Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende klomene yeni başladım şu anda içiyorum ama progestan die takviye bi ilaç daha var 5 yıllık evliyim artık olsun yahuuuu bu ilaçlarla hamile kalanlar bana destek olun ne olurrr.... şimdiden teşekkürler

hayirlisi olur insallah kardesim hakkinda insallah en kisa zmanda hamile kalirsin...ignede verdimi dr.

bende klomene yeni başladım şu anda içiyorum ama progestan die takviye bi ilaç daha var 5 yıllık evliyim artık olsun yahuuuu bu ilaçlarla hamile kalanlar bana destek olun ne olurrr.... şimdiden teşekkürler

hayırlı olsun tedavin..Allah gönlüne göre versin inş..progestan (yani progesteron) çok önemli bi hormon..ben 3 ay düşük tehlikesi geçirdim..dr a gittim geçen 3 ay boyunca ben sürekli kanama geçirdim nedendir dedim..vücudun progesteron üretmemiştir dedi..progestanı 3,5 aydır hergün içiyorum bende günde toplam 400 mg..hamilelikte ilk 3 ayda prosgeteron eksikliği sorun yaratıyor,3.aydan itibaren progesteronu bebek kendi üretmeye başlıyor anne karnında..
progestan hamile kaldıysan bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor,kalamadıysan adet olmanı sağlıyor,hamileysen de düşük riskini azaltıyor..ben hatta 3 ay boyunca her hafta iğnesini de oldum..mutlaka faydasını görürsün..

inş..benim endokrin dr um abim gibidir..2 senedir sürekli ona gidiyorum..bazen kanda beta hcg baktırcağımda ona gidiyodum..dr bey bu ay hiç ümidim yok diyodum bana bu işler belli olmaz kız derdi hep..gerçekten de bu işler belli olmuyo..umudunu yitirdiğin anda hayatta öyle sürprizler yaşıyorsun ki şok oluyorsun resmen..senin için de dua ediyorum Allah nasip etsin inş arkadaşım sana da en kısa zamanda

cok sagol Allah razi olsun arkadasim sende saglicakla yavrunu kucagina alip buyutursun insallah Rabbim bizede nasip eder insallah o gunlerii

cok sagol Allah razi olsun arkadasim sende saglicakla yavrunu kucagina alip buyutursun insallah Rabbim bizede nasip eder insallah o gunlerii

aminnnn..sabırlı olup dua et bol bol..bi arkadaşım var benim 40 yaşında..eşinde de spermde sorun var..bikaç ay önce kendiliğinden hamile kaldı..düşün 40 yaşında ve eşinde sorun var..ama bebeği kan pıhtılaşmasından dolayı düştü malesef..sonra tüp bebek denedi 3 defa..tüp bebek tutmadı..dr biraz dinlen demiş..bikaç ay sonra tekrar deniycekler..
bizler zor hamile kalan bayanlar kolay hamile kalan bayanlardan daha iyi anneyiz ve anne adayıyız..merak etmeyin hepiniz Allah ın izniyle sırayla hamile kalcaksınız ve çok iyi anne olcaksınız..10 tane kolayca doğuranlar sokağa salıp ilgilenmezken,sizler kucağınızdan 1 sn bile ayırmıycaksınız..ben buna inanıyorum sizde inanın..olmaması için neden yok sadece neden olmuyo diye isyan etmeyin,tam tersi dua edip içinizi ferah tutun..benim teyzem 40 yaşından sonra 5.çocuğunu doğurdu hemde evde..millet 40 ından sonra doğuruyor..aramızda biçoğunuzun yaşı 20 lerde yada 25-30 vb..daha uzun aylar var önünüzde..ama tabi en kısa zamanda olur inş fazla beklemeden

Son düzenleme:

insallah arkadasim bakalim 3,4 gun sonra 17 gun oluyo insallah cikar hayirlisiyla adet olmazsam tabiii bazi kisilerin ovulasyondan 12 13 gun sonra belli oluyomus bazen diyorum kendime umitlenme olsa cikardi falan diyeee:85:

ya kızlar bana yardımcı olurmusunuz klomen kullanmadan önce adetim 41 39 günde filan gelirdi kullandığımdan beri 29 31 31 31 31 35 günde geldi bugun 35 günüm öğleden beri adet olacakmısım gibi belide sızlama sancım var 10 kere tuvalete gittim ama adet olmadım sizce adetim mi gecikti yoksa hamilemiyim 30. günümde idrar testi yaptım negatif çıktı..

yarın adet olmazsam kan testi yaptıracağım..

Amin Canım inşallahh Allah dualarımızı kabul eder hayırlısıyla...Dediklerinde Cok hakLısın etraf hep öyle Banada hemen test yapma gecsın şöyle 10 gun yaparsın , varsa bıle test göstermez üzüntüden akar gider diyen cok oldu , ben bi düşük yaptım ve gec ögrendıgım icin oldu .. adetım gectı 2. günü test yaptım idrardan 2. cizgi silik cıktı , ertesi gun saglık ocagına gittim orda yaptırdım ve hemsire testı yaparken yanındaydım idrarı cok damlattı sanırım testı bozdu haliyle negatif cıktı hamıle degılsın dedi tabı kafam karıstı 2 gün daha bekledım dayanamadım bi test daha aldım yaptım 2. çizgi baya bi belirgindi ertesi gün kan tahlili yaptırdım pozitif cıktı kan sevıyem düşüktü (142) doktor baktı küçük bişey var dedi kagıtı verdı elimize baktık kaldık nasıl yanı dedim hamılemıyım degılmıyım dedim hamılesınız dedi ve hıcbırsey söylemedı eve geldık akşam kahverengı bı akıntı geldı cevremdekilere söyledım Aaaa erkek doguracan üstünü göruosun dediler ve sabah uyandıgımda normal adet oldum dogum evıne gittik test sonucu yarıyarıya düşmüştü kan sevıyem Cahıllıgıme geldı işte özel bi doktora gitseydım daha farklı olabılırdı dedigin gibi iğneyle kurtarabılırdık yiyecek ekmegı yokmus die avuttuk kendımızı ... Yanı erken ögrenıp tüm tetkikleri yaptırmak gerekıyor ister olumlu olsun sonuc ister olumsuz çabalamalıyızki Sonunda keşke dememek icin Cok büyük bir travma Allah kımseye yasatmasın Canından can kopuyor ve uzanıp tutamıyorsun akıp gidiyor arandan (((

geçmiş olsun çok üzüldüm düşük olayına..düşük tehlikesi yaşadığım için anlıyorum yaşadığını..umarım tekrar hamile kalırsın en kısa zamanda

Son düzenleme:
Günaydın kızlar malesef gene adet oldum:84: Hemde çatlatma iğnesini yaptırmamın 13.

Gecesinde bugün güya test yapcaktım:84: Gene tedaviye devam bakalım sonum ne olcak

bu arada umutlum beklenmeyen adetim 24 nisan eklersen sevinirim

günaydınlar ben hala hasta olmadım dokuz gün geçti,ağrı ara ara geliyo acaba kistmi oldu ya korkuyorum,eşim hamilesin belki diyo,anlamıyo tabi,belki muayeneden sonra büyümüştür diyo :) safım,, zaten 20. gününde gittim en son doktora ondan sonra nezaman büyüyüp gelişecekki,ya ben ne yapcam ((((14:

Herkese günaydınlaaar. Hayırlı, güzel bir hafta olur inşalllaahh. Ben şimdi geçmişi bi okuyayım da kaç tane hamiş olmuş hemen listeye ekleeyeyim

Günaydın melekler Galiba hasta olucam göğüslerim de inanılmaz bir ağrı var hasta olucam sanırım off ya çatlatma iğneside oldum kesin gözüğle bakıodum bu ay zaten olursam bu ay da bi kaç gün kaldı şimdi kızıcaksınız melekler bana ama diete başlıcam zayıflama ilacı varya altın çilek onu alıcam

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................................................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SARIŞINW........................................4 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
SEVOSEVO.......................................6 NİSAN (Bu ay korunuyor)
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
G.ERKL............................................15 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
CİMEKA........................................... 20 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
ASKTUTKUNU....................................20 NİSAN
MELEK04..........................................24 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

merhaba canım dogru söylüyorsun birazda insan kendi şansını yaratmalı yada zorlamalı .tecrübelerini bizlerle paylaşman çok güzel . bende doktor istememesine ragmen rahim filmi çektirdim sag tupte hidrosalpinks yazıyor anladıgım kadarıyla uc tıkanıklıgından olan sıvı toplanması altındada her iki taraftan sıvı akışı gercekleşmiştir yazıyor sanırın kapalı olan taraf açıldı emin degilim. çunki doktorumu degiştirecegimden dolayı yorumlatamadım bu ay film için korundum dr. gitmeme daha var. senin tek tarafta kapalıymış filmde açılmış senin raporda ne yazyordu canım.sende çok çekmişsin savaşcı bi ruhun var. çogu hamiş ark. siteyi az ziyaret ediyor. bizim savaşımıza destek oldugun için sagol canım.

SİMİRAMİS tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. İnşallah sağ salim doğurur, analı babalı büyütürsün yavrunu. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallaaahhh

günaydın bayanlarr ben aranıza geçen hafta katıldım 1 senedir yumurta takibi yapılıyor ve bu ay klomene başladık dr yeni geliyorum ilk ayımda 1 yumurtam oluşmuş ve çatlamış benim için duaa edin kızlar lütfen dr fazla ümitlenme dedi olmayadabilirmişş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…