Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

soramadim aklimada gelmedii:KK43:(((offf yyaa okudum burdan herkesin 19 21 22 olunca igne yapiyomus dr. benimki cok kucuk 17 baskada yokk sadece 1 tane peki peki catlarmi 17 mm yumurtaa ne diyosunuzz

canım üzülme 17mm de çok küçük değil hiç büyümeyenlerde var sen içini ferah tut.kafana takma streste yapma sakın.

Seker cok özel olmazsa kaç gün ilişkiye giridiniz, adete yakın hıc bırlıkte olmadınız :))

yok canım ya ne özeli..kendi adıma yaşadığım bişeyi sizinle paylaşabilirsem ne mutlu bana..çünkü dr lar bazen yanlış yönlendiriyorlar..yaşayarak deneyim çok önemli hayatta..
ben 2.ayda iğne vurulmaya yakın 2 gün hiç ilişki yaşamadım bilerek..sperm birikmesi için..iğne vurulduğum gün zaten yumurtam 24 ve 26 milimdi..iğneyle beraber çatlıycak boydaydı yani..o yüzden iğne vuruldum o gün ilişki yaşadık hemen bikaç saat sonra..sonra da 24 saati hesaplayarak hergün ilişki yaşadık..mesela atıyorum bugün öğlen 4 de mi ilişki yaşadık yarın 4 ü geçirmemeye çalıştım..Allah ın da izniyle tabi yumurtam döllenmiş çok şükür..ben 24 saati 1 saat bile geçirmeden hergün ilişki yaşadım..5 gün falan üst üste..dr lar gün aşırı diyolar gün aşırı tutmuyor ki..çünkü yumurta 24 saat civarı yaşıyor..ben hep şöyle düşündüm..ya dün ilişki yaşadıysam 4 de bugün akşam 10 da yumurtam çatlıycaksa 24 saati geçiyor yumurta döllenmez diye hesapladım..nitekim ilk ay gün aşırı da döllenmedi..24 saat hesabı Allah ın da izniyle tuttu..

:)) ama öyle oldu doktora söledim bugün oda güldü.şimdi benim tek taraflı ya geçiş o canımı skıyor.benim şansım daha düşük gibi geliyo.geçen ay herşey süper dedi sadece spermlerin yumurtayla buluşması lazım dedi ama olmadı.eşime belli etmedim ama çok üzüldüm.inşallah bu ay.bu arada geceleri süt polen ve bal karıştırıp içmeye başladım geçen ay incir kürü yapmıştım.

üzülme arkadaşım ya Allah ol derse olur gönlünü ferah tut..ben 24 ve 26 milimlik yumurta ile yani ilaca bünyem fazla tepki vermişken o ay hamile kaldım..ilk ay 18 milimde iğne vuruldum tutmadı 26 milimde ümidim yokken hamile kaldım..sen içini ferah tut..rahatsızlığım bile varsa olcağı varsa olur dert etme..

yok canım ya ne özeli..kendi adıma yaşadığım bişeyi sizinle paylaşabilirsem ne mutlu bana..çünkü dr lar bazen yanlış yönlendiriyorlar..yaşayarak deneyim çok önemli hayatta..
ben 2.ayda iğne vurulmaya yakın 2 gün hiç ilişki yaşamadım bilerek..sperm birikmesi için..iğne vurulduğum gün zaten yumurtam 24 ve 26 milimdi..iğneyle beraber çatlıycak boydaydı yani..o yüzden iğne vuruldum o gün ilişki yaşadık hemen bikaç saat sonra..sonra da 24 saati hesaplayarak hergün ilişki yaşadık..mesela atıyorum bugün öğlen 4 de mi ilişki yaşadık yarın 4 ü geçirmemeye çalıştım..Allah ın da izniyle tabi yumurtam döllenmiş çok şükür..ben 24 saati 1 saat bile geçirmeden hergün ilişki yaşadım..5 gün falan üst üste..dr lar gün aşırı diyolar gün aşırı tutmuyor ki..çünkü yumurta 24 saat civarı yaşıyor..ben hep şöyle düşündüm..ya dün ilişki yaşadıysam 4 de bugün akşam 10 da yumurtam çatlıycaksa 24 saati geçiyor yumurta döllenmez diye hesapladım..nitekim ilk ay gün aşırı da döllenmedi..24 saat hesabı Allah ın da izniyle tuttu..

tamam ozaman bende 24 saate hsaplıyorum.birde iğneden 36 saat sonra dedi bana doktor okadar beklemeyim demi??ben 3 gün hergün akşam ilişkide bulundum sonra eziyete dayanamadım:)) bıraktım 3gün boş beçirdim.ondan tutmadı sanırım.

bende hic sanci yok ama normalmi bu sabah 10 da vuruldum igneyii yaa cok soru sordum ama kusura bakmayin ilk ayim acemiyim daha anlamiyorumd:KK75:

canım benim nedemek hepimiz burda yaşadıklarımızı paylaşalım ki bilgi sahibi olalım.yarın başlar canım merak etme.bünyeden bünyeye değişir.belkide hiç sancı olmaz arkadaşımın olmamıştı mesela.o ay hamile kaldı.

tamam ozaman bende 24 saate hsaplıyorum.birde iğneden 36 saat sonra dedi bana doktor okadar beklemeyim demi??ben 3 gün hergün akşam ilişkide bulundum sonra eziyete dayanamadım:)) bıraktım 3gün boş beçirdim.ondan tutmadı sanırım.

iğne vurulduğu andan itibaren kana hormon geçiyor o iğneyle..o hormon yumurtayı uyarıyor ve o şekilde çatlama oluyor..ben 2.ayda dr a gittiğimde de dr bana zaten yumurtan bu akşam çatlıycak gibi dedi..yani bana mesela 36 saat sonra ilişki demedi..hemen dedi..ama sende 36 saat olur mu olmaz mı bilmiyorum valla :KK50: benim yumurtam 26 milimdi..az bi uyarımla çatlıycak boydaydı..o yüzden ben 36 saati beklemedim..

cnm endişelenme çatlar.sakın öyle deme aynı şeyi bende doktora söyledim şansım düşük dimi tek yumurta nasıl olcak falan derken doktorum demiştiki pcos hastasızın +yumurtlama zaten olmyor elle tutulur 1 yumurtamız olmuş bu iyibeş ve 2 veya daha fazla yumurta çok riskli olur ve şuan fazla yumurtaları olan hastam var hepside çatlamış çoğul gebeliği var ve hergün hastaneye geliyor kimi zaman yatırıyoruz hastaneye kanaması gelmş:KK43: oyüzdenALLAH bize tek yumurta ve sağlıklıbebişler vermeyi nasip etsin...
o zamn catlar degilmi benim bugun 17,4 mm 36 saate kadar 18 olurmu yaaa keske fazla olsaydi yumurtam simdi buna bel bagliyomm insallah tutarrr...:97:

bende hic sanci yok ama normalmi bu sabah 10 da vuruldum igneyii yaa cok soru sordum ama kusura bakmayin ilk ayim acemiyim daha anlamiyorumd:KK75:

bi bildiği vardır elbet doktorun..canım bende klomen kullandım bu ay 12.gün gittim 3 tane oluşmuştu.ama çatlatılcaak boyutta değil dedi dr. 15.gün yani yarın tekrar gidicem inş.büyümüşlerdirde iğnemi olurum.banada 15ine kadar ilişki yok demişti son gittiğimde ben dinlemedim.allahtan ümit kesilmz dedim:KK69::KK69: bu arada çatlatma iğnesini doktor mu yapıyor.

iğne vurulduğu andan itibaren kana hormon geçiyor o iğneyle..o hormon yumurtayı uyarıyor ve o şekilde çatlama oluyor..ben 2.ayda dr a gittiğimde de dr bana zaten yumurtan bu akşam çatlıycak gibi dedi..yani bana mesela 36 saat sonra ilişki demedi..hemen dedi..ama sende 36 saat olur mu olmaz mı bilmiyorum valla :KK50: benim yumurtam 26 milimdi..az bi uyarımla çatlıycak boydaydı..o yüzden ben 36 saati beklemedim..

benimde 23-24 mm kadar olmuştu bakalım doktor ne dicek haftaya salı gidicem.hayırlısı canım rabbim isteyen herkesin hakkında hayırlısını versin.

sagolasin cnm yaa ama iste 1 taneya birde tek sansim o sadece oda kucuk olunca biraz moralim bozuldu aslinda dr. dedi kucuk diye ama niye igne yapti anlamadim....

bu arada arkadaşım sana da demin cvp yazcaktım da unuttum ya..17,4 milimmiş yumurtan..18 milim değil diye,tek yumurtan var diye dert etme..benim ilk ay 18 milimken yumurtam çatladı o ay 21.günde kanda progesteron hormonum (yumurtanın çatladığının anlaşıldığı hormon) 35 çıktı..normalde 10 üzeri iyi yumurtlama..yani benim çok çok iyiydi ama o ay hamile kalamadım..18 milim civarında kaliteli yumurtlama oluyor yani..senin zaten küsuratı boşverirsen 18 milim civarı..küsurata takılma ya..eğer olcağı varsa olur merak etme içini ferah tut..bak benim 26 milimle oldu..normalde kist olması gerekirken hatta 2 yumurtam varken 1 i kist olmuşken diğeri çatlayıp hamile kaldım..sen kafanı takma..takarsan stres etkiler..en önemli günündesin..sen içini ferah tut,rahat ol..ters etki yapar yoksa tedavin..ufak şeyleri dert etme..17,4 milimden 18 milime 0,6 milim var..zaten o çatlayana kadar büyümüş belki 18 i bile geçmiştir..takılma sen düşünme dua et yapman gerekenleri yap düzenli ilişki vb..:KK34:

tesekkürler canım acıklaman icin taktikler inş. işe yarar :)

bu arada arkadaşım sana da demin cvp yazcaktım da unuttum ya..17,4 milimmiş yumurtan..18 milim değil diye,tek yumurtan var diye dert etme..benim ilk ay 18 milimken yumurtam çatladı o ay 21.günde kanda progesteron hormonum (yumurtanın çatladığının anlaşıldığı hormon) 35 çıktı..normalde 10 üzeri iyi yumurtlama..yani benim çok çok iyiydi ama o ay hamile kalamadım..18 milim civarında kaliteli yumurtlama oluyor yani..senin zaten küsuratı boşverirsen 18 milim civarı..küsurata takılma ya..eğer olcağı varsa olur merak etme içini ferah tut..bak benim 26 milimle oldu..normalde kist olması gerekirken hatta 2 yumurtam varken 1 i kist olmuşken diğeri çatlayıp hamile kaldım..sen kafanı takma..takarsan stres etkiler..en önemli günündesin..sen içini ferah tut,rahat ol..ters etki yapar yoksa tedavin..ufak şeyleri dert etme..17,4 milimden 18 milime 0,6 milim var..zaten o çatlayana kadar büyümüş belki 18 i bile geçmiştir..takılma sen düşünme dua et yapman gerekenleri yap düzenli ilişki vb..:KK34:

cok sagol cnm cvp icin insallah catlar dedigin gibi bu aksamdan basliycam calismalara zatenn hayirlisi olsunnn...

tskr ederim hepinize icimi rahatlattiniz insallah Allah gonlunuze gore verir...

canım sen dert etme takılma..kafana ne kadar çok takarsan o kadar sıkıntı olur bünyene..bende çok takıyodum..hatta ultrason günümde bi dr a gittim..dr a dedim ki yumurtam kaç milim olmuş dr bana söylemedi..ne kadar çok bilgi edinirsen o kadar çok kafana takılır bırak tıbbi kısımları ben düşüneyim sen milimi napacan dedi :KK9: bende bi kafama taktım adam neden söylemedi diye acaba çok mu küçük acaba çok mu büyük diye gittim aynı gün parayı bayılıp bi daha başka dr bulup başka dr a gittim ultrasona girdim..meğersem 24 ve 26 milimmiş..söylemeyen dr benim bu konularda bilgili olduğumu biliyodu beni tanıyodu o yüzden söylememiş..yumurtam çok uyarılmış kafama takarım diye..ama bak o ay tuttu..senin yumurtan mesela 17,4 değil de 24 ve 26 milim olsa endişelenirdin dimi?çok büyük vb diye sorcaktın..bende öyle düşünmüştüm Allah dedim kesin kistlerim olcak 2 tane..ama bebğim oldu..diyceğim o ki takılma oluruna bırak..18 civarı işte yumurtan gayet normal..oclağı varsa 17,4 de de olur 26 da da..olmıycağı varsa da 4 yumurtan olsa 18 milim civarı gene olmaz..Allaha dua et içini sakin tut..

kızlar hepinize iyi gecelerben çamaşırları asıcam daha.eee rutin işleride boşlamamak lazım.öpüldünüz kocaman melekler...:KK3::KK3:

X