fakültesinde olmustum cok memnun kalmıstım.doktoruma diyodum bu ay 3 oldu klomen die iyi o zaman kullanma dedi cok sinir oldum benim zaten belli bi hastalık geçmişim var malesef o yüzden vakit kaybetmemem gerekiyor ve doğru düzgün bi tedavi görmek istiyorum.Evet bu ay bana rahim filmi yolları gözüktü..Napalım bende endoskobi olmustum onda bile pek kasılmamıstım umarım buda öle olurr
miniminicik sana gelince lütfen takma artık tabi kontrollerini ihmal etme ama bosyere bebişide kendinide üzme sen cok yol katetmişin gerisi en güzel sekilde gelir ve bebişde senin gibi güçlü ve kararlı olur ins..Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…