Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ben reglı olurken hıç göguslerım sızlamazdı 2 gundur felaket yururken bıle acıyor kasıklarıma ara ara anı hareketlerde batma oluyor kırec gıbı akıntım çok var normalmı kı

canım benim senin belirtilerinin aynısı bendede var hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım benim

allahım bızlerede yasatıcak zamanı var demekkı cnm takmayalım dıyoruz takıyoruz ışte sende sorn varmıydı pekı.benım reglımde duzenlı fakat bu ay ne olcak hemen hastalanmak ıstıyorum agrım var göguslerım felaket gelmıyor.tam geldı dıyorum w ye gıdıyorum acayıp bı akıntı gelıyor su gıbı anlamadım

nasilsiniz kizlar pazartesi catlatma ignesi oldumya ben son iki sabahtir atesim 36,0 yumurtlama oldugunda yukselmezmi akintim olurdu yumurtlama zmani simdi akintimda yok anlamadim gitti acaba yumurta catlamamis olabilirmi igneye ragmen:KK59:

nasilsiniz kizlar pazartesi catlatma ignesi oldumya ben son iki sabahtir atesim 36,0 yumurtlama oldugunda yukselmezmi akintim olurdu yumurtlama zmani simdi akintimda yok anlamadim gitti acaba yumurta catlamamis olabilirmi igneye ragmen:KK59:

merhaba canım.. bu soruna cevap veremeyeceğim çünkü ben iğne olmadım... ama senin gibi ben de ölçtüm ateşimi 36.8 çıktı.. bilmiyom ki ne kadar yüksek olmalı

merhaba canım.. bu soruna cevap veremeyeceğim çünkü ben iğne olmadım... ama senin gibi ben de ölçtüm ateşimi 36.8 çıktı.. bilmiyom ki ne kadar yüksek olmalı

cnm seninki baya yuksekmis ne zman olcuyosun yani sabahlari kacta ovulasyon testi yaptim cift cizgi cikmisti baska topikteki bi arkadas ignede lh hormonu var ondan cift cizgi cikmasi normal dedi..simdi ben nasil anliycam catladigini onceleri akintimdan hemen anlardim ama simdi akintim fazla olmadi o yuzden anlayamiyorum:KK50:

merhaba; arkadaşlar bilgiolsun diye yazıyorum bu klomen kullanlar hiç yan etkilerini okudunuzmu? internetten de okuyabilirsiniz ama baya bi yan etksi var hemde hamilemiyim acaba dedirtecek cinsten. hemen herkesinn şikayet ettiği göğüs ağrısı ve dolgunluk, baş dönmesi mide bulantısı,karın bölgesinde huzursuzluk (büyük ihtimal çok şikayet olunan gaz) gibi yan etkileri varmış.
bilginize....

canım benim bu kadar zamanda olsaydı keseyi görürdü dr bence dr dinle hakkında hayırlısı olsun inşallah

benim dğer gebeliğimde adetim geçtikten sonra döllenme olmuştu..adetten sonra kese yoktu kan testi negatifti.. biraz daha gecikti gittim ve kan pozitifti... değişik durumlar...

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
KALBİMİN......................................15 MART
MAVİYAZ......................................16 MART
G.ERKL.........................................17 MART
YORGUNGONUL...............................17 MART
GYAMAN.......................................17 MART
ASKTUTKUNU.................................18 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS.....................................22 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
ELFİDA1789....................................29 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

allahım bızlerede yasatıcak zamanı var demekkı cnm takmayalım dıyoruz takıyoruz ışte sende sorn varmıydı pekı.benım reglımde duzenlı fakat bu ay ne olcak hemen hastalanmak ıstıyorum agrım var göguslerım felaket gelmıyor.tam geldı dıyorum w ye gıdıyorum acayıp bı akıntı gelıyor su gıbı anlamadım

ben2010 aralıkta 3 aylık bebeğimi kaybettim oda benim hormanları bozmuştu ama tedavi ile düzeldi çok şükür bugün 11 de kan sonucumu alacam hayırlısı olur inşallah pak ümidim yok ama yinede heyecanlıyım

benim dğer gebeliğimde adetim geçtikten sonra döllenme olmuştu..adetten sonra kese yoktu kan testi negatifti.. biraz daha gecikti gittim ve kan pozitifti... değişik durumlar...

ayyyy inşallah yine aynı olur da bebiş süpriz yapar inşallah canım benim hakkında hayırlısı olsun

Günaydın arkadaşlar çok teşekkür ederim destekleriniz için:nazar: çok mutlu oldum
dün gittim doktoruma yumurtalarım iyi süper dedi büyümüş tek dozluk bir iğne ısmarladı tabi ben yapamam dedim göbeğimden yapılması gerekiyordu rica ettim o yaptı ovitrelle 250 mg gıramlık hazır bir iğne idi 12 saat sonra ilişki önerdi ve sonrasınnda düzenli ilişki bakalım bu ay nolucak gebe kalabilicekmiyim inşallah kalırım allah isteyen herkese versin kimseyi sınamasın...

Günaydın arkadaşlar çok teşekkür ederim destekleriniz için:nazar: çok mutlu oldum
dün gittim doktoruma yumurtalarım iyi süper dedi büyümüş tek dozluk bir iğne ısmarladı tabi ben yapamam dedim göbeğimden yapılması gerekiyordu rica ettim o yaptı ovitrelle 250 mg gıramlık hazır bir iğne idi 12 saat sonra ilişki önerdi ve sonrasınnda düzenli ilişki bakalım bu ay nolucak gebe kalabilicekmiyim inşallah kalırım allah isteyen herkese versin kimseyi sınamasın...

inşallah allah bu ay nasip eder canım şahsen ben yoruldum artık her hamileyim diyene belirti sormaktan:97:

ben2010 aralıkta 3 aylık bebeğimi kaybettim oda benim hormanları bozmuştu ama tedavi ile düzeldi çok şükür bugün 11 de kan sonucumu alacam hayırlısı olur inşallah pak ümidim yok ama yinede heyecanlıyım

cnm bılıyormusun bende 2010 aralıkta dusuk yaptım allahın taktırı.

cnm bılıyormusun bende 2010 aralıkta dusuk yaptım allahın taktırı.

aşktutkunu moralim çooook bozuk ya artık uğraşmicam psikolojim alt üst oluyor kan sonucumu aldım 1.20 hemşire gün geçmeden yaptırmışsın çıkmayabilir diyor ama bilmiyorum şimdi adetimi bekliyorum ve sora spora başlicam aldığım kilolardan kurtulmam lazım:KK58::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK58::KK59:

Son düzenleme:
aşktutkunu moralim çooook bozuk ya artık uğraşmicam psikolojim alt üst oluyor kan sonucumu aldım 1.20 hemşire gün geçmeden yaptırmışsın çıkmayabilir diyor ama bilmiyorum şimdi adetimi bekliyorum ve sora spora başlicam aldığım kilolardan kurtulmam lazım:KK58::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK58::KK59:

fıstık sıkılma canım biz maraton koşucularızyız sabır gerekiyor bende gecen perşembe negatif sonucu aldım. rahim filmi çektirmeye ve doktorumu degiştirme kararı verdim. yılmak yok canım yola devam dün nette neler okudum bilsen 90 fsh ile kalanlar dogum kontrol hapı ıle kalanlar bunlarda cok ugraşmış minimini yi baz al oda çok çekmiş ama mutlu sona ulaşmış bu olayda moral çok önemli hormonları drek etkiliyor 2,3 gün içinde toparlıyor insan sonrasında yola devan canım üzülme bizimde zamanımız var inşallah.:emir_bebek:

ayy cnm benım sıkma canını uzulme dıcem ama elımızde degıl.bak ben kan testı sonucumu almaya gıttım arkadasımla dr ona ultrasona bı bakalım dedı elımdekı negatıf kagıdıyla onun ogun kesesını gördum hem çok sevındım hem çok uzuldum anlatamam o durumu sana

offf bende adetım gelsın ıstıyorum vallahı ya nıye gelmıyorsa yarın son gun ınsallah gelır onumuzdekı aya bakıcam.

Kızlar merhabalar..Ben önceden buraya yazıyordum eski listede ismim vardır...3 kez klomen kullandım birincide 3 gelişmiş yumurta, ikincide tek yumurta, üçüncüde yine üç yumurta gelişti..Ama sonuç alamadım tedaviye beş ay ara verdim ve şubat ayında aşılamaya karar verdim..İlk aşılamamı yaptırdım ve tuttu..bende ve eşimde sorun yoktu ama olmuyordu işte..Hiçbir belitri yaşamadım hatta adet ağrıları yaşadım sün sonucu öğrendim aşılamam tuttu..Darısı sizlerin başına..Klomenle olmazsa ümidinizi yitirmeyin...

ayy cnm benım sıkma canını uzulme dıcem ama elımızde degıl.bak ben kan testı sonucumu almaya gıttım arkadasımla dr ona ultrasona bı bakalım dedı elımdekı negatıf kagıdıyla onun ogun kesesını gördum hem çok sevındım hem çok uzuldum anlatamam o durumu sana

slm kızlar :79:

X