Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlar bende bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım..hormon testlerlnde sonra yumurtlama olmadığını söledi doktor. 13. gün tekrar gelmemi söledi sizce niçin çağırdı tekrardan

kızlar az önce doktordan geldim. klomen tedavisinde ilk ayım. adetimin 20. günü bugün. doktor baktı bir sürü yumurtan olmuş büyümüş dedi... 8-10 tane saydı çok şaşırdı.. beta hcg testi verdi öğleden sonra alacağım. sizce döllenmiş olma ihtimali nedir bi fikriniz var mı. dua edin de güzel bi sonuç gelsin

:
merhaba canım tebrik ederim saglıkla kucagına alırsın inşallah.bende klomen ve pregnyl kullandım olmadı bu ay dogum kontrol hapı içiyorum kist varsa gitsin diye rahim filmi çektirecegim ve doktorumu degiştirme kararı aldım yeni gidecegim doktor belki aşılama der sen hangi aşamalardan geçtin neler yapılıyor hangi ilaçlar kullanılıyor anlatırmısın canım ben ve bi çok kişi faydalanırız

canım benim iyiki varsınız moral oluyorsunuz vallahi ben adeti bekliyorum hemen spora başlicam bende bikaç yerde okudum tedaviyi bırakıp zayıflıyorlamış ve hamile kalıyorlarmış bide onu denicem deneme tahtası oldum vallahi dr aradım ben hamile kalamam artık dedim öyle konuşma sen doğurgan bir kadınsın gününü tutturamıyorsundur dedi ümidini kaybetme kafanada takma kendi haline bırak bakalım dedi:97:

komşum 2. çocuğuna tedavi ile hamile kalmıştı kızı oldu şimdi 5 yaşında 3 aydır 3. ye uğraşıyorlardı tedavisiz geçen ay adet oldu bişey yok dedi bu ay bekliyordu gene adet oldu ama 2 3 damla değil bayağı 5 6 gün felan yani bu arada 39 yaşında bugün dr gitti tedaviye başlicaktı biraz önce geldi hamileymiş hemde 2 aylık kendide şok olmuş allahın mucizesi kızlar doktoruda şaşırmış

selam kızlar ben bugün kontrole gittim pazartesi yumoşum 13mm di bugün 20 olmuş yumoşum benim :) ilk kez bir tane yumoşum oldu çook heyecanlıyım.çatlatma iğnemi oldum bugün şimdi 36saat sonra ilişki daha sonrasında hergün dimi kızlar.günde bikaç kez yapınca şansımız artaıo mu azalıo mu hani sperm kalitesi falan düşüo denio beni biraz bilgilendiriseniz çook sevinirim çok heyecenlıyım ilk kez yumoşum oldu ve iğne vuruldum

Canım ben önce menogon iğne ile başladım yumurta gelişince yaklaşık12 gün sonra pregnl yumurta çatlaması için kullandım. Aşılama yapıldı ve o günden itibaren progestan kullanıyorum...

arkadaslar korktuğum basıma geldi..
Hani doktorum prengly 5000lik tek doz vermişti ya 3 gündür acayip sancım vardı bugün baska bi doktora göründüm kistlerim olmus yumurta çatlayamamıs
o kadar kulladığım ilaçlar doktora gidip gelmeler bosa cıktı..
Neyse vardır herseyde bi hayır bu doktorum rahim filmi istedi napcam ben
Korkulu rüyamdı bunun istemesi:18:
Burda da yazmıstım herkes 2 doz kullanmıs benimki ya çatlamassa die..
Allahım yardımcımız olsun

Son düzenleme:

Hayırlı olsun
bence canım iğne yapılan günde birlikte ol belki erken catlayabilir.Bence 24 saat tam dolmadan birlikte olmak yeterli yumurta 12-24,spermde 24-48 saat canlı kalabildiğine göre tutar ins
4 gün üstüste sorasında gün asırı

hımm anladım cnm saol yardımcı olduğun için.doktor hiç bugün ilişki olsun falan demedi yaaa 36saat sonra dedi bide ertesi gün dedi okdar :44:

hımm anladım cnm saol yardımcı olduğun için.doktor hiç bugün ilişki olsun falan demedi yaaa 36saat sonra dedi bide ertesi gün dedi okdar :44:

banada bir gün sonra demişti...ve o zamanda 24 saati geçmişti...akşam üzeri 5 de vuruldum ertesi gün mecburen akşam mesai den sonraya kaldık..akşam 5 den sonra oldu..ve 24 saati geçti..ve tutmadı...bu önemli mi acaba..24 saat içinde ise biz geç mi kalıyoruz acaba...

of ya benim yumurtalarda 3 aydır tık yok. 15 mm yada 17de kalıyor. böyle olunca da doktorum iğne vurmuyor. zaten pcos var bende her yanım kist doldu. doktorum klomeni günde 3taneye çıkaracakmış önümüzdeki ay. 3 kullananlar var mı? ya 3te fayda etmezse

slm. canlarım ben bugünde adet omadım 4 gün geçti klomen bu kadar geciktirimi bilmiyorum birtanelerim yaaa çatlatma iğneside vermedi.2 gün önce idrar testi negatifti sizce bebiş varmıdır birde aşırı akıntım var hiç böyle olmamıştı.bilemiyorum canlarım ne düşüneyim?

cnm bilemiyorum eğer çatlatma iğnesi yaptırsan 14.olman gerekirdi
Ama şöle yapabilirsin eğer yumurtanın çatladığı günü hissettiysen o gün üstüne 14.gün regl olman gerek..Peki kan testi yaptırsan
.ns güzel hbr gelir

bitanem hiç sorma yaaa eşimi ikna edemiyorum bir türlü çok umursamaz davranıyor cumartesi yoğun oluyormuşta izin alamazmış hangi iş bebeğimizden önemli olabiir ben anlamıyorumki ben böyle sevinirken paylaşmıyor olması delirtiyor.dün çok ağladım bugün iyiyim umursamıyacağım.hatta dün öyle kızdımki bu ay hasta olayım korunacağız dedim.ne kadar zor durumdayım görüyorsun gülüm işte hastane uzak devlet hastanesi sabah bakıyor ben okulda oluyorum izin alsan raporu götürünce herkes öğrenecek varsa takmamda yoksa rezil olurum bir çaresine bakmam lazım ama nasıl işte onu bilmiyorum.

slm canım belki de geç döllenmeden idrarda çıkmadı.canımcım bugün doktora gittim.klomen benzeri ilaç verdi 5.gün iç dedi acaba çatlatma iğnesinden sonra akıntı olur mu*çatlayıp çatlamadığını anlamak için söyler misin yardımmmm:96::96::96::96::96:

canım devlet hastanesinin aciline git sende akşam..acilde de ücretsiz bakıyorlar..git bişey uydur hamile olmaktan şüpheleniyorum de kanda beta hcg bakarlar..sonuçta hemen çıkıyor..ben kaç defa baktırdım öyle ohooooo

gülüm ben 12 gün klomeni kullanıp gittiğimde 18 mm 3 yumurtam vardı doktor iğne vermedi o günler akıntım vardı ama ateşime göre 18 gün çatladı bilemiyorum yani.sen çatlama iğnesini sormuşsun vurulmadığım için yardımcı olamıyorum maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…