Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

oluyormu gerçekten birtanem öyle ayyy heyecan yaptım şimdi tamam ozaman inşaallah gider bu sefer yine ağlamak istemiyorummmm.

canımcım peki 18 de beraber oldunmu olduysan geç döllenmiştir dediğim gibi

benimde 24 ve 26 milimlik yumurtalarım varken dr a çatlatma iğnesi olayım mı dedim dr gerek yok bugün çatlar bu yumurtalar dedi..ben dr u dinlemedim gittim 2 tane pregnly vurdurdum acilde enjeksiyon kısmında reçetemde ilaçlar yazıyordu önceki ayda vurulduğum için kafama göre kendim vurdurdum yani..iyi ki de vurdurmuşum..2 tane çatlatma iğnesi olduğum halde yumurtamın 1 i çatlamamış hala duruyo hatta 2 cm civarı kistim var ben bünyemi iyi bildiğim için hamile kalma aşamasında hep kendi kendime kararlar verdim..önce çok dr a sordum araştırdım sonra bana en doğru gelenini kendim uyguladım hep..kendi kararımla rahim filmi çekildim,kendi kararımla daha 4-5 ay korunmamışken klomene başladım..iyi ki de öyle yapmışım..dr lara kalsa daha 1 sene bekle 1 sene çocuğun olmazsa gel diyolardı..ayol ne beklicem ben 30 yaşındayım eşim 37..öbür tarafta mı yapcaz çocuğu..iyi ki kafama buyruk insanım çok şükür..dr lara kalsa daha aylarca hamile kalcak mıyım diye beklicektim..klomene başlamıycaktım bile..çok şükür 3 aylık hamileyim..zaten hamile kalma konusunda hastalıkların giderilmesi aşamasında uzman oldum araştıra araştıra bilgi ala ala kafama göre hareket ettim hep..hep de öyle olcak

oluyormu gerçekten birtanem öyle ayyy heyecan yaptım şimdi tamam ozaman inşaallah gider bu sefer yine ağlamak istemiyorummmm.

ben hamile kaldığımda gittim kanamam vardı..akşam gittim bilerek sabah kadın doğumcular oluyor ya acile pek sevk etmiyolar..kadın doğum acile akşam gittim kanamam var dedim beta hcg baktırmak istiyorum düşük mü oluyor korkuyorum vb dedim hemen kan aldı hemşire..1 saatte de öğrendim valla..
sende bişey düşün uydur..ya ağrım var de karnımda ya lekelenmem oldu de hamile olmaktan şüpheleniyorum tedavi görüyorum günüm geçti de yaptır..sonuçta yapmak zorundalar..sabah çalışıyomuşsun ne zaman yaptırcan başka..

Son düzenleme:

çatlatma iğnesini yaptırdıktan sonra akıntı oluyor yani çatlayacağı haberini veriyor..Zaten baya çatlarken sancı yapıyor yani benimki öle oluyor

harikasın ya kendimi gördüm birden bunu da bildiğini düşünüyorum yumurtanın çatlayıp çatlamadığına baktın mı hiç ultrasonda.baktıysan bi şey soracam da izninle canım

öyle birtanem bilmiyorumki derimde rezil olurmuyum bakalım denemeye değer.eğer eşim kabul ederse tabiiiiii..

harikasın ya kendimi gördüm birden bunu da bildiğini düşünüyorum yumurtanın çatlayıp çatlamadığına baktın mı hiç ultrasonda.baktıysan bi şey soracam da izninle canım

yumurtanın çatlayıp çatlamadığına kendi ultrasonumda bakmadım da internetten araştırmıştım..çatlayan yumurta görüntüsüne baktım..yumurta çatladığında kenarları büzüşüyor..çok belli yani ultrasonda çatladığı..hatta ekleyesebilseydim o siteden bulur eklerdim aradaki farkı ama hem hangi site unuttum hemde eklemeyi bilmiyorum sıvı oluyor yumurta etrafında ve kenarları büzüşüyor..

gyaman selam senin yazılarını adını hatırlıyorum ve çk sevmiştim erkek bebek için ne yapmalı diye sohbetteyken var mıydın sanki deneyi mi fikir mi vermiştin doğru mu hatıladın mı tatlşım

11 gün geçti birtanem pazartesiye kadar bekleyeyimmiki bilemiyorum sonuç kötü gelirse hazırlıklımıyım onuda bilemiyorum açıkçası.

canımcım rahatla hislerim çoook güçlüdür bu arada ben de öğretmenim canım.gebelik hcg denilen olay çatlama gününden 14 gün sonra çıkar kızımda da öyle oldu.3 gün daha sabret bitanem bebişin tutunacak allahın izniyle gerilme relax lütfennn

öyle birtanem bilmiyorumki derimde rezil olurmuyum bakalım denemeye değer.eğer eşim kabul ederse tabiiiiii..

niye rezil olcan canım ya..olmazsa durumunu anlat öğretmenim gündüz boş zamanım yok tedavi görüyorum çok merak ediyorum durumu de..yardımcı olurlar mutlaka durumu anlatınca anlayışla karşılarlar..hem sonuç negatif de olsa pozitif de olsa neden rezil olcaksın ki çok doğal bişey bu..öyle düşünme..ben 1 sene boyunca adete 4-5 gün kala her ay hastanedeydim sabahın 8 inde..ama 18 milimlik 3 yumurtan varmış..3 ü aynı anda çatlıycak yada 3 ü çatlıycak diye bişey yok..mesela biri 1 gün çatlar diğeri 2 gün sonra vb..bu belli olmaz..eğer 1 i geç çatlamışsa geç döllenme olmuş olabilir..hem bence kan testi yaptır ki 3 yumurta çok fazla..ya 3 ü de döllendiyse,ya 3 üde döllenmediyse 3 kistin olcak..bu ayrıntıları düşün bence..ben deneyimlerimden söylüyorum bu iki olasılığı da..ama 3 yumurtanın olması ve 18 milim olması çok güzel bence şansın çokmuş bu ay..umarım tutmuştur..
bu arada eşin için de şunu söyliyim yanlış anlama da erkekler öyle..benim eşimde öyle..beni bu konuda hiçbi zaman anlamadı..ben hamileliğimde kanama geçirirken bile dr a kendim gittim ona söylemedim bile..şuan hamileyim hala 1 defa onla gitmedim..kanama geçirirken bile yürüyerek kendim gittim hastaneye..ona söylesem 30 tane laf ediyo üstüne..ona söyleyip kafamı ağrıtcağıma o işe gitti mi arkadasında habersiz bende hastaneye gidiyorum valla..hiç de söylemiyorum gittiğimi
bu arada adete 4-5 gün kala git hastaneye öyle hesapla..o zaman varsa çıkar..istersen biraz daha bekle..son yazdığını gördüm de adete 4 gün kala tarihi hesapla o zaman git bence..çünkü 3 yumurtan varmış bide çıkmayabilir daha..

Son düzenleme:

tamam birtanem inşaallah içine doğan çıkar çok teşekkür ederim çok rahatladım bekleyeyim kendimi üzmeden ozaman.gerçekten çok saol içime su serptin pazartesi gelmezse gideriz inşaallah.

arkadaşlarım...bugün dr a gittim..yarın yani reglimin 5.günü itibari ile günde 2 doz başlıyorum yine klomene..(içimiz dışımız klomen oldu),,.testlerde ve ultrasonda bi sorun cıkmadı cok şükür...catlatmma ignesininde bu ay 2.kez deneyeceğim..ama şu saat işi kafamı karıştırıyor...igne vurulduktan sonra 24 saat için de mi ???yoksa24 saat sonrası için cok geç olabilir mi?? ben geçen ay 24 saati geçirdikten sonra ilişki yaşamıştım...bunu ögrenmem lazım ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…