Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm bilemiyorum tam olarak ama banada dr. 12. gunden 1 gun once yasak koymustu 12.gun vajinal ultrasondan bakicakti ondanmi bilemiyorum...acaba yumurtaliklar daha buyusun diyemi diycem ama ilgincc bilemiyorum cnm yaa

hiç bilmiyorum ki. bana da doktor ilaçtan 3 gün sonra demişti. sormak aklıma gelmedi doktora:KK1:

doktorun öyle demesi bence yumurtlamanın gerçekleştiği döneme denk gelmesi için.
ama öncesinde olsa ne olurki ben onu merak ediyorum.

ben de ümitlenmek istemiyorum. ama elimde değil merak öldürecek beni:nazar: ya bi hafta önce doktora gittiğimde <1 yazıyodu acilde de <2 yazıyodu:KK1: bak ikiye katlanmış:KK1::KK1::KK1::KK1:

biz varya bizz umitlenmeye yer ariyoruzzz:90: hayirlisi olsun cnm bende meraktayim senin gibi ama insallah hamilesindir tatlim bebegin seninledir insallah

biz varya bizz umitlenmeye yer ariyoruzzz:90: hayirlisi olsun cnm bende meraktayim senin gibi ama insallah hamilesindir tatlim bebegin seninledir insallah

amin canım hepimizin tez zamanda bebekleri gelir inşallah. eşim artık psikopat olduğumu düşünmeye başladı :KK1::KK1: ben de hep bişe istediğinde ben yapamam benim hamilelik şüphem var diyom:KK1::KK33: dalga konusu oldu çocuk aramızda.. bi de gerçekten varsa neler olur Allah bilir:KK66:

amin canım hepimizin tez zamanda bebekleri gelir inşallah. eşim artık psikopat olduğumu düşünmeye başladı :KK1::KK1: ben de hep bişe istediğinde ben yapamam benim hamilelik şüphem var diyom:KK1::KK33: dalga konusu oldu çocuk aramızda.. bi de gerçekten varsa neler olur Allah bilir:KK66:

bende oyle cok yapiyorum esim diyoki vay basimiza bide gercektn hamile olursan simdiden basladin diyo:KK66:

bende oyle cok yapiyorum esim diyoki vay basimiza bide gercektn hamile olursan simdiden basladin diyo:KK66:

benimki de o kadar çok hamileyim numarasına kayıyon ki doğurmadan inanmicam hamile olduğuna diyo:KK1: neyse arkadaşım uykum geldi ben kaçıyorum pazartesi bi gelişmem olursa doktordan sonra bildiririm ben de. iyi geceleeer görüşürüz:KK54:

Herkese merhaba,işallah hepimizin çocuk dileği bir an önce ve - hayırlısıyla- gerçekleşir..Klomeni ilk defa kullanıyorum ve 1 hafta önce başladım ilaca ,5 gün kullandım.Yarın kontrole gideceğim,doktor bana ilişkiye girme falan demedi :44: Klomenden sonra çatlama iğnesi mi yapılacak bana?Bu konuda bilginiz varsa yanıtlarsanız çok sevinirim. Doktorum rahim filmini de çektireceğiz dedi,yarın belki de onun için çağırdı beni :KK53: Korkuyoruuuuum :KK53: :KK58:

benimki de o kadar çok hamileyim numarasına kayıyon ki doğurmadan inanmicam hamile olduğuna diyo:KK1: neyse arkadaşım uykum geldi ben kaçıyorum pazartesi bi gelişmem olursa doktordan sonra bildiririm ben de. iyi geceleeer görüşürüz:KK54:

iyi geceler tatlim insallah guzel haberler alirim ve veririm aeo....

Herkese merhaba,işallah hepimizin çocuk dileği bir an önce ve - hayırlısıyla- gerçekleşir..Klomeni ilk defa kullanıyorum ve 1 hafta önce başladım ilaca ,5 gün kullandım.Yarın kontrole gideceğim,doktor bana ilişkiye girme falan demedi :44: Klomenden sonra çatlama iğnesi mi yapılacak bana?Bu konuda bilginiz varsa yanıtlarsanız çok sevinirim. Doktorum rahim filmini de çektireceğiz dedi,yarın belki de onun için çağırdı beni :KK53: Korkuyoruuuuum :KK53: :KK58:

mrb amin cnm yumurtalarina bakicaktir cnm yeterince buyumusmu diye igneyide uygun gorurse doktorun verir merak etme hayirlisi olsun hakkinda insallah ilkayinda tutturursun

mrb amin cnm yumurtalarina bakicaktir cnm yeterince buyumusmu diye igneyide uygun gorurse doktorun verir merak etme hayirlisi olsun hakkinda insallah ilkayinda tutturursun

Çok teşekkürler cevabınız için, inanın bu streste cevabınız ilaç gibi geldi bana :KK54: İşallah sizlerden güzel haberler duyarım, burda okuduğum o müjdeli haberler bana umut oluyor :KK66: İyi geceler...

kan testi sonucum 730 arkadaşlar.. yani gebelik kesinleşti,4 nisanda keseyi görcez inşallah..,çoook mutluyum, hepimiz içinde bol bol dua ediyorum, tebrik eden arkadaşlar tekrar teşekkürler

kan testi sonucum 730 arkadaşlar.. yani gebelik kesinleşti,4 nisanda keseyi görcez inşallah..,çoook mutluyum, hepimiz içinde bol bol dua ediyorum, tebrik eden arkadaşlar tekrar teşekkürler

Hayırlısıyla bebişinizi kucağınıza alırsınız işallah :KK66: Çok mutlu oldum böyle güzel bir haber okuyunca :KK66:

Hayırlısıyla bebişinizi kucağınıza alırsınız işallah :KK66: Çok mutlu oldum böyle güzel bir haber okuyunca :KK66:

canım çook teşekkür ederimm.biz birbirim,izi iyi anladığımız için burdayız zaten, buradaki herkesin sorunu aynı.. darısı topikteki arkadaşların başına

tebrikler cnmmm saglicakla kucagina almayi nasp etsin Allahim cok sevindim senin adina insallah bizede nasip eder Rabbim...:KK71:

HAYIRLI OLSUN.sağ salim al kucağına inşallah..

canım çok sevindim hamiş kalanlar bize umut oluyor saglıkla kucagına alırsın inşallah test yapmadan önceki belirtileri hamiş kalan arkadaşlar yazarsa güzel olur ne zaman test yaptıklarını v.s duaların bizlerle olsun tebrikler arkadaşım.:emir_bebek:

Canlarım hepinize iyi tatilleer. Allahım gönlünüzdeki muradı versin inşallah. Pazartasi günü geldiğimde bir sürü hamiş olsuun, listeyi günclllerken ellerim yorulsun inşallahh.
Haa arkadaşlar bu arada tekrar bi tavsiyem olacak. Lütfen ama lütfen erkenden test yaptırmayın.
SARIŞINW canım senin adetine nerden baksan 12 gün var niye test yaptın ki. Döllenme olduysa bile bence bu kanda bile çıkmaz henüz. Ki sen idrar testinde yapıyorsun. Bence en az 15 gün daha bakleyip ondan sonra test yapmalısın. Hakkında hayırlısı olsun. Hepinizi kocamaan öptüüm canlarım. :KK54:

Canım benim ben de öle düşünmek istiyorum inşallah erkendir..

kızlar dünde sormuştum;klomen kullanırken korumasız ilişkinin sakıncaları ne olabilir?
doktorum 'ilaç bittikten sonra ..'dedi.

X