Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

niye rezil olcan canım ya..olmazsa durumunu anlat öğretmenim gündüz boş zamanım yok tedavi görüyorum çok merak ediyorum durumu de..yardımcı olurlar mutlaka durumu anlatınca anlayışla karşılarlar..hem sonuç negatif de olsa pozitif de olsa neden rezil olcaksın ki çok doğal bişey bu..öyle düşünme..ben 1 sene boyunca adete 4-5 gün kala her ay hastanedeydim sabahın 8 inde..ama 18 milimlik 3 yumurtan varmış..3 ü aynı anda çatlıycak yada 3 ü çatlıycak diye bişey yok..mesela biri 1 gün çatlar diğeri 2 gün sonra vb..bu belli olmaz..eğer 1 i geç çatlamışsa geç döllenme olmuş olabilir..hem bence kan testi yaptır ki 3 yumurta çok fazla..ya 3 ü de döllendiyse,ya 3 üde döllenmediyse 3 kistin olcak..bu ayrıntıları düşün bence..ben deneyimlerimden söylüyorum bu iki olasılığı da..ama 3 yumurtanın olması ve 18 milim olması çok güzel bence şansın çokmuş bu ay..umarım tutmuştur..
bu arada eşin için de şunu söyliyim yanlış anlama da erkekler öyle..benim eşimde öyle..beni bu konuda hiçbi zaman anlamadı..ben hamileliğimde kanama geçirirken bile dr a kendim gittim ona söylemedim bile..şuan hamileyim hala 1 defa onla gitmedim..kanama geçirirken bile yürüyerek kendim gittim hastaneye..ona söylesem 30 tane laf ediyo üstüne..ona söyleyip kafamı ağrıtcağıma o işe gitti mi arkadasında habersiz bende hastaneye gidiyorum valla..hiç de söylemiyorum gittiğimi :KK34:
bu arada adete 4-5 gün kala git hastaneye öyle hesapla..o zaman varsa çıkar..istersen biraz daha bekle..son yazdığını gördüm de adete 4 gün kala tarihi hesapla o zaman git bence..çünkü 3 yumurtan varmış bide çıkmayabilir daha..

çok saol birtanem öyleler valla kendi işimizi kendimiz halletmemiz gerekiyor anlaşılan ben pazartesiyi bekleyim ondan sonra kendim hallederim ona ihtiyacım yok dediğin ibi kistte olabilir bebişte o yüzden ihmal etmemeliyim.desteğiniz için ne kadar teşekkür etsem az.geldi eşim şimdi çıkayım yemek yiyeceğiz hepinizi öpüyorum kocaman ve hepinize minnettarım inanın.

arkadaşlarım...bugün dr a gittim..yarın yani reglimin 5.günü itibari ile günde 2 doz başlıyorum yine klomene..(içimiz dışımız klomen oldu),,.testlerde ve ultrasonda bi sorun cıkmadı cok şükür...catlatmma ignesininde bu ay 2.kez deneyeceğim..ama şu saat işi kafamı karıştırıyor...igne vurulduktan sonra 24 saat için de mi ???yoksa24 saat sonrası için cok geç olabilir mi?? ben geçen ay 24 saati geçirdikten sonra ilişki yaşamıştım...bunu ögrenmem lazım ????

valla canım seni yanıltmak istemem benim dediğimi örnek olarak gör sadece ama bana ilk ay çatlatma iğnesinden sonra dr ertesi günden itibaren gün aşırı ilişki dedi bende o ay döllenme olmadı..2.ay dr umu değiştirmiştim zaten..çatlatma iğnemi vurulduğum günden itibaren her gün üst üste 24 saati geçirmeden ilişkiye girdim..o ay Allah a şükür döllenme oldu..şöyle söyliyim iğneyi öğlen 2 de vurulmuştum..akşam üzeri ilişkiye girdik hemen ve o günden itibaren de 24 saati geçirmeden ilişkiye girdim..ama tabi bu her kadında farklı hormonlara bağlı bişey..bazen iğnenin uyarımıyla hemen çatlayabilir,bazen 36 saate kadar da varabilir çatlama süresi..bana dr 2.ayda hemen ilişkiye girin dedi gülerek mesela..hemen eve gidince yani..bi bildiği var ki bana 36 saat falan demedi demek..herkeste farklı sonuçta sanırım..bide ben yumurtamın çatladığını zaten hissediyordum dayanılmaz ağrım oluyordu felaket derecede..o yüzden kaçırmadım zamanı herhalde :44:

Son düzenleme:
arkadaşlarım...bugün dr a gittim..yarın yani reglimin 5.günü itibari ile günde 2 doz başlıyorum yine klomene..(içimiz dışımız klomen oldu),,.testlerde ve ultrasonda bi sorun cıkmadı cok şükür...catlatmma ignesininde bu ay 2.kez deneyeceğim..ama şu saat işi kafamı karıştırıyor...igne vurulduktan sonra 24 saat için de mi ???yoksa24 saat sonrası için cok geç olabilir mi?? ben geçen ay 24 saati geçirdikten sonra ilişki yaşamıştım...bunu ögrenmem lazım ????

canım bugün doktora özellikle sordum.36 saat sonra ilişki dedi.24 geç değil

çok saol birtanem öyleler valla kendi işimizi kendimiz halletmemiz gerekiyor anlaşılan ben pazartesiyi bekleyim ondan sonra kendim hallederim ona ihtiyacım yok dediğin ibi kistte olabilir bebişte o yüzden ihmal etmemeliyim.desteğiniz için ne kadar teşekkür etsem az.geldi eşim şimdi çıkayım yemek yiyeceğiz hepinizi öpüyorum kocaman ve hepinize minnettarım inanın.

görüşürüz canım sen bak işine..hadi öptüm bye..takma kafanı bu arada..döllenme olmuşsa bebeği etkiler stres..üzme kendini..iyi akşamlar..

of ya benim yumurtalarda 3 aydır tık yok. 15 mm yada 17de kalıyor. böyle olunca da doktorum iğne vurmuyor. zaten pcos var bende her yanım kist doldu. doktorum klomeni günde 3taneye çıkaracakmış önümüzdeki ay. 3 kullananlar var mı? ya 3te fayda etmezse :KK43:
bende de pco var ilk ay klomen 2tane kullandım hiç yumurtam olmadı 2.ay yani bu ay 3tane kullandım 1tane yumurtam oldu ve 17.günümde 20mm oldu cnm iğnemi vuruldum bakalım inş. tutar bu ay sen de endişelenme 3taneyle olur belki

arkadaşlar bi sorum olcak bu ovitrelle çatlatma iğnesinini devlet ödemesinde yaş sınırı varmış sanırım ben 22yaşındayım ve devlet ödemedi 80tl ödedim yaş sınırı kaç acaba bilen var mı

iyi aksamlar arkadaslar benim moralim bozuk biraz yaa pazartesi catlatma ignesi oldum ama bende catladigina dair hic bi belirti yok atesimi olcuyorum 12. gun 36,0 13.gun 36,0 14.gun 36,0 atesimdede hic bi degisiklik yok..yukselmedi yani hic gecte olsa catlayabilirmi acaba cok moralim bozuldu yaaa varim yogum bitanecik yumurtam vardi o da catlamazsa ben catlarimmm:84:

arkadaşlar adetimin 20.günü bugün. bugünkü hormon tahlilimde e2 1524 çıktı.. 8-10 tane yumurtam olmuş. ama progesteron 5.12 çıktı. doktor progestan verdi. bi hafta sonra tekrar gel dedi. beta hcg 0 çıktı. sizce döllenme olma ihtimali var mı? niye verdi bu hapı ne işe yarayacak ki.. bi de adetin 20.gününden sonra ilişkiye girmenin bi faydası olur mu döllenmeye..

size demiştim ya belim ağrıyor... dayanamıyorum adet günüm 19 ama bi kan tahlil yaptırıyım şimdi doktorumuzun yanından geliyoruz kan sonucum çıktı ordan doktorumun yanına gittik. kan sonucu 85,55 çıktı gebelik pozitif görünüyor.doktora gösterdik sonucu bugün benim progestanım bitmişti hemen yazdı dedi bu ilaca devam fakat bizi biraz üzücü bişey söyledi:KK43: cumartesi bidaha kantesti istedi ve dediki bu değerin cumartesi 2 katına çıkması lazım henüz çok az benim için değer dedi. durumlar bunlar bende arkadaşlar...

size demiştim ya belim ağrıyor... dayanamıyorum adet günüm 19 ama bi kan tahlil yaptırıyım şimdi doktorumuzun yanından geliyoruz kan sonucum çıktı ordan doktorumun yanına gittik. kan sonucu 85,55 çıktı gebelik pozitif görünüyor.doktora gösterdik sonucu bugün benim progestanım bitmişti hemen yazdı dedi bu ilaca devam fakat bizi biraz üzücü bişey söyledi:KK43: cumartesi bidaha kantesti istedi ve dediki bu değerin cumartesi 2 katına çıkması lazım henüz çok az benim için değer dedi. durumlar bunlar bende arkadaşlar...

canım şimdiden tebrikler.. doktorlar 100 ün üzerine çıkmayınca gebelik saymıyolar pek ama sen aldırma.. herşey güzel olacak inşallah. dua etmeyi ihmal etme yeter..

teşekkür ederim canım ya dediğim gibi gerçekten içim buruk yani ne yalan sölim inşallah inşallah cumartesi şu değer bir artsın ALLAH ın izniyle başka hiç bişey istemiyorum tek dileğim bu kızlar. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..
canım şimdiden tebrikler.. doktorlar 100 ün üzerine çıkmayınca gebelik saymıyolar pek ama sen aldırma.. herşey güzel olacak inşallah. dua etmeyi ihmal etme yeter..

arkadaşlar adetimin 20.günü bugün. bugünkü hormon tahlilimde e2 1524 çıktı.. 8-10 tane yumurtam olmuş. ama progesteron 5.12 çıktı. doktor progestan verdi. bi hafta sonra tekrar gel dedi. beta hcg 0 çıktı. sizce döllenme olma ihtimali var mı? niye verdi bu hapı ne işe yarayacak ki.. bi de adetin 20.gününden sonra ilişkiye girmenin bi faydası olur mu döllenmeye..

slm cnm nasilsin kiz 8 a10 tane yumurta masallah diyelim dusunsene hepsi dollense:KK53:hapin ne ise yaradigini ben bilmiyorum cnm

tebriklerrr cnm hadi hayirlisi merak etme katlanir ikiye Allahin izniyle insallah bizede nasip olur hamileyimmmm yazmak:93:

size demiştim ya belim ağrıyor... Dayanamıyorum adet günüm 19 ama bi kan tahlil yaptırıyım şimdi doktorumuzun yanından geliyoruz kan sonucum çıktı ordan doktorumun yanına gittik. Kan sonucu 85,55 çıktı gebelik pozitif görünüyor.doktora gösterdik sonucu bugün benim progestanım bitmişti hemen yazdı dedi bu ilaca devam fakat bizi biraz üzücü bişey söyledi:KK43: cumartesi bidaha kantesti istedi ve dediki bu değerin cumartesi 2 katına çıkması lazım henüz çok az benim için değer dedi. Durumlar bunlar bende arkadaşlar...
canım benim tebrikler değer çok güzellll üzülme katlanır rabbim iziniyle

Adeten 1 gün önce değerin 85 adetin geçmedi hiç korkmaaa çok güzel

size demiştim ya belim ağrıyor... Dayanamıyorum adet günüm 19 ama bi kan tahlil yaptırıyım şimdi doktorumuzun yanından geliyoruz kan sonucum çıktı ordan doktorumun yanına gittik. Kan sonucu 85,55 çıktı gebelik pozitif görünüyor.doktora gösterdik sonucu bugün benim progestanım bitmişti hemen yazdı dedi bu ilaca devam fakat bizi biraz üzücü bişey söyledi:KK43: cumartesi bidaha kantesti istedi ve dediki bu değerin cumartesi 2 katına çıkması lazım henüz çok az benim için değer dedi. Durumlar bunlar bende arkadaşlar...
doktorun 2 testi istemesi çok normal korkma

X